Calvin Klein, CK IN2U Women EDT

Calvin Klein, CK IN2U Women EDT

Najnowszy zapach i koncepcja sygnowana marką Calvin Klein, to propozycja dla dwudziestoparolatków, wychowanych w kulturze SMS, blogów, Myspace. Nazwa perfum nawiązuje do skrótów stosowanych w powyższych, a sam zapach określany bywa jako `ck one dla młodego pokolenia`. Biało-plastikowo-szklana butelka inspirowana jest I-podem.
Świeży,cytrusowy zapach odzwierciedla nowoczesny romans w sieci.

Nuty zapachowe: liście czarnej porzeczki, grejpfrut, bergamotka, orchidea, kaktus, wanilia, drzewo cedrowe.

50 - 100ml
Nuty
drzewne
Rekomendacja
na dzień, na wieczór

21% jesień/zima 79% wiosna/lato

Na lato

Idealne perfumy na lato. Piękny zapach który się długo utrzymuje. Stosuje je już od paru lat. Jedynie co mi się w nich nie podoba to wygląd opakowania mógłby być bardziej subtelny.

Najlepsza na lato!

Według mnie najlepszy zapach na lato niezmiennie od kilku lat! Uwielbiam zapach cytrusów. Pierwszy flakonik dostałam na prezent i kupuję na lato od ładnych paru lat.
Świetny design buteleczki i piękny, orzeźwiający zapach.
Polecam! Na pewno jeszcze kupię!

CK, IN2U - warto posiadać w swojej kolekcji

Podczas jednej z wizyt w znanej perfumerii, postanowiłam zakupić te jakże popularne perfumy.
Ich cena uważam, że nie jest wygórowana. Opakowanie jest bardzo ładne, fajnie się prezentuje. Wygląda ciekawie.
Używam ich głównie na dzień. Mają śliczny, świeży zapach, który jest wielowymiarowy i charakterystyczny. Czuć aromaty kwiatów. Bardzo kobiecy zapach, który długo się utrzymuje. Nie wietrzeje po kilku godzinach od użycia.
Uważam, że jest to ciekawy zapach. Warto je posiadać

Kocham ten perfum. Uważam, że jest absolutnie odżwieżający, otula naprawdę takim czystym przyjemnym aromatem, dlatego jest dla mnie idealny na okres wiosna-lato. Jest to lekki zapach, ale skoncentrowany na tyle, że dobrze wyczuwalny przez długi czas. Subtelny, kobiecy. Myślę, że świetnie się sprawdzi u osób, które lubią pachnieć, ale wiele aromatów je drażni - a ja z pewnością jestem taką osobą i bardzo go sobie chwalę.

Polecam kupować z perfumeriach/drogeriach internetowych. W drogerii 100ml widziałam za ponad 110zł, a w necie za 70 z groszem. ;) Ja kupiłam 50ml za ok 60zł,

Ulubiony zapach

Zapach tego produktu jest bardzo ładny i przyjemny, u mnie sprawdza się zarówno latem jak i zimą. Nie jest duszący, jest przyjemnie delikatny, ale wyczuwalny. U mnie zapach potrafi utrzymywać się na skórze przez cały dzień, a na ubraniach nawet kilka dni. Polecam sprawdzić w drogerii ten zapach, może komuś też przypadnie do gustu tak jak mi. Flakonik jest ładny i wygodny.

Idealny, zwłaszcza na co dzień.

Te perfumy polecało mi już wiele koleżanek, ale dopiero jakiś czas temu się zdecydowałam. Stały się moim ulubieńcem, zwłaszcza na co dzień.
Pachną ślicznie. Mają trochę orzeźwiający zapach. Idealnie nadają się na lato!
Jest bardzo świeży, więc będzie perfekcyjny na upalne, zbliżające się dni.

Zapach jest dość trwały, a cena niewielka, zwłaszcza jak na taką sporą pojemność. Perfumy są bardzo wydajne, wystarczają naprawdę na długo.

Flakon może nie zachwyca, ale jest dość klasyczny i ładnie wygląda na toaletce.

Perfumy warte zakupu. :)

Ulubione

To jedna z moich ulubionych wód. Dostałam w prezencie od siostry i od tej pory kupuje gdy tylko się skończy. Wydajny i bardzo przyjemny zapach. Długo utrzymuje się na skórze lub ubraniu.

Mają w sobie to coś :) Moje ulubione :) Sztos !!!

Calvin Klein IN2U to perfumy, które są bardzo znane wśród kobiet. Dostałam je kiedyś na urodziny, to właśnie wtedy skradły moje serce na dobre. Teraz to mój number one w perfumach. Zawsze kiedy mi się kończą kupuję kolejną butelkę.
Mają w sobie coś takiego, że ciężko im się oprzeć.

