Ministerstwo Dobrego Mydła, Róża - malina, Serum do pielęgnacji twarzy

Ministerstwo Dobrego Mydła, Róża - malina, Serum do pielęgnacji twarzy

topestetic
Średnia ocena: 4.99/5

Lekkie, mocno odżywcze serum różano-malinowe z roślinną lanoliną, kompleksem witamin i koenzymem Q10. Nawilża, wygładza i uelastycznia skórę, nadając jej piękny, promienny odcień. Łagodzi podrażnienia, reguluje wydzielanie sebum i działa odprężająco. Łatwo się rozprowadza i doskonale wchłania, nie pozostawiając uczucia obciążenia skóry. Urzeka zapachem, skutecznością, formułą. Może być stosowane pod makijaż.

regenerujące, łagodzące, nawilżające
bez silikonów, bez parabenów, bez alkoholu
serum
naczynkowa, z przebarwieniami / defektami, normalna, tłusta, sucha, wrażliwa
z pipetą
olejek

LEK NA CAŁE ZŁO!

Róża - Malina to serum, które moim zdaniem każdy powinien choć raz przetestować! Jest to produkt rzemieślniczy, wykonany z ogromną staranością, bogaty w składniki najwyższej jakości. Jego zapach urzeka od pierwszego użycia, mocno wyczuwalne nuty róży przełamywane są maliną.
Już po 4 tygodniach regularnego stosowania serum Róża-Malina można zauważyć:
- wzrost jędrności skóry o 19%,
- wzrost stopnia nawilżenia skóry o 13%,
- wzrost elastyczności skóry o 12%,
- wzrost wygładzenia skóry o 12%.

Serum Róża - Malina stworzone zostało do pielęgnacji skóry twarzy, szyi, dekoltu oraz skóry wokół oczu, a przy tym jest idealne dla każdego typu cery. Można go używać na wiele sposobów, osobiście preferuję stosowanie serum na noc w połączeniu z hydrolatem różanym, by wyciszyć skórę po całym dniu wrażeń. Serum idealnie się wchłania oraz współgra z większością kremów. Produkt ma intensywny kolor, doskonale się wchłania - skóra od razu wygląda lepiej oraz zdrowiej.

Cudownie pachnie

Serum przepięknie pachnie (słodko, ale nie mdło!) i jest ratunkiem dla bardzo suchej skóry. Ma tłustą konsystencję i nie wchłania się całkowicie (drobny minusik), także jest to produkt zdecydowanie na noc, stosowania pod makijaż sobie nie wyobrażam. Po zastosowaniu zawsze mam wrażenie, że zrobiłam dla skóry coś dobrego :) Serum ma również estetyczne i wygodne opakowanie z pipetką.

Pączek z różą

Serum MDM róża-malina to zdecydowanie mój ulubiony produkt do pielęgnacji twarzy.
Początkowo byłam zniechęcona ceną produktu, niemniej jednak ilość pozytywnych komentarzy przekonała mnie do zakupu.
Serum świetnie nawilża skórę, pozostawiając ją jedwabiście gładką i miękką w dotyku. Moja skóra z natury jest sucha, odwodniona, wiec produkt ten okazał się strzałem w dziesiątkę!
Serum świetnie rozprowadza się na twarzy. Początkowo daje efekt nieco tłustej powłoki, która bez obaw po chwili świetnie się wchłania i pozostawia skórę piękną, zadbaną i odmłodzoną. Uwielbiam ten efekt.
Kolejnym atutem tego cudeńka jest wyrównanie kolorytu skóry. Naprawdę widać różnicę.
No i zapach! Jest obłędny! Mi osobiście przypomina zapach pączka z różą.
Ten produkt naprawdę chce się "jeść" :)
A cena... bezdyskusyjnie jest warta tego produktu!

Niesamowite

Cudownie pachnie jak malinowa muffinka. Świetnie się rozprowadza, wchłania, nadaje niesamowitej gładkości i rozpromienia skórę. Stosuje do masażu Kobido i 5 kobiet zachwyconych zarówno relaksującym zapachem jak i wpływem na cerę - a mi się również na nim idealnie pracuje.

Kocham!

Kocham to serum za wszystko - za skład, konsystencję, zapach i działanie. Używam nałogowo i nic nie jest w stanie go przebić. Nie wyobrażam sobie mojej pielęgnacji bez niego.

Jest dobre

Serum dość fajnie pielęgnuje skórę nie podrażnia jej lecz nawilża i pielęgnuje zmęczona cerę po całych dniach pracy. Jest tylko dość drogi. Konsystencja jest bardzo przyjemna w stosowaniu.

Różane cudo

Uwielbiam to serum. Nie dość ze pachnie obłędnie to działa tak samo. Używam go na noc a po przebudzeniu moja cera jest promienna i nawilżona. Plus usłyszałam juz pare komplementów od meża że pachnie jak paczek. Bardzo trafiony prezent urodzinowy, zaprzyjaznilam sie z tym produktem na dłuzej.

serum do pielęgnacji twarzy róża-malina

zdecydowanie mój faworyt jeżeli chodzi o serum olejowe przy cerze wrażliwej i zaczerwienionej. uwielbiam przede wszystkim za nawilżenie, za wygląd skóry następnego dnia, za brak zapychania i lecznicze działanie na zaczerwienienie. trzeba przyznać, że nie jest to najtańsze serum i pojemność 30 ml za około 95 złotych mnie przez pewien czas skutecznie odstraszała, ale uważam wraz z czasem spędzonym przy pielęgnacji mojej twarzy, że jeżeli mam w coś inwestować to właśnie w serum aktywne. tak też się stało i nie żałuję.

