Nivea, Rose Touch, Dwufazowy płyn micelarny z organiczną wodą różaną (nowa wersja)

Średnia ocena: 3.64/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Rose Touch dwufazowy płyn micelarny wzbogacony organiczną wodą różaną skutecznie usuwa wodoodporny makijaż, łagodnie oczyszcza, koi i nawilża. Zawarte w płynie cząsteczki zwane micelami działają jak magnes, skutecznie usuwając makijaż i zanieczyszczenia. Formuła z organiczną wodą różaną przywraca naturalną równowagę i poziom nawilżenia skóry. Po użyciu skóra jest czysta, odświeżona oraz wygląda pięknie. Bez pozostałości i tłustego filmu, dzięki czemu Twoja skóra wygląda zdrowo i może oddychać.

oczyszczanie twarzy, tonizowanie twarzy, demakijaż twarzy
sucha, wrażliwa
odświeżające, łagodzące, nawilżające, oczyszczające
płyn

Do codziennego makijażu, nie wodoodpornego

Moim zdaniem płyn jest średni. I to średni dla makijażu codziennego, nie wodoodpornego. Żeby dobrze zmyć makijaż trzeba porządnie zmoczyć nim wacik i długo przytrzymać na powiekach. A ostatecznie i tak trzeba pocierać co oczywiście podrażnia oczy. Myślę, że poprostu jest w nim za mało tej oleistej części.
Ja raczej nie kupię ponownie

Jest ok

Jak na Nivea byłam lepiej do niego nastawiona, spełnia swoje zadanie. Zapach lekko dla mnie drażniący, bardzo intensywny. Jeżeli ktoś jest wielkim fanem zapachu różanego to polecam.
Usuwa makijaż bardzo dobrze, u mnie powoduje po użyciu lekkie uczucie pieczenia, ale po chwili uczucie znika.
Nie pozostawia tłustego filmu, tylko lekko ściągniętą skórę.
Butelka bardzo poręczna.
Jest bardzo wydajny

Średniaczek

Płyn micelarny kupiłam tylko ze względu na niską cenę promocyjną w stosunku do 400 ml pojemności buteleczki. Aspekt wizualny jest zadowalający. Praktyczna nakrętka i butelka wykonana z miękkiego plastiku, co umożliwia wydobycie odpowiedniej ilości produktu po niewielkim nacisku. Jest ona przezroczysta, zdobiona grafiką uroczego pączka róży i subtelną czcionką. Wszystko prezentuje się bardzo przejrzyście i starannie.
Zapach jest intensywny, różany ale jednocześnie bardzo mydlany. Po odpowiednim rozmieszaniu obu warstw, płyn całkiem dobrze zmywa trwały makijaż. Niestety z tuszem radzi sobie gorzej i trzeba odczekać dłuższą chwilę zanim rozpuści jego kilkuwarstwową strukturę. Czasem trzeba dłużej trzeć, jednak na szczęście nie podrażnia oczu i nie powoduje problemów z ostrością widzenia. Nie pozostawia tłustego filmu na skórze, co jest zgodne z zapewnieniami producenta. Nie powoduje także podrażnień wrażliwej cery naczyniowej. Płyny micelarne zawsze szybko mi się kończą i teraz nie jest inaczej, więc trudno mi określić jego wydajność. W tym przedziale cenowym i tak dużej pojemności, trudno o bardzo dobry, dwufazowy płyn micelarny i chociaż nie zostanie on moim ulubieńcem, to również nie zasługuje na nadmierną krytykę. Przeciętność nie zawsze jest wadą.

Dla osób lubiących różane zapachy

Coraz częściej daje szanse produktom z Nivea. Co to kremów mam mieszane odczucia, a ten produkt jest całkiem ok.
Produkt w ilości 400 ml, zamkniety w plastikowym, przezroczystym opakowaniu z białą zakretką. Na etykiecie widnieje nazwa
i opis produktu oraz grafika z kwiatem róży.
Płyn koloru różowego z delikatnym zapachem.
Łagodnie oczyszcza I lekko nawilża.
Makijaż z twarzy schodzi ok, troszkę gorzej wychodzi z tuszem. Trzeba kilka razy zmyc oko, zwłaszcza gdy nałożyło się kilka warstw tuszu do rzęs. Ja go nakładam dużo na wacik, toteż szybko produkt znika.
Po nałożeniu nie zostawia lepkości czy tłustości na skórze. Co najważniejsze nie podrażnia oka.
W zasadzie nie mam co o nim pisać źle. Całkiem poprawny produkt.

Jest okej

Kupiłam ten płyn micelarny od Nivea, ponieważ miał w sobie wodę różaną. To mnie przekonało. Lubię produkty z różą, bo wiem że dobrze działają na moja skórę twarzy.
Płyn zamknięty jest w plastikowej butelce z nakrętką w formie zatrzasku. Dobrze dozuje się na wacik. Pachnie jak dla mnie ładnie, delikatnie. Jest wydajny, stosuję go naprzemiennie z innymi płynami micelarnymi.
Oceniając jego działanie, płyn od Nivea, usuwa mój codzienny, co prawda lekki makijaż. Radzi sobie również z tuszem do rzęs. Ja mam wrażliwą, skłonną do niedoskonałości twarz i podczas używania, nie podrażnił mnie, wręcz delikatnie ukoił twarz.
Nie lubię w nim tylko takiego efektu maski na twarzy, ściągnięcia, ale jest to do przeżycia. Producent napisał, że bez spłukiwania, ale ja zawsze zmywam go delikatną pianką, nakładam krem i nie dzieje się nic złego.
Co super i dla mnie na wielki plus, to że płyn nawilżył moją przesuszoną skórę twarzy i skóra wyglądała świeżo i zdrowo.

