Lirene Dermoprogram, Antycellulitowa endermologia, Zestaw do masażu: olejek antycellulitowy i bańka chińska

Cena PLN 30.00

Olejek antycellulitowy do masażu. Wchodzący w skład olejku wyszczuplający kompleks Slim Pro oparty został o wyciąg z alg Tisochrysis lutea. Aktywuje on proces lipolizy (spalania tkanki tłuszczowej), przekształcając nieaktywne komórki tłuszczowe (adipocyty białe) w aktywne adipocyty beżowe, spalające tłuszcz. Olejki: arganowy, ryżowy i sojowy efektywnie pielęgnują skórę, intensywnie ją nawilżając, wygładzając i pozostawiając miękką w dotyku.
Dołączona do zestawu bańka chińska pobudza krążenie krwi oraz limfy, oczyszczając organizm z toksyn i przyspieszając redukcję cellulitu. Dzięki temu skóra staje się gładka i jędrna, a pierwsze efekty widać już po 5 użyciach.
Stosowanie: Olejek ułatwia wykonanie domowego masażu, ręcznie lub z użyciem bańki chińskiej. Może być również stosowany samodzielnie, jako kosmetyk do pielęgnacji, na oczyszczoną skórę całego ciała, na sucho lub na mokro.

wyszczuplające, nawilżające, ujędrniające, antycellulitowe, wygładzające
w butelce
Skóra
normalna, odwodniona, sucha
olejki do ciała i do masażu

Bardzo fajny zestaw

Zrobienie takiego zestawu (olejek +bańka) uważam za bardzo dobry pomysł, chociażby z tego powodu, że rozmiar bańki jest od razu przystosowany do masażu ciała. Na rynku są różne rozmiary baniek, więc tu odpada zastanawianie się czy kupujemy dobry. Przyjemna i ładnie pachnąca oliwka, ergonomia bańki też ok. wygodna w używaniu, nie za twarda, nie za miękka. Przy regularnym stosowaniu na prawdę widać efekty. Kiedy ta oliwka się kończy, można używać każdej innej.

Kupiony w: Drogeria Hebe

Uwielbiam ten zestaw! :D

Wiele czytałam o bankach chińskich ale nie mogłam się zdecydować jaką wielkość kupić, jaki oleje do tego wybrać... Gdy nagle trafiłam w sklepie na to cudo!

Opakowanie: w pudełku mamy w poręcznej buteleczce olejek, który jest bardzo wydajny! Do zestawu jest dołączona mała bańka chińska. Według mnie jej wielkość jest w sam raz. Dobrze się ją trzyma w ręku i dobrze się z nią pracuje.

Działanie: kosmetyk bardzo ładnie pachnie. Niewielka ilość olejku wystarcza by uzyskać poślizg! Na początku miałam trochę problem z techniką. Bardzo duży plus dla producenta, że w bardzo fajny sposób na opakowaniu jest opisane w jaki sposób wykonywać masaż!

Regularne masaże zmniejszyły mi cellulit. Skóra jest trwadsza, wygładzona... Po prostu ładniejsza! Na pewno kupię następne opakowanie!

Kupiony w: Nie podano

• Zgodność z opisem producenta: 3
  • Opakowanie: 4

Fajne, ale nie liczcie na cuda

Pierwszy raz używałam kosmetyku tego typu i byłam bardzo zachwycona samym procesem. Masaż wykonywany za pomocą bańki i olejku był bardzo przyjemny i rzeczywiście w momencie jego wykonywania czułam, że ciało jakoś reaguje na ten zabieg.

Przy tego typu masażu trzeba jednak uważać, żeby nie zrobić sobie krzywdy. Zbyt mocne ruchy bądź ruchy w złym kierunku mogą być dla nas niekorzystne. Warto więc postępować zgodnie z instrukcją.

Olejek ma dość małą pojemność, ale jest dość wydajny. Nie trzeba jakiejś wielkiej ilości, aby wykonać masaż całego ciała. Warto wykonywać go przed kąpielą, bo tego typu produkt nie wchłonie się w 100% w ciało. Robi się trochę przy tym bałaganu, dlatego nie było to dla mnie odpowiednie na co dzień.

Zapach jest przyjemny, a bańka łatwa w użyciu. Po kilku użyciach można się tego nauczyć.

Bardzo fajny zestaw

Przy cellulicie bańka chińska jest niezbędna. Rozmasowuje ona grudki cellulitu, przez co skóra jest bardziej wygładzona, napięta i ujędrniona. Nie wyobrażam sobie życia bez tego zestawu. Świetnie się sprawdza w moich problematycznych miejscach, takich jak uda i pośladki.

Olejek jest bardzo przyjemny, delikatnie pachnie. Sprawdza się bardzo dobrze przy masażu. Nie podrażnia skóry, a dodatkowo ją nawilża. Stosuję kilka razy w tygodniu, efekt rewelacyjny. Co prawda cellulit nie znika w 100%., ale tak 60%... To już coś!

Kupiony w: Inna drogeria

• Zgodność z opisem producenta: 3
  • Zapach: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 3
  • Opakowanie: 4

Ok

Generalnie zestaw jest ok. Ale uważam ze w zasadzie każdy olejek nadaje się do tej banki, skończyło mi się opakowanie tego olejku i z powodzeniem używałam tej banki ze zwykłym olejkiem. Sama bańka jest ok widać po niej efekty ale nie po tygodniu tylko trzeba używać jej dłuższy czas aby były widoczne efekty

Wizażanki najczęściej polecają:

• Opakowanie: 5

Bańka - mój niezbędnik na lato

Ta bańka to mój niezbędnik na lato. Mam wiele cellulitu, a masaż tą bańką sprawia, że skóra jest bardziej wygładzona, napięta, a grudki tłuszczu są rozmasowane. Nie wyobrażam sobie swoich ud bez tego zestawu, olejek i bańka to mój częsty rytuał. Wykonuję tak co 2 dni.

