Olaplex, Salon Intro Kit (Zestaw do profesjonalnej regeneracji włosów)

Olaplex, Salon Intro Kit (Zestaw do profesjonalnej regeneracji włosów)

Pojemność 3 szt
Cena 1 350,00 zł
Pojemność 3 szt

Olaplex to zupełnie nowy, niesamowity sposób na odbudowę i wzmocnienie włosów już w trakcie farbowania. Prosta substancja bez olejów i silikonów ma naprawdę niesamowite działanie. Wzmacniając i odbudowując wiązania wewnątrz włosa – mostki dwusiarczkowe -umożliwia ekstremalne metamorfozy, w tym silne rozjaśnianie, bez ryzyka zniszczenia włosów. Ten profesjonalny system regeneracji to niezbędnik w nowoczesnym salonie fryzjerskim.

W skład zestawu Olaplex Intro Kit wchodzą dwa produkty do stosowania podczas zabiegu w dużych, ekonomicznych butelkach idealnych na potrzeby salonu fryzjerskiego.

regenerujące, wzmacniające
w butelce
Struktura
bogate
>250ml
Skóra głowy
sucha i wrażliwa

Uratował mi włosy

Dosłownie - kosmetyki, które uratowaly mi włosy po rozjaśnianiu ciemnego brązu do blond włosów.

Kosmetyki pięknie kwiatowo pachną, mają wygodne opakowania i fajna konsystencję. Faktycznie poprawiły konsumpcję moich spalonych włosów. Udało mi się je zachować bez scinania u fryzjera połowy kosmykow! Mam teraz zdrowe, błyszczące włosy mimo wielu zabiegów fryzjerskich, które na pewno im nie służyły.

Używa produktu od: próbka

Sprawdził się

Moje włosy jakoś 2 miesiace temu po drogeryjnej farbie mocno się osłabiły. Dość długo regenerowalam je, wcierkami, olejami, cassią itd. Są to włosy średnio grube, rozjasniane, zazwyczaj srednioporowate. Mimo ochładzania koloru po cassia, blond robił się zbyt złocisty, czasem trudno tego uniknąć. Przy coraz większym odroście poczułam potrzebę pofarbowania włosów i nadania im ulubionego odcienia blondu czyli perłowego wymieszanego z platyną. Oczywiście wróciłam z podkulonym ogonem do blondu Alfaparf i postanowiłam szarpnąć się na olaplex a nie jego zamienniki. Użyłam go zgodnie z instrukcja, czyli najpierw nr 1 dodalam do mieszanki z farbą, później na włosy po spłukaniu farby dałam nr 2 i trzymalam go pod czepkiem ok 2 godzin. Zaznaczam, że mimo regeneracji, włosy też nie miały dawno podcinanych końcówek, które były już naprawdę w kiepskim stanie. Farbę dałam głównie na odrost i rozjaśniłam kilka pasm na długości. Preparat nr 2 dałam już na całość włosów.Efekt po użyciu olaplex był naprawdę niezły, włosy zaczęły wyglądać po prostu dobrze, nawet te zmaltretowane końce nabrały życia, oczywiście nie zregenerowały się w 100% ale nie wyglądały już jakby prosiły się o nożyczki. Wlosy są gładsze, bardziej błyszczące i elastyczne, nie rozdwajają sie, mija już prawie miesiąc od użycia, oczywiście nie wyglądają jak w pierwszych dniach po, ale nadal dobrze. Myje je średnio co 2 dni, głównie delikatnymi szamponami w kostce, nadal dbam, oleje, wcierki itp. Myślę, że ponowie kurację nawet poza farbowaniem, tym bardziej że nie mam zamiaru ruszać ich już na długości, ale farbować tylko odrost. Co ważne odnoszę wrażenie, że odcień na włosach trzyma się dłużej niż zazwyczaj, wolniej żółknie. Możliwe, że sięgnę też po zamienniki tylko do regeneracji włosów, ale na pewno kiedy znów będę zmieniać kolor na długości(w tym wypadku z zlocistego ciemniejacego blondu na platynę, farba z oksydantem 12% dana na 30 minut łącznie, 20 minut odrost, 10 minut na długości) to po prostu zainwestuje w olaplex. Ostatnio kiedy przycinano mi końcówki (mniej więcej 3 tygodnie po użyciu olaplex) werdykt był pozytywny. Końcówki nie rozdwajaja się, włosy są w dobrej kondycji, jedynie końce są już suche i wymagają ścięcia co akurat nie dziwi po 4 miesiącach bez fryzjera :) a po drodze załatwieniu ich farbą. Myślę, że gdybym wtedy użyła olaplex nie było by problemu i teraz nie ścięłabym prawie 10cm włosów tylko max 5. No cóż, mam nauczkę na przyszłość, sięgać po sprawdzone farby, a te nie sprawdzone zabezpieczać czymś takim jak olaplex. Ogólne wrażenie jest na mocne 4 z plusem. Bo nie jest to też efekt rzucający na kolana ale po prostu satysfakcjonujący Wydajność ciężko ocenić, standardowe opakowanie zużyłam na raz. Myślę tu o pojemności na jedno farbowanie. Jak i opakowanie, to chyba próbka kiedy używa w pojemności do jednego farbowania? Tak odznaczam. Rozważam zakup większego opakowania, które rozdzielę według potrzeb. Po przeanalizowaniu ofert w internecie widzę, że wychodzi to dużo ekonomiczniej. Co mnie niezmiernie cieszy bo od dawna wszystko kupuje w hurcie :p

