Foreo, Luna 2 Professional, Profesjonalna soniczna szczoteczka do oczyszczania twarzy

Cena 1 099,00 zł

Luna 2 Professional - pecjalnie zaprojektowana szczoteczka dopasowana do wszystkich rodzajów skóry, zapewnia najbardziej dogłębne oczyszczanie oraz posiada innowacyjną funkcję anti-aging.
Aby efekty oczyszczania, jak w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym, Luna2 Professional wykorzystuje technologię Dual T-Sonic. Dwa silniki przenoszą 8 000 pulsacji na minutę, generując falę pulsacji T-Sonic, która oczyszcza skórę z 99,5% brudu i sebum, usuwa martwy naskórek oraz pozostałości makijażu.
Tryb Anti-aging, za pomocą pulsacji o niższej intensywności odświeża obszary twarzy, najbardziej podatne na powstawanie zmarszczek. Pulsacje redukują widoczne linie mimiczne oraz zmarszczki, pozostawiając odświeżony wygląd skóry.
-12 intensywności pulsacji
- multi-strefowa szczoteczka, odpowiednia dla każdego typu skóry
- wyspecjalizowane oczyszczanie poszczególnych partii twarzy.

szczoteczki do twarzy
Zastosowanie
na baterie

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

cuuudo

Szczotka świetnie oczyszcza oraz masuje skórę. Pozbyłam się problemów ze skórą, z który borykałam się przez długi czas. myślę że produkt godny polecenia

Wykorzystała: kilka próbek

kocham

Absolutnie uwielbiam lunę 2 ! Moje pory są zauważalnie mniejsze, a moja skóra jest gładsza niż kiedykolwiek wcześniej w przypadku używania tradycyjnych tanich szczoteczek i peelingów. Polecam foreo wszystkim, którzy pytają mnie, dlaczego moja skóra wygląda tak promiennie!

Super !

Po kupieniu Luny 2, zakończyłam swoje odwiedziny w drogich salonach kosmetycznych. Ten gadżet to wszystko czego potrzebuję.
Korzystam go dwa razy dziennie i w krótkim czasie zrobił cudo z mojej twarzy. Bateria trwa bardzo długo.

Bardzo dobra inwestycja!

Szczoteczke zakupilam w Grudniu wychaczylam na prompcji. Bardzo bylam ciekawa czy spelni swoja role jak to producent ja zachwalal. Zero rozczarowania! Co wiencej nie wyobrazam sobie zycia bez niej! Jest cudowna oczyszcza twarz perfekcyjnie nie ma potrzeby przecierania twarzy wacikiem z plynem mineralnym czy tym podobnym bo doslownie rozpuszcza makijaz. Skora jest mega oczyszczona i zauwarzylam mniej wypryskow . Wodoodporna nie ladowalam jej od Grudnia i jeszcze dziala jest mega polecam! System anti age stosuje sporadycznie z braku czasu . Jezeli nie lubisz spedzac duzo czasu po kapieli w lazience polecam kupic bez systemu anti age jest tansza.

Jedna z lepszych inwestycji

Długo zastanawiałam się nad zakupem szczoteczki. Czytałam wiele pozytywnych recenzji, jednak cena dość odstrasza. Jednak jestem zachwycona jej działaniem! Wystarczy tylko minuta by twarzy była idealnie oczyszczona. Po pierwszym użyciu widoczna jest różnica.

Niezbędna w codziennej pielęgnacji

Tę szczoteczkę mam już ładnych parę miesięcy. Kupiłam na początku roku, wersję do skóry mieszanej i od tego czasu używam bez przerwy.

Wcześniej miałam szczoteczkę Clarisonic. Jakoś tak przestałam jej używać, po pierwsze dlatego, że z dostępnością głowic zrobiło się gorzej (chyba sephora nie prowadzi już sprzedaży produktów Clarisonic), po drugie, że do szczoteczki za kilkaset złotych, co rusz musiałam dokupować kolejne akcesoria, też za kilkaset złotych.

Z Luną nie mam tego problemu. Mam wrażenie, że starczy mi na długie lata. Zacznę od żywotności żywotność baterii. Ani razu od kupna nie musiałam jej jeszcze ładować. Podobno jedno ładowanie starcza na pół roku. Jestem w stanie w to uwierzyć. Nie muszę dokupować żadnych zamiennych głowic, wszystko jest. Czyli, mimo, iż cena regularna jest prawie 2x wyższa od szczoteczki z Clarisonic, na dłuższą metę jest bardziej opłacalna.

