KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 39% osób
    Lola Bunny
    1 kwietnia 2015 o 16:16
    Sen na jawie
    Przez kremowe story światło przenika do jej przestronnej sypialni miękko i łagodnie. Budzi się w świecie haftowanych poduszek, stworzonych do tego, by beztroska głowa mogła nań śnić pastelowe sny. Teraz jednak zwinnym ruchem zsuwa z siebie rozłożystą jak beza kołdrę i po mięsistym dywanie, łaskoczącym bose stopy, zmierza do garderoby, by spośród licznych sukienek wybrać tę, którą włoży dziś wieczorem. Gdy właściwa jej urodzie i nastoletniemu wiekowi kreacja, czeka już na swoje pięć minut, które nadejdą po zmroku, księżniczka siada przy toaletce. Pobieżnie przeglądając się w owalu lustra, to rozczesuje blond kosmyki, to przebiega palcami po kobiecych przyborach, nie tyle po to, by ich użyć, bardziej, by wybadać ich materię. Poczuć chłód puzderka ozdobionego masą perłową i satynową warstwę cieni do powiek. Cieszy oczy pąsową barwą nigdy jeszcze nie używanej pomadki do ust, aż niebacznie zbyt blisko przysuwa zadarty nosek do pulchnego puszku do pudru. Śmieje się i szybko nałożywszy na siebie dzienną sukienkę, zbiega do jadalni na lekkie śniadanie. Dziś nie jest głodna, więc tylko przegryza w biegu jabłko i kęs mandarynki i już siedzi w przestronnej domowej bibliotece, wypełnionej od ściany do ściany, aż po sufit cennymi woluminami, gdzie doświadczona guwernantka udzieli jej lekcji. Młoda dama zna obce języki i z łatwością posługuje się nimi w towarzystwie, gdy na przyjęcia, z różnych stron przyjeżdżają do ojca znamienici goście. Jest dobrze wychowana, nie narzuca się nikomu. Zamiast wchodzić w słowo, posiada rzadką umiejętność słuchania. Nie stara się za wszelką cenę zwracać na siebie uwagi, choć dostrzega zainteresowanie swoją osobą. Mile łechcą ją dyskretne spojrzenia, posyłane z różnych końców sali. Zdaje jej się, że pieszczotliwie gładzą jej miękkie ramiona i odsłonięty kark. Czuje aprobatę i zaciekawienie jakie wzbudza. Zaś ten, czy ów gość, sącząc szampana, czy rozmawiając o rzeczach zupełnie dla niej niezrozumiałych, stara się z daleka pochwycić jej łagodne spojrzenie i wybadać, co drzemie w tej wdzięcznej osóbce. Roztacza wokół siebie nieodparty czar, pozostając introwertyczką. Tak jak sukienka, miękko spływająca po jej młodym, smukłym ciele, jej zapach jest jak utkany z pajęczej nitki. Pudrowy, zwiewny, nieuchwytny. To zamajaczy kwiatową poświatą, to znów wysładza się wanilią i gorzką czekoladą. Jest świetlisty i otulający, bliski i odległy za razem. Młoda dama nie potrzebuje szokować otoczenia, by zostać dostrzeżoną. Różni się od zmanierowanych dziewcząt w jej wieku, które stale mają muchy w nosie i z byle powodu stroją fochy. Nie stara się też, jak wiele swoich rówieśniczek dodawać sobie lat przez wyzywający strój, czy ostry makijaż, to nie w jej stylu. Wie, czym jest subtelność i wdzięk oraz zapomniany współcześnie umiar. Co nie znaczy, że nie w głowie jej szaleństwa i lekkomyślne zrywy, właściwe młodej dziewczynie. W tym wszystkim pozostaje jednak niewinna i trochę naiwna, ale przez to urocza. Ogromnym atutem tego zapachu jest to, że niezależnie od pory roku, zachowuje swój unikatowy wdzięk i urok. Jego wyważone, odpowiednio skomponowane nuty brzmią harmonijnie i nie ma w nich żadnego dysonansu, żadnego fałszu. Są zatem w pewnym sensie uniwersalne. Sądzę również, że choć towarzysząca mi przy ich poznawaniu impresja związana była z młodą dziewczyną, mogą z powodzeniem towarzyszyć kobiecie dojrzałej, nie są bowiem infantylne. To zapach dla księżniczki, którą każda z nas kiedyś była bądź, którą chciała być... Polecam. Używam tego produktu od: Testy Ilość zużytych opakowań: ...
    Używa produktu od:nie określono

