Calvin Klein, CK IN2U Women EDT

Calvin Klein, CK IN2U Women EDT

Najnowszy zapach i koncepcja sygnowana marką Calvin Klein, to propozycja dla dwudziestoparolatków, wychowanych w kulturze SMS, blogów, Myspace. Nazwa perfum nawiązuje do skrótów stosowanych w powyższych, a sam zapach określany bywa jako `ck one dla młodego pokolenia`. Biało-plastikowo-szklana butelka inspirowana jest I-podem.
Świeży,cytrusowy zapach odzwierciedla nowoczesny romans w sieci.

Nuty zapachowe: liście czarnej porzeczki, grejpfrut, bergamotka, orchidea, kaktus, wanilia, drzewo cedrowe.

50 - 100ml
Nuty
drzewne
Rekomendacja
na dzień, na wieczór

19% jesień/zima 81% wiosna/lato

Pierwszą butelkę kupiłam z nutką niepewności i zakochałam się w tym zapachu. Ludzie pytają mnie co za perfum używam, lub że pięknie pachne:) uważam że jest bardzo trwały idealny na wiosnę i lato

Najpiękniejszy zapach na lato

Na perfumy te trafiłam w drogerii Rossmann. Na poprawę humoru postanowiłam zaopatrzec się w nowa buteleczke perfum. Słyszałam o nich już wcześniej od koleżanki jednak zazwyczaj kupowałam zapachy, na które natrafiłam podczas moich zakupów. Tym razem przypomniałam sobie o opinii koleżanki. Gdy ich użyłam zapach automatycznie mnie urzekl. Piękny, lekki, świeży, idealny na lato a do tego kobiecy. Kojarzy mi się z opalona skóra w letni wieczór. Z pewnością jeszcze nie raz do niego wrócę. Cena- jak na perfumy nie jest duża. 159. 99 zł zapłaciłam za buteleczke 150 ml.

Słodki prezent

Sama pewnie bym jej nie kupiła ale dostałam na święta w prezencie. Słodki zapach jest trwały i na prawdę przypadł mi do gustu. Może jeszcze kiedyś się na niego skuszę

O tak!

Po raz pierwszy zachwyciłam się zapachem dobre 10 lat temu i od tego czasu raz na jakiś czas zakupuje flakon, gdy zaczyna mi brakować tej konkretnej nuty zapachowej. Zacznę od minusów. Beznadziejna trwałość i nieporęczny flakon. Z plusów: zapach jest oszałamiający. Cudny kwiatowy, słodki zapach, w zasadzie może być unisex, bo nie jest to zdecydowana kobieca nuta. Ma w sobie ten cedrowo - szyprowy akcent, który może i panom przypaść do gustu.

Ulubione na co dzień!

Dostałam je w urodzinowym prezencie i to była miłość od pierwszej aplikacji!
Słodkie, z lekką cytrusową nutą idealne na cieplejsze dni. Perfumy są trwałe, w ciągu dnia gdy wietrzeją, odkrywa się warstwy jego zapachu. Na ubraniu zapach utrzymują się długo. Butelka jest ciężka, trochę nieporęczna do torebki, ale trwałość perfum, redukuje problem częstego odświeżania zapachu.

Najlepszy zapach

Uwielbiam jego zapach. Jego świeżość i delikatność idealnie odpowiadają mojemu charakterowi. Perfumy utrzymują się na ciele cały dzień, a na ubraniach jeszcze dłużej. Jedyne co bym zmieniła to opakowanie, ponieważ buteleczka jest cieżka i trochę nie poręczna.

Piękne!

Kolejne perfumy od CK które uwielbiam! Są lekkie, ale jednocześnie wyraziste. Trwałe i kobiece. Buteleczka też jest piękna i ładnie zdobi kosmetyczkę. Kupiłam w ciemno także cieszę się, że okazały się fajne :) Polecam!

Wakacyjny lekki zapach

Używałam zapach przez jakiś czas. Lekki, orzeźwiający idealny na lato. Bardzo mi pasował. Z serii zapachów do których wracam. Dostałam w prezencie i nie spodziewałam się że przypadnie mi do gustu.

Wspaniały przypadek

Perfumy zakupiłam przez przypadek, na pocieszenie, na promocji. I przepadłam. Mam je od ponad roku a one nadal się nie kończą! Są lekkie, wydajne, na co dzień, do pracy, na randkę. Moje must have.

Nie mój gust

Dostałam kiedyś te perfumy w prezencie. Nie kompletnie nie moja bajka ale wiadomo kwestia gustu. Zapach świeży trochę taki ciężki grejpfrut. Trwałość perfum tez pozostawia wiele do życzenia. Zapach jest bardzo męczący lubię na lato świeże zapachy ale ten to kompletnie nie mój gust. Plus za opakowanie proste ale ładne.

Miłość

Jeden z moich ulubionych zapachów. Delikatny, orzeźwiający. Idealny na lato, do użytku w ciągu dnia.
Świetna butelka wizualnie jak i w użytku.
Bardzo trwały.
Mój ulubieniec od lat.

Codzienne perfumy

To jeden z moich ulubionych zapachów na lato. używam go od lat i często do niego wracam. Fajna butelka, taka „sportowa”. Kubie ten świeży, cytrusowy ale też kobiecy zapach. Dla mnie idealny na codzień, a w wakacje wręcz idealny.