Używam jej dwa razy dziennie, z delikatnym żelem do mycia twarzy. Sama procedura jest szybciutka i przyjemna. Szczoteczka, mam wrażenie, oczyszcza twarz dokładniej i delikatniej od Clarisonic. Jest też od niej bardziej higieniczna. Silikonowe wypustki łatwiej się czyści niż włosie syntetyczne. Od kiedy używam Luny, moja cera się znacznie poprawiła. Mam mniej niedoskonałości, koloryt się wyrównał, pory lekko zmniejszyły. Lubię nawet tę dziwną funkcję masażu. Zazwyczaj przy ostatnim etapie pielęgnacjI. Potem tylko opłukać szczoteczkę i do następnego razu.

Ja moją Lunę kupiłam w sephorze z 20% rabatem. Potem widziałam, że była i w promocji -23% i chyba nawet -25%. Tak więc, mimo, iż cena do niskich nie należy, nie wszystko stracone, warto na nią polować.

Nie jest to może item niezbędny do codziennego funkcjonowania, ale niestety, jeden z gatunku tych, bez których żyć nie można, jak już się pojawi w życiu. Polecam.

Nr. 1

Najlepsza szczoteczka do oczyszczania twarzy na rynku !
Idealnie oczyszcza twarz, ma świetną baterie i bardzo piekny dizajn.
Superowo !
Gorąco polecam.

Wykorzystała: kilka próbek

Gorące polecenia !!

Moja cera się zmieniła na lepsze odkąd zaczęłam używać lunę 2.
Bardzo głęboko oczyszcza skórę, co bez niej nie byłoby możliwe.....zabieg z luną 2, to to samo co peeling !
Perfekcyjna pod każdym względem.

• Łatwość obsługi: 5

Czyści skórę bardzo głęboko !!

Uwielbiam używać lune 2 pod prysznicem po treningu ponieważ pomaga głęboko wyczyścić skórę. To nie mała inwestycja, ale dla mnie jest napewno tego warta.
P.S. kupiłam ją w kolorze różowym, i jest naprawdę przepiękna.

Sprzęt za kosmiczną cenę

Luna jest bardzo popularną marką w sieci – pełno jej recenzji na blogach i vlogach. Sama sceptycznie podchodziłam do tego wynalazku, mówiąc szczerze - wcale nie wierzyłam w jego działanie. Kiedy dostałam Lunę w prezencie na początku byłam zaskoczona i pełna obaw jednocześnie, sama z pewnością bym jej nie kupiła, a wybrałabym jakiś tańszy odpowiednik, których na rynku pojawia się coraz więcej i tez mają dobre opinie. Po kilkukrotnym użyciu Luny wcale nie widziałam jej zbawczego wpływu na skórę, a wręcz przeciwnie i odstawiłam ją na dłuższy czas, bo spowodowała u mnie pogorszenie stanu cery. Jednak po małej zmianie ustawień, wreszcie zauważyłam różnicę po kilku tygodniach regularnego stosowania. Odtąd używam jej codziennie.

OPAKOWANIE

Lunę otrzymujemy w ekskluzywnym opakowaniu w kolorze czarnym ze srebrnymi napisami. Opakowanie wykonano z tłoczonej, twardej tektury, w bocznej części umieszono przezroczystą warstwę, gdzie widzimy cały sprzęt w pełnej okazałości. Po zdjęciu wieczka (co wbrew pozorom wcale nie jest takie łatwe) ukazuje nam się szczoteczka na aksamitnej podkładce a obok zakładka, w której po otwarciu znajdujemy ładowarkę, instrukcję obsługi i woreczek, w którym możemy przechowywać szczoteczkę. Opakowanie jest funkcjonalne i może posłużyć do przechowywania akcesoriów.

SZCZOTECZKA

Wygląd

Już sam design jest bardzo futurystyczny, prezentuje się intrygująco. Posiadam szczoteczkę w kolorze fuksji przeznaczoną do wszystkich typów cery. Jak widać na wszechobecnych zdjęciach w sieci ma ona 2 strony – pierwsza to strona z wypustkami zajmującymi prawie połowę powierzchni służąca do oczyszczania twarzy. Wypustki są dość krótkie, grube, ale całkiem giętkie przy dotknięciu dłonią. Niżej znajduje się przycisk + i – dla zwiększenia lub zmniejszenia siły i częstotliwości drgań oraz środkowy duży przycisk do włączania i wyłączania urządzenia. Druga strona służąca do masażu posiada na około 2/3 powierzchni półkola w różnych wielkościach. Sprzęt wykonano z przyjemnego, nieco gumowego w dotyku silikonu medycznego, który bardzo łatwo oczyścić za pomocą wody lub wody z mydłem.

