Colway, Natural Collagen, Kolagenowy żel do mycia twarzy

Colway, Natural Collagen, Kolagenowy żel do mycia twarzy

Kolagenowy żel do mycia twarzy Colway przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry, również dla cery wrażliwej, zmęczonej, oczekującej poprawy jędrności i świeżości. Skład kosmetyku zapewnia skórze właściwe odżywienie i nawilżenie, a zespół bardzo łagodnych substancji myjących wyklucza podrażnienia. Kolagenowy żel do mycia twarzy Colway jest kosmetykiem o działaniu zmiękczającym i wygładzającym naskórek, pobudzającym procesy regeneracyjne i antyoksydacyjne. Żel sprawdza się nie tylko do mycia twarzy, ale też całego ciała, włosów, części intymnych, skutecznie zmywa makijaż.

łagodzące, oczyszczające, odświeżające
z pompką
żel
oczyszczanie twarzy
wrażliwa

Ideał do delikatnej cery

Moja cera naczynkowa go kocha. Żel jest bardzo delikatny, nie podrażnia nie uczula. Cudnie rozprowadza się na twarzy i bardzo dobrze ją domywa z resztek sebum czy makijażu. Pp umyciu buzia jest miękka i delikatna. Po dłuższym czasie stosowania widocznie poprawiło się nawilzenie i sprężystość mojej cery. Żel ma duże opakowanie, wygodny aplikator i jest bardzo wydajny. Jedyne co mi się w nim nie podoba, to jego cena która jest niestety dosyć wysoka... Ale mimo to stale do niego wracam, już od kilku lat. Czasami kupuję inne żele ale żaden jeszcze nie sprawdził mi się aż tak dobrze jak Colway.

Idealny do każdej cery

Od dość dawna szukałam produktu który ogarnie moją cerę , mam dość tłustą z tendencją do alergii wszelkich wyprysków i podrażnień. Wcześniejsze żele do mycia twarzy nie trafiały w dziesiątkę , może oczyszczały i nawilżały ale miałam twarz zaczerwienioną jak po długim leżeniu w solarium. Podczas przeglądania internetu natrafiłam na żel Colway w cenie 187 złotych za 250 ml , cena wydała mi się dość wysoka ale czego człowiek nie zrobi dla poprawy kondycji skóry. Stosowałam go codziennie na wieczór do usunięcia makijażu i co mogę stwierdzić wart jest swojej ceny ! Po nałożeniu skóra wchłania go błyskawicznie , kolagen po kilku minutach zaczyna delikatnie ściągać skórę , skóra po nim wydaje się gładka , najważniejsze że znikają przebarwienia oraz stają się mniej widoczne naczynka. Dozownik który zawiera produkt pozwala na jego dłuższe używanie , produkt nie wysycha i służy nam na dłużej. Produkt również jest mega pomocny na wszelkie zaczerwienia wokół oczu wynikające z długotrwałej pracy przy komputerze. Produkt również stosowała moja mama i zauważyła że ma duże działanie liftingujące a zmarszczki na jej czole zostały w dużym stopniu wygładzone. Żel również pomaga w codziennym usuwaniu pozostałości makijażu , produkt zawiera ekstrakty roślinne oraz kalogen z rybich skór. Mogą go stosować osoby w każdym wieku.

No.1 wśród żeli do mycia twarzy.

Kosmetyk bez którego nie wyobrażam sobie już życia. Zawsze mam 1 w zapasie. Delikatny i łagodny dla skóry, bezzapachowy, bardzo delikatny. Idealnie oczyszcza skórę nawet z trwałego makijażu. Polecam w 100%

Kolagenowy żel do mycia twarzy - coś, co każdej kobiecie się marzy!

Uwielbiam! Delikatniutki kosmetyk, bardzo wydajny, fajnie się pieni. Idealny dla skóry wrażliwej, suchej, ale i tej z niedoskonałościami. Dzięki temu, że nie podrażnia skóry, ta po jego umyciu nie jest ani trochę czerwona (a miałam z tym problemy). Dokładnie oczyszcza. Nastolatki również powinny być zadowolone, bo nie wychodzą po nim pryszcze! Wielką zaletą jest to, że kosmetyk jest naturalny, posiada ph zbliżone do naszej skóry i daje przyjemne uczucie oczyszczenia + nawilżenia. Skóra po jego zastosowaniu nie jest ściągnięta i sucha, a idealnie gładka. Kupuję w sklepie Lagenko i jestem bardzo zadowolona!

Uwielbiam!

Zachęcona opiniami koleżanki postanowiłam spróbować.. i przepadłam. Rewelacja jeśli chodzi o demakijaż oczu i ogólnie całej twarzy. Wodoodporne produkty? Bezproblemowo zmywa! Uwielbiam to uczucie kiedy wchodzę pod prysznic, nakładam na dłoń jedną pompkę i mam zmyty cały makijaż. Później już cała reszta w zależności od chęci.

bardzo dobry produkt

Dostałam od Mamy na urodziny wraz z peelingiem z tej samej linii, kilka lat temu i był to najlepszy kosmetyk do mycia jaki miałam w życiu.
Przechodziłam wtedy duże problemy z cerą i mam wrażenie że tylko on dał radę z wyciszeniem niedoskonałości i zniwelowaniem rumienia.
Wystarczył mi na ok pół roku, przy myciu 2 razy dziennie.
Wiem, że służy również do mycia ciała, ale było mi go po prostu szkoda zużywać na większe partie ciała.
Nie wysusza, pozostawia skórę świeżą i jasną. Mam wrażenie że wraz z peelingiem wyprowadzili moją skórę z naprawdę sporych problemów.

