KWC LogobyWIZAŻ logo

flame64 hity!
74% kupi ponownie

Porównaj ceny

ceneo
Dermogal A+E 500 mg 48 kaps.
14,90  zł
e-ZikoApteka.pl
Gal Dermogal A+E twist off 48 szt.
23,99  zł

Idealne dopełnienie kuracji trądzikowych
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kto kiedyś przechodził przez dermatologiczne kuracje trądzikowe ten wie, ze to wcale nie jest tak, ze dostajesz magiczne masci/kremy, tradzik znika i jestes szczesliwy. Nie, to jest ciezka droga z doprowadzeniem swojej skóry do porządku bo większość z leków na trądzik po prostu ma działanie wysuszajace - co powoduje ze tak, uporasz sie z tradzikiem, ale nabawisz sie przesuszonej skory. A próbujac ja nawilzyc czesto mozesz na nowo ja zapachac i tak kóleczko się zamyka. Ja po kapsułki sięgnełam właśnie w trakcie dość mocnej kuracji trądzikowej - zależało mi na tym, aby nie doprowadzic do rpzesuszenia skóry, ale tez nie zparzepascic efektów leczenia i nie zapchac skóry na nowo. Czy kapsułki spełniły swoje zadanie? Zdecydowanie tak;) #MOJA SKORA W trakcie stosowania kapsułek moja skóra była bardzo tradzikowa, wydziallaa za duzo sebum nie tylko w strefie T, ale wszedzie. Borykałam się naprawde z dość znacznym tradzikiem leczonym za pomoca silnych masci od dermatologa. #KAPSULKI Kapsułki to tzw rybki - naprawdę są w kształcie rybek, którym "ukręca" się ogonki aby wydobyc z żelatynowego opakowania. Co do #DZIALANIE + nawilża skóre + nie zapycha + poprawia elastyczność skóry + niweluje efekt sciagniecia spotykany rpzy kuracjach dermatologicznych + wydajny - mi jedna rybka starczala na dwa razy (nakładałam na twarz i dekolt) + nie podraznia + dobrze działa tez na skórki wokół paznokci +tani, łatwo dostepny w aptkach i teraz w niektorych drogeriach + naturalny skład Z minusów -zapach - dość cięzki #SKLAD Fajny, naturalny skład. Na pierwszym miejscu * Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil -czyli olej z wiesiołka zawierający dość dużo witaminy E .Ta z kolei uważana jest za dobry antyoksydant, który pozytywnie wpływa na utrzymanie młodej i zdrowej skóry oraz neutralizuje wodne rodniki przeciwdzialając starzeniu się skóry * Gelatin -żelatyna, zastosowana do "kapsułki" w kształcie rybki *Glycerin - gliceryna, która ma za zadanie nawilżyć skóre, ale UWAGA nie wszyscy dobrze na nia reaguja (choc tu waznejestjej stezenie) * Tocopheryl acetate - kolejna porcja naszej witaminy E, antyoksydantu, który ma wygładzać zmarszczki i zapobiegać ich pogłębianiu. *Retinyl palmitate - retinol, witamina A - odpowiada za ujędrnienie oraz poprawe elastycznosci i napiecia skóry, także ma wpływać korzystnie na zmniejszenie zmarszczek, #OPAKOWANIE Sama nie wiem co o nim myśleć. Z jednej strony wydaje sie byc higieniczne, jesli stosujecie na raz jedna kapsułkę. U mnie jedna to było za duzo, dlatego zawsze miałam ja na 2 razy. Przez co przechowywanie "otwartej rybki było dla mnie dosc klopotliwe i wolałabym miec to w butelce z pipeta albo z pompka. Z drugiej strony, kapsułki sa mega na wyjazdy. Nie beirzesz całej butelki tylko 3 rybcie i juz masz pielegnacje;) Podsumowujac, fajny produkt. Naprawde. I bardzo przydtany w walce z przesuszajaca się skóra. Gdyby nie zapach który mnie troche odrzuca (jest taki ciezkiii) to pewnie wciaz bym z nich korzystala ;)
    41 osób  uznało tę opinię za pomocną
    Iwona_C
    5 / 5
    8 lipca 2020 o 11:33
    Idealne uzupełnienie codziennej pielęgnacji skóry.
    Kupi ponownie:Tak
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Rybki od Gal zachwyciły mnie wiele lat temu i stale jestem im wierna. Maja wiele zalet w tym świetny skład, dobre działanie i można zakupić je w atrakcyjnej cenie. Ja zaopatruje się w nie na portalu aukcyjnym gdzie rozbieżność cenowa jest duża i waha się od 10 zł do 20zł. Kapsułki ulokowane są w dwóch blistrach zawierających po 24 sztuki a całość jest zapakowana w tekturowy kartonik z zielono żółtą szatą graficzną . Na opakowaniu producent zamieścił wyczerpujące informacje na temat składu, działania , przeznaczenia i stosowania preparatu. Kapsułki typu twist-off mają żółty słoneczny kolor i kształtem przypominają rybki a to za sprawą posiadanych ogonków. . Nie ma żadnych problemów z wydobyciem zawartości, ponieważ "ogonki" łatwo się ukręcają , a miękka otoczka umożliwia szybkie wyciśnięcie produktu. Konsystencja jest olejowa,tłustawa w bursztynowym kolorze o