Christian Dior, Diorshow Iconic Overcurl (Tusz pogrubiająco - podkręcający do rzęs)

Okazje i pomysły na prezent

Nowa maskara marki Dior łączy w sobie ekstremalną objętość i efekt spektakularnego podkręcenia.
Łukowaty kształt szczoteczki zainspirowany został profesjonalnymi narzędziami do stylizacji włosów i zalotkami. Więc ma nam zapewnić natychmiastowe i trwałe podkręcenie i łączy w sobie ekstremalną objętość i efekt spektakularnego podkręcenia.
Specjalna formuła:
- polimerów K, daje ponadwymiarowe podkręcenie,
- wosk i olejki, ekstremalną objętość,
- kompleks lipidowy - efekt naprawczy,
- nektar roślinny/nektar z bawełny - silniejsze i zagęszczone rzęsy,
- białka soi - rewitalizację i stymulację wzrostu rzęs

Kultowy

Moje rzęsy są naturalnie długie, ale jasne i proste. Nie znalazłam jeszcze tuszu, który podkręciłby moje rzęsy na tyle, żeby efekt był porównywalny z użyciem zalotki. Co do tuszu Diorshow Iconic Overcurl, uważam, że jest jednym z lepszych na rynku, mimo, że jedynie podkreśla podkręcenie rzęs.
Stosuję go już kilka lat na zmianę z nowościami i zawsze do niego wracam. Zdążyłam go już bardzo dobrze poznać.
Uwielbiam jego szczotkę - jej kształt pomaga w dokładnym rozdzieleniu włosków i łatwo można nią pomalować rzęsy w kącikach oczu. Nie lubię plastikowych czy silikonowych aplikatorów, więc trafia w moje upodobania. Niestety przez pierwszy tydzień stosowania dość uciążliwe jest to, że zbyt dużo produktu zostaje na szczotce co utrudnia aplikację. Tusz ma ładny głęboki kolor, nie skleja rzęs, nadaje objętość i można nim wyczarować makijaż od delikatnego do mocnego. Butelka jest ładna, ale napisy na niej dość szybko się ścierają i niestety nie wygląda to estetycznie. Po Diorze można by się spodziewać lepszej jakości. Opakowanie starcza mi na około miesiąc-dwa codziennego stosowania, później tusz traci swoje właściwości, wysycha i kruszy się. Co do trwałości, to też nie jest zachwycająca - wytrzymuje około pół dnia, potem trzeba poprawiać makijaż.
Pewnie jeszcze go kupię nie raz, ale wciąż będę szukać jakiejś alternatywy, która jest bardziej trwała i wydajna.

Niezawodny i najlepszy.

Chyba najlepszy tusz jaki do tej pory używałam. Super podkręca i wydłuża rzęsy. Nie skleja. Po wielu godzinach wygląda jakbym go dopiero nałożyła. Nie wykrusza się i nie rozmazuje. Uważam że jest wart swojej ceny.

Przez długi czas był to mój tusz nr 1

Bardzo lubiłam ten tusz do czasu i zuzyłam kilka opakowań.
Po pierwsze, to nie podrażnia moich oczu. To stanowiło kiedyś ogromny problem z innymi tuszami.
Po drugie, nie osypuje się i efekt utrzymuje się na długo.
trochę podrkęca, ładnie wydłuża i zagęszcza rzęsy. Jednak ostatnie opakowanie, które zakupiłam bardzo szybko zaczęło wysychać i niestety pieniążki wyrzucone w błoto... Trudno co kolwiek wskrzesić z tej maskary, bez frustracji. Jednak za tyle kasy ciężko po prostu ją wyrzucić. Póki co od pół roku leży na półce nieużywana. Nie sądzę, że do niej wrócę.

Najlepszy przyjaciel moich rzęs

Po testach i poszukiwaniach wreszcie znalazłam swój tusz numer 1.
Bardzo dobrze podkreśla oko, wydłuża i pogrubia rzęsy, pięknie je rozdzielając - absolutnie ich nie skleja. Nie osypuje się , jest trwały. Zaokrąglona szczoteczka pozwala bezproblemowo dotrzeć do wszystkich rzęs w kącikach oka i tych krótszych. Z pewnością będzie stale w mojej kosmetyczce.

Podkręcający

Potrafi podkręcić nawet beznadziejnie proste rzęsy. Efekt delikatnej zalotki bez zalotki!
Trzeba jednak uważać, bo potrafi pozlepiać rzęsy jak się przesadzi/za szybko nałoży drugą warstwę.
Niektórzy piszą że tusz się "sypie", u mnie tak zdecydowanie nie było. Przez długi czas był bardzo płynny, ale jednocześnie utrzymywał rzęsy w podkręceniu i nie opadały jak w przypadku innych tuszy. Być może sypiące się wersje były kupione przez internet lub w innych mało wiarygodnych miejscach i są zleżałe?

Tusz ma podobno jeszcze właściwości odżywki. W moim przypadku nie zauważyłam jednak ani poprawy ani pogorszenia, ale witaminki zawsze spoko :D

Giga rozczarowanie...

Miałam bardzo duże oczekiwania co do tej maskary z Diora, słyszałam o ich tuszach same dobre rzeczy, zresztą producent obiecuje tutaj również cuda na rzęsach. Niestety już po pierwszej aplikacji przyszło duże rozczarowanie, które pogłębiało się z każdym kolejnym dniem... Na szczęście używałam tylko miniaturkę, którą dostałam w prezencie.