Obsługa

Lunę stosuję codziennie rano i wieczorem. Używam żelu do twarzy, który rozprowadzam najpierw dłońmi a potem wykonuję oczyszczanie za pomocą Luny. Obsługa jest bardzo łatwa i intuicyjna. Przed pierwszym użyciem mechanizm jest zabezpieczony i należy przycisnąć najpierw + i – aby go odblokować (sama nie mogłam na początku uruchomić urządzenia, a w instrukcji nie było nic na ten temat, informacja ta widnieje natomiast na stronie marki). Następnie wystarczy włączyć urządzenie i rozpocząć oczyszczania danych partii twarzy. Szczoteczka po 15 sekundach da nam sygnał świetlny oraz poczujemy mocniejszą wibrację sygnalizująca, aby przejść do kolejnej części twarzy. Po 60 sekundach następują 3 wyraźne wibracje i światełko świeci się ciągle, co jest znakiem, że oczyszczanie twarzy należy zakończyć i nacisnąć środkowy przycisk by móc oczyścić szczoteczkę i rozpocząć masaż za pomocą drugiej strony. Kolejnym etapem jest masaż i tutaj niestety mam pewne zastrzeżenia. Szczoteczka automatycznie wyłącza się po 3 minutach, co jest zbyt krótkim okresem czasu pomiędzy oczyszczaniem i masażem, aby nałożyć dodatkowo tonik i krem i dopiero wtedy wykonać masaż. Ten okres mógłby być nieco dłuższy, aby móc kontynuować pielęgnację. Funkcja masażu działa podobnie jak oczyszczania, ale tutaj okres masażu to 12 sekund razy 5 serii. Masaż jest przyjemnym doznaniem, prostym i przyjemnym, bo szczoteczka intuicyjnie podpowiada nam co i jak robić. Co do ładowania – pierwszy raz ładowałam ją po pół roku stosowania 2 razy dziennie i zajęło mi to 1,5 godziny, aby bateria była pełna. Oszczędność czasu i energii.

Efekty

Jak już wcześniej wspomniałam do Luny miałam jakby 2 podejścia. Pierwsze zakończone fiaskiem, podejrzewam, że przez ustawioną automatycznie siłę drgań, która zamiast poprawić stan cery, pogorszyła go znacznie. Pojawiły się podskórne, bolące niedoskonałości, ogólnie cera wyglądała gorzej niż przed zastosowaniem tego sprzętu. Producent pisze o tym w instrukcji i zaleca zmniejszenie siły drgań, co też zrobiłam i wróciłam do Luny po zagojeniu się wszystkich zmian, które nie zniknęły tak szybko. Miałam ponad miesiąc przerwy w stosowaniu. Zmniejszyłam siłę drgań i efekty były o niebo lepsze. Stan cery się nie pogarszał a ja z tygodnia na tydzień widziałam lesze efekty. Od dawna miałam problemy z trądzikiem, po części z przyczyn hormonalnych, jednak przy dokładnym oczyszczaniu twarzy za pomocą Luny większość zmian zniknęła, a nowe pojawiają się bardzo rzadko i tylko przed miesiączką. Skóra wygładziła się, jest bardzo miękka i delikatna w dotyku. Stan cery znacząco się poprawił, ale nie jest to tylko i wyłącznie zasługa tego sprzętu a drobnej zmiany pielęgnacji (dokładniejszy demakijaż, nawilżanie zamiast matowienia, wieloetapowa pielęgnacja) i wprowadzeniu dodatkowego, sonicznego oczyszczania twarzy jako stały jej element.

Co do działania przeciwzmarszczkowego – na pewno nie zlikwiduje zmarszczek, ale pomaga rozluźnić mięśnie. Najlepsze efekty dała mi przy zmarszczkach na czole, bo są mniej widoczne, ale nadal są. Z bruzdami nosowo-wargowymi sobie nie radzi, tutaj nie zauważyłam żadnego wpływu masażu na stan skóry. Fragment opisu: „Pulsacje redukują widoczne linie mimiczne oraz zmarszczki, pozostawiając odświeżony wygląd skóry” – z tym niestety się nie zgodzę, skóra jest odświeżona, ale zmarszczki nie znikają ani nie zmniejszają się.

