Calvin Klein, Eternity Moment EDP

Średnia ocena: 3.64/5

notino.pl
Średnia ocena: 3.99/5

zobacz więcej ofertzwiń

Zapach ma uosabiać chwilę i jej wpływ na nasze życie. Zarówno on, jak i sama reklama mają wskazać tę niezwykłą chwilę, w której rodzi się uczucie.
Przede wszystkim jest to zapach kwiatowy i wokół takich woni krążą inne składniki.
Flakon odbiega tylko trochę od klasycznego 'Eternity' - jest wyższy i smuklejszy, w modnym różowym kolorze nawiązujący do kwiatów i 'zarumienionych policzków'.

Kategoria: kwiatowa.

Nuty zapachowe: kwiat granatu, gujawa, liczi, chińska piwonia, malinowy kaszmir, drzewo różane, piżmo.

Cena: 190zł / 30ml; 300zł / 50ml

Rekomendacja
na dzień, na wieczór
kwiatowe, drzewne
wody perfumowane

5% jesień/zima 95% wiosna/lato

Uroczy jest

Minimalistyczny, uroczy taki prosty i bardzo delikatny flakonik przyciąga wzrok mimo swojej prostoty.
Sam zapach przepięknie pachnący - owocowy i taki słodziutki. Jest naprawdę niezwykle trwały. Cena tez jest przyzwoita jak ta ten zapach. Polecam bardzo :)

Kupiony w: Perfumeria Sephora

• Flakon: 2

Średnie

Ciężko mi opowiedzieć coś dobrego o tej perfumie. Kupiłam ją ze względu na pozytywne opinie ale uważam że jest to produkt dla starszych pań typu 45+. Nie wiem co mnie tak od niej odpycha ale nie mogę jej używać. Jest taka nijaka. Bez wyrazu, przypomina mi trochę mydło z szamponem. Nie czuje żadnych kwiatowych nut. Są intensywne, nie są trwałe. Ogólnie męczą swą zwyczajnością. Nie wyróżniają się niczym, jakbym kupiła zwykłą perfumę na bazarze.

Kupiony w: W strefie wolnocłowej

Kobiecy i romantyczny

Perfum kupiłam na lotnisku, bez większego zastanowienia, po prostu spodobał mi się zapach.

Flakon jest prosty, minimalistyczny. Przezroczysta butelka z różową zawartością. Ładnie prezentuje się na półce.

Jak dla mnie zapach jest piękny. Słodki, owocowo-kwiatowy z korzennym akcentem. Taki kobiecy i romantyczny. Dość ciężki, dlatego trzeba go polubić, aby używać. Doskonały na ciepłe dni.

Jeśli chodzi o trwałość oceniałbym ją na dobrą - utrzymuje się kilkanaście godzin.

• Flakon: 5

Typowo kwiatowy zapach, który jednak po czasie staje się mdły

Gdy pierwszy raz go powąchałam to nie mogłam przestać o nim myśleć- kwiatowy, kobiecy, delikatny, idealny na letnie dni. Miał w sobie to "coś". I taki nastrój panował przed kilka dni bo potem przyszła faza, w której zapach trochę mnie zaczął męczyć. Trochę się do niego przyzwyczaiłam, ale z każdym nowym dniem gdy psikałam go na skorę nie czułam juz tego, co pierwszego dnia.
Tyle mogę o nim powiedzieć.
Jeśli chodzi o trwałośc to szału nie ma. Miałam wrażenie, że utrzymuje się raptem kilka godzin. W każdym razie pod koniec dnia pracy nie czułam już kompletnie nic, a zdarzało się, że psikałam nim nadgarski.
Co do ceny to niewygórowana, często na promocjach. Buteleczka na wielki plus- prosta, elegancka, poręczna.

Z czasem mnie męczy

Zuzylam jedno albo dwa opakowania tych perfum w trakcie swojego życia i po pewnym czasie ich używania zaczynały mnie meczyc.

Lubię kwiatowe zapachy i ten taki jest. Natomiast ma w sobie coś, co z czasem mnie męczy. Są dość intensywne w swoim zapachu, ale jednocześnie nie są wcale trwałe. Utrzymują się może do 2-3 godzin.
Są bardzo mocno kwiatowe, bez żadnego ogona, nie rozwijają sie w ogóle na skorze. Trochę taki mydlany ten zapach, bez konkretnego wyrazu.
Kojarzą mi się z wiosną, pasują na dzień. Flakon jest prosty, smukły- osobiście mi się podoba.

Zauwazylam, ze te perfumy bardzo szybko wyparowują z butelki… Przez to, że po czasie mnie męczyły musiałam robić sobie od nich „odwyk” dlatego stały sobie na polce nieużywane… Po czasie zauwazylam, że ich pojemnosc drastycznie się zmniejszyła bez ich używania..

W porządku

Lubię ich zapach, chociaż na pewno nie są to moje ulubione perfumy. Używam jako zapach na co dzień, kiedy po prostu chcę ładnie pachnieć, ale nie potrzebuję niczego wyjątkowego. Nie wiem czy jeszcze je kupię, bo choć są ładne, to nie wyróżniają się niczym szczególnym.

Zapach jest słodki, ciężki, kwiatowy. Mi kojarzy się z różą. Nie każdy go polubi, choć akurat jest w moim guście. Niestety perfumy nie są trwałe, utrzymują się może ze 3h. Mogłoby być ciut lepiej patrząc na ich cenę.

Flakon jest ładny, prosty, elegancki. Mam wersję 100ml i tutaj mam uwagę - flakon jest wysoki, ale wąski, przez co przy tej pojemności jest niestety wywrotny.

Kwiatowy

Jeżeli ktoś lubi kwiatowe, pudrowe i słodkie zapachy to zdecydowanie polecam.
Ja sie przekonywałam po zakupie do 1/4 opakowania po czym musiałam go oddać bliskiej osobie, ponieważ bardzo mnie męczył.
Jest jakiś taki...bez wyrazu. Ładny, bardzo różany ale trochę jak mydło z drogerii.

Co za obciach!

Nie wiem naprawdę skąd tyle pozytywnych recenzji ma ten zapach...
Nie wiem, nie rozumiem...
Jedyne wytłumaczenie że o gustach naprawdę się nie dyskutuje.
Ten zapach to obciach jak dla mnie.
Mam 33 lata ale naprawdę nie polecam nastolatkom ani młodym kobietom, ani sobie, ani paniom po 40tce.
Ten zapach jest dla pań 70plus.
Ja swojej mamie (60lat) też bym go nie kupiła.
Przepraszam ale on jest taki babciny.
Nie jest seksowny, nie jest słodki, czuć same stare kwiatki, nie jest kobiecy, czuje się w nim jak stara babcia :( bardzo czuć jaśmin i piwonie które razem źle współgrają. W dodatku jeden czy dwa psiki i migrena.
Jest niesamowicie trwały ale brzydki jak dla mnie.
Aż mnie dziw bierze jak niektóre dziewczyny opisują że niby ten zapach przyciąga facetów... Chyba takich po 70tce przecież ten zapach w ogóle nie jest sexy.

• Flakon: 5

To perfumowa puszka pandory ????

Ojjj uwielbiam ❤️????
Wracam bardzo często, za każdym razem kiedy tylko zobaczę w sklepie.
Piękny kwiatowy aromat z dodatkiem słodyczy owoców. Jeden z tych które zostają na ubraniach nawet po praniu.
I niech Was nie zwiedzie delikatny kolor płynu w smukłym przezroczystym flakonie.
To perfumowa puszka pandory ???? te perfumy są bardzo mocne i intensywne. Trzymają się cały dzień.

Na początku w zetknięciu perfum z ciałem czuje mocne kwiatowe akordy
( zdecydowanie różowe kwiatostany ) , najprawdopodobniej to piwonia, po chwili wyczuwam owoce czerwone słodkie i jednocześnie cierpkie coś jakby malina i granat, na końcu gdy zapach zupełnie osiądzie na skórze znowu pojawia się kwiat a wszystko na drzewnej podstawie.
Zapach kwiatowy, owocowy, słodki i jednocześnie cierpki, ciepły i rześki .
Jak można jeszcze określić ten zapach ?
Szczęśliwy, romantyczny i zadziorny.
Po prostu piękny zapach idealny zarówno w ciągu dnia jak i na wieczorne małe i duże wyjścia, zdecydowanie całoroczny.
Najlepiej kupić wersje 100ml, która najbardziej się opłaca.

• Flakon: 2

Ciężkie, słodkie, intensywne - czyli perfumy nie dla każdego.

