Calvin Klein, CK IN2U Women EDT

Średnia ocena: 0.00/5

wasserman.eu
Średnia ocena: 0.00/5

zobacz więcej ofertzwiń

Najnowszy zapach i koncepcja sygnowana marką Calvin Klein, to propozycja dla dwudziestoparolatków, wychowanych w kulturze SMS, blogów, Myspace. Nazwa perfum nawiązuje do skrótów stosowanych w powyższych, a sam zapach określany bywa jako `ck one dla młodego pokolenia`. Biało-plastikowo-szklana butelka inspirowana jest I-podem.
Świeży,cytrusowy zapach odzwierciedla nowoczesny romans w sieci.

Nuty zapachowe: liście czarnej porzeczki, grejpfrut, bergamotka, orchidea, kaktus, wanilia, drzewo cedrowe.

perfumy w olejkach
drzewne
Rekomendacja
na dzień, na wieczór

24% jesień/zima 76% wiosna/lato

In2u

Ogólnie jestem fanką perfum od Calvin Kleina.
Idealnie dobierają nuty zapachowe. Nie są mdlace. Zawsze mają w sobie to coś co przyciąga. Flakon tych perfum to klasa sama w sobie,przyciąga spojrzenie. Uwielbiam je żarów o ja jak i moja mama. Zawsze na zmianę dajemy je sobie w prezencie.
IN2U to zapach, który gdy się je otwiera,czuć soczysta woń grejpfruta i bergamotki, dając niesamowicie odświeżające i pobudzające odczucia. Kojarzą si z latem i wakacjami w ciepłych krajach. Z czasem zapach ewoluuje w kwiatowy. Czuć orchidee i kaktusa, które dodają kompozycji delikatności i kobiecości. Znajdziemy tam też nuty ambry, wanilii i cedru, które pogłębiają zapach i nadają mu klasy. Perfumy są trwałe,dość długo utrzymują się na ubraniach. Czuje się w nich świeżo i kobieco. Zdecydowanie polecam

5/5

Pierwszy raz zetknęłam się z CK IN2U Women, kiedy szukałam nowego, świeżego zapachu na lato. Flakonik od razu przyciągnął moje spojrzenie – prosty, elegancki, ale z nowoczesnym akcentem, który idealnie wpisuje się w estetykę minimalizmu, jaką uwielbiam. Kiedy w końcu zdecydowałam się na zakup, byłam ciekawa, czy zapach będzie tak wyjątkowy, jak obiecywało opakowanie.
Już po pierwszym psiknięciu byłam zachwycona. CK IN2U Women to zapach, który otwiera się nutami soczystej różowego grejpfruta i bergamotki, dając niesamowicie świeże i energetyzujące wrażenie. Poczułam się, jakbym była na letnim spacerze w słoneczny dzień. Z czasem zapach rozwija się w kierunku bardziej kwiatowym – do głosu dochodzą nuty orchidei i kaktusa, które dodają kompozycji delikatności i kobiecości. Największe wrażenie zrobiła na mnie baza zapachu. Nuty ambry, wanilii i cedru nadają perfumom głębi i trwałości, sprawiając, że CK IN2U Women nie jest tylko kolejnym lekkim, letnim zapachem, ale ma w sobie coś, co przyciąga i intryguje. Uwielbiam tę subtelną słodycz i ciepło, które pozostają na skórze przez wiele godzin. CK IN2U Women to zapach idealny na codzień – jest lekki, ale jednocześnie trwały i na pewno przyciąga uwagę. Często dostaję komplementy, kiedy go noszę, co tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że był to świetny wybór. Jest to zapach, który dodaje pewności siebie i sprawia, że czuję się świeżo i kobieco przez cały dzień. Podsumowując, CK IN2U Women to doskonała propozycja dla kobiet, które szukają nowoczesnego, świeżego i jednocześnie eleganckiego zapachu. Ja osobiście zakochałam się w nim od pierwszego użycia i z pewnością zostanie on na dłużej w mojej kolekcji perfum. Jeśli jeszcze nie miałaś okazji go przetestować, gorąco polecam!

Moje ulubione perfumy

Idealny zapach na cały rok, w ciągu dnia jak i w nocy. Długo się utrzymuje. Ma bardzo ładny cytrusowo słodki zapach. Mam go od ponad roku, a nadal nie byłam w stanie ich zużyć. Bardzo wydajne, często jestem pytana przez innych o zapach, kiedy mam je na sobie.

Na lato

Fajny zapach na lato. Świeży, cytrusowy, długo utrzymuje się na skórze i ubraniach. Polecam dla osób lubiących świeże i lekkie zapachy. Są dosyć tanie, często można upolować na promocji.

