Foreo, Luna Play Plus, Soniczna szczoteczka do oczyszczania twarzy

Foreo, Luna Play Plus, Soniczna szczoteczka do oczyszczania twarzy

Pojemność 1 szt

Pomimo małego rozmiaru, szczoteczka do twarzy LUNA play plus daje ogromne rezultaty pielęgnacyjne. Urządzenie wielkości francuskiego makaronika stanowi uroczą i bardziej przystępną cenowo alternatywę dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę pielęgnacyjną z oczyszczaniem za pomocą technologii T-Sonic. Zasilana na baterie AAA.
• Głębokie a zarazem łagodne oczyszczanie
• Ultra-higieniczny silikon
• Zapewnia promienną skórę
• Urządzenie odpowiednie dla wszystkich rodzajów skóry

Dostępna w 7 kolorach:

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Zmieniający życie!

Zawsze byłam bardzo sceptyczna co do elektroniki na twojej twarzy. Niezależnie od tego, dostałam go w prezencie, to mój ulubiony odcień niebieskiego, więc zacząłam go używać.
Ta mała rzecz jest niesamowita. Oczyszcza i działa tak głęboko, że za każdym razem sprawia, że ​​moja skóra jest tak miękka w dotyku. To o wiele skuteczniejsze niż używanie samych rąk. W wyniku tego głębszego czyszczenia produkty do pielęgnacji skóry łatwiej się wchłaniają.
Bardzo się cieszę, że go otrzymałam, ponieważ używam go codziennie i wieczorem do mycia twarzy. Naprawdę nie mogę sobie wyobrazić teraz bez niego. Najwyraźniej jest to rozmiar mini podróżny, ale uważam, że jest to idealny rozmiar. Jest wygodny w użyciu i chyba nie potrzebuję niczego więcej.

Małe cudo, również dla cary naczynkowej

Szczoteczki Foreo to hit ostaniach lat, dlatego i w mojej łazience nie mogło zabraknąć tego urządzenia. Kupiłam Lunę w cenie regularnej, czyli 199 zł, jednak wiem, że bardzo często można dostać ją w cenie promocyjnej. Ja wybrałam kolor niebieski. Szczoteczka prezentuje się świetnie pod względem wizualnym, jest mała i bardzo poręczna. Bez problemu można zabrać ją w podróż. Z tyłu wyposażona jest w guzik uruchamiający pulsacje, a na jej przodzie znajdują się 2 rodzaje wypustek, które są bardzo miękkie i przyjemne dla skóry.

Przechodząc już do tego, jak ta szczoteczka się u mnie sprawdziła zaznaczę na wstępie, że mam cerę naczynkową, która lubi się czerwienić również pod wpływem tarcia. Z tego względu miałam pewne obawy, czy aby to urządzenie nie pogorszy stanu mojej skóry pod tym względem. Jednak po pierwszym użyciu wszystkie zaniepokojenia zniknęły.
Wraz ze szczoteczką używam nawilżającego żelu do mycia twarzy. Najpierw nakładam go na skórę, moczę szczoteczkę w wodzie i przystępuję do oczyszczania. Wypustki szczoteczki są na tyle delikatne, że ani trochę nie podrażniają mojej skóry, a z drugiej strony na tyle skuteczne, że świetnie oczyszczają. Luna przyjemnie pulsuje, co działa bardzo relaksująco. Dodatkowo istotnym plusem jest to, że urządzenie jest wodoodporne, przez co możemy używać jej podczas kąpieli, czy prysznica.
Jakie efekty daje szczoteczka??
-skóra po użyciu szczoteczki jest gładka i świetnie oczyszczona
-pozbyłam się suchych skórek
-szczoteczka delikatnie oczyszcza pory
-poprawia krążenie

Podsumowując uważam, że warto wydać na tę szczoteczkę nawet cenę regularną. W moim przypadku zmieniła pielęgnację na lepsze i polecam to urządzenie wszystkim, również posiadaczkom skór wrażliwych i naczynkowych.

super

Szczotka jest bardzo wydajna, można ją zakupić na promocji. Szczoteczki mają bardzo bogata gamę kolorystyczna, pięknie prezentuje się w łazience. Do zestawu dołączona jest silikonowa podkładka dzięki temu urządzenie nie przemieszcza się.