7 osób uznało tą opinię za pomocną
    AgaB1998
    28 września 2019 o 13:25
    Vera Wang, Princess EDT
    Uwielbiam sklepy kiedy mają ogromny wybór próbek o pojemnościach 1ml oraz 5ml, tym razem było tak samo zamówiłam wszystkie dostępne próbki które były od Very Wang i pamietam jedno ooo rany co za zapach .... najbardziej włąśnie on utkwił mi w pamięci, przepiękna słodycz która cudownie się rozwija w ciągu dnia, inaczej pachną zaaplikowane rano a inaczej wieczorem, na ogromny plus :). Pomyślałam wtedy idelane jeśli ktoś bierze ślub, jakież było moje zdziwienie gdy okazałao się żę są sygnowane nazwiskiem projektantki sukien ślubnych :). Mimo że jestem dojrzałą kobietą zapach mnie oczarował na tyle żę czeka w kolejności must have :).
    Zalety:
    • przecudowny słodki zapach który cudownie się rozwija
    • trwałość
    • w składzie mandarynka morela i czekolada tworzą niesamowity bukiet
    • nie pachnie nim "prawie"każda kobieta jak to w ostatnim czasie jest z LA Vie Est Belle Lancome
    Wady:
    • dziecinna buteleczka
    Wykorzystał/a:kilka próbek
    Kupił/a w:Perfumeria internetowa

4 osób uznało tą opinię za pomocną
    marrypop
    29 sierpnia 2011 o 13:55
    3 / 5
    ekstremalnie słodki
    Zapach trochę kojarzy mi się z perfumami Toma Forda. Ekstremalnie słodki, owocowo-waniliowy aromat z gatunku seksownych. To co mi się w nich nie podoba to nuta jabłkowa, która psuje ten efekt eskluzywności i jest przez to taki nieuczesany. To rzeczywiście budzi skojarzenia z kapryśnością, ale zapach robi się przez to banalny. Mdło się rozwija. Taka jednostajna nudna słodycz i coś co mnie zawsze męczy - efekt skwaśniałej syntetycznej nuty piżma. W podsumowaniu - słodka, jednostajna pulpa. A zapowiadało się dobrze... Używam tego produktu od: test Ilość zużytych opakowań: próbka
    Używa produktu od:nie określono

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    Eulina
    5 marca 2021 o 10:58
    4 / 5
    Magiczne perfumy, otulacjące swoją wonią
    Jeden z moich ulubionych "fioletowych" zapachów. Kojarzy mi się z czymś przytulnym i ciepłym, ale nie jest mdlący i przesłodzonym. Mimo, że ma coś ze słodyczy, przenikają przez niego również akordy świeżości. Na mojej skórze pięknie się rozwija i po kilku godzinach czuję już stonowane akordy wanilia i czekolady. Buteleczka nieco dziecinna, ale mi to nie przeszkadza, ważniejsza jest dla mnie zawartość niż opakowanie. Noszę je w okresie jesienno- zimowym. Zawsze chętnie do nich wracam.
    Wykorzystał/a:kilka opakowań

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    Martynamajowa
    3 lipca 2018 o 15:04
    Wspomnień czar
    To były moje pierwsze , tzw drogie perfumy (kiedy jeszcze przywiązywałam uwagę do marek, a nie do jakości ;)). Bardzo złożone: słodkie, ale jednocześnie nieco orzeźwiające, z nutą drewna i czegoś cieżkiego. Prawdziwa eksplozja zapachów! Dla mnie, najbardziej wyczuwalne są czekolada, wanilia, bursztyn i jakies akordy drzewne. Reszta to jakaś słodka, owocowo-kwiatowa otoczka. To co mi się bardzo podoba w zapachu, to fakt, że on się cały czas zmienia i pod wieczór pachnie zupełnie inaczej niż rano. Nie sposób komentować perfum nie wspominajac o absolutnie uroczej buteleczce. Butelka w kształcie serduszka, ze złotą koroną i obrączką- którą można nosić jak pierścionek. Moim zdaniem, to opakowanie idealnie wręcz pasuje do zawartości. Ogromym plusem jest to, że zapach został wypuszczony na rynek juz dawno, a przez to, że nie jest super popularny, można kupić go za poniżej 100 zł za 50 ml :D Mały minusik za trwałość... Niestety 9 godzin to max, a w porównaniu do np Sensuous Estee Lauder , które czuć na ubraniach jeszcze po praniu (!!) to Księżniczka wypada naprawde słabo.
    Wykorzystał/a:kilka opakowań

1 osób uznało tą opinię za pomocną