KWC LogobyWIZAŻ logo
Tusze do rzęs

Lancome Hypnose Drama Instant Full Body Volume MascaraPogrubiający tusz do rzęs (stara wersja)

3,4 na 5183 opinie

Kupi ponownie: 38% osób
    Ann_ek
    4 sierpnia 2021 o 23:26
    3 / 5
    Duże zaskoczenie – szkoda, że niezbyt pozytywne…
    Dostałam ten tusz w prezencie. Ucieszyłam się jak szczerbaty na suchary – mam bardzo cienkie, rzadkie, jasne, a do tego skierowane ku dołowi rzęsy. Naprawdę niewiele tuszy jest w stanie doprowadzić je do porządku, może dotąd spotkałam takie ze dwa. No ale co jak co, ale przecież dla Lancome nie będą stanowić wyzwania? Hmm… ale czy na pewno? Opakowanie jest bardzo ładne. Duże, eleganckie, ale minimalistyczne. Bardzo dobrze wykonane. Nic nie odpryskuje, nie zmazuje się, nie rysuje. Jest całe czarne, a logo i napisy srebrne. Wygląda bogato i luksusowo. Łatwo je dokładnie zakręcić, co eliminuje ryzyko wysychania tuszu. Nie jest oczywiście ciężkie, ale czuć, że cos trzymamy w dłoni. Rączka jest bardzo wygodna. Opakowanie zawiera 6,5 ml tuszu. Szczoteczka jest tradycyjna, włochata, dość spora, ale nie ogromna. Ja mówiąc szczerze chyba wolę takie, chociaż mój ulubieniec ma silikonową, więc nigdy nie zamykam się na dany typ. Ma kształt spirali, z jednej strony włoski są krótsze, a z drugiej krótsze. Końcówka jest zgrabna, łatwo nią dotrzeć w trudno dostępne miejsca. Niestety nabiera zbyt dużą ilość produktu, początkowo konieczne było zebranie nadmiaru. Zapach dość intensywny, bardzo typowy dla tego typu produktów. Jednak nie jest uciążliwy, ponieważ szybko wietrzeje. Tusz ma czarny kolor, głęboki, absolutnie nie szarawy. Podoba mi się, dobrze się prezentuje. Nie sprawia żadnych kłopotów w demakijażu, wystarcza mi płyn micelarny i domycie żelem. Wydajność również w porządku, może nie mamy tu bardzo dużej pojemności, ale starcza naprawdę na długo. Chociaż często bywa na promocji, to cena i tak boli – regularna to 159 zł. Lubię mieć mocno podkreślone rzęsy, nie dla mnie prawie niewidoczny efekt. Stąd zwykle tuszuję je długo, nakładając kolejne warstwy. Z masakrą Lancome pracowało mi się dość trudno. Cały szkopuł w tym, że szalenie szybko przenosi się na rzęsy i ekspresowo wysycha, co samo w sobie oczywiście problemem nie jest. Jednak naprawdę łatwo nim posklejać włoski. Machasz szczoteczką, efekt jest super, myślisz sobie, no dobra, to teraz ostatni raz… i cały misterny plan wszyscy wiemy gdzie :) Zbite rzęsy, nieestetyczne grudki czy pajęcze nóżki. Można naprawdę szybko się umalować, jednak wymaga to dobrego wyczucia, kiedy zakończyć tuszowanie. Czasem udawało mi się stworzyć zadowalający efekt, jednak zdecydowanie częściej musiałam gasić pożary. Przyznam, że zdecydowanie jest to tusz pogrubiający. Delikatnie też wydłuża. Nie jestem w stanie stwierdzić, jak z podkręceniem, ponieważ to załatwiam zawsze zalotką. Trzyma kształt w stopniu powiedziałabym zadowalającym, chociaż mógłby lepiej. Jest delikatny, nie podrażnia, nie wywołuje łzawienia i szczypania, co jest dla mnie dużym plusem, ponieważ mam bardzo wrażliwe oczy. Last, but not least – trwałość. Jestem zawiedziona, oczekiwałam dużo więcej od takiej marki jak Lancome. Po całym dnu lubi odbić się na dolnej powiecie. Często też zauważam drobny osyp w tej okolicy. To niedopuszczalne w tuszu za taką cenę. Cieszę się, że go dostałam i mogłam przetestować, bo przynajmniej wiem, żeby nie inwestować w niego własnych złotówek :)
    Zalety:
    • - szybko się nim pracuje
    • - dobrze pogrubia
    • - ładny, głęboki kolor
    • - nie podrażnia
    Wady:
    • - delikatnie się osypuje
    • - odbija się na dolnej powiece
    • - lubi skleić rzęsy
    • - cena w stosunku do jakości

