Dermofuture Precision, Szczoteczka soniczna do oczyszczania twarzy

Dermofuture Precision, Szczoteczka soniczna do oczyszczania twarzy

Pojemność 1 szt

Szczoteczka soniczna do oczyszczania twarzy:
• dzięki delikatnym wypustkom dokładnie oczyszcza twarz z zabrudzeń i pozostałości makijażu
• zapewnia skórze delikatny masaż
• odblokowuje i oczyszcza pory, usuwa nadmiar sebum
• wykonuje 100 lekkich wibracji na sekundę i wzmacnia naczynia krwionośne
• wodoodporna i higieniczna
• przygotowuje skórę do przyjęcia składników aktywnych z kosmetyków codziennej pielęgnacji
• idealnie sprawdzi się podczas podróży

Dostępna w dwóch kolorach - różowym i zielonym

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Nieziemsko gładka skóra

Szczoteczka ma delikatny w dotyku materiał (miałam wcześniej tzw chińczyka i to naprawdę w dotyku niebo a ziemia).

Jeżeli chodzi o wielkość i kształt to powiedziałabym, że jest to dość duży produkt, ale dobrze leży w dłoni i pomimo wielkości nie jest problematyczny podczas używania np podczas masażu okolic nosa nie było to przeszkodą.

Nie jest to produkt na baterie, z tyłu szczoteczki znajduje się gniazdo - możemy ją ładować na USB co uważam za wygodne i dobre rozwiązanie. Gniazdo osłonięte jest zaślepką dzięki czemu nie ma obaw, że zostanie zalane wodą podczas mycia szczoteczki czy też używania.

Co do tego czy faktycznie czuć na skórze (a właściwie głębiej) , że coś się dzieje to nie jestem pewna. Pierwsze użycie szczoteczki zrobiło na mnie takie wrażenie, że kurczę ten wcześniejszy chińczyk to tylko szumiał a nie było żadnego podskórnego odczucia, a tutaj jednak coś czuć. Kolejne użycia jednak nie dawały mi takiego wrażenia jakoby aż pod skórą było wyczuwalne użycie szczoteczki.

Samo oczyszczanie twarzy przy użyciu szczoteczki jest bardzo przyjemne, można wykonać lekki masaż i przy tym oczyścić skórę. Pierwsze użycie było najbardziej spektakularne pod względem efektów zaraz po umyciu skóry twarzy. Nie mogłam przestać dotykać skóry centymetr po centymetrze, ponieważ była tak niewiarygodnie miękka, że trudno mi było w to uwierzyć, że to dalej moja twarz.

Szczoteczka mocno wygładza i zmiękcza skórę, nie powoduje przy tym podrażnienia czy zaczerwienienia. Dobrze leży w dłoni, wygodnie wykonuje się nią masaż jak i samo oczyszczanie. Skóra po jej użyciu jest gładka i czysta. Najbardziej zauważalne są tu także pory, które są oczyszczone, zaskórników zamkniętych jest mniej. Czarne kropki nie są już taką zmorą jak wcześniej.

Ogólnie to jest to dobrze leżąca w dłoni, delikatna w dotyku, dobrze oczyszczająca i mocno wygładzająca skórę szczoteczka, którą możemy ładować na USB, która nie podrażnia nawet wrażliwej skóry.

Dodam jeszcze jedną zaletę, o której zapomniałam wcześniej - jeżeli po umyciu twarzy z użyciem szczoteczki zastosuję krem to dużo szybciej się on wchłania niż normalnie.

Wart przetestowania!

Jest to moja pierwsza szczoteczka soniczna w życiu i naprawdę jestem zadowolona.
Idealnie trzyma się ją w dłoni, posiada wiele stopni wibracji,wiec każdy znajdzie odpowiedni dla siebie:)
Bardzo dobrze oczyszcza buzie z resztek makijażu oraz nadaje jej elastyczności.
Wielkim plusem jest bateria,która trzyma naprawdę bardzo długo i nie psuje się.
Jest łatwa w utrzymaniu oraz można ją w prosty sposób umyć.
Zauważyłam,że dzięki niej,moja buzia jest bardziej oczyszczona i wygładzona. Nie wyobrażam sobie codziennej pielęgnacji bez tej szczoteczki. Sądzę,że warto sprawdzić ją na swojej twarzy:)

Godna polecenia!

