Avon, Anew Reversalist, Complete Renewal Night Cream (Kompleksowa pielęgnacja naprawcza na noc 35+)

Kategoria
Marka

Aksamitnie gładki krem, który nadaje twarzy młodszy świeższy wygląd Anew 35+.
Pierwsza na rynku formuła z technologią Activinol. Technologia ta została opracowana, by - poprzez pobudzenie aktywiny - stymulować procesy naprawcze w skórze, a w rezultacie nadać jej nowy, świeży wygląd i znacząco zredukować zmarszczki.

na noc
dojrzała
przeciwzmarszczkowe, ujędrniające, regenerujące
w słoiczku
lekkie
Wiek
30+

Nieokreslony

Krem posiada tak intensywny zapach, ze nie bylam w stanie zuzyc go do twarzy.
Zuzylam go stosujac na dekolt i szyje. Zapach jak dla mnie nadal mocno wyczuwalny ale skora po nim pozostawala ladnie nawilzona.

Kupiony w: U konsultantki

ten krem jest super, skora jest nawilżona i gładka, w połączeniu z żelem do twarzy anew. Zakupiłam w katalogu w promocji. Wart swojej ceny, jest bardzo wydajny

Kupiony w: U konsultantki

Nawilżająca lekka mgielka

Bardzo dobry krem,który koi cerę, nawilża ją i widocznie wygładza drobne zmarszczki,co widzę juz po ok 3-4 tygodniach stosowania. Przy nowych kremach moja cera często reaguje drobnymi wypryskami czy zaczerwieniami, tutaj nic takiego nie zauważyłam. Nałożony w okolicach oczy nie powoduje pieczenia, żadnego dyskomfortu. Za cenę 40zl czy czasem nawet niższą nic lepszego nie stosowałam

Bardzo dobry krem na noc

Krem bardzo dobrze nawilża i delikatnie wygładza skórę twarzy. Nie wiem czy wygładza zmarszczki, jest jeszcze za wcześnie żeby to stwierdzić. Ma on bogatą konsystencję przez co zostawia skórę wypoczętą i nawilżoną. . Zapach jest delikatny i przyjemny. Opakowanie jest szklane i ciężkie, co mi akurat bardzo się podoba. Na pewno jeszcze sięgnę po kremy z tej serii.

Godny polecenia

Troszkę ciężka konsystencja ale na okres jesień-zima ok. Na wiosnę i lato przydałaby się lżejsza wersja. Fajnie nawilża i długo efekt się utrzymuje. Fajnie wygładza. Co do efektu przeciwzmarszczkowego to za wcześnie by stwierdzić. Po kremach z retinolem wyskakiwały mi krosty a tu nic nawet jednej. Mam cerę mieszaną i ten krem całkiem dobrze sobie z nią poradził.

Ulga dla przesuszonej skory z pierwszymi zmarszczkami

Krem Anew Reversalist, Complete Renewal Night Cream od Avon jest idealny dla skory przesuszonej z pierwszymi oznakami starzenia. Ma on bogata konsystencje, ktora przez noc dobrze sie wchlania i pozostawia skore wypoczeta i nawilzona. Dzialanie przeciwzmarszczkowe jest plusem dla osob u ktorych pojawiaja sie pierwsze oznaki starzenia.

Ładny delikatny zapach i przepiękne opakowanie.

Szklane czerwone opakowanie i tu już zakrętka pasuje bo jest również czerwona, ładnie wygląda i przyciąga uwagę.
Zapach taki sam jak kremu na dzień, ale konsystencja jest mniej gęstsza teraz tak myślę że powinno być na odwrót.
Na dzień powinna być lekka a na noc gęsta. Bynajmniej u mnie by sprawdziło się to lepiej ;-)
Delikatny krem ładnie wnika z skórę i nawilża.
Tak to mogę stwierdzić, że oba kremu jeśli chodzi o nawilżanie spisywały się dobrze.
Sam krem na noc nakładałam 2 razy na buzię, i tak rano czułam nawilżenie.
Tak jak poprzedni nie dał mi żadnego liftingu czy zaniku zmarszczek, ale kończę 1 opakowanie, może po 2, 3 byłoby to zauważalne;-)

powoduje delikatne zaczerwienienie twarzy

Krem powoduje delikatne zaczerwienienie twarzy, mimo że nie jestem alergiczką. Czuć, że jest na twarzy, twarz jest napięta i nie nawilżona, więc tak średnio mogę polecić. Dziwne uczucie.

nawilża zdecydowanie, ujędrnia i odżywia dla suchych cer super!

+nawilża zdecydowanie, ujędrnia i odżywia,
mam cerę suchą więc dla mnie idealny!
+pozostawia lekką powłoczkę jak prawie wszystkie kremy a ja to lubię
+konsystencja kremu jest w sam raz, łatwo go rozprowadzić
+nie zapycha porów, ale ja raczej nie mam z tym problemu,
+działa kompleksowo, czyli jak po serum lub dobrej maseczce
+koi cerę naczynkową, czuję nawilżenie i ujędrnienie
+rano widać efekt promiennej cery wypoczętej sprężystej skóry

Może być

Krem dobrze się rozprowadza, ma przyjemny zapach, poprawia stan i kondycję skóry. Zmarszczek nie likwiduje, spłyca mimiczne, ale te już bardziej widoczne, niestety zostają, regeneruje on skórę, nawilża ją i odżywia. Pozostawia cerę wypoczętą i promienną po nocy. Zapewnia świeży wygląd, napina skórę i ujędrnia. Nie uczula i nie podrażnia, nie wywołuje zaczerwienień. Nadaje się na nocną naprawę cery, ale nie na usuwanie zmarszczek.

Lifting podczas snu

Skóra po 40 tym roku życia wymaga specjalnej troski. Efektem stosowania kremów są znacząco wygładzone zmarszczki już po kilku dniach! Intensywnie nawilżając i głęboko odżywiając skórę można osiągnąć właśnie taki efekt. Kremy mają lekką konsystencję. Dzięki temu łatwo się je aplikuje I szybko się wchłaniają nie pozostawiając tłustego filmu. Proces ten odbywa się podczas snu, więc krem działa jeszcze intensywniej.

Moja skóra wygląda na wypoczętą

Krem Anew Reversalist, Complete Renewal Night Cream (Kompleksowa pielęgnacja naprawcza na noc 35+) na noc dobrze się wchłania oraz rozprowadza.
Rano, twarz po kilkunastu dniach stosowania kremu, wygląda na bardziej promienną i wypoczętą.
Podkreślam, że efekty są zauważalne ale nie spektakularne. Może dlatego, że moja skóra ma już wyraźnie zaznaczone zmarszczki, zwłaszcza te mimiczne oraz pod oczami i bardzo trudno je zmniejszyć. Jednakże sam krem naprawdę sprawił, że czułam że skóra moja odpoczywa a rano wygląda bardzo dobrze, lepiej niż wtedy, gdy linii Anew nie stosowałam.