Ładnie pachną

Perfumy kupiłam kilka miesięcy temu bo, były na super przecenie. Perfumy mają śliczny cytrusowy zapach i fajny flakonik. Bardzo serdecznie polecam. Jedne z lepszych perfum

Nawet ładne

Perfumy kupiłam na świątecznej promocji. Słyszałam bardzo dużo pozytywnych opinii o tym że przepięknie pachną. Mają ładny cytrusowy zapach, lecz ja wolę bardziej kwiatowe zapachy

• Flakon: 5

Kupiłam te perfumy, ponieważ bardzo dużo osób je polecało.
Zapach przypadł mi do gustu, dlatego się na nie zdecydowałam.
Według mnie pachną bardzo ładnie, kwiatowo, delikatnie.
Utrzymują się cały dzień.

Nie polecam.

Dostałam te perfumy w prezencie i nie zrobiły na mnie wrażenia.
Zapach początkowo wydaje się taki jak lubię cytrusowy. Producent twierdzi, że w składzie jest wanilia a ja jej wogole nie czuje. Perfumy są bardzo delikatne i wyczuwalne tylko na początku potem zapach szybko się ulatnia i pachnie męsko - ziołowo i nie wytrzymuje nawet paru godzin. Ogólnie nuty, które utrzymują się przez nawet trochę to drzewo cedrowe, drzewo sandałowe, jodła. Za tą cenę spodziewałam się przynajmniej porządnej trwałości do 24 h. Marka mnie zawiodła.
Lubię perfumy trwałe, wyraziste i zarazem cytrusowo - owocowe, a tu obietnica producenta się nie spełniła. Perfumy miały być delikatne i cytrusowe, młodzieżowe. Klasyk, niewypał.

Napewno do nich nie wrócę, wolę moje tańsze Bi-es - Lyly lub nawet L'acome Miracle (droższe wiadomo). Ewentualnie Zara Orchid delikatne perfumy ze sklepu Zara.

• Flakon: 3

Kupiłam z ciekawości

Kupiłam z ciekawości małą butelkę, (z rekomendacji Aromy) bez wąchania. Zapach na początku cytrusowy ale błyskawicznie te cytrusy się ulatniają, zostaje taki trudny do określenia zapach coś ziołowego ? Wanilii w nim nie czuję , świeżości też specjalnie nie, nic specjalnego czuć, że jest retro. Ani nie świeży ani nie sexi, taki zwykły. Pachnie kilka godzin, w sumie to go ponownie nie kupię bo jest tyle innych lepszych zapachów.

• Flakon: 3

Klasyczny i uniwersalny zapach

Ten zapach zna chyba każdy i każdy rozpozna na ulicy. Zapach "zwykły" i "klasyczny". Bez konkretnie wyróżniających się nut zapachowych, bez pazura, bez tego czegoś.
Dla mnie to przykład zapachu niemal uniwersalnego. Delikatny, świeży, lekki.

Mocno wyczuwalne nuty cytrusowe takie jak grejpfrut. Czuję również mocno bergamotkę i porzeczkę. Tą świeżość gasi nieco słodka wanilia.
Są raczej trwałe i pasują na wiele okazji np. do pracy, do kina czy na wieczorne spotkanie. Raczej nie na eleganckie wyjścia.
Dostępne są w większości perfumerii i stronach internetowych, cenowo wypadają atrakcyjne. To ten zapach, który można kupić w ciemno na prezent.
Jeśli chodzi o butelkę to mi się kompletnie nie podoba. Ciężki i toporny flakon, który nie sprawdzi się np. w torebce.

Podsumowanie:
Podoba mi się ten zapach ze względu na jego uniwersalność, ale odpycha popularność. Mam wrażenie, że tego zapachu używa połowa kobiet w moim otoczeniu. Nawet spotykam się z nim w sklepie. To sprawiło, że z biegiem czasu stał się oklepany i mniej atrakcyjny dla mnie.

Ponadczasowy zapach!

Zapach, który używała moja mama, a teraz przyszła kolei i na mnie. Mimo swojej słodkości, czuję w nim świeżość. Idealny na każdą możliwą okazję. Myślę, że to nie moje pierwsze opakowanie. Trwałość też na wielki plus.

Do codziennego uzytku

Perfumy Ck znam już kilka dobrych lat. Używałam je jeszcze jako nastolatka i dla takiej kategorii wiekowej bym je zaliczyła. Mają przyjemny, lekko słodki zapach. Pięknie utrzymują się na ciele. Kuszą swoją niską ceną. Są to po prostu kultowe perfumy i od lat się nie zmieniają.