Perfumy posiadają cudowną nutę zapachową. Z początku wyraźnie czuć tutaj cytrusy, zapach jest mega orzeźwiający. Później stopniowo rozwija swoją woń i na pierwszy plan wychodzi ambra i wanila. To właśnie tę wanilię lubię tutaj najbardziej. Z początku kiedy otworzyłam butelkę i użyłam ich po raz pierwszy wydawało mi się, że zapach przybierał lekko męską nutkę, ale może tylko mi się wydawało, bo z każdym kolejnym psiknięciem zakochiwałam się w tych perfumach coraz bardziej. Zapach nie jest mdły i płytki. Trwałość zapachu oceniam na piątkę. Na skórze utrzymuje się spokojnie kilka ładnych godzin. Ale psiknięty na ubrania pachnie jeszcze dłużej. Mimo iż perfum zabarwiony jest na żółto nie pozostawia plam na ubraniach. Co ciekawe te perfumy pachną na mnie inaczej zimą i inaczej latem. W obu przypadkach zapach jest genialny.
Perfumy są wydajne, największe opakowanie wystarczy na dłuuugi czas.
Produkt nie powoduje podrażnień na skórze. Myślę, że te perfumy są idealne na każdą porę roku, do stosowania na dzień.

Opakowanie w formie sporej butelki o pojemności aż 150 ml, mimo dużego rozmiaru dobrze leży w dłoni. Jest trochę ciężkie, ale oczywiście można kupić mniejszą wersję. Ja mimo wszystko zawsze wybieram tę największą by cieszyć się tym fantastycznym zapachem dłużej. Design flakonika jest niezwykle nowoczesny i tajemniczy. Biała obudowa dodaje elegancji. Żółte elementy na korku pozwalają odróżnić zapach od męskiej niebieskiej wersji. Z pewnością przykuwa wzrok. Flakon jest mega solidny, już nie raz lądował na podłodze i nic mu się nie stało. Atomizer działa sprawnie, rozpyla przyjemną mgiełkę i nie chlapie. Korek trzyma się na miejscu do ostatniej kropli perfum.

To najlepszy perfum jaki miałam. Darzę go wielką miłością. Jest trwały, pachnie tak, że nie sposób przejść obok niego obojętnie. Zdecydowanie poprawia mi nastrój. Często panie na ulicy pytają się czym pachnę :P Do tego można go kupić w ekstra cenie nawet za 120 zł za 150 ml w drogerii.

4 gwiazdki, nie pięć

Dostałam w prezencie. Sama bym go nie kupiła i nie kupię. To rzecz subiektywna, ale to jest trochę tak, że teoretycznie jest ładny, bardzo świeży, wiosenno-letni. I utrzymuję się bardzo bardzo długo, nawet i cały dzień. Postronne kobiety, ekspedientki w sklepie mówią mi, że pięknie pachnę. Jest to zapach słodki i jednocześnie elegancki, ale dla mnie osobiście jakiś trochę zbyt oczywisty, sztampowy i grzeczny. Niech inni mówią co chcą, dla mnie ten zapach jest jak idealnie zadbana i bardzo urodziwa, ale jednak szara myszka, która nie ma odwagi być inna, złamać reguł, wyjść przed szereg i w efekcie czego kompletnie niczym się nie wyróżnia i mimo niewątpliwej urody ciężko o to by była intrygująca albo w ogóle ją zauważyć w tłumie identycznych dziewczyn. Niby ładny, ale cierpi na nijakość. Sorry not sorry

Używa produktu od: próbka

Ma coś w sobie! uwielbiam!

ZALETY PRODUKTU:
- bardzo świeży, czysty, chłodny, wyróżniający się zapach
- kojarzy mi się z białymi kwiatami, delikatnością i minimalną dozą niedrażniącej słodyczy
- wyczuwam delikatnie męskie nuty, zostawiają za sobą lekki ogon
- sprawdzi się na każdą porę roku, na co dzień jak i na randkę dla młodych kobiet
- ciągle chce go wąchać! przywołuje pozytywne emocje, przyjemny dla nosa i otoczenia
- nie wywołują migren lub mdłości
- ładny flakon, duże pojemności, atrakcyjna cena w promocji

WADY PRODUKTU:
- trwałość, zapach znika po około 4 godzinach

Bardzo wydajny

Uwielbiam ten zapach! Jeden z moich ulubionych. Ja mam go w pojemności 150 ml już chyba 3 opakowanie i za każdym razem wystarcza mi na ponad rok. Na promocjach można go dostać w naprawdę przystępnych cenach. Trochę za krótko się utrzymuje ale i tak warto.

Najbardziej uniwersalny letni zapach

Myśle że ten cytrusowy zapach jest znany prawie każdemu. Ciężko mi zliczyć ile butelek perfum już zużyłam. Bardzo lubię spryskać się nimi latem. Nie utrzymują się wybitnie długo na skórze, ale przy tak niskiej cenie jestem im to w stanie wybaczyć.