Vichy, Mineral 89 Probiotic Fractions (Skoncentrowane serum regenerujące z frakcją probiotyczną)

E-Glamour.pl

Średnia ocena: 4.61/5

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

zobacz więcej ofertzwiń

Wewnętrzne i zewnętrzne negatywne czynniki środowiskowe każdego dnia osłabiają naturalne mechanizmy obronne skóry. Skóra wolniej się regeneruje, a jej stan się pogarsza. Pojawiają się oznaki stresu: szarość, drobne zmarszczki oraz utrata sprężystości.
MINÉRAL 89 PROBIOTIC FRACTIONS od Vichy zwiększa odporność skóry na stres i negatywne działanie czynników środowiskowych oraz przyspiesza odbudowę jej bariery ochronnej. Zawiera regenerującą frakcję probiotyczną, wzmacniającą Wodę Wulkaniczną Vichy oraz niacynamid w stężeniu 4%, który działa łagodząco i przeciwzapalnie.
Skuteczność w pielęgnacji skóry narażonej na stres potwierdzają badania kliniczne*:
+45% blasku
+41% elastyczności
-23% widoczności drobnych linii.
Bezpieczna formuła testowana pod kontrolą dermatologiczną:
- wysoka tolerancja nawet na skórze narażonej na przewlekły stres
- hipoalergiczne
- niekomedogenne
- bez substancji zapachowych.

* Test kliniczny przeprowadzony na grupie 42 kobiet po 4 tygodniach stosowania Mineral 89 Probiotic Fractions.

odwodniona, dojrzała, normalna, sucha, wrażliwa
przeciwzapalne, łagodzące, regenerujące, nawilżające
bez silikonów, oil – free / nietłusta, bez parabenów, bezzapachowa, hipoalergiczna, bez alkoholu
serum
lekkie
żel
z pipetą

Bomba !

Świetny produkt marki vichy!
Wizualnie prezentuję się bardzo atrakcyjnie, buteleczka w bardzo przyjemnych niebieskich odcieniach przyciąga uwagę, białe nadruki dobrze widoczne na niebieskiej buteleczce, całość prezentuje się bardzo efektownie.
Aplikacja produktu jest dla mnie oderwaniem się od rzeczywistości, chwila relaksu i głębokiego nawilżenia.
Serum bardzo łatwo i przyjemnie się aplikuje za pomocą pipety dołączonej do produktu więc z tym nie ma żadnego problemu.
Kupując produkt w tym wypadku np. serum szukam produktów intensywnie nawilżających, regenerujących moją suchą , skłonną do podrażnień i zaczerwienień suchą skórę, i ten produkt na mojej skórze sprawdził się w 100 %, był to strzał w 10 ! Produkt bardzo ładnie pachnie, odświeżająco, koi skórę, nieziemskie serum.
Cena nie jest może zbyt niska ,ale uważam ,że za taką jakość warto zakupić.
Polecam !

Mam wymagającą skórę, skłonną do podrażnień, z zaczerwienieniem. Zawsze mam pewne obawy gdy zaczynam stosować nowe kosmetyki. a w tym przypadku byłam mile zaskoczona: Vichy, Mineral 89 Probiotic Fractions idealnie nawilża moją skórę, nie podrażnia a koi, w dodatku tewarz z dnia na dzień wygląda na młodszą, wypoczętą. Jestem zachwycona tym kosmetykiem. Ponadto: poręczne opakowanie, wydajny kosmetyk i bardzo przyjemna konsystencja.

super!

Serum działa wspaniale na moją suchą, wrażliwą skórę z trądzikiem różowatym. O wiele lepiej działa u mnie niż booster z tej samej serii. Skóra jest miękka, nawilżona, rozjaśniona. Nie mam po nim wyprysków, nie zapycha. Cera promienieje. Nakładam je pod krem nawilżający LaRochePosay lub krem Bioderma Sensibio. Wystarczą 2-3 krople na całą twarz więc jest bardzo wydajne pomimo że to tylko 30ml buteleczka. Dostałam najpierw próbkę 5ml do testowania a potem kupiłam pełnowymiarowy produkt zaskoczona pozytywnym działaniem. Opakowanie piękne, pipeta która ułatwia dozowanie. No do niczego nie można się przyczepić. Cena, wiadomo jak inne produkty Vichy ale warto polować na promocje w internecie. Polecam!

Serum daje radę ;)

Szukałam tańszej alternatywy dla Lancome Genifique i chyba się udało. Serum fajnie nawilża, szybko się wchłania, makijaż się nie waży. Używam razem z kremem Vichy Aqualia Thermal. Nie jest to działanie tak intensywne jak przy Genifique i na efekty trzeba trochę dłużej czekać. Mam cerę mieszaną i serum świetnie daje sobie radę.

