Yves Rocher, Zero Deafaut, Comfort Cream Foundation [Teint Creme Confort] (Kremowy podkład odżywczy)

Kremowy podkład odżywczy z olejkiem z 1000 róż zapewnia komfort i ochronę skóry wymagającej dodatkowej pielęgnacji i odżywienia. Podkład do twarzy, który łączy krycie niedoskonałości z komfortem, jaki zapewnia krem, aby skóra była jednolita i odżywiona przez cały dzień. Przeznaczony również dla bardzo suchej skóry. Formuła wzbogacona o olejek z róży damasceńskiej wspomaga regenerację komórkową skóry, zapewniając komfort i aksamitne wykończenie. Dostępny w 8 odcieniach. Receptura nie zawiera parabenów.

w słoiczku
w musie / piance
normalna, trądzikowa, mieszana
kryjące, nawilżające

Dobry również na codzień

Podkład Zero Defaut od Yves Rocher bardzo dobrze pokrywa wszelkie niedoskonałości. Po jego zastosowaniu nie widać żadnych przebarwień czy mniejszych niedoskonałości, maskuje również mniejsze cienie pod oczami, jednak nie daje efektu maski. Dobrze dopasowuje się do kolorytu skóry. Używam go na co dzień i jestem z niego zadowolona. Plusem jest również jego opakowanie, kompaktowe, szklane i pozwala wykorzystać podkład do końca. Podkład nie jest jednak zbyt trwały, czasami cały dzień w pracy to dla niego wyzwanie, któremu może nie sprostać.

dobry dla dojrzałej skóry na większe okazje

Większych okazji od początku pandemii nie miewam, bo staram się zachowywać społecznie odpowiedzialnie. Ten podkład był kupiony przed pandemią, by w razie czego mieć coś oprócz kremu BB, którego normalnie używam.

Moja skóra jest dojrzała, mieszana, ale na szczęście w niezłej formie. Nie mam nic do zakrywania z czym nie poradziłby sobie krem BB i sypki puder. Ale czasami jak mamy przed sobą dłuższy wieczór to podkład się przydaje.

Podkład Zero Deafaut rzeczywiście jest jak w nazwie - kremowy i komfortowy. Bardzo dobrze się rozprowadza. Naniesiony gąbeczką wygląda ślicznie (ale może być i palcami). Jak na moje potrzeby krycie jest dość mocne. Ale żadna maska. Nie podkreśla drobnych zmarszczek. Używam zawsze na serum i krem nawilżający. Podkład to nie krem BB czy CC, których można, jak jesteśmy w pośpiechu, użyć solo. Podkład ładnie pachnie. Opakowanie jest OK i pozwala skończyć podkład (w przeciwieństwie do opakowań z pompką).

Niestety podkład na średnią trwałość. Z mojej strefy T, zwłaszcza z nosa, zjeżdza dość szybko. Pomimo tego, że jest utrwalony sypkim pudrem.

Ładny zapach, kiepska trwałość

Zacznę od tego, że wzięłam ten podkład od swojej mamy, która stwierdziła, że jest tak beznadziejny, że chce go wyrzucić :d ja mam raczej niskie wymagania, więc zużyłam cały słoiczek, ale też uważam, że ma więcej wad niż zalet. Krycie jest bardzo delikatne, tak na co dzień do wyrównania kolorytu przy cerze bez wielu niedoskonalośći może być ok. Problemem jest natomiast trwałość. Podkład bardzo szybko schodzi z twarzy, ja po całym dniu nie czułam, żebym go miała jeszcze na sobie. Poza tym ciężko się rozprowadza i trudno uzyskać jednolite krycie. Gdy zaschnie widać, że w niektórych miejschach jest go więcej niż gdzie indziej. Ze względu na tę właściwość lepiej się sprawdza jako taki delikatny korektor na mniejszej powierzchni. Co do plusów: ma ładny, trochę kwiatowy zapach, nieziemską wydajność (naprawdę bardzo chciałam go wreszcie skończyć, a jego jakby nie ubywało) oraz szklany słoiczek, który pozwala zużyć cały produkt do końca. Jednak mimo zalet nie polecam.

na poczatku fajny

A więc tak kupiłam go za około 40 złotych, bardzo fajne opakowanie, jeśli zuzyję to wykorzystam to czegoś ponieważ jest szklane. Po pierwszym użyciu byłam w szoku ! Podkład idealnie dopasował się do mojej cery, czułam nawilżenie a przy tym jego na skórze już nie! Niestety bardzo słabo trzyma się mimo dobrej pielęgnacji. pod wpływem ciepła zrobił się pomarańczowy..

Nie polecam dla skóry skłonnej ku wypryskom

Mam skórę wrażliwą, skłonną do występowania wyprysków. Podkład idealnie stapia się z moją skórą, jednak zapycha pory i powoduje powstawanie nowych wyprysków. Skóra przetłuszcza się, podkład słabo się trzyma.

Podkład wart polecenia

Moja skóra jest sucha, dlatego w moim przypadku idealnie sprawdza się podkład odżywczo-kremowy Yves Rocher. Podoba mi się konsystencja podkładu, dobre krycie, odżywienie skóry podczas dnia. Kremowa konsystencja wzbogacona jest w olejek z 1000 róż, który wspomaga regenerację komórkową skóry. Zazwyczaj sięgam po ten podkład jesienią i zimą. Opakowanie podkładu jest bardzo praktyczne, słoiczek pozwala na 100% wykorzystanie podkładu, i nałożenie odpowiedniej ilości. Przy podkładach w buteleczkach z pompką często nie potrzebnie za dużo wycisnęłam podkładu, nie mogłam wykorzystać go w 100%, zawsze coś zostawało na ściankach. Podkład ma pojemność 40ml , jest bardzo wydajny. Cena regularna za podkład to 67 zł. Jednak Yves Rocher często obdarowuje nas promocjami, kuponami zniżkowymi i można go zakupić za dużo niższą cenę. Ja ostatnio zakupiłam za 50% ceny. Używam odcień rose 200, mam jasną karnację. Kolor ten idealnie komponuje się z kolorem mojej cery, nie tworząc przy tym efektu maski. Zdecydowanie polecam!

Kremowy podkład odżywczy

Bardzo dobry podkład.
Używałam prawie wszystkie podkłady z tej firmy, ale ten jest najlepszy.
Jest dokładnie taki kremowy, jak podaje producent. Nakładam go palcami lub gąbką, ale jest to taki gęstszy krem, więc z nakładaniem nie ma problemu.

Jeśli chodzi o jego działanie - przypadł mi do gustu. Mimo kupowania innych - zawsze do niego wracam. Może nie ma bardzo mocnego krycia, ale nie podkreśla suchych skórek, dopasowuje się do koloru skóry, nie ma po nim efektu maski i nie zatyka porów. Z tym podkładem twarz wygląda zdrowo.
Na mojej twarzy utrzymuje się dosyć długo.

Opakowanie jest eleganckie, tylko według mnie nie funkcjonalne. Trzeba trochę pokombinować, żeby zużyć go do końca - ja np. przechylam, żeby zleciał, na któryś bok. Podczas nakładania na palec podkład wchodzi pod paznokieć. Za to minus.

Bardzo słaby

Jeżeli ktoś szuka kremu koloryzującego mega tłustego to właśnie znajdzie w tym produkcie. Nie jest to podkład a krem koloryzujący. Bardzo wydajny ale bardzo szybko schodzi z twarzy.

Lekki, delikatny

Podkład fajnie dopasowuje się no koloru skóry, nie zatyka porów, jest bardzo lekki i ma przyjemy zapach.
Odżywia i nawilża skórę, nie muszę wcześniej stosować kremu.
Nie zostawia efektu maski, krycie jest delikatne, nie tworzy efektu maski. Sprawdzi się u osób które nie mają zbyt dużych problemów z przebarwieniami skóry.
Ładne opakowanie w formie dużego, szklanego, ciężkiego słoiczka jest wygodne w użyciu. Można wygrzebać podkład do ostatniej kropli. Bardzo wydajny jednak z trwałością średnio.

Kupiony w: U konsultantki

Komfortowy, lekki podkład - idealny na co dzień

Używam go codziennie od ponad miesiąca mimo, iż posiadam cerę tłustą skłonną do trądziku. Czym mnie uwiódł? Niesamowitą lekkością i komfortem. Mimo, że mam niedoskonałości i rozszerzone pory to nienawidzę efektu maski i matu. Ten podkład w kolorze 50 idealnie wtapia się w moją bladą cerę.
Nie jest kryjący, krycie ma słabe, coś jak lekki krem BB. Trwałością też nie powala, ale na co dzień sprawdza się bardzo dobrze. Ja nakładam takie dwie warstwy, a niedoskonałości przykrywam korektorem i jestem zadowolona. Mogę go porównać do Healthy Mix, bo wygląda zdrowo i naturalnie, ale ma mniejsze krycie. Polecam spróbować szczególnie osobom, które mają cerę bez doskonałości i mało do zakrycia.

Inny podkład po zmianach, zmiany na gorsze.

Znam ten podkład sprzed niemal 20 lat. Wtedy mało było dobrych podkładów a jeszcze mniej robiło ładną cerę. Ten z pewnością upiększał, krył choć i miał też swoje wady. Obserwuję zmiany jakie firma wprowadza do kosmetyków i z przykrością stwierdza, że to zmiany na gorsze :(

Podkład dalej pieczątkuje, nie matuje nic a nic wrecz natluszcza. Nie kryje wcale. Bardzisj stał się bazą pod podkład zamianst kremu. Cera po nim jest zakolorowana. Żadnych niedoskonałości nie tuszuje :(
Ładnie się rozprowadza, ładnie wchłąnia. Nie ma złego zapachu. Jest wydajny nawet mega wydajny. Ale nie spełnie wymogów podkładu który z natury ma coś zatuszować, wyrównać rysy twarzy.Spłycić zmarchy i dać nam ogulne takie wygładzenie. Tego nie robi.
Do tego jest mega nietrwały. Być może nadaje się dla młodych dziewczynek z idealną cerą na start na początek przygody z makijażem. Bardziej jest to odżywczy krem do twarzy lekko barwiący. Szkoda wielka że zmiany są na gorsze. Zauważyłam że tyczy się to wszystkich podkładów tej firmy. Być może taka filozofia firmy na naturalny look. Tylko po co wtedy coś nakładać jest robi nic? Wtedy lepiej nałożyć krem, bb krem ostatecznie.

Bardzo komfortowy

Kremowy podkład, o bogatym składzie. Rozprowadza się dokładnie jak krem pielęgnacyjny - bezproblemowo, bez smug, bez plam. Ładnie się wchłania, pozostawiając bardzo ładny, naturalny, świetlisty efekt.

Nie ma super krycia, ale za to ładnie wyrównuje koloryt twarzy. Twarz wygląda świeżo, na wypoczętą i młodszą.

Podkład ma ładne żółte kolory, dopasowujące się do koloru skóry. Jego jedynym minusem jest silny zapach.