KWC LogobyWIZAŻ logo
Kosmetyki antycellulitowe

Lirene Dermoprogram Antycellulitowa endermologia, Zestaw do masażu: olejek antycellulitowy i bańka chińska

4,4 na 536 opinii

5 / 5
    14 maja 2020 o 13:55
    Mój HIT
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    O MNIE Mam wrażliwą skórę ze skłonnością do naczynek i tendencją do przesuszania. Na udach mam widoczny cellulit mimo ćwiczeń. WARUNKI TESTU Olejek stosuję 1-3 razy w tygodniu w zależności od wolnego czasu. O KOSMETYKU Produkt zakupiłam w drogerii Rossmann w promocji za 21,99 zł. Jest to mój pierwszy produkt. Opakowanie: W opakowaniu jest 100 ml produktu. Opakowanie to zielony kartonik z prostą grafiką, ale sugerującą czego mamy się spodziewać. W opakowaniu znajduje się przeźroczysta, plastikowa buteleczka z zielonym koreczkiem, w której znajduje się olejek. W opakowaniu również znajduje się zielona bańka chińska z otworem o średnicy 4,1 cm. Produkt jest poręczny. Na opakowaniu znajduje się czytelny i przystępny opis w języku polskim i angielskim. Na opakowaniu znajdziemy numer serii produktu, datę ważności produktu oraz informację, że produkt zachowa swoje właściwości przez 6 miesięcy od otwarcia. Produkt: Produkt jest w formie olejku. Łatwo wydostać go z opakowania, bez znaczenie czy jest to początek czy koniec produktu. Olejek przyjemnie się nakłada i szybko rozprowadza. Nie wchłania się on zbyt szybko dzięki czemu nie trzeba się spieszyć z aplikacją i masażem. Jednak podczas masażu praktycznie cały olejek zostaje wpracowany w skórę, więc nie pozostawiając śladów na ubraniach. Produkt wystarcza na ok 6-7 miesięcy. Zapach kosmetyku jest bardzo przyjemny, delikatny, cytrusowy. Nie pachnie irytująco, a zapach utrzymuje się na skórze przez dłuższy czas. Kolor kosmetyku jest wodnisto-żółty. JAK STOSUJE Wieczorem: Olejek nanoszę na umyte i osuszone ciało. Staram się bańkę zassać na tyle mocno, aby wykonać masaż, ale nie na tyle mocno aby pozostawały siniaki. (Niestety trzeba się tego nauczyć metodą prób i błędów). DZIAŁANIE I EFEKTY Produkt zakupiłam ponieważ nie mogłam sobie poradzić z cellulitem. Miałam już kilka balsamów rozgrzewających i innych tego typu na cellulit, ale nie dały one większych skutków. Mimo tego, iż mam problemy z naczynkami zdecydowałam się na zakup olejki wraz z bańką chińską. Pierwsze użycia nie były zbyt przyjemne, bo po pierwsze musiałam się nauczyć jak zassać bańkę, a po drugie masaż strasznie bolał. Niestety im więcej cellulitu tym większy ból, ale z czasem jest lepiej. Już po kilku użyciach zaczęłam zauważać, że moja skóra staje się coraz ładniejsza. Cellulit zaczął znikać, a skóra stała się delikatna i miękka w dotyku. Pod koniec stosowania olejku masaże nie były już tak bolesne mimo, iż zasysałam bańkę mocniej niż na początku, a cellulit stał się niewidoczny lub nieznacznie widoczny. Jest to najlepszy i najskuteczniejszy sposób na walkę z cellulitem. Będę wracać do tego produktu ponieważ obietnice producenta zostały spełnione w 100% i znacznie przerosły moje oczekiwania. PORÓWNANIE DO INNYCH KOSMETYKÓW Najskuteczniejszy preparat antycellulitowy jaki miałam
    Zalety:
    • Wydajny
    • Dostępność
    • Często jest w promocji
    • Genialny zapach
    • Czuję i widzę, że działa
    • Długotrwały efekt
    • Niezły skład
    • Nawilża i uelastycznia skórę
    • Działa
    Wady:
    • Trzeba wyczuć moc zassania bańki
    Drogeria Rossmann
    51 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 19 lutego 2019 o 21:12
    Domowe Spa.❤❤❤