Różanopalca

To mój pierwszy płyn micelarny i mimo, że czarny MicellAir chyba(?) sprawdził mi się troszeńkę lepiej, to ten również zasługuje na wysoką notę - ale o tym zaraz.

Cudownie pachnący, dwufazowy (należy wstrząsnąć przed użyciem!), niedrażniący płyn micelarny z wodą różaną, która ma za zadanie ukoić skórę, skusił mnie reklamą i rzeczywiście produkt odpowiada zapewnieniom Producenta. Szybko i sprawnie zmywa makijaż (z tym wodoodpornym radzi sobie nieco gorzej).
Fakt, że to tłuścioszek, ale mi to nie przeszkadza – wręcz moja twarz to lubi! A poza tym – przecież każdy płyn micelarny należy zmyć! Wygodna i śliczna, różana butelka z zakrętką, wygodny dozownik, wygodna aplikacja - pełen komfort! Jestem bardzo zadowolona z działania każdego płynu micelarnego od Nivei. Używałam trzech: czarnego, do skóry wrażliwej, no i właśnie tego różanego. Każdy z nich to bardzo udany produkt.

Przyjemny

Sam produkt otrzymałam od koleżanki bo jej się podobno nie sprawdził. Mimo jej marudzenia mi się sprawdził znakomicie. Zmył caly makijaż, nie szczypał w twarz ani w oczy, nie spowodował żadnych podrażnień, nie zostawil tłustego śladu ( dwu fazowe lubią zostawić tłustą powłoke) , ładnie pachnie ( ja osobiście lubie jak kosmetyk pachnie) .

Nivea

Ten dwufazowy płyn micelarny skutecznie usuwa nawet wodoodporny makijaż, a do tego łagodnie oczyszcza, koi skórę i dba o utrzymanie optymalnego poziomu nawilżenia.
Po użyciu skóra jest czysta, odświeżona oraz wygląda pięknie.
Polecam :)

ulga dla mojej suchej cery

Jak ten płyn piękne pachnie! Tak...różano jakoś, przyjemnie , nawet bardzo przyjemnie I wiecie co? Choć to jest płyn dwufazowy, to nie pozostawia tłustej warstwy na twarzy, której chyba nikt nie lubi.

Mam wrażliwe ślipka, jestem po operacji oczu, a ten płyn nie podrażnia ich. Dobrze zmywa makijaż i fajnie zmiękcza skórę- teraz, zimą, gdy dużo przebywam w nagrzanych kaloryferami pomieszczeniach jest to dla mnie mega ważne ( na szczęście mój pracodawca nie ma pomysłów, by oszczędzać każąc ludziom siedzieć w zimnych pokojach) .
Nawet nie trzeba zużywać tony wacików przy oczyszczaniu twarzy., płyn radzi sobie świetnie.

Nie pieni się za mocno - i dobrze. Jest wydajny i niedrogi - ostatnio widziałam go na promocji za 16 złotych.
Dla suchej skóry jest po prostu świetny.

Ten płyn micelarny jest świetny ! Nie podrażnia, doskonale zmywa makijaż, nawet ten wodoodporny, ma delikatny różany zapach i jest całkiem wydajny. Cena jest więcej niż zachęcająca. Moim problemem są mocno wrażliwe oczy - wiele kosmetyków do demakijażu powoduje że oczy łzawią, pieką i ogólnie źle reagują na obecność produktu - tutaj nie mam tego problemu. Nie trzeba mocno trzeć, żeby pozbyć się tuszu - ogromny plus. Jedyne czego mi brakuje to uczucia miękkości i nawilżenia, ale w przypadku kosmetyku do demakijażu schodzi to nieco na dalszy plan. Poza demakijażem płynu używam do wstępnego czyszczenia pędzli. Ogólnie polecam, sama z pewnością kupię kolejne opakowanie.

Bardzo dobry płyn micelarny

Makijaż jest dla mnie codziennością jednak różnie bywa z demakijażem. Mam cerę mieszaną, która nie zawsze wybacza błędy. Dlatego kiedy naprawdę nie mam siły na całą rutynę zmywania chciałabym mieć coś na toaletce czym mogę zmyć makijaż bez obawy że kolejnego dnia będę przeklinać na swój widok w lustrze.
Dwufazowy płyn micelarny Rose Touch spełnia to zadnie. Bardzo dobrze zmywa makijaż. Przy tuszu wodoodpornym trzeba dać mu trochę więcej czasu ale no kurcze dlatego jest wodoodporny ????.
W dodatku płyn ma bardzo ładny i delikatny zapach. Do wieczornej pielęgnacji nadaje się idealnie. W dodatku jest w fajnej dużej butelce, która jest dobrze zabezpieczona tak że płyn nie wylewa się na prawo i lewo.
Skóra jest oczyszczona z makijażu i gotowa na dalszą pielęgnację. Skóra faktycznie jest nawilżona i miękka. Jak dla mnie spełnia obietnice producenta i naprawdę jest wydajny

Jak dla mnie ok

Płyn o fajnym różanym zapachu. Konsystencja dwufazowa. Ta tłusta jest różowa. Płyn używałam głównie do zmycia tuszu do rzęs. Dwufazowe nie wysuszają tak okolic oczu gdzie skóra jest delikatna. Dobrze zmywał każdy tusz nawet wodoodporny. Nie uczulił skóry ani oczu. Opakowanie ładne i wystarcza na długo. Radził sobie bardzo dobrze z zmyciem makijażu. Polubiłam go. Na pewno jeszcze po niego sięgnę. Szkoda, że cena dosyć wysoka. Ale na promocji warto kupić.