Rimmel, Kind & Free, Moisturising Skin Tint Foundation (Nawilżający podkład)

Rimmel, Kind & Free, Moisturising Skin Tint Foundation (Nawilżający podkład)

Zobacz oferty

Nabea.pl
Średnia ocena: 0.00/5

zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA

Podkład Rimmel Kind & Free Moisturising Skin Tint Foundation występuje w płynnej formie. Dostarcza skórze nawilżenia. Zapewnia cerze ochronę oraz odżywienie, dzięki antyoksydantom, prowitaminą B5 oraz ekstraktem z aloesu. Maskuje wszelkie niedoskonałości.

Właściwości podkładu Rimmel Kind & Free Moisturising Skin Tint Foundation:
- chroni cerę przed oddziaływaniem wolnych rodników,
- nie zatyka porów,
- posiada aż 77% składników pochodzenia naturalnego,
- nie jest testowany na zwierzętach,
- zmiękcza oraz odżywia skórę,
- poprawia wygląd cery,
- produkt wegański,
- opakowanie wykonane jest z materiałów z recyklingu.

Odcienie nawilżającego podkładu Podkład Rimmel Kind & Free Moisturising Skin Tint Foundation:
- 400 Natural Beige,
- 10 Rose Ivory,
- 410 Latte,
- 503 Mocha.

Warty zakupienia!

Poszłam do drogerii z zamiarem zakupu kremu BB, a ostatecznie skończyłam z tym podkładem w ręce. Przekonał mnie duży wybór kolorów – do mojej dość jasnej cery idealnie wpasował się ivory 010. Kolejnymi czynnikami sprzyjającymi zakupowi są dwa fakty: jest to produkt wegański, cruelty-free oraz ma właściwości nawilżające. Podkład ten jest wzbogacony o odżywcze składniki, witaminę E, prowitaminę B5 oraz ekstrakt z aloesu – prawdopodobnie ten składnik najbardziej wpływa na zdolność do nie podkreślania suchych skórek, a wręcz przeciwnie do nawilżania ich. Produkt ma bardzo przyjemną kremową formułę, dzięki której łatwo i równomiernie się rozprowadza. Krycie jak na tak tani produkt drogeryjny jest naprawdę dobre a wraz z dobrym pudrem trwałość również jest bez zarzutów. Jest to produkt bezzapachowy. Opakowanie jest dość „krzykliwe” przez jasny odcień niebieskiego ale ogólnie ładne i proste. Za niedługo na pewno zakupie inne produkty z serii Kind & Free.

Nie rozumiem jego fenomenu

Podkład kupiłam oczywiście pod presja social media. Rzekomo trwały, pięknie wyglądający na twarzy. Po pierwsze ten podkład maksymalnie mogę nazwać delikatnym kremem bb, widać go na twarzy bez względu czy nakładam na pielęgnacje czy nawet solo. Trwalosc minimalna w krycie nie lepsze.

Bubel jakich mało!

Ten podkład to bubel jakich mało. Daje zerowe krycie, uwidacznia pory, sprawia, że skóra w ciągu dnia nadmiernie się przetłuszcza (z innymi podkładami nie mam tego problemu), warzy się na twarzy bez względu na to, czy nakładam go na krem czy bazę. Jeden wielki koszmar i pieniądze wyrzucone w błoto.

Nie dla mnie

Nie wiem czy ze mna jest cos nie tak czy z tym podkładem, ale po naniesieniu na twarz nie dosc ze cały sie rozjeżdża to jeszcze śmierdzi, w ogóle go nie widać, strasznie sie zawiodłam, to jest chyba jeden z najgorszych podkładow jakie miałam w życiu, mam cerę mieszana.

Ładne wykończenie, słaba trwałość

Kupiłam podkład zachęcona dobrymi recenzjami i promocją. Mam cerę mieszaną i lekko naczynkową. Przy nakładaniu jestem zadowolona - podkład delikatnie rozświetla, łatwo się nakłada, wykończenie jest ładne, a krycie odpowiednie - powiedziałabym, że lekkie do średniego. Niestety, po paru godzinach już nie jest tak miło. Podkład ściera się nierównomiernie, zbiera w niektórych miejscach twarzy (głównie przy nosie i w zagłębieniach), w losowych miejscach twarzy ciastkuje się i go widać. Jest nietrwały. Nie zauważyłam też, żeby nawilżał. Za te pieniądze okej, ale na pewno nie kupię ponownie.

Dobrze nawilża

Fajny,lekki podkład,ale szybko się ściera z twarzy. Nadaje skórze piękne wygładzenie. Dobry podkład na codzień. Super współgra z korektorem tej samej linii. Warto kupić w promocji do testowania.

Fajny podkład, lekki jak krem BB

Lubię ten pokład. Jest rzeczywiście bardzo lekki i przypomina krem BB. Udało mi się dobrać kolor, tak, że ładnie się stapia ze skórą. Nie robi efektu maski, ładnie wyrównuje koloryt, ale nie ma mocnego krycia, więc tylko jakieś niewielkie niedoskonałości zamaskuje. Niestety trochę trzeba go poprawiać w ciągu dnia.
Nie uwidacznia zmarszczek ale niestety, jeśli robią mi się suche plamki na skórze, to ten kosmetyk je uwidacznia.
Nie przesusza jednak skóry i nie podrażnia jej.
Ogólnie lubię go, bo na co dzień nie używam podkładów, więc kiedy potrzebuję takiego kosmetyku, to ten jest bardzo fajny.

