KWC LogobyWIZAŻ logo
Serum do twarzy

Lancome Visionnaire [LR 2412 4%] Correcteur Fondamental [Advanced Skin Corrector]Korektor cery

3,2 na 535 opinii

AaBe
    1 listopada 2011 o 22:49
    3 / 5
    Nic nadzwyczajnego...
    Moja pierwsza recenzja Wizjonera gdzieś zniknęła, ale może to i dobrze, bo po kolejnych trzech tygodniach już wiem, że - jak dla mnie - to szału nie ma. Mam cerę dojrzałą, 40+ , zadbaną - zawsze używam "czegoś" oprócz kremu. Visionnaire kupiłam na lotnisku, używam od sześciu tygodni rano i wieczorem. Przed Wizjonerem używałam też Lancome\'a Cell Defence. I byłam bardziej zadowolona. Na pewno Visionnaire wyrównuje koloryt skóry, ale na tym zależało mi najmniej, bo i tak używam podkładu. Efektu rozświetlenia nie zauważyłam - może na młodszych buziach się to sprawdza - u mnie nie. Czy w jakiś sposób wypełnia zmarszczki? Moim zdaniem Primordiale Cell Defence był w tym skuteczniejszy - przynajmniej optycznie. I ma zapach, którego nie znoszę! Po prostu mi przeszkadza. Podsumowując: PLUSY: - nawilża - wyrównuje koloryt cery - wydajny - bardzo przyjemna konsystencja MINUSY: - zapach - na mojej twarzy 40+ nie spełnił obietnic producenta - cena Dojrzałym Paniom, które mają swoje ulubione preparaty "pod krem" radzę przy nich pozostać. Natomiast na młodych buziach serum może się sprawdzić - ale młode buzie mają znacznie mniej rzeczy do naprawienia :) Używam tego produktu od: 6 tygodni/ 2 razy dziennie Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie
    Używa produktu od:rok lub dłużej

3 osób uznało tą opinię za pomocną
    malaaa91
    29 grudnia 2011 o 23:24
    3 / 5
    Ani ziębi ani grzeje
    Serum to używałam przez 2 miesiące na dzień, pod makijaż. Pare razy nałozyłam go samodzielnie ale zazwyczaj stosowałam na niego krem svr hydracid C lub avene ystheal. Mam zaledwie 20lat ale stosuje już tego typu kosmetyki od ponad roku, ponieważ im wcześniej tym lepiej, tym bardziej, że kocham słońce... Moim hitem jest serum estee lauder ANR, pewnie dlatego, że nie obciążą mojej tłustej, skłonnej do zanieczyszczeń cery i jest wydajne. Serum lancome Visionnaire kupiłam gdy tylko zostało wypuszczone... skłoniła mnie obietnica, że cząsteczka LR 24124 4% działa o wiele szybciej od retinolu, który niedość, że działa silnie przeciwzmarszczkowo, to jeszcze wpływa korzystnie na cere tłustą z zanieczyszczeniami. Dodatkowo przyczyniły się też obietnice, że kosmetyk ten zadziała na pory, na zmęczoną skóre, że zadba o koloryt.... No i zabezpieczy przed starzeniem a może nawet cofnie oznaki czasu.... Co do efektów to na pewno wygładzenie, ok tu się zgodze. Cera stała się gładsza, była też bardziej jędrna. Pory bardziej zwężone były tylko prez kilka dni stosowania, potem jakoś już co raz mniej to widziałam. Generalnie nie mam czego redukować jeśli chodzi o nawet drobne linie, więc nie zabieram głosu w tej sprawie :) Nie redukuje znacznie przebarwień, nie mam ich za dużo ale kilka pamiątek po krostach jest. Nie rozjaśnił ich jakoś za specjalnie, jedynie delikatnie. Nie oczekiwałam tu za wiele ale w perfumerii powiedziano mi, że działa też na przebarwienia. Na pewno cera była lepiej nawilżona przez cały okres stosowania, czasami było to serum nawet nieco za cięzkie. Kilkukrotnie wolałam zrezygnować albo z niego albo z kremu, gdyż cera szybciej się przetłuszczała. Tak więc niby plus ale czasami dla mnie to już było za dużo. Niestety generalnie skóra nie była jakaś \'uzdrowiona\' a bywało, że po użyciu pewnych kosmetyków typu serum właśnie tak czułam. Koloryt nie był poprawiony, o wiele lepiej działają w tej kwesti sera z wit C. Poprawa skóry nie była długotrwała, tak jak pisałam zwężenie porów tylko początkowo zauważalne... Zmęcznie może i ukrywał czasami bo cera była gładsza, bardziej miękka i lekko napięta ale miałam już sera, któe robiły to lepiej... Nie zauważyłam natomiast zapchania skóry, mimo moich tendencji ku temu. Wiele wizażanek pisało o tym ale mnie to nie spotkało NA SZCZĘŚCIE ;d Generalnie u mnie wizjoner egzamiu nie zdał, mimo bajeranckiego opakowania wole klasyk estee lauder ANR bo jest bardziej wydajne i faktycznie poprawia wygląd skóry w wielu kwestiach. Dla mnie delikatne napięcie i wygładzenie to za mało. Używam tego produktu od: przez ponad 2msc Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe
    Używa produktu od:nie określono