Olejek z zestawu jest bardzo fajny i ułatwia masaż. Nawilża skórę i sprawia, że jest wygładzona i odżywiona. Idealny duet. Niestety przy moim częstym używaniu, szybko się skończył. Więc do bańki dokupiłam szybko inny olejek do masażu. Zabieg bańką wykonuję w wannie, żeby nic nie potłuścić i nie poplamić. Polecam gorąco w swoim domowym zakątku wykonywać taki zabieg bańką. Daje rewelacyjne efekty przy regularnym stosowaniu.

Polecam!!

Lato zbliża się wielkimi krokami i postanowiłam trochę wspomóc się w walce z cellulitem i ujędrnieniem skóry. Tak natrafiłam na masaż bańką chińską i ten produkt. Był praktycznie wszędzie polecany i musiałam się nieźle naszukać za zestawem od Lirene.
Kupiłam go bez promocji chyba za 31 zł, ale z tego co się orientuję to na promce wychodzi około 20 zł, więc warto.

Masaż wykonuję co 2 dni, najczęściej wieczorem. Nie żałuję sobie olejku i zdążyłam już zauważyć, że jest on mało wydajny, po około 2 tygodniach została mi połowa, więc dokupiłam inny olejek.
Na początku pojawiły się siniaki, ale szybko zniknęły, nie przeszkadzały mi.
Pierwsze rezultaty zobaczyłam po 2 tygodniach masowania. Skóra stała się bardziej ujędrniona, zbita a podskórne nierówności zostały delikatnie wygładzone.
Dodam, że najważniejsza są regularności, cierpliwość i odpowiednia technika masażu.
Masowanie bańką weszło na stałe do mojej rutyny pielęgnacyjnej. Polecam zaopatrzyć się w zestaw od Lirene, nie pożałujecie :)

Uważam, że nie warto przepłacać za taki zestaw olejek+ bańka. Wiem, że w intrenecie, szczególnie na Instagramie, jest reklamowany inny zestaw, ale jest bardzo drogi a zapewne efekty przynosi takie same jak tańszy odpowiednik.

• Wydajność: 4

Super

Zamówiłam zestaw do masażu Lirene, gdyż bardzo chciałam wypróbować masaż bańkami chińskimi. Zainspirowałam się influencerkami reklamującymi zestawy antycellulitowe pewnej firmy. Niestety ich cena była strasznie wygórowana. Zaczęłam więc poszukiwać tańszych zamienników. Natrafiłam na zestaw od Lirene i od razu zamówiłam. Masaż wykonuje już od kilku tygodni i muszę powiedzieć, że efekty są. Myślę, że nie ma co płacić fortunę jak taki sam efekt można osiągnąć przy używaniu chociażby zestawu Lirene. Także podsumowując polecam z całego serca :) Napewno kupię kolejne opakowania :)

Olejek i bańka chińska

Szczerze mówiąc nie wierzyłam że ten olejek w połączeniu z bańka chińska może dać takie fajne efekty. Należy zwrócić uwagę na systematyczność i faktycznie skóra po uzyciu jest bardziej jędrna i wygładzona. Tylko osoby ze skórą naczynkowa powinny uważać ponieważ naczynka moga pękać w trakcie używania banki chińskiej.

Regularność działa cuda

Od jakiegos czasu zainterowałam się efektami działania baniek chińskich, jednak zbyt duży popyt na te produktu spowodował, że stały się one bardzo popularne i dość drogie, Dlatego zastanawiałam się czy kilka stówek to nie zbyt dużo .
Jednak podczas szuknia ciekawych ofert natrafiłam na ten produkt, który zakupiłam na pormocji za ok. 30zł.
Produkt ma w zestwie bańkę oraz olejek.
Regularne stosowanie przynosi nieoczekwane i super widoczne rezulaty. Skóra jest jędra oraz gładka. Masaże należy wykonywać regulanie zgodnie z opisem w kierunku serca, ruchem kolistym. Należy go wykonywac kilka minut a efekt jaki uzyskacie jest powalający.
Dla mnie idealny produkt za niższą cenę. Jeżeli ktoś chce rozpocząć przychodę z bańskami chińskimi - to ten produkt jest idelany.

Kupiony w: Nie podano

Warto kupić

Olejek ładnie pachnie, masaż bańką jest dość łatwy dla mnie trochę bolesny. Delikatne efekty ujędrnienia skóry widać po 3 masażach. Widzę szansę na poprawę więc stosuję nadal. Polecam spróbować, ciekawy produkt.

Bardzo na tak

Ten produkt to było moje pierwsze spotkanie z bańką chińską i jestem absolutnie zachwycona. Efekty widać w zasadzie po pierwszym użyciu - skóra jest napięta, gładsza i przyjemna w dotyku. Olejek ładnie pachnie, nie rozlewa się, łatwo dozuje się go z opakowania. Bańka dobrze trzyma się w ręce, jest poręczna i wygodna w użytkowaniu. Nie używałam tych produktów osobno, ale razem naprawdę dają fajne efekty.