Isana, Young, Active Clear, Abdeck-Stift (Korektor matujący)

Isana, Young, Active Clear, Abdeck-Stift (Korektor matujący)

W prosty sposób można zamaskować zaczerwienienia, wypryski i niedoskonałości. Jednocześnie specjalne substancje zwężają pory i wysuszają wypryski. Korektor zapobiega tworzeniu się nowych wyprysków. Wyjątkową cechą korektora jest jego specjalny rdzeń. Zawiera on substancje czynne działające antybakteryjnie, witaminy E, B5, C oraz naturalne ekstrakty skutecznie zwalczające wypryski i przyspieszające ich znikanie.
Dostępny w odcieniu jasnym, średnim i ciemnym.

do twarzy
antybakteryjne, kryjące
w sztyfcie

Dobrze sobie radzi ale z małymi krostami i zaczerwienieniami

Korektor kupiłam z racji niskiej ceny i tego ze byłam ciekawa jego działania. Oczekiwałam od niego ze ładnie przykryje niedoskonałości jednocześnie nie pogarszając stanu skóry. Niestety kolor jasny okazał się dla mnie za ciemny, wpadający w zbyt pomarańczowe tony. Co to samego krycia to daje rade ale tylko przy małych wypryskach. Na plus to ze nie zapchał i nie pogorszył stanu skóry

Korektor czasów studenckich :)

To pierwszy mój korektor do twarzy. Marka jest bardzo tanio, ma wpośród swoich produktów również perełki. Ten korektor należy do nich. Wcześniej miałam większe problemy z cerą niż teraz, więc dosyć często po niego sięgałam. Jest mocno kryjący, trzeba z nim uważać. Bardzo dobrze można schować różne niedoskonałości. Teraz już go nie kupuję, bo nie mam takiej potrzeby.

średni :/

Kupiłam go na przecenie w Rossmanie. Głównie zależało mi na tym, by krył moje niedoskonałości. Niestety korektor okazał się nie być dobry dla mojej problematycznej cery. Na twarzy wyglądał ciężko, strasznie zapychał, miałam problem z zaaplikowaniem go oraz problem z doborem odpowiedniego koloru. Niestety nie kupię go ponownie.

Agent do zadań specjalnych

Korektor matujący Isana, Young, Active Clear, Abdeck-Stift mam w swojej kosmetyczce od lat. Na wszelki wypadek. To moje podręczne SOS. Na szczęście takie sytuacje nie zdarzają mi się zbyt często. Ale, gdy na twarzy znajdę niechcianą niespodziankę np. po zbyt intensywnej przygodzie z czekoladą, ten korektor traktuję jak koło ratunkowe. Choć idealny nie jest…

Opakowanie, konsystencja, zapach

Korektor zamknięty jest w higienicznym sztyfcie. Jego opakowanie jest białe z granatowymi napisami. Jest zamykany na „klik”. Choć nie wygląda na trwałe, ani na solidne nie przypominam sobie sytuacji, aby otworzyło mi się samoczynnie w kosmetyczce.

Korektor jest dostępny jedynie w trzech odcieniach i to jest jego minus, bo ciężko dopasować go do swoich potrzeb. Ja zakupiłam produkt o średnim odcieniu, ale i tak mam wrażenie, że jest odrobinę zbyt ciemny. Produkt ma gęstą konsystencję, przez co jest wydajny i - o dziwo - ma przyjemny, delikatny zapach, w którym nie wyczuwam chemicznych tonów. Choć patrząc na skład, długi jak pas startowy na lotnisku, aż trudno w to wierzyć.

Ciekawostką jest to, że korektor ma w środku specjalny rdzeń koloru białego, widocznie odcinający się od barwy produktu. Co uwieczniłam na moim zdjęciu. Zawiera on substancje czynne działające antybakteryjnie, witaminy E, B5, C oraz naturalne ekstrakty. To dzięki temu korektor skutecznie zwalcza wypryski i przyspiesza ich znikanie z twarzy.

