Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Średnia ocena: 4.84/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 4.00/5

Ziaja antyperspirant Bloker stanowi specjalną ochronę przed potem. Skutecznie redukuje nadmierne pocenie poprzez ograniczenie wydzielania potu oraz towarzyszącego mu przykrego zapachu. Gwarantuje długotrwałe uczucie świeżości.
Antyperspirant Bloker Ziaja nie zawiera parabenów, alkoholu i barwników. Zawiera substancje zapachowe i sole glinowe. Substancją czynną jest chlorek glinu. Ewentualne drażniące działanie kosmetyków zawierających ten związek wynika z niskiego pH preparatu, a nie z działania samej substancji czynnej.
Producent zaleca ściśle stosować się do sposobu użycia antyperspirantu Bloker. Należy używać go przez 2 - 3 dni na noc, na czystą i suchą skórę pod pachami. Następnie stosować 1 - 2 razy w tygodniu. Antyperspirant Bloker należy umieścić pośrodku pachy, tak by nie dotykał zewnętrznych powierzchni skóry. Należy pozostawić go do wyschnięcia przed nałożeniem odzieży, by jej nie odbarwił. Nie należy aplikować preparatu powtórnie rano. Bloker charakteryzuje się intensywnym działaniem, dlatego nie należy stosować go na skórę podrażnioną i po depilacji. U osób posiadających skórę wrażliwą, może wywoływać efekt podrażnienia i pieczenia skóry. Antyperspirant przeznaczony jest dla osób dorosłych i młodzieży 17+.

antyperspiranty
ochronne
bez alkoholu, zapachowa
w kulce

Kupiłam bez większego przekonania , okazał się hitem

Mam problem z nadmierną potliwością. Mokre plamy pod pachami są moją zmorą. Próbowałam wielu " cudownych" specyfików, ale za każdym razem była porażka.

Bloker Ziaja kupiłam bez większego przekonania. Zostałam nim pozytywnie zaskoczona . Używam kilka razy w tygodniu i problem potu odchodzi w zapomnienie . Nie muszę się przejmować, że mokra plama ujrzy światło dzienne i będzie powodować mój dyskomfort.

Produkt jest łatwo dostępny, kosztuje niewiele a wie potrafi zdziałać. Polecam

Rewelacja!!!

Odkąd zaczęłam używać antyperspirantu Ziaja bloker moje życia się zmieniło.
Od zawsze borykałam się z poceniem- uwielbiam białe ubrania a przy tym problemie ich naszenie stawało się ciężkie ze względu na pojawiające się plamy od potu.
Bloker rozwiązał mój problem.
Świetnie się sprawdza u mnie od 10 lat.
W moim odczuciu nie ma sobie równych.
Cena w porównaniu do wydajności i efektu jest również fenomenalna.

Spełnia swoje zadanie

Kupiłam ten antyperspirant z nadzieją, że przestanę się pocić i zniweluje on nie przyjemny zapach. Bloker spełnia swoje zadanie używam go tylko w sezonie letni ponieważ, niestety wywołuje on delikatne pieczenie i swędzenie po częstym używaniu.

Spisał się. Nie wywołuje ani pieczenia ani swędzenia

Kupiłam ten bloker ponieważ zaczęłam zmagać się z nadpotliwością w okresie ciąży. Użyłam go zgodnie z instrukcją i smiało mogę stwierdzić, że czegoś lepszego w życiu nie miałam. Jestem mega zadowolona z efektu jaki uzyskałam. Mogę wyjść spokojnie bez obaw, że zaraz będę nieprzyjemnie pachniała. Mnie bloker nie uczulił ani nie spowodował swędzenia. Używam go aktuqlnie tylko 2 razy w tygodniu. Swietnie blokuje nieprzyjemne wydzielanie potu i ten okropny zapach z nim związany. Polecam go serdecznie. W dodatku, ze kosztuje grosze.

Bloker ziaja

Nie mam skóry wrazliwej, a temu blokerowi dawałam kilka szans. Ale za każdym razem to samo :// Czuję pieczenie i intensywne swędzenie. Konsystencja produktu jest jak woda.

Używam od czasu do czasu, aby pozbyć się problemu

Ten antyperspirant stosuje raczej leczniczo, a niżeli do codziennej ochrony przed potem.
W momencie, gdy mam problem z nadmierną potliwością i nieprzyjemnym zapachem, wtedy aplikuje sobie ten bloker na noc przed kilka dni.
W takim zastosowaniu sprawdza się bardzo dobrze. Można uznać, że "leczy" problem i pozwala się go pozbyć na długo.
Jednak przywołam słowa niektórych Wizazanek- rzeczywiście mega podrażnia, gdy zastosuje się go na dopiero co golona skórę. Zawsze używam go na drugi dzień od gołębiarz kiedy skóra nie jest podraxniona. W innym przypadku kończy się to pieczeniem i czerwonym podrażnieniem, których ciężko się pozbyć.
Do codziennej pielęgnacji raczej bym go nie używała, ponieważ jest dosyć lepki i to uczucie pozostaje przez kilka godzin. Do tego zapach jest dosyć specyficzny, na pewno nie chciałabym tak pachnieć przez cały dzień.
Podsumowując, to super produkt do blokady potu i zaleczenia problemu, jednak nie do codziennej pielęgnacji okolic pach.
Mimo wszystko, wracam do niego bardzo chętnie, bo blokuje nieprzyjemne zapachy jak żaden inny.

Jest okej

Bloker kupiłam z zamiarem pozbycia się nadmiernej potliwości i działa, lecz gdy się go użyje strasznie swędzi i piecze skóra. Daje fajny efekt ale trzeba uważać zwłaszcza gdy ma się skórę wrażliwą

Szczerze polecam, jednak należy uważać!

Odkąd zakupiłam produkt prawie w ogóle się nie pocę. Ogólnie trzeba na niego uważać ,ponieważ łatwo podrażnić sobie skórę pod pachami. Jednak, gdy korzysta się z niego zgodnie z zaleceniami i z szczególną ostrożnością nie powinien podrażniać skóry. Plusem jest fakt, że bloker nie posiada żadnego zapachu. Podsumowując - szczerze polecam, jednakże należy uważać i może nawilżać miejsca ,na które nakłada się ten produkt.

Chroni przed nadmiernym poceniem

Antyperspirant Ziaja Bloker to produkt stworzony z myślą o skutecznej ochronie przed nadmiernym poceniem. Po przetestowaniu tego antyperspirantu mogę podzielić się moimi spostrzeżeniami na jego temat.

Jego formuła zawiera składniki antyperspiracyjne, które mają za zadanie zapobiegać poceniu się i zapewniać uczucie świeżości przez długi czas. Po zastosowaniu produktu rzeczywiście zauważyłam zmniejszenie ilości potu oraz uczucie suchości pod pachami.

Jednakże, warto zauważyć, że antyperspirant ten ma dość intensywny zapach, który może nie być odpowiedni dla wszystkich osób. Osoby wrażliwe na intensywne zapachy mogą odczuwać dyskomfort z jego stosowania.

Mimo tego, jeśli zależy Ci na skutecznej ochronie przed poceniem się, Ziaja Bloker może być dobrym wyborem. Możesz być pewny, że produkt ten spełni swoje zadanie i zapewni Ci uczucie świeżości przez większość dnia.

Podsumowując, Ziaja Bloker to antyperspirant, który efektywnie chroni przed nadmiernym poceniem się. Jeśli preferujesz silną ochronę i nie przeszkadza Ci intensywny zapach, ten produkt może spełnić Twoje oczekiwania.

Podrażnia

Bardzo podrażnia skórę pod pachami, skóra po użyciu jest czerwona, przesuszona i piecze, dawałam temu produktowi szansę niejednokrotnie, jednak nie zauważyłam, żeby była szczególna poprawa odnośnie blokowania potliwości, bardziej wysusza niż działa

Idealny przy nadmiernej potliwości

Mam duże problemy z potliwością pach,zwykłe antyperspiranty nie działały na mnie od razu chwilę po użyciu miałam już mokre plamy na bluzce.Przuciłam się dlatego na blokery potu,przetestowałam już kilka blokerów potu ale bardzo podrażniały mi pachy,dostawałam swędzenia i krost.Wreszcie trafiłam na bloker z Ziaji i okazał się on strzałem w 10,to pierwszy bloker który,nie podrażniał mi pach,świetnie działa,wogole się po nim nie poce,już nie wstydzę się mokrych plam na bluzkach,bo już ich nie mam,bloker stosuje 2 razy w tygodniu,bloker jest bardzo tani ma super działanie,nie podrażnia,czego chcieć więcej.

Dobrze działa

Bardzo piecze i swędzi ale za to dobrze działa i spełnia swoją rolę, po użyciu nie czuć żadnego zapachu. Dodatkowo jest tani. Sama nie wiem czy kupię ponownie, bo jednak to swędzenie jest dość uciążliwe