Avon, Senses, Bubble Bath (różne rodzaje) (Płyn do kąpieli)

Avon, Senses, Bubble Bath (różne rodzaje) (Płyn do kąpieli)

Pojemność 1 l

Płyn do kąpieli w kilku pięknych zapachach. Świetnie się pieni i jest naprawdę niedrogi, zwłaszcza w relacji objętość-cena.
Dostępny w wielu zapachach - m.in. eukaliptusowy, żurawinowo-jabłkowy, z limonką, morelowy, brzoskwiniowy, czekoladowa trufla, arbuzowy.
Zapachy zmieniają się sezonowo.

płyny do kąpieli, sole do kąpieli
zapachowa
w płynie
100 – 250ml, 50 - 100ml, >250ml
normalna

Kupiony w: U konsultantki

Płyn do kąpieli warty swojej ceny

Już od dłuższego czasu używam marki AVON jako dodatek do wieczornej kąpieli.
Avon Senses Bubble Bath jest jednym z płynów do kąpieli które posiadam. Płyn wystarcza na około miesiąc w zależności od ilości kąpieli. Wytwarza piane oraz zapach który odpręża a nie przeszkadza w kąpieli, zapach nie jest słodki mdły.
Płyn ładnie nawilża skórę.

Avon płyn

Niestety każdy produkt Avonu do kąpieli to w moim przypadku jakaś tragedia. Każdy, dosłownie każdy płyn mnie uczula. Swędzenie skóry,pieczenie okolic intymnych,drobną wysypka. Zapach ujdzie,ale nie ma szału. Płyn mocno lejący jak woda,mało wydajny, szybko się kończy. Piana jest owszem. Ale dla mnie to jeden wielki chłam. Początkowo myślałam,że trafiłam może na jakąś wadliwa partie,więc powtórzyłam u konsultantki ten zakup,ale kolejny płyn spowodował u mnie takie same efekty

bubble, nie bubel!

Nie jestem szczególną zwolenniczką Avonu (uważam, że od dawna nie nadąża za potrzebami klientów i potrafi wypuszczać buble), chociaż do niektórych pozycji, jakie proponuje katalog mam sentyment i sporych rozmiarów sympatię - i płyn "Bubble bath" jest tego przykładem.

To naprawdę świetny produkt! Wytwarza gęstą jak chmury pianę, która wypełnia wannę po brzegi, i która utrzymuje swą skłębioną puszystość przez godzinę, dwie, trzy... - ile tylko mamy ochotę w niej siedzieć. Zachwycający i niezwykle intensywny zapach rozprzestrzenia się po całej łazience, a na skórze utrzymuje się do kilku godzin (nawet pomimo stosowania balsamów). Chociaż nie przywiązuję się zbytnio do płynów do kąpieli, tak do tego co jakiś czas wracam. Co prawda nie zaznajomiłam się z pełnym wachlarzem oferty, ale np. cudownie słodką wersję truskawki pamiętam z dzieciństwa - bez odświeżenia pamięci! Jeśli chodzi o moje osobiste preferencje, to najbardziej ukochałam wersje kwiatowe. Być może płyn leciutko wysusza skórę, gdy się trochę zasiedzimy i przedłużymy sobie kąpiel, jednak dla mnie to nie stanowi żadnego problemu. Te zapachy i cudownej urody piana są warte delikatnego przesuszenia, z którym raz-dwa poradzi sobie KAŻDY, pierwszy-lepszy balsam. Cena za uprzyjemnienie sobie kąpieli przy pomocy tego płynu nie nadszarpnie budżetu: duża pojemność, wydajność, jakimi się odznacza to cudeńko, gwarantuje dobrą inwestycję.

Nie polecam, bo mi wykupicie, o! ;p A tak się składa, że właśnie zachciało mi się złożyć zamówienie... ;) Genialny i ze wszech miar godny miana HITU. ;*

Dobry produkt

Płyn do kąpieli o świetnym zapachu, który utrzymuje się na skórze, po kąpieli.
Zapach słodki i delikatny.
Produkt wydajny, opakowanie spore i starcza na długo, a dodatkowym jego atutem jest jego niska cena.

