Kim Kardashian, Fleur Fatale EDP

Kim Kardashian, Fleur Fatale EDP

Zapach z 2014 roku.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: czarna porzeczka, fiołek i bergamotka;
nuta serca: róża herbaciana, piwonia i irys;
nuta bazy: białe piżmo, drzewo sandałowe i ambra.

50 - 100ml
Nuty
kwiatowe

Różany dramat

Perfumki te kupiłam w ciemno, ponieważ nie było w sklepie testera. Skusiłam się na nie, ponieważ bardzo przypadł mi do gusty flakon z zatyczką w kształcie pąka róży. Po powąchaniu już nie było tak kolorowo. Zapach to ciężka, dusząca róża, kojarząca się ze starszą panią, która wylała na siebie cały olejek różany. Tego się nie da po prostu wytrzymać. I nie mówię, że nie lubię zapachów różanych, bo tak nie jest, ale ten pachniał różą z probówki, a nie różą naturalną. Niestety nie wyczuwałam w nim ani czarnej porzeczki, ani piżma, ani ambry. Róża zabiła wszystko co mogło być dobre w tych perfumach.
Plusem(lecz również niekoniecznie) może być trwałość, ponieważ czułam je przez cały dzień. użyłam ich raz lub dwa i oddałam, żeby ktoś inny się z nimi męczył.
Te perfumy skutecznie zniechęciły mnie do sięgnięcia po inne zapachy Kim Kardashian.

tzw.wielkie rozczarowanie

Kocham wszystkie zapachy KK, uważam, że wszytskie są udane, i ten zamówiłąm w ciemno. No i dramat.
Cena świetna, buteleczka piękna, no i to byłoby na tyle z plusów.
Zapach jest koszmarny. Moją pierwszą myślą było "stare futro mojej babci" oraz "takich zapachów już się nie produkuje". Pierwszy niuch to stęchła, znaftalinowana, syntetyczna róża, wypudrowana i ciężka. Następne niuchy są troche lżejsze, jakieś inne kwiatki się pojawiają, ale generalnie siekiera różana trwa.
Tyle że na szczęście niedługo, bo zapach jest dramatycznie nietrwały i po godzinie jest tylko po nim wspomnienie (na ciuchach trwa).
Więc co, więc nie polecam, a już na pewno nie w ciemno.
Być może zapach spodobałby się wielbicielkom flagowego zapachu Chloe, lub też takich róż jak kiedyś McQueen robił, ale w żadnym wypadku nie polecam niewprawionym nosom.