Najlepszy tusz jaki do tej pory miałam

Długo zastanawiałam się nad wyborem tuszu do rzęs z tzw. „wyższej półki”. Nie chciałam podejmować wyboru pochopnie, bo jednak to co innego wyrzucić w błoto 20 złotych na nieudany zakup, a co innego 160. W końcu padło na tusz Diora, co okazało się rewelacyjną decyzją! Jest to zdecydowanie najlepszy tusz do rzęs jaki do tej pory znalazł się w moim posiadaniu. Ładnie podkreśla rzęsy, nie skleja ich, pogrubia i wydłuża jednocześnie. Można nim uzyskać efekt bardziej subtelny jak i mocniejszy, poprzez nakładanie kolejnych warstw. Co najważniejsze i z czym naprawdę mam do czynienia pierwszy raz- w ogóle się nie obsypuje, pięknie trzyma się na swoim miejscu parenaście godzin. Co to trwałości samego produktu- ciężko mi się wypowiedzieć, ponieważ korzystam z niego dopiero dwa miesiące- do tej pory nie zauważyłam żeby zasychał. Z czystym sumieniem mogę polecić go każdemu!

Nie obciąża rzęs

Tusz ma dobrą szczotkę, formuła nie jest za rzadka, ładnie rozczesuje i pogrubia rzęsy.
Formuła tuszu nie obciąża rzęs i mam wrażenie że wręcz je pielęgnuje.
Nie rozmazuje się i nie kruszy. Wystarcza na około trzy miesiące.

Najlepszy tusz pod sloncem

Swetny tusz. podkreca i wydluza rzesy. Nie kruszy sie daje efekt baby doll ale latwo go zmyc. Nie podraznia moich wrazliwych oczu. Cena adekwatna do jakosci produktu. Polecam z calego serca

Wielkie rozczarowanie...

Kupiłam tę maskarę zachęcona opiniami. Przed jej kupnem tydzień wałkowałam recenzję na jej temat oraz oglądałam filmy na YouTube, aby się upewnić czy oby na pewno jest wartą swej ceny. Oszołomiona tymi wszystkimi cudownościami o niej, wiedziałam, że muszę ją mieć, nie zważając na cenę! Kupiłam ją w Sephora za 159 zł. Następnego dnia przy malowaniu spotkało mnie BARDZO WIELKIE ROZCZAROWANIE, myślałam, że to może trudne początki, ale z każdym dniem jest coraz gorzej. Maskara od początku była słucha, bardzo skleja rzęsy i zostawia grudki. Jeśli chodzi o wydłużenie i podkręcanie, to moje rzęsy są z natury długie i ładnie podkręcone wiec nie mam z nimi problemu, dlatego też jakiegoś efektu Wow nie zauważyłam, który osiągałam przy tuszach o połowę tańszych. Jednym plusem jest to, że faktycznie jest trwały i się nie osypuje, ale z czego tu się cieszyć? Z efekt pajęczych nóżek utrzymującego się cały dzień ? :D Zastanawiam się skąd tyle dobrych opinii na temat tego tuszu...bo w sumie to dzięki nim wyrzuciłam pieniądze w błoto.

Jeden z lepszych

Zużyłam dwa opakowania tego tuszu. Lubię sobie testować nowe, ale zawsze pamiętam, które tusze wywarły na mnie szczególne wrażenie, a ten był jednym z nich. Opakowanie jest luksusowe, jak na Diora przystało. Szczoteczka w moim ulubionym wydaniu, czyli włoskowa i podkręcona. Nabiera trochę za dużo produktu, ale ja wycieram go delikatnie o ścianki kiedy wyjmuję szczoteczkę, więc jest ok. Konsystencja jest od razu idealna - nie za sucha, nie za mokra, także nie musimy się przejmować, że tusz musi poleżakować. Tusz jest mocno czarny i taki pozostaje przez cały dzień. Podkręca rzęsy (chociaż ja i tak używam zalotki, jednak dla mnie ważnym jest, żeby tusz też utrzymał ten efekt i ten to robi), unosi i lekko pogrubia, ale nie jakoś super spektakularnie. Wydłużenie też zauważyłam, chociaz akurat tego to mi mocno nie trzeba, jednak miło, kiedy ten efekt też jest bo czyni moje rzęski jeszcze bardziej spektakularnymi. W ciągu dnia nic się nie osypuje, nie kruszy i nie rozmazuje. Możemy oczekiwać przy nim, że rzęsy pozostaną nienaruszone aż do zmycia. Czy jednak jest najlepszy na świecie? Jest jednym z moich ulubieńców i kupowałabym go ciągle, ale jednak jak na 2 miesiące używania (jakoś dziwnie mi tusze zawsze na krótko starczają) to trochę żal wydawać to 100ileś złotych, więc zmieniam i powracam do tych droższych ulubieńców co jakiś czas. I do tego też będę wracać.

Piorunujący efekt

Tusz jest mega trwaly.Dobrze napigmentowana czern.Świetna szczoteczka,ktora dobrze maluje.Na samym poczatku podkreca rzesy jak zalotka.Oczy sa bardzo wyraznie podkreslone.I wysycha nie wiem czemu...trzeba go podgrzewac we wrzatku,dodawac kropel do oczu lub inaczej ożywiać konsystencje.