Maybelline New York, Vivid Matte Liquid (Matowy błyszczyk do ust)

Maybelline New York, Vivid Matte Liquid (Matowy błyszczyk do ust)

Nowość od Maybelline - kremowy błyszczyk z gamy Color Sensational z matowym wykończeniem.
Dzięki wyprofilowanej końcówce aplikatora podkreśla naturalny kształt ust. Nadaje ustom wyrazisty kolor z matowym wykończeniem oraz pozostawia uczucie komfortu i nawilżenia. Błyszczyk ma lekką, dobrze napigmentowaną formułę i pozwala osiągnąć bogaty, intensywny i długotrwały kolor z matowym wykończeniem.
Gama zawiera 6 odcieni.

w płynie /z aplikatorem
Efekt
matowe

Rewelacja

Pomadka Maybelline New York. Posiadam pomadkę w kolorze czerwonym. Jest świetna jeśli chodzi o konsystencję i opakowanie . Dobrze się trzyma ale nie na długo . Polecam.

Electric Pink

Cześć :)

Jeżeli chodzi o pomadke Maybelline, posiadałam kolor Electric Pink. Kupując ją , poczułam letni vibe. Bardzo chciałam postawić na zdecydowany kolor ust, który będzie przyciągał wzrok. I w sumie ten kolor taki był.

Mocny, zdecydowany, neonowy róż- tego nie można odjąć tej pomadce. Kolor trzymał się dosyć długo na ustach. Trochę się transferował, ale to mi akurat nie przeszkadzało.

Moje usta mają tendencję do mocnego przesuszania się, a ta pomadka niestety trochę do przyspieszała. Kolor nieładnie wchodził w strukturę ust i podkreślał suche skórki.

Uważam,że ta pomadka sprawdza się w użyciu raz na jakiś czas.

Ładny kolor dobra jakość

Produkt zakupiony w prywatnej drogerii,nie jest to błyszczyk tylko matowa płynna pomadka o rzadkiej konsystencji ma brzydki zapach,ma dobrą pigmentację krycie niestety nie zastyga na ustach nadaje pół matowy efekt na ustach trwałość średnia wybrałam kolor nr 15 Electric Pink różowy kolor w ciepłym odcieniu

niemalże idealna

Pomadka świetnie rozprowadza się na ustach, jest mocno napigmentowana. Nie zjada się w ciągu dnia, można powiedzieć że solidnie trzyma się ust. Ma piękny zapach i nie wysusza ust. Łatwo się zmywa, bo nie jest matowa i nie zasycha mocno. Jest kilka kolorów do wyboru i wg mnie wszystkie są ładne, dość modne kolory. Do tego estetyczne dla oka opakowanie.

Bardzo długo sie trzyma

Bardzo długo utrzymuje się na ustach, niestety przez to też wysusza, trzeba uważać żeby nie wyglądać jak pomalowana markerem, ponieważ kolor jest dość intensywny. Poza tym ok.

Stały bywalec w mojej kosmetyczce.

Może nie sprawdza się jako matowy błyszczyk do ust, ale ja używam go jako zwykłej pomadki. Wystarczy niewielka ilość by równomiernie rozprowadzić go po całych ustach - delikatne utrwalenie pudrem i utrzymuje się nawet przez kilka godzin. Bez odpowiedniego zabezpieczenia od razu by się starł, ale w takiej postaci bardzo go lubię. Nie podkreśla pomarszczonej struktury ust ani ich nie wysusza. Ma przepiękny odcień!

Totalny niewypał od Maybelline

Zdecydowanie nie jest to produkt wart swojej ceny. Bardziej jest to tint albo farbka do ust niż długotrwały matowy błyszczyk.
Zaraz po aplikacji wygląda bardzo ładnie ale po kilku minutach praktycznie nie ma go już na ustach. Są one tylko lekko zabarwione i zostaje brzydka obramówka wokół ust. Błyszczyk ma lekką i miękką konsystencję co powoduje że się rozmazuje i nie trzyma się na ustach. Mam kolor 30 Fuchsia Ecstasy, który jest piękny i niesamowicie napigmentowany. Gdy błyszczyk zszedł z dolnej wargi został po nim wyblakły sino-fuksjowy kolor i wyglądało to tak jakbym jadła jagody. Uważam że jest to totalny niewypał od Maybelline.

Mieszane uczucia

Posiadam 05 NUDE FLUSH.
Kupując go nie doczytałam, że to błyszczyk, sugerując się matem w nazwie, spodziewałam się matowej pomadki w płynie. Zacznijmy od plusów, jak dla mnie ma obłędny zapach, który długo czuć, nie wiem co to jest, lekko mrowi, to też lubię. Na ustach ma takie jakby kremowo pudrowe wykończenie, nie jak błyszczyk ale też nie jak żadna znana mi pomadka, jest to przyjemne. Transferuje na wszystko wokół i wg nie zastyga, lepiej sprawuje się jak doklepie ją palcem i odcisnę nadmiar produktu na chusteczkę. Z kolorem niestety nie trafiłam. W opakowaniu wygląda jak taki ładny nudziakowy zgaszony zimny róż, natomiast na ustach jest bardziej intensywny, no może nie wściekły ale zdecydowanie różowy róż, nie jest źle, ale czego innego oczekiwałam i przez to rzadko po nią sięgam.
Podsumowując, myślę, że te produkt ma tak skrajne oceny, gdyż większość z nas kupując go spodziewała się matowej pomadki, a dostaliśmy coś z naprawdę dziwna formułą, która nie zadowala ani fanów błyszczyków ani tym bardziej matu.

Mi się podoba

Miałam pewne obawy po recenzjach, że to będzie bubel ale na szczęście całkiem nieźle wypadł ten błyszczyk. Ma świetne kolory, wygodny aplikator. Może nie jest super trwały i trzeba uważać żeby jednak kogoś nie pobrudzić, ale i tak z chęcią dokupię kolejny kolor.

Nie nie nie

Z matem w sumie to nie wiele miało wspólnego niestety. Błyszczyk nie zastyga przez co jego trwałość jest bardzo słaba. Dodatkowo "zjeżdża" z ust, roluje się itp. doprowadzało mnie to do szału. Zapach również nie należy do przyjemnych.
Zdecydowanie więcej po nią nie sięgnę.

Średniak

Błyszczyk ten należy do średniaków. Nie zachwycił mnie. Aplikacja jest utrudniona, ponieważ bardzo duzo się go nabiera na aplikator. Jestem rozczarowana efektem, nie jest to typowy matt. Z trwałoscią też słabo. Moje usta po jednym dniu stosowania były wysuszone. A do tego kawaliła się na ustach, co doprowadzało mnie do szału. Plus za dość przyjemny zapach.

Nie kupię więcej

Zakupiłam te pomadke z myślą iż jest to produkt matowy i zastygający. Niestety się pomyliłam ale też ma swoje plusy. Mam kolor rebel red i to jest piękna soczysta czerwień, wygląda zniewalająco na ustach, ma dobry pigment, ładnie rozkłada się na ustach, dobry aplikator, przyjemna konsystencja nie przenosi się o dziwo na zeby. Gdy się nie je utrzymuje się całkiem dobrze na ustach ale nie ma szans podczas jedzenia. Niestety nawet z konturowka po jakimś czasie rozlewa się w kącikach ust a z racji na kolor który posiadam to jest niedopuszczalne.