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    MdM
    13 maja 2012 o 10:04
    4 / 5
    zaobserwowalam pozytywne efekty
    Serum Lancome kupilam tuz po nowym roku, gdy jeszcze wielu recenzji o nim nie bylo, a moje poprzednie serum Guerlain Super Aqua sie skonczylo. Pielegnacja tej marki nie nalezy do moich wielkich milosci, ale postanowilam dac wizjonerowi szanse, mimo ze idac do perfumerii planowalam zakup serum Clinique. Na wstepie napomkne jeszcze, ze jest to dla mojej skory dobry produkt i ciesze sie, ze go kupilam zanim pojawily sie ponizsze recenzje, poniewaz w kosmetyk z tak niska srednia ocen na pewno nie zainwestowalabym tyle pieniedzy. OPAKOWANIE Wyjatkowo ladne, zewnetrzna czesc butelki jest polprzezroczysta, posiada wygodna pompke, identyczna jak Idealist EL. KONSYSTENCJA Rzadka, typowa dla serow tej marki, bezbarwna ale kolor jest taki brudno bezbarwny, a nie czysty jak woda. ZAPACH Nie czuje tu zadnego alkoholu, nie wiem o czym pisza niektore recenzentki. Serum b. ladnie pachnie, nienachalnie, co jest dla mnie ogromnym plusem, gdyz zapachu rozanego serum Super Aqua Guerlain nie lubilam. NAKLADANIE Wyjatkowo szybko sie wchlania, dobrze rozprowadza, nie scieka po twarzy. DZIALANIE Na mojej normalnej, lecz sklonnej do okresowego wysuszania lub przetluszczania skorze, sprawdzil sie wysmienicie. Buzia sie znormalizowala, rozszerzone pory, ktorych mam duzo, odrobine sie splycily (niestety jest to efekt jedynie dorazny - po zaprzestaniu stosowania rozszerzaja sie na nowo). Kolor skory sie wyrownal, mialam miejscowe przebarwienia w okolicy ust (nie wiem od czego, nie od niespodzianek) i serum szybko sobie z nimi poradzilo. Zaobserwowalam delikatne wygladzenie skory, ale nie chodzi tu o splycenie zmarszczek (jeszcze ich nie mam, poniewaz jestem przed 30-tka), tylko o zredukowanie rozszerzonych porow, co automatycznie dalo optyczne wygladzenie. Moja buzia nie zaczela sie po nim bardziej przetluszczac, ani sie nie wysuszyla, mam wrazenie, ze jej poziom nawilzenia sie zoptymalizowal. W razie potrzeby nakladalam na nie krem nawilzajacy. CENA Zaopatrzylam sie w wersje wieksza 50ml, mimo ze nigdy tak nie robie, ale po testach na dloni wydawal mi sie naprawde swietny. Zaplacilam 109 euro, uwazam, ze to niemalo, nawet jak na ta marke. WYDAJNOSC Bardzo dobra, duze opakowanie starczylo mi na 3,5 miesiaca codziennego uzywania na twarz, szyje i (czasem) dekolt. SKLAD Moge sie jedynie przyczepic do perfumowania, wolalabym bezzapachowe serum. Reszta wcale mnie nie razi. Podsumowujac: Serum: + odrobine wygladzilo moja buzie + zdecydowanie wyrownalo koloryt + zmniejszylo pory (ale sie ich nie pozbylo!) + nie zapycha + nie nawilza (w celu porzadnego nawilzenia nalezy nalozyc na niego dodatkowo dobry krem) + nie wysusza + ladnie pachnie + wydajny + ekskluzywne opakowanie - efekt nie jest miazdzacy, jesli ktos oczekuje cudow, radze zatrzymac pieniazki na cos innego Używam tego produktu od: uzywalam przez 3,5 miesiaca od stycznia do polowy kwietnia Ilość zużytych opakowań: 1 cale 50ml
    Używa produktu od:nie określono

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    mareariadne
    15 czerwca 2023 o 12:19
    2 / 5
    No ja się zawiodlam
    Niestety to chyba zależny po prostu od genów. Mnie serum nic a nic nie pomogło na drobne zmarszczki i tak na prawdę nie zauważyłam żadnej zmiany. Konsystencja niby ok, ale wygrywa z nim Nivea Cellular Perfect Skin intensywna kuracja na noc, który stosuje obecnie. I konsystencją i efektem działania. Także w moim przypadku kucha.
    Szczegóły:

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    DobraDusza88
    9 kwietnia 2020 o 17:41
    5 / 5
    Silne działanie nawilżające plus prewencja przed zmarszczkami
    Przetestowałam już wiele produktów z kategorii serum i to szczególnie przypadło mi do gustu. Posiada przyjemną, aksamitną konsystencję, która daje uczucie komfortu. Bardzo dobrze się wchłania, choć przyznam, że zdarzało mi się nie nakładać już później kremu tylko od razu makijaż i spisało się w tej roli bardzo dobrze. Po kilku tygodniach stosowania zauważyłam, że moja skóra jest bardziej promienna, wygładzona, a jej koloryt jest bardziej jednolity. Na początku zdecydowałam się na zakup mniejszej wersji - 30ml, ale gdy zużyłam to opakowanie, skusiłam się na większą pojemność. Pomimo, że lubię testować różne kosmetyki myślę, że będę wracać do tego serum, ponieważ jestem bardzo zadowolona z efektów jego stosowania.
    Zalety:
    • konsystencja, zapach, efekt nawilżenia i wygładzenia skóry
    Wady:
    • brak
    Szczegóły:
    • Wydajność: