Betty Barclay, Tender Blossom EDT

Betty Barclay, Tender Blossom EDT

Subtelny, romantyczny zapach dla wszystkich kobiet i dziewcząt. Inspirowany wiosennymi kwiatami i sadami owocowymi. Zapach został wprowadzony na rynek w 2013 roku.

Głowa: liczi, melon
Serce; cyklamen, piwonia, magnolia, frezja
Baza: drzewo sandałowe, drzewo cedrowe, piżmo

wody toaletowe
50 - 100ml, <50ml
owocowe, kwiatowe
Rekomendacja
na dzień, wiosna / lato

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

• Flakon: 5

Ładny i świeży zapach na wiosnę

Betty Barclay Tender Blossom to przyjemny i świeży zapach, będzie idealny na wiosnę i lato. Trwałość nie powala, ale za tę cenę są naprawdę przyjemne i fajne na co dzień. Posiadam pojemność 20 ml idealne do torebki. Mają śliczną buteleczkę. Cena nieadekwatna do jakości produktu.

letnie ulotne kwiaty

Do zakupu skusila mnie krótka chwila z tym zapachem podczas testu...wiosenno letnia swieza delikatna kompozycja,idealna na cieple dni,taka na co dzień,do pracy. Niestety nim dotarłam do domu zapach prawie ulecial,to co zostało jest po prostu zwyklych kwiatowym przeciętnym zapachem. Za taką trwalosc cena powinna byc zdecydowanie nizsza.

Kocham ten zapach

Uwielbiam delikatne i świeże zapachy perfum. Kupione w Rossmanie na próbę i zdały egzamin. Bardzo fajna opcja na lato kiedy nie chcemy dusić innych zapachem ????
Perfumy dostajemy w małym kwadratowym flakonie z kokardką. Zapach jest dosyć trwały, a w promocji można je kupić poniżej 100 zł za 50 ml.

Są ok :)

Dzis perfumy dostalam od kuriera :D jako konkursową nagrode :),pojemnosc mala,ale nie narzekam :). Buteleczka ladna zgrabna,kobieco-dziewczeca. Jesli o sam zapach chodzi- bez WOW i bez rewelacji :),ale jest ladny, swiezy, lekko slodki, pasujacy na lato i wiosne. Calkiem ok,
po prostu jest ok :D ;)...

Wspaniały zapach

Delikatne, wręcz subtelne perfumy Betty Barclay Tender Blossom to idealny zapach dla kobiet w każdym wieku.. Ja odkryłam je 2 lata temu i od razu pokochałam. Tender Blossom to połączenie kwiatów z nutką owocowych sadów. Betty Barclay Tender Blossom są lekkie i nie drażnią naszych nosów. Długo utrzymują zapach na ciele, jak i na ubraniach. Są idealne na upalne dni, gdyż po ich użyciu mamy wrażenie orzeźwiającego powiewu. Dają uczucie lekkości i świeżości. Mnie osobiście dodają skrzydeł i pewności siebie. Czuję się wtedy pełnowartościową kobietą. Ze szczerym sumieniem polecam.

Letni zapach

Lubię zapachy Betty Barclay. Miałam okazję już kilku spróbować. Kupuję je w Niemczech. W Polsce szczerze- nie widziałam nigdzie. TB pachnie delikatnie, lekko kwiatowo z dodatkiem cytrusów. Niestety bardzo krótko utrzymuje się na ciele. Praktycznie zaraz znika, po godzinie może dwóch. Idealnie sprawdza się latem. Ma w sobie taką subtelną dziewczęcość, niewinność. Kojarzy mi się w łąką pełną kwiatów, gdzie można sobie zrobić fajny piknik ze znajomymi. Szkoda, że zapachy Betty Barclay występują tylko w wersji 20ml.