Od kilku tygodni trwa moja przygoda ze szczoteczką soniczną do oczyszczania twarzy.
Wcześniej, choć korzystałam z produktów do oczyszczania twarzy - miałam wrażenie, że nie zawsze udaje mi się oczyścić twarz na tyle dokładnie, aby cieszyć się uczuciem świeżości na twarzy. Kiedy zobaczyłam, że jest okazja skorzystania z promocji na szczoteczkę Dermofuture Precision - zdecydowałam się na zakup. I to była naprawdę najlepsza decyzja, jaką mogłam podjąć.

Szczoteczka jest bardzo zgrabna, ładnie wygląda,

Od tego czasu stosuję szczoteczkę codziennie i mam wrażenie prawdziwego, głębokiego oczyszczenia skóry twarzy. Jednocześnie - używanie szczoteczki zdecydowanie poprawia krążenie, a skóra staje się bardziej wygładzona i jędrna.
Szczoteczka bardzo dobrze sprawdza się w połączeniu z żelami do oczyszczania twarzy. Twarz jest odprężona, wygląda na wypoczętą. Jest gotowa do dalszej pielęgnacji - lepiej wchłania krem, olejki albo serum. Korzystając ze szczoteczki - nie zauważyłam podrażnień albo negatywnego wpływu jej działania na skórę.

Na ten moment - moje doświadczenia przemawiają za tym, aby korzystać z niej dalej. Dlatego też - z ręką na sercu mogę polecić ją również innym.

Niesponsorowane porównanie z Foreo(szczegółowe)

Szczoteczkę zakupiłam po tym jak moja Foreo Luna Play Plus zaczęła tracić ząbki(również te duże) po pół roku używania. Niepojęte dla mnie było jak tak drogi produkt może się tak rozlatywać po zaledwie sześciu miesiącach używania, nie wiem z czego to wynikało, podejrzewam, że być może zbyt agresywnie myłam samą szczoteczkę - nie wiem. Żadnych peelingów, alkoholu czy gęstych glinek nie używałam z jej udziałem, więc pozostaje samo jej mycie, choć robiłam to tylko rękami i wydawało mi się, że wcale nie za mocno.
Do rzeczy. Kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami i tym, że szczoteczka jest duża. Myjąc twarz FLPP bolała mnie w pewnym momencie ręka ze względu na mały rozmiar, a co za tym idzie dłuższe oczyszczanie. Dermofuture jest mniej więcej wielkości dużej Foreo i bardzo wpływa to na czas i komfort.
Ma kilka opcji pulsacji, jest ładowana na kabelek USB, a z tyłu mamy jakby nierówności do masażu skóry - fajna opcja na delikatne wprowadzenie większej ilości kremu, serum, maski, czego tam chcecie. Dla porównania najtańsza Foreo z wymiennymi bateriami ma jeden poziom pulsacji i nie ma tego tyłu, co przemawia naturalnie na korzyść Dermofuture.
No to teraz komfort mycia i wypustki - i tu już zaczynają się schody. Foreo ma ciut dłuższe, a co za tym idzie bardziej gibkie wypustki i BARDZO, BARDZO, BARDZO(!) wpływa to na komfort skóry podczas oczyszczania. Foreo gładko sunie po skórze, Dermofuture po niej jakby jeździ, ponieważ wypustki są krótsze i mało elastyczne, a co za tym idzie - może podrażnić. Dużo przyjemniej używało mi się Foreo, nie miałam uczucia "tyrania" skóry, w przypadku Dermo ma to czasem miejsce. Nie jest to miłe i dla wrażliwców w mojej ocenie ta szczoteczka może się nie sprawdzić. Ja mam bardzo grubą skórę, używanie Foreo 2x dziennie się u mnie bardzo sprawdzało, przy Dermo rozważam używanie jej jednak raz dziennie.
Efekty przy obu szczoteczkach niemniej są takie same. Skóra jest gładka , lepiej wchłania produkty, jest doskonale oczyszczona i wytwarza mniej sebum(co przy mojej tłustej cerze jest prawdziwym wybawieniem).
Podsumowując - czy jest to dobry produkt? Tak. Czy gorszy od Foreo? I tak i nie. Niezbyt przyjemnie się nim myje, może podrażnić, ale jakościowo jest bez zarzutu, jest porządnie wykonany, robi co ma robić i ma wiele funkcji przy niskiej cenie. Niższej nawet od najtańszej wersji Foreo. Ale nie jest to absolutnie jej tańsza wersja. To nie jest kubek w kubek to samo, jeśli ktoś(przyznaję, tak jak ja) się nastawia na idealną kopię w niskiej cenie, to się srogo zawiedzie mając porównanie, jeśli chodzi o samą czynność mycia.
Foreo jest po prostu mięcutkie i przyjazne dla każdej skóry, Dermofuture nieco bardziej szorstkie, a przez to nie sprawdzi się u każdego. Czy Foreo wystawiłabym wyższą ocenę? Żałuję, że nie ma na wizażu opcji połówek gwiazdek, bo dokładnie o połówkę więcej dostałaby ode mnie tamta szczoteczka. Łamiące się wypustki widziałam także w testerach w perfumeriach, wcale nie takich starych, więc podejrzewam, że jest to zjawisko niestety całkiem dla Foreo naturalne, a przy takich cenach w mojej opinii niedopuszczalne.