36 osób uznało tą opinię za pomocną
    Kaisja
    5 marca 2021 o 21:51
    4 / 5
    Mocniejszy efekt, niż w klasycznym Hypnose, ale nie zawsze "mocniej" znaczy "lepiej"
    Jestem fanką klasycznej maskary Hypnose, która po prostu czyni rzęsy przepięknymi, i w koci sposób uwodzicielskimi, dając jednocześnie naturalny efekt, a ja uwielbiam tych swoich, jak to pieszczotliwie nazywam - "Fałszerzy" - kosmetyki makijażowe, które upiększają tę moją nie aż tak znowu piękną twarz, pozostając w zasadzie niewidocznymi. Efekt zastosowania Hypnose Drama się natomiast bardzo wyraźnie widzi, ponieważ to tusz, który pogrubia rzęsy bardziej, niz klasyk, rozdzielając i pokrywając każdą rzęsę mocniejszą, bardziej smolistą warstewką, ale za to – mam wrażenie, że słabiej je podkręcając. Coś za coś, i moim faworytem pozostaje totalnie pozbawiony wad, klasyczny Hypnose – choć "Drama" pięknie, kwiatowo pachnie i ma poręczną, wyprofilowaną szczoteczkę.
    Zalety:
    • + pogrubienie – ekstremalne,
    • + brak obciążenia, grudek, rozmazywania się, osypywania się, i odbijania na dolnych powiekach,
    • + dokładne pokrycie każdej rzęsy,
    • + szczoteczka – poręczna, profilowana
    • + zapach – piękny, kwiatowy
    Wady:
    • - przeciętne wydłużenie,
    • - brak podkręcenia,
    • - cena
    Używa produktu od:próbka
    Wykorzystał/a:jedna próbka
    Kupił/a w:Inna drogeria

19 osób uznało tą opinię za pomocną
    beatrice1991
    28 maja 2020 o 22:16
    4 / 5
    W porządku
    Do recenzji tego tuszu zabierałam się kilkukrotnie i jakoś nigdy nie mogłam się do tego porządnie zabrać. Z natury mam bardzo długie ciemne i gęste rzęsy , więc lubię eksperymentować z tuszami, aby znaleźć ten jedyny i idealny. Ten tusz polecono mi w drogerii i miał się idealnie nadawać do moich rzęs. W rzeczywistości szczoteczka jest mniej gęsta niż ta przedstawiona na zdjęciach tego tuszu w katalogach, ale całkiem nieźle radzi sobie z moimi rzęsami, perfekcyjnie je rozdziela i nie skleja włosków. Zapach też jest w porządku, średnio intensywny, ale wyraźnie wyczuwalny. Trzeba szybko nakładać warstwy, bo bardzo szybko zasycha i można nabawić się mało estetycznych pajęczych nóżek na rzęsach. W miarę użytkowania zauważyłam jednak, że zostawia na rzęsach grudki, być może była to moja wina, bo zdarzyło mi się niedokładnie go dokręcić parę razy. Co do trwałości to jest średnio trwały i można zapomnieć o poprawkach, bo potwornie skleja rzęsy.
    Zalety:
    • *opakowanie
    • *intensywna czerń
    • *wydajny
    • * trwały
    • *nie odbija się pod łukiem brwiowym
    • * podkręca i wydłuża nawet oporne rzęsy
    Wady:
    • *cena w porównaniu do jakości
    Kupił/a w:Inna drogeria

17 osób uznało tą opinię za pomocną
    Goya5
    16 października 2022 o 10:41
    2 / 5
    rozczarowanie, brak efektu WOW
    otrzymałam ten tusz w prezencie, z nadzieją, że pomoże mi w podkreśleniu mojej oprawie oczu. Opakowanie jest srebrne, śliczne, eleganckie. Z przyjemnością otwierałam to małe pudełeczko... szczoteczka jest lekko wyprofilowana, ale nie posiada grubych włosków, jak na zdjęciu obrazującym ten tusz. Sam tusz oddaje głęboką czerń, ale momentalnie posklejał mi rzęsy, które mam delikatne, rzadkie. Musiałam wielokrotnie je szczotkować, aby uratować ten niepożądany efekt. Ani nie pogrubił moich rzęs, ani nie podkręcił.. Męczyłam się z tym tuszem dobre kilka miesięcy, gdyż , co trzeba przyznać, jest bardzo wydajny. Wystarczył mi na dobre 10 miesięcy codziennego użytkowania-czekałam na jego zakończenie, szkoda mi było tak drogi tusz porzucić..Dopiero po sporym czasie tusz zaczął mi wydłużać moje rzęsy, albo miałam takie odczucia.. Podsumowując: nie polecam dla cienkich, delikatnych, niepodkręconych rzęs..zdecydowanie poszukam innych, tańszych możliwości
    Zalety:
    • opakowanie
    • głęboka czerń tuszu,
    • dość łatwo zmywa się płynem micelarnym
    • bardzo wydajny
    Wady:
    • brak efektu pogrubionych rzęs,
    • rozmazuje się
    • wysoka cena regularna
    Kupił/a w:Otrzymałam w prezencie

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    suzi27
    3 grudnia 2020 o 16:01
    5 / 5
    Lubię!
    Zacznę od tego, ze mam cienkie, krotkie i jasne rzęsy. Próbowałam przeróżnych, ale tej pozostaję wierna. Maskara pogrubia, wydluza i delikatnie podkreca. Nie kruszy sie i nie rozmazuje. To, co mi przeszkadza, to, że musi troche wyschnac, malowanie w pierwszych 2 tyg.po otwarciu jest trudniejsze, zbyt duzo tuszu pozostaje na szczoteczce i faktycznie wtedy troche skleja. Po 2 tyg. uzywa sie zdecydowanie przyjemniej.
    Zalety:
    • Pogrubienie, wydluzenie, podkrecenie.
    Wady:
    • Trudniejsza aplikacja w ciagu pierwszych 2 tygodni.
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Kupił/a w:Drogeria internetowa