Avon, Naturals, Raspberry & Hibiscus, Daily Hair Refresher (Mgiełka odświeżająca do włosów `Malina i hibiskus`)

Odświeżająca mgiełka do włosów cienkich i delikatnych pomaga zachować świeży, czysty wygląd włosów przez cały dzień.

Tylko ładny zapach

Mgiełkę kupilam, gdyż była w promocji " za grosze". Wydaję mi się jest to produkt zbędny i nie warty kupowania.
W plastikowej buteleczce typowej dla mgiełek znajduję się 100ml. płynu. Jedynym plusem tego produktu jest zapach , przyjemny, świeży owocowy.

Niestety po aplikacji na włosy zapach utrzymuje się do 30min i to by było na tyle jeśli chodzi o ten kosmetyk. Używam go naprawdę rzadko ,gdyż bardzo przetłuszczają mi się po nim włosy. Po użyciu rano, wieczorem włosy nadają się do umycia.

Nie sprawdza się

Opakowanie przezroczyste z atomizerem, dzięki czemu dobrze się dozuje oraz widać ile pozostaje produktu. W poręcznej buteleczce która zmieści się do każdej torebki.

Ale, no właśnie ale... oprócz przyjemnego zapachu, nie sprawdza się w ogóle. Nawet zapach na włosach nie utrzymuje się długo. Nie spełnia obietnic zawartych na opakowaniu- nie odświeża i nie nadaje im objętości, blasku. Nie polecam!

Bardzo ją lubię

Mgiełkę do włosów używam od bardzo dawna, szczególnie dla objętości i delikatności jaką daje. Mgiełka bardzo fajnie się sprawdza jako odświeżenie włosów po całym dniu lub rano przed wyjściem z domu. Jeśli spryskam nią mokre włosy to po wyschnięciu są nieziemsko miękkie i przyjemne w dotyku. Produkt nie obciąża włosów i nie ma żadnych wad. Dla mnie super sprawa na wakacje. Cena ok 8 zł, polecam.

Słaba

Jako konsultantka Avon testuje bardzo duzo produktow tej firmy, mgielka ma za zadanie odświeżyć wlosy ale chyba oblala egzamin,oprocz tego ze ladnie pachnie nie ma w niej nic nadzwyczajnego jedna zaleta jest to ze jest wydajna,cena w promocji ok 6 zl

Ładny zapach...

Mgiełkę kupiłam przy okazji promocji 2+1 czy coś podobnego. Normalnie bym się raczej nie skusiła na taki produkt.

Mgiełka w opakowaniu standardowym dla wszelkich mgiełek w Avon.
Ładny zapach, którym można spotkać włosy.
Niestety poza zapachem nie widzę innych zalet.
Nie odświeża włosów. Nie dodaje im życia ;)
Przesusza włosy, po użyciu włosy robią się bardziej matowe niż były.

Już na pierwszym miejscu jest alkohol więc raczej nie może się to dla włosów dobrze skończyć.

Cena regularna na pewno zbyt wysoka w stosunku do jakości.

Nie taka zła :)

A więc..jak wiekszość produktów tego pokroju kosmetyk tylko pachnie, czy działa? Ciężko mi stwierdzić,ponieważ ZAWSZE podczas pielęgnacji włosów używam odżywek lub masek. Przy zbyt duzym nałozeniu produktu lekko obciążył moje włosy, jednak zapach zaraz po rozpyleniu mimo iż był dość chemiczno-alkoholowy to po czasie łądnie się utlenił i pachniał dość śłodko i świeżo. Włosy chłoneły nadal inne zapachy co idzie za tym, że mgiełka była słabo wyczuwalna. Uzywam jej przed suszeniem lub prostowaniem wlosów , w tej sytuacji sprawdza się świetnie (być może w ten sposob zapach się utrwala).
Poza tym jest dla mnie tylko dodatkiem zapachowym na włosy, najlepiej użyć wieczorem po umyciu, żeby się trochę nacieszyć słodkim zapachem ;) Jest idelany do użycia na imprezie gdy wychodzimy z zadymionego pomieszcznia :D

Mgiełka mało wydajna

Mgiełka moim zdaniem nie spełnia się ani w odświeżaniu włosów, ani w nawilżaniu. Nie pachnie szałowo, wręcz "chemicznie". Opakowanie jest stosunkowo małe, cena dość wygórowana jak za taką małą ilość produktu. Nie kupiłabym ponownie, ponieważ się nie sprawdza-po prostu.

Słabo

Mgiełkę zakupiłam za 5,99 zł i była to strata pieniędzy. Dodałam skład ku przestrodze przyszłych potencjalnych nabywców tego produktu. Zero odświeżenia, alcohol denat. na pierwszym miejscu w składzie, co sugeruje, że bynajmniej nie jest to produkt typu "daily", jak mówi napis na opakowaniu. Mgiełce mówię NIE!

Tylko pachnie!

Mgiełkę dostałam w prezencie, sama raczej nie zainwestowałabym w taki produkt i podtrzymuje to zdanie. Mgiełka pięknie pachnie trzeba to przyznać, ale tu kończą się plusy tego produktu. Moim zdaniem, mgiełka samych włosów nie odświeża, jedynie nadaje im na chwilę zapach. Na chwilę bo produkt nie utrzymuje się długo we włosach. Sprawdza się po wysiłku fizycznym.

Zalety:
- zapach,
- cena.

Wady:
- nie odświeża włosów,
- dostępny tylko u konsultantki.

Meeh

Kupiona z ciekawości. Ciekawość zaspokoiłam i więcej nie kupię. Nie spodziewałam się wiele, bo produkt ma tylko odświeżać włosy i nic więcej, ale nawet tego dobrze nie robi. Włosy na chwilę pachną, a potem nic. Szkoda pieniędzy, lepiej zainwestować w coś innego.

szału nie ma

Ładnie pachnie, ale to chyba tylko tyle z plusów, no i jeszcze, że można ja w promocji za małe pieniądze kupić... Trwałość jest śmiesznie krótka, bo dosłownie na pierwsze kilka minut, później zapach wyparowuje..

swieżośc dla włosów

Mgiełka przepięknie pachnie, zapach długo się utrzymuje na włosach. Włosy po użyciu są bardziej odświeżone i milsze w dotyku, jednak szybciej się przetluszczają. produkt wydajny