Tylko ten kolor

Zacznę od tego intensywnego koloru żółto/ pomarańczowego, który może fajnie współgrać z różowymi i zimnymi tonami cery, ale dla mnie odpada z jednego powodu.. tzn. Farbowanie poduszek i pościeli. Jeśli ktoś potrafi spać całą noc na plecach to polecam :) jeśli nie to niemiła niespodzianka rano. Zapach zależy od gustu, mnie z czasem męczył. Zdecydowanie lepszy do suchej skóry, lekko nawilżał, ale nie używałam go codziennie. Z doświadczenia z takim rodzajem serum codzienne użytkowanie może zakończyć się zapchaniem czoła i brody. Używając z głową takich nieco cięższych produktów można uzyskać efekt super mięciutkiej skóry.

Najlepsze olejowe

Nie miałam dotychczas lepszego olejowego serum do twarzy i myślę, że ciężko będzie je przebić.
Już na pierwszy rzut oka wrażenie robi opakowanie, które (jak zresztą wszystkie pozostałe produkty MDM) jest piękne, graficzne i minimalistyczne. Jest to szklany słoiczek emaliowany białą farbą z nakrętką w formie pipetki dozującej. Moim zdaniem mistrzostwo minimalizmu.
Zapach przypomina nieco pączek różany - a że nie jestem fanką pączków xD to może mnie osobiście nie zachwyca, ale też nie przeszkadza. To już kwestia indywidualnych gustów. Zapach utrzymuje się dłuższą chwilę, o ile nie przebijemy go innymi kosmetykami z dalszej pielęgnacji.
Serum stosuję na skórę delikatnie zwilżoną hydrolatem, wtedy pięknie się wchłania, wystarczą ze 3 kropelki na całą twarz. Stanowi naprawdę przyjemny element codziennej pielęgnacji, z uwagi na zawarte w nim oleje, pozwala na dogłębne wymasowanie skóry twarzy, pobudzając krążenie. Stanowi dobry podkład pod kolejne kosmetyki, wyrównuje koloryt skóry, odżywia, wygładza i nie zapycha porów. Stosowany pod makijaż spisuje się bardzo dobrze, nie roluje się i pozwala na gładziutkie rozprowadzenie podkładu.
Mam suchą i wrażliwą cerę, a serum nie powodowało żadnych podrażnień. Co więcej, w momencie gdy borykam się ze zmianami uczuleniowymi, serum w połączeniu z żelem aloesowym stanowi doskonały ratunek dla mojej cery, utrzymując nawilżenie i odżywienie skóry oraz łagodząc podrażnienia. Bomba!
Naturalność, odżywczość, zero niepotrzebnych rzeczy w składzie, to musiało się skończyć fajnym produktem, no i mamy! Ja polecam.

Serum nakładam na zwilżoną tonikiem twarz lub pod serum z kwasem hialuronowym. Mieszanka olejów jest bardzo dobrze dobrana, produkt nie podrażnia, nie zapycha, nie uczula. Przy dwóch/trzech kroplach bardzo szybko się wchłania. Skóra jest gładsza, dobrze nawilżona, odżywiona. Świetnie sprawdza się w zimie przy niskich temperaturach. Makijaż trzyma się również bardzo dobrze, podkład cudownie sunie po skórze. Nadaje się zarówno na dzień, jak i na noc, a także do masażów twarzy.
Sam kolor olejku jest złoty, zostawia skórę delikatnie przyżółconą, ale gdy nie przesadzi się z ilością nie jest to widoczne, zarówno jak i pod makijażem.
Oczywiście nie mogę nie wspomnieć o cudownym zapachu, który tylko uprzyjemnia aplikację kosmetyku.

cudo

To serum to mój game changer. Wracam do niego jak bumerang i zachwycam się nim przy każdym użyciu. Mimo swojej olejowej formuły serum jest niesamowicie lekkie i jeśli trzymać się dwóch prostych zasad, wchłonie się niemal całkowicie. Serum należy aplikować na zwilżoną skórę oraz nie należy przesadzać z ilością. W innym przypadku możecie być pewni tłustej warstwy na skórze ;) Zaraz po nałożeniu serum, skóra nabiera zdrowego koloru i staje się bardziej promienna. Uwielbiam ten efekt, gdyż mam dość jasną skórę i jesienią wyglądam szczególnie blado. Zapach jest nie do opisania. Słodki ale soczysty, intensywny ale jednocześnie relaksujący. Czuć i różę i malinę, słodko- kwaśny duet, który chętnie nosiłabym jako perfum. Otula skórę i utrzymuje się na niej niezwykle długo. Serum głęboko nawilża skórę, działa wygładzająco i wyrównuje koloryt skóry, napina ją i cudownie odżywia. Dzięki swojej lekkiej formule nie zapycha porów ani nie obciąża skóry, która odwdzięcza się blaskiem i miękkością.