Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Artykuły
Produkty podobne
KWC LogobyWIZAŻ logo
Balsamy do ust

Lip Smacker Frozen, Elsa, Cool Vanilla Mint Nawilżająca pomadka do ust)

3 na 51 opinię

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
3 na 5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Kupi ponownie: % osób
  • Leffie
    Leffie
    3 / 5
    2 maja 2016 o 13:50
    Fajny bajer dla fanek Frozen
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:nie określono
    Wykorzystał/a:jedna próbka
    Uwielbiam bezbarwne pomadki do ust. I uwielbiam Frozen. Jak tylko zobaczyłam połączenie tych dwóch elementów w Rossmannie, nabyłam bez namysłu. Pomadka to typowy lipsmacker. Kto raz kupił jakiegokolwiek lipsmackera, ten dobrze wie, czego się po niej spodziewać. Słodkiego, acz nietrwałego zapachu, lekko słodkawego smaku i raczej słabego, klejącego nawilżenia. Mimo wad jakości samego filmu, lipsmackery kuszą oryginalnością smaków i zapachów. Smak pomadki z Elsą określono jako "Cool vanilla mint", czyli mięta z wanilią. Według mnie mięty w tym tyle, co w pomarańczy. Trochę się zawiodłam, spodziewałam się większej "świeżości" w tym smaku właśnie za sprawą rzekomej obecności mięty. Ja czuję tu tylko nieokreśloną słodycz i leciutką, odległą wanilię. Na pewno nie tak wyraźną jak choćby w lipsmackerze o smaku Chupa Chups Wanilia, ale jest coś ,co łączy te dwie pomadki - delikatny karmelowy aromat. Od tego typu pomadek nie wymagam bóg wie jakiej jakości i nawilżenia, bardziej zależy mi właśnie na obiecanym smaku, a ten jest zdecydowanie inny niż sugeruje nazwa na opakowaniu. Pomadkę kupiłam za 10zł. Wydaje mi się, że to trochę za drogo, w tej samej cenie mogę nabyć świetnej jakości carmex. Ale zdaję sobie sprawę z tego, że w cenę wliczona jest marka. Bo co z Frozen, to musi być droższe. :) Minusy: - zero obiecanej mięty w zapachu! - średnie nawilżenie - lepiąca kostystencja Plusy: - Elsa na opakowaniu! - przyjemny, waniliowo-karmelowy zapach - lekko słodki posmak Nie kupię ponownie, ponieważ pomadek jest tyle na rynku, że raczej nie zdarza mi się kupować dwukrotnie tej samej, wciąż kupuję nowe i niewypróbowane. A ta na dodatek nie spełniła moich oczekiwań, nie widzę więc najmniejszego powodu, aby nabyć ją ponownie, no chyba że dla jakiejś dziewczynki w prezencie - w tej roli nada się idealnie!
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Drogeria Rossmann
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną

Artykuły


Produkty podobne

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.