Świetne serum

Moja mieszana...czasem tłusta czasem sucha cera daje popalić często kaprysi...to się łuszczy...to wyskoczy niespodzianka... Serum sprawdza się zarówno aplikowane w dzień jak ona noc. Bezbarwny i bezwonny żel jest bardzo wydajny i lekki. Stosuje się bardzo miło, szybko się wchłania i wystarczy niewielka ilość nałożona na twarz. Ziemista cera odzyskuje blask, elastyczność i jędrność. Drobne niedoskonałości skóry znikają w mgnieniu oka. Widać poprawę stanu cery, wygładzenie, rozpromienienie. Stosuje rano pod krem i dogaduje się z każdym, zaraz idzie makijaż który trzyma się cały dzień. Latem czuć przyjemne chłodzenie, nie trzeba dodatkowo matować cery. Czasem rezygnuje z makijażu, serum tak wygładza, że tylko tusz do rzęs i to wszystko ;) sprawdza się szczególnie latem. Opakowanie gustowne poręczne, wykonane ze szkła w niebieskim kolorze. Przyjemna aplikacja dzięki pipecie, niewielka ilość wystarczy do posmarowania całej twarzy. Cena adekwatna do jakości i wydajności produktu-szczerze polecam!

Świetne nawilżenie

Serum kupiłam z uwagi na zmniejszenie jędrności cery, szczególnie na policzkach i wokół oczu. Sugerując się opiniami i rekomendacjami serum powinno działać doraźnie na jędrność już po pierwszych użyciach, a stosowane regularnie powinno poprawić stan nawilżenia cery. Serum jest dość gęste, ale jednocześnie płynne i "wodne" , bardzo dobrze się rozprowadza i daje natychmiastowe ukojenie dla cery.
Pierwsze wrażenie po użyciu było okej, ale jak za taką cenę (129,99 zł w cenie regularnej) szału nie było, jednak nie zniechęciłam się i stosowałam dalej. Po jakiś 2 tygodniach od użytkowania zmieniłam swój bazowy krem nawilżający i to był strzał w dziesiątkę! Odpowiednie domknięcie tego serum jest kluczem do sukcesu, a przynajmniej w moim przypadku. Moja cera faktycznie jest bardziej napięta i przede wszystkim cudownie NAWILŻONA! Miękka w dotyku, świetlista, naprawdę to serum potrafi zdziałać cuda.
Dodatkowo, nie wiem czy miało to jakiś faktyczny wpływ, ale nie zmieniałam nic w pielęgnacji okolicy oczu, czy maskary, a zauważyłam także znaczny wzrost rzęs i ich odżywienie.

Polecam szczególnie dla osób, które borykają się z utratą jędrności, czy tez ze skłonnościami do przesuszeń.

świetne ukojenie na lato

Serum otrzymałam w ramach testów za co bardzo dziękuję.
Jest niesamowicie lekkie, w sam raz na upalne dni, gdy chcemy nawilżyć, schłodzić i ukoić skórę. Formuła wchłania się błyskawicznie, dzięki czemu nie mamy uczucia obciążenia skóry.
Dodatkowo efekt po użyciu jest bardzo widoczny, znika uczucie ściągnięcia po umyciu, mamy zdrowy glow.
Nadaje się zarówno do samodzielnego użycia, jednak ja stosuję go pod kremy dzienne.
Nie wahajcie się z zakupem, jest warty każdej złotówki, a efekty jego stosowania zobaczycie bardzo szybko.
Ja przede wszystkim zauważyłam zmniejszenie widoczności zmarszczek mimicznych pod oczami, ujednolicenie koloru, a także rzadsze pojawianie się niedoskonałości ( zawiera niacynamid wysoko w składzie )
Dość wydajny, wystarczy na długo.
Skóra odwdzięczy się wyjątkowym wyglądem, polecam gorąco :)

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Nawilżenie i Ujednolicenie w jednym. Polecam bo działa!

Polecam! Idealne na lato, lekka konsystencja, super wchłanie nianie. Bardzo dobry produkt pod makijaż. Idealnie się utrzymuje nie pozostawia na skórze filmu. Idealny dla osób, które preferują kosmetyki o delikatnym zapachu bądź bezzapachowe.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Nie ma wody na pustyni... ale jest Vichy. ;)