Fajny, choć nietrwały

Zachęcona pozytywnymi opiniami i również kupiłam ten podkład. mam odcień 160 Vanilia- dużym plusem jest, że wpada on w beżowo - żółte tony.
Kosmetyk łatwo i bezproblemowo się nakłada - czasami robię to gąbeczką, a czasami palcami.
Czy to naprawdę jest podkład? Hm... Bardziej krem BB. Krycie ma lekkie, więc posiadaczki cer z niedoskonałościami mogą być bardzo zawiedzione.

Mam 46 lat, suchą skórę, więc doceniam to, że podkład nie podkreśla zmarszczek ani suchych skórek, nie wysusza i nie tworzy efektu maski. Skóra po jego nałożeniu wygląda naturalnie, zdrowo i świeżo.

Zgodzą się z tym, że produkt nawilża, dobrze się po nim wygląda.
Niestety, kosmetyk jest wybitnie nietrwały. Szybko się ściera, wręcz znika z twarzy. Nakładając go rano przed pójściem do pracy, w ciągu dnia trzeba robić poprawki.
Opakowanie - spłaszczona tubka z dużą ilością niebieskiego bardzo się mi podoba.
Czy kupię ponownie? Z pewnością. Wprawdzie podkład ma swoje wady (trwałość, a raczej jej brak), ale doceniam to, że sprawdza się na suchej i dojrzałej skórze.

okropny

Dawno nie miałam podkładu, z którym tak bym się nie polubiła. Zaczynając od koloru - na początku dostępna była mniejsza gama kolorów i najjaśniejszy który mam - 160 vanilla jest już dość ciemny. Potem pojawiły się 2 jasne odcienie, ale dla mnie to bez znaczenia, bo są strasznie różowe.
160 jest żółty, a właściwie już opalono-beżowy. Pasował mi tylko latem kiedy byłam dość opalona. Na szczęście podkład ma tak małe krycie, że kolor znika na twarzy nawet ciemniejszy nie odróżnia się.
Krycie - słabe, jest przezroczysty i wchłania się prawie do zera. Byłby kompletnie niewidoczny, gdyby nie to, że skóra się po nim błyszczy.
Trwałość - żadna, ściera się, błyszczy w ciągu godziny (na cerze normalnej/suchej). Nie wiem jak można polecać go młodym cerom, które najczęściej są tłuste. Konsystencja dziwna, jak galaretka, ale nie jest ciężki kiedy się go nakłada.
Jedno trzeba przyznać, że przynajmniej nie podkreśla suchych skórek. Nawilżenie o którym zapewnia producent wynika z jego lekkiego krycia i konsystencji, specjalnych właściwości pielęgnacyjnych ja nie widzę.
Najgorsze jednak, że po kilku miesiącach zaczął dziwnie pachnieć, jak aceton, zmywacz do paznokci. Nie pachniał zbyt naturalnie i na początku, ale teraz chemiczny zapach mnie niepokoi. Przechowuję normalnie, razem z innymi podkładami, którym nic się nie stało.
Nie kupię ponownie i nie polecam.

Nowy podkład Rimmel

Produkt zakupilam w drgerii, zachęciła mnie cena(promocyjna), oraz to,że jest Nowością.
Przyznam szczerze, że mam sentyment do marki Rimmel,ale tym produktem jestem troszkę zawiedziona.
Lekki, bardziej krem BB ,niżeli podkład, wtapia się w skórę, kolor akurat dopasowałam tak,że nie widać efektu maski.
Stosuje z korektorem pod spodem,wtedy widać bardziej ten podkład.
Duża.wydajnosc, niska cena.
Jak dla mnie zasługuje na 4+.
Nie kupię ponownie.

Raczej nie dla mnie....

Kupiłam zachęcona pozytywnymi rekomendacjami na YT. Niestety u mnie się nie sprawdził, nie jest to podkład a krem BB i to taki dość słaby, znam lepsze kremy BB które więcej zakrywaja niż ten, który jest nazywany podkładem. Z moją skórą się nie polubił, mam wrażenie że bardzo nierownomiernie się rozkłada i gdzieniegdzie tworzy plamy a w niektórych miejscach nie ma go wcale. U mnie się nie sprawdził, oddałam dalej do testów koleżance.

Rimmel Kind & Free

Jest to na ten moment mój ulubiony podkład na codzień. Krycie ma lekkie, więc osoby które potrzebują większego krycia raczej nie będą z niego zadowolone. Podkład nakładam zawsze najpierw palcami następnie wklepuję gombka i taka aplikacja sprawdza się u mnie najlepiej. Wygląda bardzo naturalnie, pięknie stapia się z cerą i jest praktycznie niewidoczny, skora wyglada zdrowo i promiennie. Oczywiście trzeba go przypudrowac ponieważ nie jest to podkład, który zastyga. U mnie cudownie współgra z pudrem sypkim catrice true skin - duet idealny.