Wrażenia z użytkowania i efekty

Stosuję korektor, gdy pojawią się u mnie niedoskonałości w postaci okazjonalnych wyprysków czy zaczerwienienia. Używam go punktowo. Nakładałam go początkowo bezpośrednio ze sztyftu, ale trudno było mi wówczas zaaplikować odpowiednią ilość produktu. Teraz radzę sobie przy pomocy pędzelka, choć nie jest to proste. Bo niezbyt łatwo udaje się go na pędzelek nałożyć. Ale przynajmniej w ten sposób aplikuję odpowiednią jego ilość. Trzeba jednak szybko nim pracować, bo prędko zastyga.
Produkt maskuje, to co ma zakrywać. Ale w moim odczuciu najlepiej sprawdza się pod podkład a nie odwrotnie, bo wówczas odznacza się na twarzy. Być może to wina odcienia korektora.

Próbowałam go stosować pod oczy na cienie, ale to nie był dobry pomysł – produkt podkreślał linie mimiczne i zmarszczki. Dałam więc sobie z nim spokój w tych obszarach. Nałożony na wypryski pod fluid stapia się nim i ładnie maskuje niedoskonałości. Do tego celu jest idealny. Dość szybko je przesusza i problem mam z głowy.

Podsumowanie

Korektor Isany to produkt tani i spełniający swoje podstawowe zadanie – zakrywanie niedoskonałości i zaczerwienień. Zawiera specjalny rdzeń, bogaty w substancje czynne, działające antybakteryjnie oraz witaminy: E, B5, C i naturalne ekstrakty. To dzięki temu zwalcza wypryski i przyspiesza ich znikanie z twarzy.

W moim odczuciu pod oczy się nie nadaje, bo podkreśla zmarszczki i jest zbyt suchy na te obszary. Nie używam go na podkład czy samodzielnie, bo jest zbyt widoczny z uwagi na swoją gęstą konsystencję i ubogą kolorystykę. Ciężko mi dobrać odpowiedni odcień. Traktuję go jako pomocnika do zadań specjalnych. Pod oczy używam innych produktów.

Bez dobrego efektu

Mały poręczny sztyft, dla lepszej higieny po wykręceniu nakładam go pędzelkiem. Konsystencja jest miękka i gęsta, jest dobrze napigmentowany. Raczej nie migruje i nie znika. Na wypryski trzeba nałożyć większą ilość i z moją cerą średnio się stapia, a że nie mamy wielu odcieni do wyboru taki problem może się pojawić. U mnie mocno się odznacza od całej twarzy. Na plus jest to, że dobrze współpracuje z podkładem. Nakładam go na wypryski, bo mam wrażenie, że również podsusza te zmiany na skórze. Zwykłe białe minimalistyczne opakowanie. Ma leciutki przyjemny zapach. Strasznie uciążliwe jest maskowanie nim wyprysków. Raczej nie polecam...

W porządku

Mój pierwszy korektor, dobry z braku laku jako tania opcja. Nie zaszkodzi w żaden sposób, nawet przyspieszy gojenie się ran. Teraz sięgam jednak po inne produkty, ale w razie czego mogłaby to być moja deska ratunku. Nadaje się bardziej pod makijaż.

Nie polecam

Nie miałam przy sobie innego korektora więc musiałam używać tego. Użyłam go pod oczy i na wypryski. Łatwo się rozprowadza po twarzy. Daje naturalny efekt, ale ma dość słabe krycie. Muszę wspomnieć, że mam duże cienie pod oczami z którymi sobie nie poradził. Nie zakrył mi do końca ani cieni pod oczami, ani przebarwień po trądziku, ale mimo wszystko nie skreślałam go. Na codzień takie krycie nie jest nawet złe. Potem jednak mimo przypudrowania zaczął się rolować pod oczami, a na twarzy ciastkowac. Myślę, że jest wiele więcej lepszych korektorów w podobnych cenach.

Bardzo dobre krycie!

Używam koloru Dunkel - kolor idealnie się stapia z odcieniem mojej skóry, nie ma plam, nie ciemnieje na twarzy, dlatego nie muszę go nakładać na całą twarz, tylko nakładam na poszczególne miejsca i dzięki temu, że idealnie się stapia z moją skórą to jest niezauważalny na twarzy. Korektor na pewno ma właściwości lecznicze - wysusza krostki i wycisza zmiany trądzikowe. Twarz po nałożeniu korektora się świeci (mam cerę mieszaną), więc trzeba poprawić pudrem sypkim. Mimo wszystko nie jest to wadą :) Jest to produkt, który na stałe zagości w mojej kosmetyczce - używam w makijażu codziennym, aby zamaskować drobne zaczerwienienia i nie męczyć skóry ciężkimi fluidami.

Dobry

Tego korektora zużyłam kilka opakowań, ponieważ świetnie nadaje się na niedoskonałości. Trochę je podsusza i ładnie kryje jak umiejętnie go nałożymy. Co do trwałości jest ok, ale po kilku godzinach potrafi się troszkę zetrzeć z twarzy, chyba że jej nie dotykamy wytrzyma cały dzień i nie będzie robił niespodzianek. Nieszczęśliwy jest tutaj jedynie sztyft, w którym dostajemy kosmetyk, ponieważ bardzo łatwo go zepsuć jak niefortunnie upadnie na podłogę.

Mój stary ale jary hit którego używam od lat

Mam wszystkie odcienie tego korektora i używam go od kilku lat i zawsze, ale to zawsze mam go w kosmetyczce. Ten najciemniejszy kolor jest taki mocno pomarańczowy ale w sumie i tak najczęściej używam najjaśniejszego pod podkład.

Sztyft sam w sobie jest typowy w wyglądzie dla szminki ochronnej, dosłownie tak wygląda i tak się wysuwa. W środku jest taki okrągły pasek przeźroczysty, lekko może kremowy z produktami które mają mieć działanie antybakteryjne. Ja ten korektor jeszcze pamiętam bez tego w środku paska, i z inną szatą graficzną, ale to już kilka lat temu dobrych :)

Sztyft jest średnio higieniczny no bo nie da się do tego pędzelka użyć tylko trzeba aplikować od razu bezpośrednio na skórę natomiast jest bardzo gęsty co sprawia, że przykrywanie wyprysków, przebarwień i czegokolwiek w obrębie twarzy albo żuchwy jest bezproblemowe. Podkład nakładany na ten korektor i tak niezależnie jakiej marki będzie lżejszy więc nie rozmazuje tego sztyftu. Jak go nałożymy tak zostanie (oczywiście jeśli będziemy pocierać mocno to wiadomo zetrzemy ale przy nakładaniu gąbką/ pędzlem podkładu na to nic się nie dzieje). Zakrywa wszystko i wszędzie.

Co do działania antybakteryjnego, dzisiaj już nazwanego wysuszaniem wyprysków to tak sobie średnio działa. Tzn nie powoduje wysypu nowych, nie zapycha ani nic, trochę wysusza te wypryski ale nie jakoś spektakularnie ale jeśli miałabym go porównac do korektorów które maja zakrywać np wypryski i działać wysuszająco to nie znalazłam niczego lepszego. Próbowałam wielu produktów ale ten z działaniem jeszcze na plus jeśli chodzi o likwidację zmian na twarzy to nie ma sobie równych.

Dodam, że jestem przed 30stką, a po 25 więc nie jestem taka young bo producent pewnie myśli o 18+ natomiast i tak produkt jest rewelacyjny

Nie dla mnie

U mnie niestety nie sprawdziła się najlepiej. Korektor słabo się rozprowadza, szybko zastyga przez co robią się nieestetyczne plamy. Gama kolorystyczna bardzo uboga więc trudno go odpowiednio dobrać. Opakowanie na plus bardzo poręczne.

Przeciętny

Po pierwsze samo opakowanie nie jest zbyt higieniczne- nie polecam używania bezpośrednio na twarz. Po za tym korektor dość dobrze kryje ale niestety jest dość ciężki. Raczej nie polecam.