W zapachu perfum Eternity Moment od Calvina Kleina zakochałam się jeszcze kiedy pracowałam w drogerii i miałam okazję spróbować testery różnych zapachów. Ta propozycja na tamten okres wydawała się dla mnie idealna, świetnie trafiała w moje gusta i ukochane nuty zapachowe, więc postanowiłam, że kiedyś sobie je sprezentuje. Ostatecznie doszło do tego po jakimś czasie, pamiętam jaka byłam wtedy z siebie dumna i uradowana. Produkty tego typu producentów zawsze wzbudzały moje zainteresowanie ze względu na nieoczywiste, wyjątkowe połączenia zapachów, ale też ze względu obiecaną bardzo długą trwałość, która nierzadko jest potwierdzana przez konsumentów w opiniach oraz recenzjach.

Perfum zakupiłam od razu w dużej pojemności 100 ml, chodź na rynku dostępne są także mniejsze wersje. Zapakowany jest w kartonik o dominującym odcieniu bardzo jasnego, pudrowego różu. Całość jest oczywiście zabezpieczona za pomocą folii. Butelka wody wykonana została ze szkła, dosyć grubego i solidnego. Tak samo jak kartonik, jest bardzo prosta pod względem graficznym. Szkło, z którego jest zrobiona jest całkowicie przeźroczyste, z przodu u góry znajdziemy jedynie nazwę produktu, która z czasem zaczyna się pomalutku ścierać. Sam perfum jest w kolorze słodkiego różu.

Za nuty głowy uznawane jest liczi, piwonia, granat i guawa. Nuty serca to lilia wodna, piżmo oraz kwiat pasji, zaś bazą jest w tym wypadku malina kaszmirowa oraz drzewo różane. Moim zdaniem wszystko się tutaj zgadza i ma odwzorowanie w rzeczywistości, perfumy są bardzo słodkie, cukierkowe, ale także bardzo wyraźnie owocowe, jak i kwiatowe. Trzeba przyznać, że jest to dosyć specyficzny, trudny oraz ciężkawy zapach, który się albo pokocha, albo znienawidzi. Ja na początku swojej przygody z Eternity Moment byłam nim ogromnie zauroczona, jednak po prawie roku ich stosowania mam tych nut zapachowych zwyczajnie dosyć, trochę mnie nawet mdli jak je poczuje.

Ważnym aspektem przy wybieraniu sobie perfum jest ich trwałość. Tutaj, niestety, obejdzie się bez większego szału. Produkt utrzymuje się na skórze i na ubraniach przez trzy, może cztery godziny, później jego nuty zwyczajnie się ulatniają. Najdłużej tak naprawdę trzyma się na włosach, nie wiem od czego to zależy.

Moim zdaniem perfumy od Calvina Kleina są ok, ale za tę cenę nie wyróżniają się niczym specjalnym. Kiedyś kochałam, teraz nie robią na mnie większego wrażenia. Najprawdopodobniej zużyję te resztkę, która mi pozostała i już nigdy do nich nie powrócę.

Ma tę moc!

Moc słodkich kwiatów zamknięta w jednej buteleczce? To możliwe! Dostałam ten perfum w prezencie. Z początku myślałam, że to kolejny nietrafiony prezent, ale tym razem tak nie było. Perfumy jak już wspomniałam pięknie pachną, tak owocowo, tak słodko. Poza tym są naprawdę trwałe. Flakonik jest prosty, jednolity, jednak to nie odejmuje mu uroku.

Kupiony w: Perfumeria Douglas

Bezpieczny zapach

Te perfumy zakupiłam w ciemno, bez "niuchania" testera. Zakup był zakupem bezpiecznym, używam ich na codzień i prawie zużyłam całą buteleczkę, co nie jest do mnie podobne. Zacznijmy od flakonika-jest piękny , ładnie się prezentuje na toaletce , nie zauważyłam żadnych wad produkcyjnych, atomizer działa bez zarzutu. Sam zapach jest zapachem lekkim , kwiatowym , romatycznym. Nie jest to słodki zapach , nie posiada nut trawiastych(czego nie lubię w perfumach).Nuty drzewne idealnie podkreślają całość kompozycji. Utrzymują się one jakieś 5-6 godz., co może nie jest rekordem, ale dla osób wrażliwych na zapachy jak ja jest to zbawienie, bo nie powodują u mnie bólów głowy ani mdłości