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Używam wielu środków antycellulitowych w połączeniu z ćwiczeniami ( nie oczekujmy cudów bez odrobiny zaangażowania) Antycellulitowa endermologia była dla mnie nowością i nie miałam doświadczenia z bańką chińską, poczytałam i byłam zaskoczona ilością pozytywnych komentarzy. Zestaw Lirene pozwala na wykonanie profesjonalnego zabiegu w domowym zaciszu, w skład zestawu wchodzi olejek antycellulitowy plus bańka chińska która jest prosta w obsłudze, wystarczy naoliwić skórę, chwycić bańkę u nasady by wytworzyć podciśnienie i przyłożyć do skóry UWAGA: musimy dostosować ilość powietrza w bańce by nie dopuścić do wytworzenia siniaków. Masujemy na udzie od dołu ku górze , na pośladkach od środka na zewnątrz. Efekty zauważyłam już po paru zabiegach, skóra jest naprężona i nawilżona powoduje pobudzenie krążenia krwi (jeżeli zabieg wykonany jest poprawnie) na internecie znajdziemy masę filmików instrułujących jak poprawnie wykonać masaż. ZMNIEJSZA WIDOCZNOŚĆ CELLULITU (fakt) POZWALA MODELOWAĆ SYLWETKĘ (trudno określić akurat w tym przypadku nie wynaleziono magicznych kremów rozpuszczających tkankę tłuszczową ) OCZYSZCZA ORGANIZM Z TOKSYN ( fakt) Dla kogo bańka chińska jest nieodpowiednia? - dla osób ze skórą naczyniową, ze skłonnością do siniaków. - cierpiących na niewydolność krążeniowa , nadciśnienie tętnicze , wady serca. - nie stosujemy podczas miesiączki oraz ciąży.
    Inna drogeria
    28 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 1 lutego 2021 o 12:51
    Regularność działa cuda
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Od jakiegos czasu zainterowałam się efektami działania baniek chińskich, jednak zbyt duży popyt na te produktu spowodował, że stały się one bardzo popularne i dość drogie, Dlatego zastanawiałam się czy kilka stówek to nie zbyt dużo . Jednak podczas szuknia ciekawych ofert natrafiłam na ten produkt, który zakupiłam na pormocji za ok. 30zł. Produkt ma w zestwie bańkę oraz olejek. Regularne stosowanie przynosi nieoczekwane i super widoczne rezulaty. Skóra jest jędra oraz gładka. Masaże należy wykonywać regulanie zgodnie z opisem w kierunku serca, ruchem kolistym. Należy go wykonywac kilka minut a efekt jaki uzyskacie jest powalający. Dla mnie idealny produkt za niższą cenę. Jeżeli ktoś chce rozpocząć przychodę z bańskami chińskimi - to ten produkt jest idelany.
    Drogeria Rossmann
    28 osób  uznało tę opinię za pomocną
    thequre
    5 / 5
    10 czerwca 2022 o 11:35
    Bardzo fajny zestaw
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Zrobienie takiego zestawu (olejek +bańka) uważam za bardzo dobry pomysł, chociażby z tego powodu, że rozmiar bańki jest od razu przystosowany do masażu ciała. Na rynku są różne rozmiary baniek, więc tu odpada zastanawianie się czy kupujemy dobry. Przyjemna i ładnie pachnąca oliwka, ergonomia bańki też ok. wygodna w używaniu, nie za twarda, nie za miękka. Przy regularnym stosowaniu na prawdę widać efekty. Kiedy ta oliwka się kończy, można używać każdej innej.
    Zalety:
    • Zapach
    • Dobry kształt bański-wygodny
    Wady:
    • Brak
    Drogeria internetowa
    6 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 23 kwietnia 2022 o 19:03
    Uwielbiam ten zestaw! :D
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Wiele czytałam o bankach chińskich ale nie mogłam się zdecydować jaką wielkość kupić, jaki oleje do tego wybrać... Gdy nagle trafiłam w sklepie na to cudo! Opakowanie: w pudełku mamy w poręcznej buteleczce olejek, który jest bardzo wydajny! Do zestawu jest dołączona mała bańka chińska. Według mnie jej wielkość jest w sam raz. Dobrze się ją trzyma w ręku i dobrze się z nią pracuje. Działanie: kosmetyk bardzo ładnie pachnie. Niewielka ilość olejku wystarcza by uzyskać poślizg! Na początku miałam trochę problem z techniką. Bardzo duży plus dla producenta, że w bardzo fajny sposób na opakowaniu jest opisane w jaki sposób wykonywać masaż! Regularne masaże zmniejszyły mi cellulit. Skóra jest trwadsza, wygładzona... Po prostu ładniejsza! Na pewno kupię następne opakowanie!
    Zalety:
    • fajna instrukcja na opakowaniu
    • Dobrej jakości olejek i bańka chińska
    • Zmniejsza cellulit!
    Drogeria Hebe
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną