Eveline Cosmetics, Mystic Galaxy Eyeshadow Palette (Paletka cieni do powiek)

Eveline Cosmetics, Mystic Galaxy Eyeshadow Palette (Paletka cieni do powiek)

Średnia ocena: 3.64/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

Idealny zestaw dwunastu harmonijnie dobranych odcieni o matowych, duochromowych i metalicznych wykończeniach, które powstały dzięki inspiracji barwnym kosmosem. Znajdziemy tu fiolety i brzoskwiniowe odcienie idealnie wpisujące się w najnowsze trendy trendy oraz ponadczasowe brązy i beże. Trwała, mocno napigmentowana formuła cieni idealnie się blenduje pozwalając na stworzenie dziennego lub wyjątkowego wieczorowego looku.

Całość zamknięta w eleganckim opakowaniu z lusterkiem. W zestawie znajduje się profesjonalny, dwustronny pędzelek.

Kosmetyk vegan friendly!

Efekt
matowe, metaliczne
prasowane
paletki cieni

Fajna i bardzo wydajna paletka :)

Ok, ja bardzo lubię wykonać makijaż oczu.

To nie jest co prawda coś co używam codziennie do każdego swojego makijażu, ale bardzo lubię ten błysk z tej paletki, bo daje taki efekt jakby księżycowej łuny na powiece.
Zawsze go bardziej wklepuje w swoje powieki aby pięknie błyszczał na powiece.

Cienie w mojej opinii nie przesuwają się w żaden sposób na powiece w ciągu dnia ani też się nie rozmazują, co jest giga okej! ^^

Na uwagę też zasługuje fakt, że cała paletka jest metalowa oraz posiada pędzelek (i odziwo nie jest to w końcu pacynka a taki pełnowymiarowy i fajny pędzel ;'))

Znajdziecie w tej paletce bardziej klasyczne cienie do powiek, ale i również bardziej szałowe odcienie pokroju ci ciemnego fioletu.

Mimo wszystko sama po sobie wiem, że nie jest to paleta kolorystyczna której ja szukam.
Nawet te bardziej codziennie kolory nie dokońca spełniają moje makijażowe oczekiwania, ale jeśli zastanawiacie się nad zakupem tej konkretnej paletki to w sumie czemu by nie, bo tak w sumie z technicznego punktu widzenia nie mają one jakiś mega zauważalnych i rażących wad, to po prostu przykład bardzo fajnych cieni do powiek i tyle, hehe ;::)

Must-have każdej fanki fioletu

Fioletowy to mój ulubiony kolor, uwielbiam każdy jego odcień. Gdy tylko zobaczyłam tą paletkę to wiedziałam, że muszę ją mieć. Niestety jest ona trochę droga, ale pojawiła się na nią promocja więc wzięłam ją oczywiście.

To co mi podoba się w niej najbardziej to jej uniwersalność. Ma szeroką gamę kolorów dzięki czemu mogę zrobić nią codzienny makijaż oczu, wyjściowy, a także szałowo fioletowy.

Opakowanie jest solidne, metalowe którego zamknięcie się dobrze trzyma. Ma śliczną szatę graficzną. Dodatkowo w środku jest lusterko co sobie bardzo cenię. Kolejnym plusem jest to że w paletce jest dwustronny, mieciutki pędzelek. Dzięki temu jest ona bardzo praktyczna i z pewnością odbędzie że mną niejedną podróż.

Cienie są dobrze napigmentowane i trwałe. Dobrze się ze sobą blendują. Kolory świetnie do siebie dobrane. Ogólnie świetny produkt, który na pewno będzie mi służył.

Cudna

Jedna z moich ulubionych paletek cieni. Bardzo lubię kosmetyki tej marki, również tym razem się nie zawiodłam. Każdy jeden cień jest aż miękki, świetnie napigmentowany i pięknie wyglądający na powiece. Kolorystyka świetnie dobrana, każdy z każdym pasuje a jednocześnie można nią wyczarować różnorodne makijaże - od dziennego po imprezowy, kosmiczny. Świetnie się nią pracuje, cienie pięknie się blendują i trzymają powieki. Bardzo konkurencyjna pozycja dla palet z wyższej półki. Polecam!

Ta paletka to moje cudo

Kupiłam ją daawno w drogerii internetowej i od tego czasu pozostało mi jeszcze bardzo dużo produktu. Cienie są bardzo dobrze niepigmentowane, a dodatkowo jest duża gama kolorystyczna, dzięki której zawsze mogę znaleźć coś od siebie - niezależnie od humoru i okazji. Łatwo się je aplikuje, nie kruszą się, a dodatkowo są trwałe i utrzymują się długo na moich powiekach.

Świetna

Świetna paletka ! Kupiłam po obejrzeniu recenzji na YouTube i nie zawiodłam się. Cienie dobrze napigmentowane, piękne kolory, długo się trzymają. Kupiłam nawet druga paletkę na zapas na promocji. Jestem ciekawa także wersji mocha

Nic nadzwyzcajnego

Uwielbiam fiolety, brązy i z tego też powodu, a także, że cena była przystępna zdecydowałam się na tę paletę, choć zauważyłam, że jest to hmm kopia Urban Decay Ultraviolet. Jasne, że nie kropka w kropkę ta sama , bo np ostatni w palecie Urban jest ciemny fiolet a u Eveline brąz, ale jest to inspiracja napewno. Niemniej podoba mi sie zestawienie kolorów i nie będę się tego czepiać.

Tą paletką wykonuję raczej dzienne makijaże, bo niestety moim zdaniem pigmentacja nie jest powalająca i to jest mój główny zarzut. Widzę, że chyba tylko ja marudzę o tym, ale moim zdaniem te cienie mogłby być intensywniejsze i to si.e tyczy wszystkich w palecie. Także to na minus. Blendują się i nakładają jednak dobrze, nigdy nie miałam z nimi większych problemow oprócz nabudowania koloru, ale z drigiej strony sa osoby, które nie lubią kiedy cienie są mega napigmentowane i trudno z nimi pracować, kwestia preferencji. Błyski mogłby być jednak intensywniejsze i bardziej dawać po oczach.

Co do trwałości to czy na bazie czy na korektorze zaczynały blednąc w czasie dnia i nigdy nie wytrzymały mi całych 8 godzin, a to kolejny minus. Dlatego też nie sięgam po tę palete jeśli wiem, że czeka mnie intensywny dzień i nie będę mogła poprawić makijażu. Generalnie paleta jest mocno średnia. Fajne kolory, ładne opakowanie, o dziwo nawet dołączony pędzel jest dobry, ale na nie jest pigmentacja i trwałość. Dla mnie przeciętniak.

Świetny produkt

Paleta Mystic Galaxy jest jedną z moich ulubionych kompozycji cieni do powiek.
Względy wizualne tego produktu są wg. mnie na wysokim poziomie, opakowanie jest solidnie wykonane i sprawdza się podczas podróży. W środku znajduje się lusterko oraz dwustronny pędzel, którym dobrze blenduje się cienie nie tylko znajdujące się w tej palecie. Jest to miłe zaskoczenie względem innych palet, do których zazwyczaj dołączane są pacynki, które nie mają realnego zastosowania w tworzeniu makijażu.
Jasne, matowe cienie nie są wyśmienicie napigmentowane, jednocześnie nie wymagają użycia dużej ich ilości, by dobrze naniosły się na powiekę. Z kolei ciemne, matowe cienie są wyśmienicie napigmentowane. Błyszczące cienie bezbłędnie rozprowadzają się na powiece, jednak ja sugeruję nakładanie ich bardzo puszystym i zbitym pędzlem. Najbardziej połyskującym błyskiem jest cień ,,Mars", który posiada w sobie mnóstwo drobinek. Jest to moja ulubiona paleta do malowania się na imprezy z uwagi na jej trwałość.

Cudowna

Bombowa paleta z niebanalnymi kolorami.
Cudowna użytkowa kolorystyka . Wszystkie kolory są przeze mnie używane. Kupiłam ja razem z Bohema j galaxy chyba nawet większe i lepsze wrażenie na mnie zrobiła - chociaż boheme tez uwielbiam !
Chciałam kupic pierwowzór Urban Decay ale bałam się ze kolory są zbyt szalone i rzadko będę ich używać a koszt ponad 50€ mnie zniechęcał . Na szczęście pojawił się dupe o wspaniałej jakości za ułamek szalonej ceny.
Używam jej bardzo często , kolory okazały się bardzo normalne i dzienne .
Piękny efekt i super jakość

Piękne kolory i trwałość

Paletkę kupiłam w drogerii Natura. Po długich poszukiwaniach idealnego odcienia różu pasującego do mojej sukienki na wesele, w końcu trafiłam na tę paletkę. I nie zawiodłam się. Oprócz koloru, którego szukałam, paletka ma też inne oryginalne odcienie. W szczególności pięknie mieni się na powiekach pomarańczowy połyskujący Mars. Jestem zachwycona.

Dodatkowo plusem jest wygodny, praktyczny i miękki pędzelek z dwoma końcówkami.

Uwielbiam!

Uwielbiam kolory w tej palecie. Jasne matowe cienie tworzą idealną bazę dla intensywnych fioletów, kolory świetnie ze sobą współgrają. Brokatowe cienie pozwalają na zrobienie makijażu typowo imprezowego, a maty pozwalają na oko w stylu grunge.

Cienie są intensywne, super się rozprowadzają i są trwałe. Dobrze się ze sobą blendują, zarówno dołączonym aplikatorem, jak i moim ulubionym pędzelkiem czy palcem. Jedyny cień w tej palecie, z którym nie umiem się dogadać, to "Pluto", który niestety jest najciemniejszy w tym zestawieniu, więc raczej go omijam, co przy mocnym makijażu wymusza na mnie konieczność sięgnięcia po inne produkty w zbliżonym kolorze. Wolałabym też, żeby przy tak intensywnej kolorystyce palety ostatni cień był dużo ciemniejszy, a tu niestety mamy dosyć jasny brąz, który na powiece ginie.

Jeśli chodzi o cenę, to w drogeriach te palety są bardzo często na promocji, niekiedy nawet za mniej niż połowę ceny. W tej kategorii cenowej jest to zdecydowanie mój faworyt. Produkt jest bardzo wydajny. Opakowanie jest ładne i solidne, lusterko jest duże, a dołączony dwustronny pędzelek porządny. Mimo małych potknięć w dwóch ostatnich kolorach palety, jak najbardziej polecam ten produkt. Wraz z wersją Ruby Glamour jest to moja ulubiona paleta cieni do powiek.

Recenzja

Paleta jest świetna, cienie nie osadzają się i nie kruszą co jest bardzo ważne, blendowanie to sama przyjemność , łatwo rozprowadzają się po powiece, kolory bardzo wyraziste. Trzema słowami, warta swojej ceny. Polecam

Po prostu świetna paleta

Wielokrotnie przyglądałam się tej palecie w internecie, w drogerii a nawet zgłosiłam się do jej testowania na Wizażu.
Niestety nie trafiła w moje ręce.
Jak na paletę drogeryjną to jej cena do niskich nie należy bo to ponad 50zł.
Skusiłam się na nią na promocji w Rossmannie bo obniżyli jej cenę do 28,50zł a ponieważ jestem fanką fioletów to kiedyś musiała trafić do mojego kuferka:)

*Opakowanie bardzo mi się podoba .Jest solidne , metalowe i ładne kolorystycznie. Tłoczone złote napisy dodają mu ekskluzywnego wyglądu, na pewno nie można pomyśleć że to tani kosmetyk
W środku mamy lusterko i bardzo fajny dwustronny pędzelek o miękkim włosiu.
W drogerii takie akcesorium kosztowałoby pewnie ze 20 zł.

W palecie mamy 12 cieni: 7błyszczących i 5 matów. Każdy posiada nazwę związaną z kosmosem, astronomią.

SUN-matowy beż do nakładania pod łuk brwiowy
MERCURY-matowy jasny pomarańcz, brzoskwiniowy
SATURN-błyszczący pomarańczowo-miedziany kolor
JUPITER-matowy beżobrąz coś a'la caffe late
MARS-ciepły brąz z wielokolorowymi drobinami
MOON-biały opalizujący na zielono
COMET-matowy wrzosowy fioletowa
VENUS-fioletowo-fuksjowy opalizujący kolor
URANUS,NEPTUNE, PLUTO-błyszczące fiolety o różnej intensywności, od naj jaśniejszego do najciemniejszego
EARTH-matowy brąz ale z fioletowym podtonem

Też mi brakuje tu jakiegoś ciemnego oberżynowego fioletu który moglabym nakładać w zewnetrzny kącik oka .

* Matowe cienie nieznacznie się osypują i pylą ale nie jest to jakiś wielki problem. Delikatna aplikacja pozwala to zminimalizować.
W konsystencji są przyjemne, aksamitne a pigment mają bardzo mocny. Utrzymują się na bazie spokojnie kilka godzin chociaż pod koniec dnia delikatnie się rolują.
Nie tracą na intensywności a drobinki brokatowe nie osypują sie pod oczami .Idealnie się blendują , nie robią prześwitów ani plam.

Plus za to że mamy tu część neutralną brązowa i szaloną fioletową więc możemy wykonać różne makijaże: dzienne, wieczorowe, bardziej lub mniej rzucające się w oczy.

Paleta jest jedną z moich ulubionych, sięgam po nią bardzo często. Polecam wypróbować bo jakość jest na 5+.

Mam w planach dokupić jeszcze inne wersje kolorystyczne:)