wybawienie

Rozjaśniłam włosy z ciemnego brązu do platyny. Dzięki olaplex odbyło się to bez strat na długości, bez rozdwojonych końcówek i siana na głowie. Ba, po rozjaśnianiu z olaplex moje włosy wylgądają lepiej niż przed, są miękke, gładkie i błyszczące. Serię uzupełniam olaplex 3 w domu, gdy odstawiłam go na miesiąc moje włosy były w tak tragicznym stanie, że połowa długości poszła pod nóż.
Pięknie pachnie, frezjami? Bardzo polecam!

Uratował moje włosy

Jeszcze 3 lata temu moje włosy były bardzo zniszczone i krótkie Wyglądem przypominały siano. Nie mogłam ich zapuścić bo końcówki się rozdwajały i łamały. To niestety efekty długiego rozjaśniania. A potem odkryłam Olaplex i stał się cud. Najpierw przez 3 miesiące raz na miesiąc, robiłam regenerację by następnie rozjaśnić włosy z dodatkiem Olaplexu. Jeszcze przez następne 3 miesiące powtórzyłam zabieg regeneracyjny. Efekt - moje włosy odżyły! Są odżywione i brak rozdwojonych końcówek. No i nareszcie udało mi się je zapuścić Polecam każdemu i nie pozwolę już żadnej fryzjerce nałożyć farby bez dodatku tego cudu.
Teraz jeszcze raz na kwartał robię taki zabieg regeneracyjny w salonie i to w zupełności mi wystarczy, moje włosy są piękne zdrowe.
Cena to chyba jedyny minus tego produktu ale za takie efekty warto.

Moje włosy pokochały te produkty

Moje włosy przeszły wiele. Wieloletnie farbowanie i rozjaśnianie dało się we znaki. Przed kolejnym włosowym eksperymentem postanowiłam zawalczyć o swoje włosy. Użyłam produktów marki Olaplex, które są dedykowane przy rozjaśnianiu włosów. Podeszłam do tego z dystansem. Miło się zaskoczyłam kiedy po rozjaśnianiu moje włosy były w świetnej kondycji. Rozjaśnione, ale zdrowe.
Łatwa aplikacja produktu na pewno wpływa na jego korzyść. Niestety są i minusy. Cena i dostęp produktu.
Cena- dosyć spora jeżeli chcemy kupić pełnowymiarowy produkt.
Dostępność- ciężko produkt zdobyć jeśli nie jesteśmy fryzjerami.

Idealne dla suchych włosów.

Nie znalazłam wśród fryzjerskich artykułów drugiego produktu o tak wysokiej jakości i zaawansowanym działaniu. Już po jednym użyciu różnica jest zauważalna. Włosy są zdrowsze, elastyczne, lśniące, nawilżone i odżywione. Gdyby nie Olaplex nadal używałabym jedwabiu.

Olaplex

Miałam przyjemność pracować w salonie fryzjerskim na tym produkcie.
Każda firma ma swojego PLEXA
osobiście olaplex nie spełnił moich oczekiwań, gdy wypróbowałam Silaplex z firmy montibello, olaplex okazał się słabszym produktem to też opinia moich klientek które od razu rozkochały się w salaplexie i botoxie który jest mocniejszy i dłużej utrzymuje się na włosach

SUPER

Polecam każdemu. Włosy po tej serii są nieziemskie. Farbowanie czy inne przygody to już żaden problem. Miękkie i lśniące. Dodatkowo do domu - specjalna maska na włosy w celu podtrzymania efektu. Jestem bardzo zadowolona.