Płyn do kąpieli Avon Bubble bath

Zacznę od tego,że firmę Avon znam od lat. Płyny do kąpieli tej firmy są jednymi z najlepszych jakie miałam okazję testować. Dobrze się pieni,ma piekny,intensywny zapach,który dlugo się niesie. Jest wydajny i ma różne pojemnosci. Cena jest piękna. Według mnie jest tani. Może to zabrzmi dziwnie,ale ja lubię też ten płyn przelać do pojemnika na plynne mydelko i używam jako mydło do mycia rąk. Polecam

Piękny zapach

Plyn do kąpieli ma piękny zapach owocowy, super sie pieni a zapach jest tak intensywny ze w całej łazience cudownie pachnie. Nie uczula ani nie podraznia takze to jest plus duzy. Bardzo wydajny jest wystarczy troszkę i super się pieni. Opakowanie na plus.

Kupiony w: U konsultantki

Uwielbiam płyny do kąpieli z Avon jak i żele. Najbardziej mi się podoba różnorodność jak i ich sezonowość produktów, mają subtelne i wyważone zapachy nie są za intensywne ani za słabe. Dobrze się pieni i dlugo pozostaje na skórze. Mój ulubiony to liliowy.

Duży wybór zapachów

Oceniam weersję Guma Balonowa:
- płyn ma piękny zapach, to właśnie Guma Balonowa skłoniła mnie do jego zakupu i nie żałuję
- płyn ma dosyć gęstą konsystencję, jest perłowy
- może być uzyty jako płyn do kąpieli i żel pod prysznic
- ma korzystną cenę w porównaniu do pojemności
- ładne opakowanie, kolorowe, przyjemne dla oka
- płyny te mają mix różnych zapachów, które są naprawdę bardzo ładne - każdy znajdzie coś dla siebie.

Ogólnie: za kazdym razem kupuję inną wersję zapachową tego płynu i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Oceniam na 5 gwiazdek, polecam i sama kupię ponownie.

Płyn do kąpieli

Używałam płynu o zapachu bzu.Piekny kolor, cudowny zapach, który długo utrzymuje się na skórze.Bardzo wydajny o gęstej konsystencji.Kolor przypominający bez co od razu kojarzy się z majem.

Ładny zapach

Płyn do kąpieli zamknięty jest w butelce o pojemności 500ml. Zapach ładny, słodki, malinowy, długo utrzymuje się w pomieszczeniu umilajac czas kąpieli. Konsystencja lekko gęsta. Wystarczy niewielka ilość by wytworzyć odpowiednią pianę. Wydajny.

Płyn skuteczny. Spełnia swoje zadanie. Oczyszcza, nie podrażnia skóry. Fajny dodatek do wieczornego domowego spa. ;)

Dobry płyn o przyjemnym zapachu do którego pewnie jeszcze wrócę.

Zalety:
Zapach
Piana
Kolor
Wydajność
Cena

Nie ma lepszych

Płyny do kąpieli firmy Avon używam już od dobrych 20 lat. Próbowałam innych, ale te z Avon nie mają sobie równych. Bardzo duży wybór zapachów, każdy znajdzie coś dla siebie. Uprzyjemnia każdą kąpiel. Bardzo ładnie się pieni, a piana nie znika od razu (wręcz przeciwnie!). Nigdy mnie nie uczuliły, a wypróbowałam ich już naprawdę masę! Są bardzo wydajne. Wystarczy wlać do wanny niewielką ilość aby otrzymać cudowny zapach i mnóstwo piany.
Firma nie stoi w miejscu, ciągle powstają nowe zapachy, ale można też dostać te nieco "starsze".
Zdecydowanie najlepsze płyny do kąpieli!

Cudo

Plyny do kąpieli Avon wprost ubóstwiam. Za cenę, za mnóstwo zapachów - Każdy znajdzie coś dla siebie. Płyn tworzy aksamitną pianę, Która otula moje ciało,a przy tym jej nie wysusza. Niewielka jego ilość wystarcza , więc jest bardzo wydajny. Polecam!!