Montibello, Treat, Naturtech, Keratin Force, Shampoo (Keratynowy szampon odbudowująco-wzmacniający)

Szampon z keratyną marki Montibello do włosów normalnych, delikatnych i zniszczonych:
- delikatnie myje włosy,
- pielęgnuje i wzmacnia głębokie warstwy włosów,
- odbudowuje keratynę włókien włosowych,
- zwiększa odporność mechaniczną włosów,
- nadaje giętkości, miękkości i lekkości
Technologia Biommimetic Complex - wzmacnia odporność włókien włosowych.

• Sodium Laureth Sulfate,
  • Dicaprylyl Et-her,
  • DMDMHydantoin,
  • Glycerylcaprylate,
  • Glyceryloleate,
  • guar hydroxypro pyltrimonium chloride,
  • Hydrolyzed Vegetable Protein PG Propyl Silanetriol,
  • PPG-15-stearyl ether,
  • Sodium Chloride,
  • Styrene/Acrylates Copolymer

Cudownie miękkie wlosy

Uwielbiam ten szampon ,myje delikatnie włosy - nie pieni się jak inne szamponu dlatego trzeba troszkę więcej użyć produktu aby faktycznie umyć włosy ,zmywa się jednak z łatwością a po kilkukrotnym użyciu włosy faktycznie stały się wyraźnie bardziej miękkie i delikatne,mam wrażenie ze stały się również błyszczące , a co dla mnie równie ważne szampon nie przetluszcza włosów ,mogę myć włosy teraz co kilka dni a nie codziennie! Szampon ma delikatny zapach ,cena jest dość wysoka ale uważam ze warto zainwestować

szampon

Dobry i bardzo wydajny szampon, aby wzmocnić włosy. Zauważyłam wyraźną poprawę stosując regularnie wraz z maską. Moim zdaniem lepiej używać takiego niż jakiś z Rossmana, które zawierają w większości sylikony. Polecam.

Ulubieniec

Szampon poleciła mi fryzjerka. Efekt po nim naprawdę jak z salonu :)

Plusy:
* włosy po użyciu wyglądają na zdrowe i lśniące
* ułatwia stylizacje, rozczesywanie
* włosy się nie puszą
* są miękkie w dotyku
* szampon dobrze się pieni
* nie powoduje uczulenia

Minusy:
* cena dosyć wysoka
* dostępność - niestety w żadnej stacjonarnej drogerii go nie dostaniemy w grę wchodzą jedynie internetowe

Dziwne uczucia

Na początku moje włosy nie mogły sie przyzwyczaić i były bardzo szybko tłuste po tym szamponie. Ale jeśli chodzi o inne cechy to szampon jest ok.
Niestety porównując cenę produktu do jakości, to jest ona nieadekwatna.

Genialny

Używam ten szampon do moich słabych i zniszczonych włosów razem z odżywką. Po pierwszym myciu moję włosy stały się miękkie i bardzo poprawiły swój wygląd. Musze przyznać , że tanie te produkty nie są . Jednak warto wydać odrobinę więcej i mieć dobry produkt. Jestem bardzo wydajny i bardzo bardzo dobry!

pielęgnacja prawie jak z salonu fryzjerskiego

Szamponami i odżywkami Montibello zachwycały się moje znajome, więc postanowiłam przekonać się na własnej skórze jak działają. Zdecydowałam się na szampon odbudowujący aby trochę wspomóc kondycję moich włosów. Pierwsze co rzuciło mnie na kolana, to konsystencja i wydajność tego szamponu. Gęsta, treściwa formuła, prawie kremowa, o pięknym ale delikatnym zapachu. Niewielka ilość szamponu bardzo dobrze się pieni i wystarczy aby pokryć włosy do ramion. Opakowanie jest poręczne, z płaskim zamknięciem co pozwala wydobyć produkt do końca, stawiając go "do góry nogami" . Samo działanie szamponu oceniam jednak dostatecznie. Niestety nie zauważyłam znaczącej poprawy wyglądu moich włosów. Właściwie sprawdza się tak samo jak każdy drogeryjny szampon ze średniej półki. Nie wywołuje podrażnień ani łupieżu, co czasem przytrafia mi się z szamponami gorszej jakości. Osobiście kupiłam go w hurtowni fryzjerskiej, sądzę, że jest również dostępny w drogeriach internetowych. Cena jak na szampon z linii profesjonalnej - do przełknięcia. Stawiam mu dużego plusa za to, że wystarczył mi prawie na 1,5 miesiąca. Nadal jednak będę szukać mojego KWC w tej kategorii.