Przełom w pielegnacji

Szczoteczkę kupiłam pomimo wielu obaw. Skusiłam się praktycznie na najtańsza (ale już z wymiennymi bateriami), żeby zobaczyć "o co tyle szumu". Zakochałam się od pierwszego użycia.
Foreo w moment poradziło sobie z ujednoliceniem kolorytu, wypryskami oraz spłyciło wągry. Po 2 tygodniach stosowania rano i wieczorem miałam już zupełnie inna cerę - piękną i gładką. Dzięki niej mogę nie przejmowac się już aż tak środkami do mycia twarzy ponieważ to ona odwala całą robotę (wystarczy zwykle delikatne mydło lub sama woda, ale z dobrym żelem daje jeszcze cudowniejsze rezultaty).
Szczoteczka posiada tylko jeden tryb wibracji ale szczerze powiem, że do pielęgnacji i tak ten jeden w zupełności wystarcza. Baterie wystarczają na na prawdę długi czas. Jest malutka więc świetnie sprawdza się w podróży.
Obecnie moja szczoteczka nieodwracalnie zakończyła swój żywot - ale to tylko i wyłącznie moja wina, ponieważ przez 2 lata zostawiałam ją pod prysznicem, przez co woda dostała się w końcu do środka.
Początkowo myślałam że te szczoteczki nie są warte nawet tych 200 zł. Po Foreo Play Plus bez wahania od razu poszłam po nową i już bez żadnych zastanawian kupiłam Foreo Luna, ponieważ wiem, że to dobrze wydane pieniądze.

Mała i niepozorna

Kupiłam tą szczoteczkę wyładowała się moja foreo luna play. Nie wyobrażam sobie jej nie mieć w swojej pielęgnacji. Szczoteczka leoiej domywa makijaż i pozostawia skórę gładką a dodatkowo mamy poczucie "masażu" używając jej :) super sprawa!

Małe cudeńko za względnie przystępną cenę

Do zakupu Foreo przymierzałam się od dłuższego czasu, aż napatoczyła się całkiem fajna promocja. Po nieudanym zakupie szczoteczki Xiaomi pokładałam w tej naprawdę duże nadzieje. I dodajmy do tego wszystkiego, że jestem posiadaczką cery mieszanej z zaskórnikami oraz wypryskami raz większymi, raz mniejszymi. I okolicznościową skłonnością do suchości.
+ Stan mojej cery autentycznie się poprawił. Jest niewiarygodnie gładka tuż po umyciu i od czasu kiedy używam szczoteczki. I przede wszystkim czuć oraz widać, że jest naprawdę czysta
+ Autentycznie mam mniej wyprysków, co jest najbardziej dostrzegalne przed i w czasie menstruacji.
+ Pory może wybitnie nie uległy zmniejszeniu, ale są one mniej czarne i raczej są widoczne "dziurki", czyli nie zwężone najzwyczajniej. W każdym razie sebum w tak ogromnej ilości ich nie zapycha.
+ Wypustki są delikatniejsze, różnej wielkości i bardziej elastyczne
+ Wielkość szczoteczki, idealnie mieści się w dłoni
+ Wybór kolorów
+ Łatwość mycia po użyciu
+ Wymienna bateria, chodź mam ją 2 miesiąc i nie zapowiada się by chociaż zbliżała się do wyczerpania, a korzystam 2xw ciągu dnia
+ Plastikowy pojemnik, który jest idealny do jej higienicznego przechowywania
+ Dostępność
+ Brak uczucia ściągnięcia po myciu
+ Działa naprawdę cicho w porównaniu do szczoteczki Xiaomi
+ Wodoodporna

+/- Cena, chodź na różnych stronach można ją dostać w innej cenie, od 150 PLN do 199 na oryginalnej stronie Foreo

I warto wspomnieć, a bynajmniej tak było w moim przypadku, że nim cera przyzwyczaiła się do jej stosowania przez pierwszy tydzień, dwa po użyciu Luny na twarzy miałam czerwone plamy, jakby podrażnienia. Z czasem zniknęły, ale swoje trzeba "wycierpieć" po rozpoczęciu jej używania. Fale wyprysków oraz minimalnie podrażniona skóra. Po dłuższym czasie stosowania nie ma po tym śladu, kwestia aby skóra się przyzwyczaiła.

Jak dla mnie rozwiązanie idealne. Kiedyś napewno kupię te droższe wersje, ale póki co ta mnie zadowala i satysfakcjonuje stan skóry po jej używaniu.

Piękny gadżet a do tego jak skuteczny!!!

