KWC LogobyWIZAŻ logo
Kosmetyki antycellulitowe

Eveline Cosmetics Slim Extreme 3D Spa!, Serum intensywnie wyszczuplające + ujędrniające antycellulit

3,8 na 5686 opinii

20,24  zł
TAGOMAGO.PL
Eveline Cosmetics Slim Extreme 4D wyszczuplające serum-korektor cellulitu 250ml
20,50  zł
Eveline Dermapharm Slim Extreme 3D serum intensywnie wyszczuplające i ujędrniające 250 ml
23,35  zł

Spełnił moje oczekiwania!
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Produkt w bardzo przystępnej cenie. Przyjemny w stosowaniu. Bardzo szybko się wchłania. Wydajny. Bardzo dobrze nawilża, ujędrnia, uelastycznia skórę. Wyraźnie widzę, że przy regularnym stosowaniu skóra wygląda dużo lepiej. Polecam!
    Inna drogeria
    32 osób  uznało tę opinię za pomocną
    Medea05
    4 / 5
    20 lutego 2024 o 22:38
    Jeśli polaczycie to z dieta/cwiczeniami - to TAK. Jesli chcecie schudnac od samgo smarowania to NIE
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Jak byłam młoda i głupia to dawałam się nabrac na takie produkty jak ten. Ze obwód się zmniejszy, że cellulit zniknie - od samego smarowania. Ale że mam kilkanascie lat na karku wiecej i troche wiecej doswiadczenia - SAM BALSAM NIC NIE ROBI. Choćbyście nie wiem ja bardzo chcieli - balsam Was nie wyszczuczpli. TAK - nawilza, przec co skóra lepiej wyglada TAK - wspomaga w ujęrdnianiu ALE bez pracy (cwiczen/diety) to na nic. Nic te smarowdilo Wam nie da. Jednak bardzo wspomoze Was przy odchudzaniu aby utrzymac ujedrnienie skory - wraz z utrata kg nasza skora potrzebuje dodatkowej motywacji, aby skurczyc sie i wygaldac dobrze. I w tym pomaga ten balsam, który nawilza i ujedrnia skore. POMAGA - słowo klucz. A więc balsam pomaga, ale nie działa za nas. I szkoda, ze producenci tego nie uzmyslawiaja Ale podsumowujac: + przyejmny zapach +przyjemna kosnystenjca + dosc szybko sie chłania + latem chldzacy efekt balsamu jest super + w promce moze byc w fajnej cenie + nawilza +lekko ujedrnia MINUSY - nie spelnia obietnic producenta o dzialaniu bez cwiczen :D czyli minusem w ogole sa te obietnice, dziewczyny i chłopaki- samo się nie zrobi ;)
    Drogeria Rossmann
    27 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 13 stycznia 2021 o 21:38
    Powrót do przeszłości ;)
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Serum Slim Extreme 3D Spa marki Eveline otrzymałam w prezencie,wcześniej miałam już styczność wiele razy z wspomnianą marką oraz ich asortymentem zarówno do pielęgnacji twarzy jak ciała. No co jak co ale te słowa wyszczuplający,ujędrniający,antycellulitowy działają na mnie jak magia :D także zawsze się skuszę,a z autopsji wiem że nie ma nic lepszego na cellulit i skutecznego niż odstawienie słodyczy,napojów gazowanych i sport. Parę lat temu gdy byłam w przedziale wiekowym 20-30 lat te balsamy z serii 3D mi wystarczały ale na chwilę obecną niestety ale nie,moje dojrzałe ciało jest bardziej wymagające,brak mu elastyczności,jędrności,widoczny też jest cellulit,dodatkowo mam typ figury gruszka gdzie najczęściej odkładają się niechciane kilogramy. Opakowanie to miękka elastyczna tuba o pojemności 250 ml bez żadnych zbędnych kartonów brawo!Wygodne zamknięcie na zatrzask w kolorze seledynowym lub jak kto woli jasnozielonym :),z przodu logo producenta,na tubie jest wyszczególniony skład oraz działanie serum,data zużycia od otwarcia 12 miesięcy. Serum ma konsystencję dość gęstą kremową w kolorze białym jakby szklanym,dość dobrze rozsmarowuje się na ciele,nie pozostawia lepkiej warstwy a niejako otula(przynajmniej u mnie),jednak nie ma co się oszukiwać że zmniejszy nam obwód ud o 3 cm i zredukuje cellulit po 2 dwóch tygodniach używania,natomiast fajnie uelastycznia ciało,wygładza i je nawilża(skóra normalna)dzięki czemu staje się bardziej gładkie i zwarte a nie takie “gąbczaste”. Podsumowując produkt jest wiele lat na rynku,jednak na mnie o wiele lepiej działała wersja Slim Extreme 4D Vege Booster,w opisie zauważyłam że producent zaleca stosować jednocześnie 3 produkty czyli żel,serum i krem wtedy mamy osiągnąć upragniony cel czyli pogonić pomarańczowego gada ;),ja tej serii podziękuję bo jest dobra ale dla szczupłych 20 paro latek :)a dojrzałe Panie potrzebują bardziej inwazyjnych kosmetyków.
    Zalety:
    • wygodne elastyczne opakowanie
    • dostępność
    • cena
    • mentolowy zapach
    • efekt chłodzenia który jest fajny latem,zimą już nie bardzo
    • nawilża
    • nie podrażnił,nie uczulił
    • delikatnie uelastycznia skórę
    Wady:
    • nie działa na cellulit na skórze dojrzałej
    • wydajność -przy stosowaniu 2 razy dziennie tylko na nogi,brzuch,pośladki skończył się w ciągu miesiąca
    • nie zredukował podskórnej tkanki tłuszczowej
    Otrzymałam w prezencie
    22 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 19 lutego 2024 o 11:56
    Dobry produkt w dobrej cenie
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Balsam/serum eveline jest fajnym produktem do używania na codzień do ciała, delikatne efekty można zauważyć przy regularnym stosowaniu. Produkt dość intensywnie pachnie, mocno świeżo, jakby miętowo. Serum eveline delikatnie ujędrnia, napina skórę oraz dodaje jej elastyczności, po serum skóra jest miękka i gładka oraz przyjemnie nawilżona. Produkt natomiast nie jest wyszczuplający, ale dla osób regularnie ćwiczących i smarujących się tym produktem na pewno uwydatni atuty ciężkiej pracy, myślę, że logiczne ,że od samego smarowania się nie schudniemy :) Produkt jest w dość sporej pojemności, w atrakcyjnej, niewysokiej cenie. Dosyć wydajny, ale nie na 5. Wizualnie nawet ładna kolorystyka, dodatek delikatnej zieleni ożywia całą tubę, wygodne, poręczne i praktyczne. Ogólnie godny polecenie, przyjemne uczucie chłodzenia, dobry produkt.
    W drogerii internetowej
    21 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 17 grudnia 2023 o 20:30
    Widoczne działanie
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Serum Eveline Slim Extreme jako jeden z tego typu produktów cokolwiek daje. Skóra staje się po nim bardziej napięta, wygładzona. Podczas aplikacji delikatnie chłodzi, latem ten efekt może być całkiem przyjemny. Zawsze jestem sceptyczna w stosunku do produktów wyszczuplających i antycellulitowych, dlatego zaskoczyło mnie, że to serum poprawiło nieco stan mojej skóry. Przy ćwiczeniach i regularnych peelingach może dać fajny efekt.
    W drogerii internetowej
    16 osób  uznało tę opinię za pomocną