Avon, Care, 3 in 1 Hydrating Cleanser, Toner and Moisturiser [Hydrating 3 in 1 Facial Lotion] (Krem-żel do mycia twarzy z wyciągiem z aloesu i imbiru 3 w 1)

Oczyszcza, tonizuje i nawilża – nasz żel skutecznie odświeży Twoją skórę, nie wysuszając jej.

usuwa zanieczyszczenia i makijaż
tonizuje i odświeża skórę
z ekstraktem z aloesu i imbiru dla gładkiej i miękkiej skóry
odpowiedni dla skóry normalnej i suchej

Pomyśleliśmy, że spodoba Ci się kosmetyk, którym skutecznie usuniesz resztki makijażu, przy jednoczesnym nawilżeniu skóry twarzy. Jego formuła 3w1, wzbogacona aloesem i imbirem, usunie wszelkie zanieczyszczenia, ukoi Twoją cerę i ochroni przed wysuszeniem. Skóra twarzy będzie idealnie czysta, aksamitnie miękka i gładka. Poczujesz przyjemne odświeżenie i czystość.

Oczyszczający żel wzbogaciliśmy ekstraktami z aloesu i imbiru.

Aloes pomoże ochronić skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, a także złagodzi ją i zregeneruje.

Ekstrakt z imbiru delikatnie rozgrzeje skórę, pobudzając mikrokrążenie. Pomoże też zmniejszyć widoczność blizn, ujędrni Twoją skórę i zapewni jej ochronę antybakteryjną.

nawilżające, oczyszczające, łagodzące
żel
tonizowanie twarzy, oczyszczanie twarzy
normalna, sucha

Niekoniecznie

Produkt o sporej pojemności zamknięty w pojemnik z zatrzaskiwanym wieczkiem. W konsystencji to taka typowa tlustawa emulsja o mlecznym kolorze. Pięknie pachnie i to dla mnie tyle plusow niestety. Produkt w ogóle nie zmywał makijażu natomiast rozmazywał go po całej twarzy na potęgę. Bez względu jak długo wmasowywalam produkt w twarz w ogóle nie czułam uczucie świeżość a próba zmycia produktu woda spełzła na niczym . Nie podobało mi się to że emulsja zostawiała na twarzy tłusty film... Nie no nie poprostu nie mogłabym jej używać jako podstawy oczyszczania twarzy podczas gdy jest ogrom fajnych żeli do mycia. Niestety ale nie zakupie go ponownie.

Ok

Produkt nie jest zły najlepiej u mnie sprawdza się podczas stosowania rano.
Produkt umieszczony jest w wygodnej wytrzymałej plastikowej buteleczce z zamknięciem na klik. Konsystencja płynna kolory białego, zapach również ładny delikatny. Żel u mnie sprawdził się przede wszystkim podczas rannego stosowania , wieczorem niestety po makijażu nie oczyszcza tak dobrze. Jest fajny dobrze i łatwo się go nakłada. Po umyciu tym produktem cera jest fajnie odświeżona i gładka. Jest delikatny i nie wysusza skóry ????????

Fajny produkt

Jako konsultantka Avon testuje bardzo duzo produktow tej firmy zel jest bardzo fajny mozna uzywac do zmywania makijazu jak i oczyszczenia skory twarzy ,nie obciąża skory i nie zostawia jej wysuszonej,jest wydajny

Smalec

Pierwsze użycia nie zachwyciły mnie. Wydaje się on tłusty i aż czułam się jakbym się smarowała smalcem . Może dlatego że jest przeznaczony do skóry suchej. Jednak po dłuższym stosowaniu przestał mnie irytowac i stwierdzilam że nie jest to cud ale jeśli macie na prawdę suchą skórę to ładnie i delikatnie ją Wam oczyści nie wysuszając. Cena jest bardzo niska bo zazwyczaj kolo 6.99 więc nie ma co cudów od niego wymagać. Jak za tą cene spełnia swoje zadanie oczyszczające.
Czyli
- polecam skórze suchej i bardzo suchej.

Nie wiem

Sama nie wiem. Nie jest zły na kilka razy ale po dłuższym stosowaniu mnie podrażnił.
Wady:
podrażnia
nie nawilżył
ciężki
Zalety
cena
dostępność
zapach

Delikatny

Jest bardzo delikatny , jak dla mnie zbyt delikatny , aby używać go wieczorem . Rano po przebudzeniu może być. Zapach jest delikatny , nie drażniący. Nie oczyszcza skóry za dobrze, po prostu ją myje. Delikatnie ją nawilża . Cena jest bardzo przystępna

Nijaki

Kupiłam go że względu na bardzo niska cene.
Ale nie zachwycił mnie. Ani moja twarz nie było po nim nawilzona ani oczyszczoną .
Może jest dobry dla kogoś kto ma idealną czysta cerę bez jakichkolwiek niedoskonałości ale jeśli wasza skóra jest skłonna do takich objawów to nie polecam .

Może być

Dostałam go w prezencie do zamówienia od konsultantki. Okazał się bardzo fajny, przyjemnie pachnie, nie podrażnia skóry i dobrze ją oczyszcza. Skóra po jego użyciu jest gładka i odświeżona.

polecam

Produkt kupiłam przez przypadek i nie żałuję!
Plusy:
- Ma dobrą cenę
- jest wydajny
- mam po nim tak gładką skórę, że nie raz po umyciu nim twarzy złapałam się na macaniu jej.
Wg. producenta powinien sie pienić, nic takiego nie zauwazyłam, ale na uważam tego za minus, wręcz przeciwnie.

Minusy:
- Mógłby lepiej nawilżać

Nie odpowiadał córce

Jako że dokańczam kosmetyki po córce, mam okazję wykorzystać ich bardzo dużo. Jednym z nich jest ten żel. Choć ona uznała go za mydło w płynie, jestem osobicie bardzo z niego zadowolona. Bardzo ładnie pachnie, delikatnie oczyszcza, nawilża i tonizuje skórę twarzy. Chociaz mam bardzo wymagającą, mieszaną skórę twarzy ze skłonnością do świecenia się twarzy i nadmiaru sebum strefy T, muszę przyznać, że oczyszczanie twarzy tym kosmetykiem przynosi świetne efekty. Dodatkowo jest w bardzo przystępnej cenie, wystarczy mieć dostęp do konsultantki marki Avon.

Do codziennego użytku

Żel ma dosyć rzadką, bardziej "mleczkową" konsystencję. Ładnie pachnie, nie podrażnia. Nigdy nie stosowałam jako samodzielny kosmetyk do zmywania makijażu, zawsze wcześniej używałam innego produktu, a do drugiego mycia właśnie ten żel. Nie ściąga skóry, jest wydajny. Myślę, że do odświeżenia buzi się sprawdzi. Z domywaniem makijażu ma lekki problem, ale mi to nie przeszkadza, bo mam do tego inne produkty. Tani, więc to też plus

Nie dla mnie :(

Niestety żel nie domywa makijażu. Za każdym razem muszę wspomagać się innymi produktami. Nie jestem w stanie wykończyć tego opakowania. Męczę się z nim. zaczęłam stosować go jako tonik jednak działanie miał średnie. Ostatecznie żel wylądował pod prysznicem jako żel do mycia stóp. Przykro mi bo miałam zamiar zabrać go na wyjazd jako produkt 3 w 1. Jedyne jego plusy to zapach, pojemność i cena. Co do działania tego produktu mam duże zastrzeżenia. Na pewno nie kupię go ponownie.