O szczoteczkach foreo słyszałam już dawno ale niestety cena odstraszała. Pewnego dnia trafiłam na promocję i ten mniejszy model i postanowiłam przetestować... I to był strzał w dziesiątkę

Szczoteczki mają bardzo bogata gamę kolorystyczna postawiłam na kolor różowy ☺️ pięknie prezentuje się w łazience. Do zestawu dołączona jest silikonowa podkładka dzięki temu urządzenie nie przemieszcza się.

Urządzenie jest na baterie które są wymienne ja używam pół roku systematycznie i nadal dIala jak pierwszego dnia. Szczoteczka jest wodoodporna dzięki temu można używać nawet podczas prusznicu i po zakończeniu mycia doatonale oczyścić urządzanie z produktu do mycia twarzy.

Szczosteczka działa bardzo cichutko. Niestety jest tylko jeden rodzaj drgań. Jest wyposażona w dwa rodzaje wypustek jedne male i na końcówce wieksze. Wykonana jest z delikatnego materiału bardzo aksamitny.

Skóra po zakończonym zabiegu jest pięknie oczyszczona, koloryt jest równomierny, jest gładka pory zwężone, jest promienna...
Dla mnie to hit i na stałe zagościła w mojej pielęgnacji

Świetne oczyszczanie

Szczoteczkę kupiłam na promocji w sklepie internetowym Hebe za ok. 140 zł. W zestawie znalazła się bateria (można ją wymieniać). Szczotka posiada 1 tryb wibracji. Wykonana jest z miękkiego, nieuczulającego materiału. Posiadam kolor midnight.

Korzystam ze szczoteczki co 2-3 dzień podczas wieczornego oczyszczania twarzy ulubionym żelem. Gołym okiem widać mniejszą ilość zaskórników, cera jest bardziej świetlista i nie sprawia wrażenia zmęczonej. Omijam jednak okolice ust, ponieważ tam bardzo często wyskakują mi niedoskonałości, a niestety szczoteczka to dodatkowo nasila. Nie powoduje uczucia "ściągania" na twarzy.

Moim zdaniem szczoteczka jest warta swojej ceny i warto w nią zainwestować przed zakupem droższego modelu.

Niestety nie dla cery z problemami

Kupiłam niepomna na to, że mechaniczne peelingi robią mi krzywdę. Miałam nadzieję, że sonika jakoś obejdzie problem, ale niezależnie od tego jak delikatnie myłam buzię i jak łagodnymi środkami, jak krótko bym tego nie robiła, mam potem wysyp i to tyle.
W zasadzie do niczego więcej nie mogę się przyczepić- cena była promocyjna, bateria jest długowieczna, mam wersję niebieską, wygląda jak wyciągnięta z opakowania, a mam ją już 2 lata. Po prostu nie dla cery problematycznej.

małe cudo od foreo

Szczoteczka soniczna do twarzy od Foreo to mój hit. Nie wyobrażam sobie mojej pielęgnacji bez tego gadżetu. Twarz jest idealnie oczyszczona. Jest miła, miękka i widocznie bardziej oczyszczona niż wcześniej. Na pewno kiedyś kupie inny model szczoteczki foreo. Ja używam ją każdego dnia wieczorem, gdyż dwa razy dziennie było dla mnie za dużo i niestety mnie podrażniała.
Choć cena jest wysoka to na prawde warto zainwestować. Bo tak to jest inwestycja w oczyszczoną, zdrową i piękną skórę

Cudo

Używam szczoteczki od jakiegoś roku, bateria dalej trzyma, wypustki są delikatne i pulsacja mimo braku regulacji jest odpowiednia. Nie występują podrażnienia, jest mała wiec łatwo ją zabrać ze sobą w podróż. Jest warta swojej ceny chociaż można ją dorwać za 100-150 złotych w superpharm na promocji ;). Nie żałuje wydanych pieniędzy i poleciłabym ją każdemu. Łatwa obsługa i plus taki, ze to minuta masażu oczywiście szczoteczka sama się nie wyłączy po tej minucie ale mi to nie przeszkadza. Polecam bardzo

Bardzo na tak!

Dla mnie ta szczoteczka to coś niesamowitego! Nie wyobrażam sobie już mojej codziennej pielęgnacji bez niej. Kupiłam ja ponieważ była dużo tańsza od innych szczoteczek marki foreo a i tak jak dla mnie sprawdza się świetnie. Moja twarz po używaniu jej jest gładka, super oczyszczona, nie wyskakują mi nowe niedoskonałości. Kupiłam ja za około 160 zł naprawdę polecam wypróbować gdyż ta cena w porównaniu do reszty szczoteczek jest naprawdę niewielka.