Soraya, Clinic Clean, Peeling potrójnie złuszczający do cery tłustej i mieszanej

Potrójnie złuszczający peeling gruboziarnisty marki Soraya usuwa martwe komórki naskórka, oczyszcza cerę, zapewnia jej gładkość i promienny wygląd. Potrójny system złuszczający:
- Rozdrobnione łupinki orzecha – oczyszcza cerę, odblokowuje pory.
- Mikrosfery złuszczające – wygładza naskórek.
- Kwas salicylowy – działa delikatnie złuszczająco, antybakteryjnie i ściągająco.
Produkt testowany dermatologicznie.

Rewelacyjny

Długo szukałam takiego produktu. Większość peelingów do twarzy jest dla mnie zdecydowanie zbyt słaba i nie złuszcza wystarczająco dobrze lecz tylko "głaszcze" skórę. Lubię wrażenie dogłębnego oczyszczenia, jakie osiągam po tym produkcie. Można stopniować intensywność wykonywanego peelingu, ja zazwyczaj robię nieco mocniejsze.
Po zastosowaniu skóra jest mocno oczyszczona, błyszczenie się skóry jest zredukowane a zaskórniki i pryszcze pojawiają się zdecydowanie rzadziej.
Jedynym minusem jest słaba dostępność bo muszę zamawiać on line.

Niezły peeling

Ten peeling kupiłam całkiem przypadkiem poszukując fajnego peelingu do cery mieszanej. Ten skusił mnie potrójnym złuszczaniem i przyznam, że chyba coś w tym jest. Peeling opakowany jest w małą tubkę zamykaną na klik. Klik niestety urwałam przypadkiem po jakimś czasie, jednak nie wpłynęło to na szczęście na użytkowanie kosmetyku i jego konsystencję. Konsystencja była gęsta, kremowa zatopionym mnóstwem drobinek peelingujących, w tym wypadku zmielonych łupinek orzecha włoskiego, które są niezwykle skuteczne w usuwaniu martwego naskórka. I w tym wypadku też tak było, ale najlepiej na używało mi się go na sucho, wtedy miał większa przyczepność, bo na zbyt mokrej cerze po prostu się ślizgał. Złuszczanie było na genialnym poziomie. Skóra zawsze była gładka, oczyszczona, wygładzona i porządnie nawilżona. Reszta pielęgnacji po takim zabiegu wchłaniała się jeszcze lepiej i szybciej dając skórze, to co najcenniejsze. Dla mnie ???? i na pewno jeszcze do niego wrócę

Must Have

Peeling z Soraya gości u mnie od dłuższego czasu. Moja skóra jest mieszana, błyszczy się szczególnie na czole. Mam często zatkane pory oraz suche skórki w okolicy nosa. Peeling bardzo dobrze oczyszcza i złuszcza martwy naskórek. Moja skóra przestaje się świecić, pory są zmniejszone,a suche skórki zlikwidowane. Robie go tylko na noc, potem aplikuje maseczkę. Na drugi dzien moja cera jest aksamitna,a nałożony podklad wygląda perfekcyjnie.Peeling jest mocny,co mi odpowiada. Dlatego tez wystarczy go robic 1-2 razy na tydzień jak zaleca producent.Starcza na bardzo długo, cena jest przystępna. Na pewno spełni oczekiwania!

Mój ulubiony peeling

Od kilku lat to mój ulubiony peeling to twarzy, zawsze znajduje się w mojej łazience.
Peeling ma gęstą konsystencję, nie spływa z twarzy podczas aplikacji. Dzięki konsystencji produkt jest pełen złuszczających ziarenek, które dobrze robią swoją robotę. Lubię peelingi mocno złuszczające i ten właśnie taki jest. Produkt nie pozostawia tłustego filmu na skórze, za to skóra jest dogłębnie odświeżona i czysta. Dla osób z wrażliwą skórą może być zbyt mocny. Szkoda że jest trudno dostępny, zazwyczaj muszę zamawiać go przez internet bo nie mogę znaleźć go nigdzie stacjonarnie.

Daje radę

Jestem bardzo mile zaskoczona , bo peeling faktycznie fajnie złuszcza i wygładza. Raczej unikałam gruboziarnistych peelingów, lecz ten nie powoduje żadnych zaczerwienien. Bardzo przyjemna konsystencja dla mojej twarzy i przepiękny zapach. Aż miło się używa! Opakowanie małe i praktyczne. Fajnie, że nie jest odkrecany .

fajny

peeling jest dosyć mocny, rzeczywiście jest gruboziarnisty i dobrze zluszcza nasza skórę nie podrazniajac jej przy tym.
Mógłby być trochę bardziej wydajny ale nie jest źle.
Wygodne opakowanie, nie wypływa nam zbyt dużo produktu

POlecam

Peeling bardzo skuteczny i efektywny . Nie należy go używać codziennie bo ma dość mocny efekt złuszczający. Po użyciu widać różnicę, cera jest oczyszczona , wygładzona, przyjemna w dotyku. Konsystencja jest bardzo gęsta, tym samym produkt jest wydajny i starcza na długo . Ma przyjemny zapach .

Najlepszy peeling

Znam ten peeling już od kilku lat. Na ich przestrzeni opakowanie się kilkukrotnie zmieniało... lecz mam wrażenie, ze produkt pozostaje jak dotąd ten sam :)
Po wykonaniu kilkuminutowanego masażu twarzy peelingiem, skóra staje się czysta i oczyszczona, bardzo gładka w dotyku.
Oczywiście trzeba uwazac i nie można go wykonywać zbyt często, mysle ze maksymalnie 2 razy w tygodniu, ponieważ produkt złuszcza delikatnie skore i w niektórych miejscach może schodzić. Posiadam skore mieszana jak i atopową, ze skłonnością do wrażliwości.
Produkt usuwa zewnętrzne zanieszczyszenia skórne. Jest dobra bazą pod wykonywanie dalszych zabiegów. Warto łączyć go z maseczkami oczyszczajacymi. Testowałam już różne peelingi. Soraya peeling potrójnie złuszczający wydaje mi sie jak dotąd jednym z najlepszych z nich.

Uwielbiam!

Swietny peeling, bardzo dobrze oczyszcza, nie podrażnia i nie wysusza. Dla cery tłustej i mieszanej nadaje się w sam raz. Drobinki orzecha fajnie peelingują lecz trzeba byc ostrożnym bo są dość ostre. Zdecydowanie mój faworyt, nie zawiódł mnie jeczcze nigdy.

Lubimy się

Produkt ten zakupiłam tak naprawdę totalnie w ciemno, jedynie z uwagi na dość przystępną cenę, dużą pojemność i fakt że akurat potrzebowałam peelingu a nie miałam zacięcia do długich i żmudnych poszukiwań. Produkt jest bardzo gęsty i wg. mnie dość mocno gruboziarnisty. Pięknie oczyszcza, dogłębnie złuszcza, co wrażliwsze skóry mógłby nawet podrażnić, ale na szczęście mojej skóry to nie dotyczy. Drobiny są bardzo wyczuwalne, zdarza mi się że po porządnym wcieraniu na skórze pojawiają się chwilowe zaczerwienienia, ale za chwilę znikają, więc nie uznaję tego za podrażnienie. Mam już kolejne opakowanie i na pewno nie ostatnie. Bardzo odpowiada mi również fakt że nie zostawia na skórze tłustej powłoki - o ile w kosmetykach do ciała lubię tą właściwość, o tyle na twarzy wolę sama zastosować odpowiednie dla mnie nawilżenie a oleiste wykończenia nie zawsze są dobre dla mojej skóry. Dla mnie to jeden z lepszych peelingów na rynku - zarówno w tej jak i w wyższej półce cenowej. Polecam.

Mega zdzierak

Kupiłam ten peeling, ponieważ skończył mi się mój stary i potrzebowałam czegoś na szybko i był to strzał w 10.
Jest to chyba najlepszy peeling jaki miałam. Kilka minut masażu i buzia wygląda jak pupa niemowlaka. Jest bardzo mocnym peelingiem, więc dla osób o delikatniejszej skórze powinny go unikać.Ma drobinki z łupin orzecha, które bardzo dobrze oczyszczają skórę, minimalizują widoczność porów, ścierają martwy naskórek, w wyniku czego nasza buzia jest gładziutka i odświeżona.
Mimo swojej mocy nie przesusza mojej mieszanej skóry.
Zapach jest średni, ale nie przeszkadza mi zbytnio.
Niestety niezbyt fajnie smakuje, więc trzeba uważać, aby nie dostał się do ust- raz mi się to zdarzyło i nie było to przyjemne doświadczenie,ale nikt nie je peelingu ;)
Jest wydajny,tubka wystarczy na co najmniej 2 miesiące regularnego użytkowania.
Powinien być łatwiej dostępny, ponieważ jest to świetny produkt.

Faworyt, jeśli chodzi o peelingi!

Szukałam mocno zdzierających peelingów i dorwałam ten na promocji. Nie żałuję! Bardzo mocno zdziera, po zastosowaniu na twarzy nawet dłonie robią się milsze i bardziej delikatne w dotyku. Zapach niezbyt przyjemny, ale jeśli robi swoje, to nie narzekam.