Najlepszy!

Zestaw doskonale nadaje się dla moich włosów które w ciagu ostatniego roku z ciemnego brązu stały się odcieniem jasnego blondu. Dzięki tym produktom stosowanym do rozjaśniania obyło się bez zniszczeń. Po zastosowaniu całego zabiegu są miękkie, zregenerowane, mniej podatne na uszkodzenia. Efekt utrzymuje się u mnie ok. 2 miesięcy. Polecam, dla mnie najlepszy do regeneracji!

rewolucja !

Zdecydowanie jest to rewolucja w świecie fryzjerstwa i pielęgnacji włosów. Nie wyobrażam sobie farbowania, a tym bardziej rozjaśniania włosów bez olaplexu. Genialny efekt jeśli chodzi o pielęgnacje olaplexem. Efekt utrzymuje się bardzo długo jeśli odpowiednio pielęgnujemy później włosy w domu. Szampon bez soli i efekt na prawdę długo utrzymują się na włosach.
+ cudowne odżywienie włosów,
+ na prawdę końcówki włosów są w dużo lepszej kondycji !
+ pielęgnacja włosów podczas rozjaśniania to absolutna innowacja,
+ można robić też pielęgnację więc nawet osoby nie farbujące/nie rozjaśniające włosów mogą spróbować olaplexu na swojej głowie

- cena (ale jest to zestaw typowo fryzjerski więc nie ma się co dziwić, efekt końcowy rekompensuje wszystko)

Uwielbiam

Olaplex polecił mi mój fryzjer. Mam mega zniszczone włosy więc kupiłam żeby spróbować i teraz nie wyobrażam sobie moich włosów bez pielęgnacji olaplex. Włosy po rozjasnianiu są gładkie przyjemne w dotyku. Polecam

To jest rewolucja

Używam go odkąd jest wprowadzony na polski rynek. Jest rewolucyjny. Moje włosy przeszły na prawdę sporo we wcześniejszych latach. Ten produkt je ocalił i pozwolił zapuścić włosy w ciągu roku do pasa z długości do obojczyków a w ciągu kolejnych miesięcy na długość do połowy pośladków (taką długość utrzymuje mimo podcinania ich co 4 miesiące o 4 do 10cm długie włosy są podatne na uszkodzenia mechaniczne...! Pamiętajcie o tym)
Włosy mam koloru blond, farbowane i rozjaśniane. Rodzaj włosów- porowate mocno falowane w kierunku suchych.
Olaplex stosuje do rozjaśniacza, do farbowania czy do regeneracji. Kiedyś włosy kruszyły się i łamały- stały w miejscu. Teraz mam zdrowe i mocne włosy. Używam raz w tygodniu olaplex no2/ 3 zostawiam na pare godzin. Włosy dzięki niemu są odbudowane od środka a nie na zewnątrz. W trakcie rozjaśniania olaplex ma włosy chronić i zabezpieczać przed uszkodzeniami i je redukować. Bardzo dużo kobiet myśli, że w trakcie rozjaśniania one nagle będą 10x lepsze. Nie! Olaplex w rozjaśniaczu ma redukować do 90% wszystkie uszkodzenia. Jeśli użyjesz go raz a na następnej wizycie znowu rozjaśniasz ale bez niego, nie ma to sensu. Nie zniszczysz za pierwszym razem z olaplexem ale za to je doprawisz na kolejnej wizycie. Olaplex najlepiej stosować od pierwszego farbowania czy rozjaśniania póki włos jest zdrowy! Jeśi ktoś ma popalone końce niech się nie łudzi, że olaplex je odbuduje...
Jeśli chodzi o zabieg rekonstruujący działa on od wewnątrz i nie daje wizualnych efektów, może poza mniejszą łamliwością, ale wygląd zależy tylko i wyłącznie od szamponu i odżywki jaką użyjemy. Osobiście polecam stosowanie no3 w domu. Mam efekt od środka i od zewnątrz czyli to co kobiety lubią (coś widać)
Ważne jest aby stosować kosmetyki bez sls sles i sodium chloride, które przesuszają włosy! To co jest wcześniej spalone trzeba podciąć...