Należy pamiętać, że nie wolno używać Luny z kosmetykami, które zawierają kwasy i drobinki peelingujące. Całą listę innych substancji producent podaje na stronie i w instrukcji.

Podsumowując: sprzęt za kosmiczną cenę, którego sama bym nie wybrała (miałam to szczęście, że otrzymałam w prezencie). Ma swoje wady: m.in. krótki czas czuwania, niemożność połączenia kompletnej pielęgnacji, masażu i oczyszczania i nie do końca spełnione obietnice producenta. Jednak zmieniła znacząco oblicze mojej cery, poprawiła jej stan i zmniejszyła liczbę niedoskonałości. Ze zmarszczkami mimicznymi sobie nie poradziła, ale z upływem czasu każdy musi się liczyć i nikt ich nie zniweluje w znaczący sposób.

PLUSY:
+ intuicyjna obsługa
+ jakość wykonania
+ ekskluzywne opakowanie i wygląd
+ świetnie oczyszcza
+ poprawiła stan cery przy regularnym stosowaniu
+ dobra bateria, której nie trzeba często i długo ładować

MINUSY
- CENA przede wszystkim
- krótki czas czuwania nie pozwala na połączenia masażu i pielęgnacji
- nie radzi sobie ze zmarszczkami, choć producent zapewnia o jej wpływie na nie
- na początku pogorszyła stan mojej cery w znaczący sposób

• Trwałość / wykonanie: 3
  • Design produktu: 2
  • Łatwość obsługi: 3

Odradzam. Podrażnia skórę

Kupiłam lune 2 pro zachęcona pierwszą wersją luny. Uznałam, że pro będzie lepsza, gdyż jest dedykowana do wszystkich typów skóry, no i pro, więc niby lepsza.

Szczoteczka jest dużo gorsza od pierwszej luny i nie wiem czy z powodu mocy czy grubszego silikonu, ale bardzo podrażnia mi skórę, więc efekt jest odwrotny od oczekiwanego. Skóra zamiast wygładzenia i rozświetlenia jest mocno podrażniona i wygląda źle - jak po zbyt agresywnym zabiegu u kosmetyczki. Nie ma tego wow, jakie jest po myciu 1szą generacją.

Luna 2 pro ma inny tryb pracy, słychać naprzemienną pracę dwóch silniczków, nie jednego jak w normalnej wersji. Dopiero w opcji masażu pracuje jeden silnik. Funkcja masażu zbędna. Minusem jest też waga.

Używam jej sporadycznie, bo podrażnia mi twarz.

Podsumowujac, nie polecam a wrecz odradzam. Jeśli ktos chce rady, niech lepiej kupi na stronie foreo lunę 1szej generacji, a z 2 myślę, że tylko ta do wrażliwej cery może się sprawdzić, gdyż 2ki mają grubsze silikonowe "włoski"

Luna pro to prawdziwa antyreklama Foreo

• Łatwość obsługi: 5

OK, NIESTETY TYLKO OK, MOŻE CIUT WIĘCEJ NIŻ OK, ALE TO WSZYSTKO.

Jest to produkt LUNA2 PROFESSIONAL - WERSJA INNA NIŻ LUNA 2!
Stąd też koleżanka, która przede mną napisała opinię opisuje inny produkt.

Ale czy opinia nie jest podobna?

Luna2Pro kosztuje kilkaset złotych więcej, kupiona 9 miesięcy wcześniej na promocji -20%. Cena nie jest adekwatna do oczekiwanych efektów.
Choć miała być rewelacją, niestety, ale jest po prostu gadżetem, który pomaga w utrzymaniu higieny, to wszystko.

Może to też zależy od skóry, od wieku, ciężko stwierdzić.

Na pewno warta jest wypróbowania, ale czy za takie pieniądze?

Na pewno już po pierwszych kilku użyciach zauważyłam, że początkowa zmarszczka - napięcie mięśni nad zewnętrznym łukiem brwiowym się wyprostowała - mięśnie rozluźnione i to ogromna zasługa LUNY, ale i zwykła LUNA dokonałaby tego samego.
Mimo ogromnego przewlekłego stresu, zmarszczka się nie odnowiła., ale nie działa na marszczkę lwią tak dobrze.

Nie jestem szczęśliwa z powodu nabycia tego produktu, ale też nie jestem niezadowolona.
Myślę, że kupię ponownie ale już LUNA2 a nie PRO.