Matrix, Total Results, High Amplify, Foam Volumizer (Pianka zwiększająca objętość włosów)

Średnia ocena: 3.64/5

Pianka od marki Matrix dedykowana jest włosom pozbawionym objętości, cienkim, delikatnym oraz takim, które łatwo obciążyć zbyt dużą ilością kosmetyków. Dzięki przemyślanemu sposobowi aplikacji można dozować odpowiednią ilość produktu tuż nad skórą, więc pozostała część włosów nie ma kontaktu z produktem. Oznacza to, że włosy nie przetłuszczają się, nie są sztywne, matowe i mało elastyczne. Pianka zawiera w swoim składzie specjalnie wyselekcjonowane produkty, które unoszą włosy u nasady i sprawiają, że włosy znacznie łatwiej modelować. Ponadto włosy wydają się znacznie bardziej zadbane i dużo grubsze. Ważne jest równie to, że kosmetyk nie powoduje puszenia się włosów i ich elektryzowania. Formuła produktu jest niezwykle lekka, więc nie przetłuszcza włosów, nie powoduje łupieżu i swędzenia, a do tego nie skleja włosów. Zapewnia mocne i długie utrwalenie fryzury, kontrolę włosów i uczucie naturalnie grubych włosów. Pozostawia włosy czyste i miękkie w dotyku. Zapewnia lepszą kontrolę i uczucie naturalnie grubych włosów.

pianki do włosów
utrwalające, nadające objętość
w sprayu
pianka

Lekki mus to mój hit ulubionych

Pianka bardzo przyjemna . Ja ci prawda nie mam cienkich włosów , ale u mnie też do rzęs się sprawdziła . Piękne Unosi u nasady włosy , robiąc Hollywood loki tego mi właśnie potrzeba uniesienia od nasady i to też uzyskuje dzięki tej piance bardziej taki mus dla mnie taka chmurka . Efekt uniesienia ładnie się utrzymuje kilka godzin co też na duży plus . Stosowałam również na mokre włosy i tez polecam tą metodę włosy są przyjemnie wygładzone , dociążone , sybkie , lśniące i pachnące !

Super pianka do włosów mój Hit

Dziękuję za możliwość przetestowania pianki Wizaż. Mam bardzo cienkie włosy i tu z pomocą przychodzi mi pianka. Pianka zwiększa objętość moich cienkich włosów i nadaję im efekt gęstych włosów. Zależało mi właśnie na efekcie zwiększonej objętości włosów i to właśnie dostałam dzięki tej piance. Pianka nie skleja włosów i ułatwia ich rozczesywanie. Pianka jest wydajna wystarczy jedno psiknięcie i wtarcie we włosy, a od razu po wysuszeniu włosów widać efekt. Pianka przede wszystkim nie obciąża włosów. Produkt spełnia moje oczekiwania i jak na razie to mój ulubieniec.

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Droga ale wydajna

Moim zdaniem jest dość droga jak na piankę . Ale pianka jest wydajna i to mega . I mnie straczylla aż na pół roku . A prawie codziennie jej używałam. Pianka ma fajny delikatny zapach. Dobrze się ja wydobywa z opakowania . Do tego fajnie działa na włosy ,nie powoduje łupieżu ani nie skleja włosów . Włosy po niej są utrwalone ale nie sztywne .

Zdecydowanie to mój KWC

Ojjjj polubiliśmy się i to baaardzo :-)
Jak ja żyłam bez pianki? Nie mam pojęcia!
Cudnie pachnie, włosy odbite od nasady i świetnie się układają i co ważne fryzurka trzyma się cały dzień.

Polecam serdecznie ????Mój KWC!

Rewelacja!

Pianka jest fantastyczna, nie skleja włosów, ułatwia ich układanie i zapewnia trwałość fryzury, dokładnie tego po niej oczekiwałam! Jeśli mam sie przyczepić do czegoś, to jedynie do tego, że włosy są lekko szorstkie w dotyku, ale przy wszystkich zaletach tego produktu taki drobiazg pozostaje niezauważony.
Dodatkowo na plus ładne i i bardzo wydajne opakowanie, a to również jest nie bez znaczenia.
10/10

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

dobra pianka w dobrej cenie

Niestety pianka nie specjalnie jest do moich włosów bo je bardzo puszyła. Plusem jest faktycznie dwukrotna objętośc włosów i to nawet na cały dzień. Włosy nie były posklejane. Do stylizacji krótkich włosów starczyła mi wielkosć orzecha włoskiego,więc też jest bardzo wydajna.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Włosy odbite od nasady na długie godziny!

Jedna z lepszych pianek do włosów jakie miałam okazje wypróbować. Ma ładne i wygodne opakowanie. Formuła pianki jest lekka, świetnie utrwala pasma włosów oraz naprawdę dodaje objętości nie sklejając ich. Produkt jest bardzo wydajny i wart każdej złotówki.

Całkiem niezła

Pianki używam na mokre włosy, aby po umyciu, a przed suszeniem dyfuzorem utrwalić skręt. Świetnie się w tej roli sprawdza. Bardzo dobrze utrwala, zauważyłam, że sprawdza się lepiej niż żele do stylizacji. Skręt jest bardzo dobrze podkreślony i dłużej się utrzymuje, szczególnie przy noszeniu czapki czy kaptura. Włosy nie są sklejone, sztywne ani matowe, a rano wystarczy odrobinę spryskać je wodą i jest w porządku. Nie zauważyłam jednak zwiększonej objętości. Ma dość intensywny zapach.

Produkt otrzymałam w ramach testowania w Klubie Recenzentki.

Pianka zachwyca

Pianka-Po raz pierwszy natrafilam na tak wspanialy produkt, zeieksza objetosc i jest przecudowna. Zapach , konsystencja i ogolnie wszystko na najwyzszym poziomie. Jestem pewna że juz zostsnie w naszym domu. Przy moich cienkich wlosach pewne osoby nie dowierzaly że to tylko efekt pianki.

Nawet nawet :)

Pianka ma fajną konsystencję, przyjemnie się ją nakłada na włosy. Nie skleja włosów, po nałożeniu włosy nadal maja naturalny wygląd i są miękkie w dotyku. Nie zauważyłam jakiegoś dużego zwiększenia objętości, ale włosy ładnie pachną i się nie plączą.

Super pianka do włosów mój Hit

Uwielbiam za zapach

Ta pianka jest moim hitem i faworytem. Mam burzę loków na głowie, wiec z ochotą testuje pianki ujarzmiajace loki. Ta robi wszystko czego oczekuję- podkreśla skręt, nie skleja, nie obciąża, daje się pięknie wgniatac we włosy i trzyma fryzurę cały dzien. A przy tym pięknie pachnie, więc czego chcieć więcej?