Bardzo lubię firmę Vichy i jeszcze nigdy nie zawiodłam się na żadnym ich produkcie, który wybrałam czy dostałam (choćby od Mamy, ale od niej wszystko jest trafione ;)). Ten produkt dostałam do przetestowania i bardzo się cieszę, bo może wpadłby w moje ręce dużo później.
Uważam, że opakowanie jest świetne, estetyczne, ładnie wykonane. Jestem wielką fanką szkła i jakoś nie przekonują mnie plastikowe słoiczki, buteleczki, choć oczywiście wiele ciekawych produktów też takie posiada. W tym przypadku mała szklana buteleczka cieszy oko i serce. Aplikacja jest bardzo wygodna, łatwo wybrać pożądaną ilość eliksiru. Płyn jest dość rzadki, koloru białego, ale mimo to ma na tyle zwartą konsystencję i precyzyjny aplikator, że jeszcze nie zdarzyło mi się zmarnować nawet kropli.
Jako miłośniczka perfum mam obsesję zapachową. Miałam dość zabawną sytuację związaną z tym serum. Na początku nie zarejestrowałam zapachu tego kosmetyku. Co jest dziwne, ale teraz już wiem, że zupełnie nie skojarzyłam zapachu z tym produktem. Za drugim, czy trzecim razem, podczas nakładania serum, pomyślałam, że coś dziwnie pachnie. Szukałam źródła tego zapachu i już brałam różne opcje pod uwagę (nowe mydło, jakaś szmatka, którą wilgotną gdzieś rzuciłam...). Kiedy jednak podejrzenia padły na serum, sprawdziłam i... bingo. Dla niektórych może on być trochę drażniący, dla mnie jest na tyle delikatny i naturalny, że nie mam z nim problemu. Jeśli kosmetyk spełnia swoje zadanie dobrze, to mogę mu wybaczyć nie-kwiatowy i nie-romantyczny zapach. Wyczuwam go tylko przez chwilę.
Serum dobrze rozprowadza się po skórze, koi ją i przyjemnie orzeźwia. Rano to miła pobudka dla zaspanej skóry, a wieczorem kojące odprężenie po intensywnym dniu. Skoncentrowane serum regenerujące z frakcją probiotyczną Vichy dobrze nawilża, delikatnie chłodzi, nawadnia cerę. Moim zdaniem to świetna kosmetyczna opcja na gorące, letnie dni. Co prawda stosuję teraz kilka nowych kosmetyków, ale zdecydowanie, ku mojej radości- widzę wygładzenie drobnych zmarszczek. Cera jest pełna życia i blasku. Kosmetyk nie zapycha, nie podrażnia. Nawet przy małych niedoskonałościach, czy nadwrażliwości był przyjazny dla skóry. Wydajność produktu jest zadowalająca. Przy aplikacji wystarczy niewielka ilość serum, więc pomimo, że buteleczka nie jest olbrzymem to spokojnie pobędzie z nami kilka miesięcy (stosowane rano i wieczorem).
Chętnie znów sięgnę po serum z Vichy, szczególnie latem. Lubię produkty tak naturalne, a jednocześnie dające skórze wiele dobrego. Polecam ja- posiadaczka wrażliwej, trochę skomplikowanej cery mieszanej, której wiele produktów nie służy. A ten służy i robota jest wykonana na tip- top. ;)

Piękna butelka

To kolejne fajne serum, na które trafiłam w #klubrecenzentki po Neutrogenie z neoglukozaminą, ale lepsze od niej na upalne lato.

Jest bardzo lekkie, bezsilikonowe, więc nie zostawia tej charakterystycznej dla silikonów warstwy, pod którą tłusta cera w upały się poci. Ma zresztą w składzie maltodekstrynę, która pochłania pot i sebum delikatnie utrzymując mat i wygładzając skórę. Nawilżenie, które oferuje zawarta w nim gliceryna i jej pochodna w zupełności wystarcza mojej cerze latem, na tyle, żeby stosować je samodzielnie (ta mieszanka zostawia też ładniejszy i bardziej przyjazny "finisz", pozbawiony glicerynowej lepkości). Po aplikacji skóra jest wygładzona i lekko zliftingowana. Niacynamid działa sobie powoli, łagodząc podrażnienia i stany zapalne, w czym synergicznie wspomaga go Vitreoscilla Ferment i to właśnie będzie bohater dzisiejszej pogadanki o ciekawych składnikach ;-)
Wyciąg z kultury bakterii Vitreoscilla, to składnik wszechstronny i bardzo cenny dla osób takich jak ja - alergiczek i właścicielek wrażliwej cery. Znany z silnych właściwości kojących i przeciwzapalnych. Przywraca też równowagę mikrobiomu, wzmacniając naturalną barierę obronną skóry i czyniąc ją bardziej odporną na niekorzystne czynniki z otoczenia (już w 2013 r. pracę na ten temat opublikowało medyczne Clinical, Cosmetic and Investigational Dermatology, a wynikało z niej dodatkowo, że ekstrakt Vitreoscilla filiformis, wzbogacony wodą termalną aktywuje dysmutazę ponadtlenkową - kluczowy enzym naszej ochronnej bariery antyoksydacyjnej).

Serum jest nieperfumowane, ma postać gęstego żelu. Na całą twarz wystarcza jedna (!) kropla. Zapakowane w pięknie zaprojektowaną niebieską butelkę, z pipetą (niestety), a szkoda, bo jest tak gęste, że pompka byłaby dobrym rozwiązaniem.

Jestem na Tak

Otrzymuje malutkie serum , które jest zamknięte w małej buteleczce z pipetką . Według mnie pipetka nie spełnia swojej funkcji , bo jest to niewygodne . Natomiast serum poprawia elastyczność skory . Stosowałam rano oraz wieczorem. Bardzo nawilża . Tego , co oczekiwałam to jak najbardziej serum posiada . Nawadnia skore . Szybko się wchłania . Polecam :)

Serum Vichy

+ ładne opakowanie
+ wygoda użytkowania
+ higieniczna pipeta
+ dozuje się odpowiednia ilosc
+ nie podrażnia skóry
+ dostępność