specyficznym zapachu pochodzącym z olejku z wiesiołka. Zapach jest cierpki , orzechowy ale nie jest zbyt przyjemny, choć wiadomo zależy to od wrażliwości nosa, mnie nie przeszkadza ale nie zachwyca. Skład rewelacyjny, bardzo zwięzły i całkowicie naturalny- olej z wiesiołka, żelatyna, gliceryna, witamina E i witamina A. Lubie takie preparaty bo wiem że nie maja negatywnego wpływu na stan mojej skóry. Kosmetyk przeznaczony jest przede wszystkim do skóry problematycznej i wrażliwej, ale nadaje się do każdego typu cery niezależnie od wieku. Ja stosuje je kilka razy w tygodniu na oczyszczoną skórę twarzy wykonując delikatny masaż. Mimo tłustej konsystencji olejek świetnie się wchłania, pozostawia delikatnie tłusty film który znika po kilku minutach. Natychmiastowo rozświetla cerę , nadając jej zdrowego i wypoczętego wyglądu. Dobrze nawilża i odżywia skórę. Świetnie łagodzi wszelkie podrażnienia i zmiany skórne, przynosi ulgę przy przesuszeniu cery lub po zbyt dużej ekspozycji na słońcu. Zawartość witaminy A i witaminy E przynosi korzyści w postaci poprawy elastyczności i jędrności skóry. Kapsułki stosowałam również pod makijaż i nie zauważyłam żadnego ich niepożądanego wpływu na jego wygląd czy trwałość. Zawartość kapsułki jest dobrze odmierzona i wystarcza na pokrycie całej buzi włącznie z szyją. Aplikacja jest wygodna bo mamy gotową dawkę na jednorazowe zastosowanie , dodatkowo każda porcja jest świeża i higienicznie zapakowana. Świetny kosmetyk który stanowi uzupełnienie pielęgnacji skóry, ma całkowicie naturalny skład jest wygodny w stosowaniu i pozytywnie wpływa na stan skóry.
    Zalety:
    • kapsułki przeznaczone do skóry wrażliwej i problematycznej
    • mogą być stosowane niezależnie od rodzaju cery i wieku
    • świetnie sprawdzają się pod makijaż
    • produkt szyb ko się wchłania
    • nie pozostawia tłustego filmu
    • pięknie rozświetla cerę nadając jej zdrowego wyglądu
    • nawilża, odżywia i regeneruje skórę
    • ujędrnia i uelastycznia
    • koi i łagodzi podrażnienia i zmiany skórne
    • krótki i całkowicie naturalny skład
    • wygodna kapsułka twist-off
    • odpowiednia ilość preparatu na jedno zastosowanie
    • każda porcja jest świeża i higienicznie zapakowana.
    Wady:
    • brak
    W marketplace Allegro, Amazon
    31 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 26 lipca 2019 o 13:05
    Idealnie nawilża cere
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Kapsułki używam już od kilku dobrych miesiący. Stosuje je do nawilżania twarzy , czasami dodaje do balsamu gdy mam przesuszona skore. W opakowaniu znajduje się 48 rybek wiec kuracja starcza na 1,5 miesiąca. Dużym plusem jest fakt ze witaminy zamknięte są w kapsułkach i codziennie otwierajac nowa mam pewność co do ich świeżości. Rybek używam codziennie wieczorem. Na oczyszczona skore twarzy wyciskam jedna rybkę i przez 5 min robię masaż twarzy. Omijam okolice oczu, bo powodują lekkie podrażnienie i oczy szczypią. Potem wklepuje ulubiony krem. Dzięki takiej kuracji cera w końcu jest nawilżona , promienna i mniej widoczne są zmarszczki. Witamina A i E chronią przed wolnymi rodnikami, wygładzają zmarszczki i świetnie nawilżają. Uwielbiam do nich wracać gdy cera potrzebuje nawilzenia.
    Zalety:
    • Świetnie nawilżają cere
    • Wygładzają i likwidują pierwsze zmarszczki
    • Likwidują przebarwienia
    • Niska cena
    • Bardzo wydajne
    • Fajnie się wchłaniają
    • W formie kapsułek zachowują świeżość
    • Nie zapychają
    Wady:
    • Brak
    23 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 10 stycznia 2024 o 16:42
    Kapsułki A+E
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    + wygodne ampułki + korzystna cena + dostępność w aptekach + bardzo dobry, naturalny skład + wydajność + higieniczna aplikacja + olejkowa konsystencja + produkt nawilża , koi i regeneruje skórę + nie podrażnia skóry - zapach
    17 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 15 lipca 2023 o 13:22
    Z umiarem
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Trzeba stosować z umiarem i uważać na oczy. Produkt może lekko zapychać pory więc nie radzę stosować na noc. Na kilka godzin przed snem potem zmyć i nie nakładać już nic. Rano twarz wygląda świeżo.
    Drogeria Rossmann
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne

Zobacz także inne Olejki do twarzy