Bardzo polecam szczególnie osobom borykającycm się z trądzikiem i rumieniem.

Kupiony w: U konsultantki

Mój HIT!

Żel jest rewelacyjny, przy mojej mieszanej cerze sprawdza się świetnie.

Plusy:
* Produkt nie szczypie i nie podrażnia oczu, nawet wtedy kiedy mam założone soczewki kontaktowe.
* Jedno opakowanie starczyło mi na ponad 6 miesięcy.
* Żel jest bardzo wydajny. Jedna pompka starczy na umycie twarzy, szyi i dekoltu.
* Świetnie zmywa makijaż. Nie wiem jak jest z makijażem wodoodpornym, bo takiego po prostu nie robię.
* Jest łagodny, nie podrażnia mojej skóry. Nie czuję po nim ściągnięcia, pieczenia ani innych nieprzyjemnych dolegliwości.

Minus jest jeden - cena, która początkowo może odstraszać. Jednak biorąc pod uwagę wydajność produktu, jestem w stanie wydać taką kwotę.

Zaczynam już 3. opakowanie i na pewno kupię go ponownie.

Moim zdaniem, żel jest warty wypróbowania. Szczerze go polecam.

Zostanie ze mną na dłużej

Przetestowałam wiele drogich żeli, emulsji itp. do mycia twarzy. Szukałam czegoś delikatnego, ale także czegoś, co skutecznie i szybko zmyje mój makijaż, także ten z oczu, bez większego wysiłku. Nie mogłam znaleźć żadnego produktu, który nie szczypałby mnie w oczy albo za mocno ściągał skórę, dopóki nie spotkałam tego żelu. Malutka ilość wystarcza na zmycie całej twarzy wraz z dekoltem. W ogóle nie szczypie w oczy, a skóra po umyciu jest delikatna, czysta ale co najważniejsze- nie jest ściągnięta i wysuszona, jak w przypadku wcześniejszych żeli. Już nie wspomnę o wydajności.

Produkt idealny chyba dla każdej cery, ze względu na to, że jest tak delikatny.

Polecam :)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno, ale na pewno nie ostatnie

Średni produkt

Produkt bardzo dobrze zmywa makijaż. Nie szczypie w oczy co jest wielkim plusem i nie podrażnia oczu. Po umyciu odczuwam delikatny efekt ściągnięcia. Jest bardzo wydajny wystarczy jedna pompka aby umyć twarz.

Używam tego produktu od: ponad 4 miesiące
Ilość zużytych opakowań: w połowie 1 opakowania

Świetny!

Od jakiegoś czasu miałam problemy z łuszczącą się skórą na nosie. Schodziła płatami, mimo regularnego nawilżania, peelingów i całego tego szajsu. Byłam już zdesperowana i nie wiedziałam co zrobić. Poszłam do mojego ukochanego sklepu LawendowaSzafa i pani doradziła mi, żebym koniecznie wybróbowała ten żel. I co? Jak ręką odjął. Skóra nie schodzi, twarz jest ładnie napięta i nawilżona, niepodrażniona. Bardzo wydajny, więc mimo dość wysokiej ceny, starczy na parę miesięcy. O to chodzi! Odjęłam pół gwiazdki za \'doznania\' tj. średni zapach i małe pienienie się, a co za tym idzie, mało dogłębne oczyszczanie. No ale ten żel ma nawilżać i to właśnie robi. Boski!

Żel jest dobry, lecz wydanie na niego prawie 90 złotych jest po prostu przesadą.

Kolagenowy żel do mycia twarzy to z pewnością produkt oryginalny i innowacyjny. Żel gładko rozprowadza się po twarzy. Z uwagi na to, że produkt bardzo dobrze się pieni to wystarczy tylko niewielka jego ilość, aby dokładnie umyć całą twarz. Mimo, że opakowanie ma tylko 250 ml to żel starczy na długi czas. Zauważyłam, że moja skóra jest trochę bardziej elastyczna po zastosowaniu tego żelu, a nawet wręcz nawilżona. Przyznaję jednak, że nie podoba mi się jego zapach – jest dosyć mdły jak dla mnie. Wiadomo jednak, że zapach nie jest najważniejszą właściwością żelu kolagenowego. Kolagen rybi ma zapewniać odmładzanie skóry, chociaż nie jestem przekonana czy jest to idealna substancja aktywna dla żelu. Żel przecież ma służyć do mycia, a nie do reparacji skóry – tak jak krem. Uważam więc, że jest to raczej zagranie marketingowe. Podsumowując: żel jest dobry, lecz wydanie na niego prawie 90 złotych jest po prostu przesadą. Jeśli masz jednak taki budżet to spróbuj.

Ilość zużytych opakowań: 1 (prawie)

Używam tego żelu od ponad miesiąca i jestem z niego bardzo zadowolona.
Używam go przede wszystkim rano, świetnie zmywa sebum z twarzy i pozostawia ją miękką i ukojoną. Nie ma mowy o uczuciu ściągnięcia czy wysuszenia.
Skóra jest ładnie napięta ale nie ściągnięta.
Średnio sobie radzi ze zmywaniem makijażu, ale ja i tak zawsze używam mleczka i toniku lub płynu micelarnego.

Słabo się pieni i do jego używania polecam dużą ilość wody. Najpierw ddokładnie namoczyć buźkę przed nałożeniem żelu a później bardzo dokłądnie ją spłukać.

Minusem żelu jest jego cena i słaba dostępność. Cena robi się trochę przyjaźniejsza, ponieważ żel starcza na bardzo, bardzo długo. Misiąc używania i praktycznie nie czuję ubytku.