EDIT: odstawiłam ją, po każdym myciu skóra jest zaczerwieniona i w trakcie mycia wręcz boli, pomimo bardzo delikatnych ruchów i słabego nacisku(a częstotliwość używania zredukowałam do 1 na 2 dni). Odejmuję kolejną gwiazdkę, dla mnie jest nie do użytku. Może jako peeling raz na tydzień się sprawdzi, ale zupełnie nie taka jest jej funkcja.

Fajna, tania, czego chcieć więcej?

Szczoteczkę kupiłam za około 120 zł, gdyż chciałam spróbować to o czym było tak głośno i choć może do oryginału (Foreo) jej daleko to nie stać mnie na to bym mogła sobie pozwolić na szczotkę za 500 zł, dlatego kupiłam coś tańszego.

Szczoteczka z tego co wiem jest tylko w kilku wariantach kolorystycznych, ale myślę, że to nie duży problem. Kształt nieco inny niż szczotki, które zapoczątkowały nowy krok pielęgnacji ale w moim odczuciu jak najbardziej odpowiedni. Warto wspomnieć, że są jeszcze inne, węższe szczoteczki, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Szczoteczka posiada kilka mocy wibracji, który w łatwy sposób można regulować w trakcie oczyszczania, posiada kabel do ładowania oraz co ważne jest łatwa w utrzymaniu i jest wodoodporna.

Posiadam cerę mieszaną i naczynkową a ze względu na codzienny makijaż potrzebuje dobrego oczyszczenia. Zazwyczaj twarz po demakijażu myje trzykrotnie dla dobrego rezultatu lecz z tą szczoteczką jest to jeszcze łatwiejsze. Oczyszcza twarz przy użyciu ulubionego żelu/pianki bez jakichkolwiek podrażnień. Moja cera jest dość wrażliwa na peelingi, jednak robię je często, gdyż mimo, że jest lekko zaczerwieniona głównie policzki to nic się nie dzieje a rumień po chwili znika.

Produkt jest wart swojej ceny i jest naprawdę dobra, dlatego zastanawiam się co szczoteczki za te kilkaset złotych robią dodatkowo? Używam szczoteczki od ponad pół roku i nie mam jej nic do zarzucenia.

Jestem zachwycona

Oczyszczona skóra nabiera nowego znaczenia :) Szczoteczkę stosuję od kilku miesięcy, skóra jest po niej gładka i miękka, zauważyłam wyraźne zmniejszenie porów. Mam skórę skłonną do podrażnień, po kilku pierwszych użyciach skóra była lekko zaczerwieniona ale utrzymywało się to tylko kilka minut. Zmniejszyłam nacisk i jest super. Bateria trzyma baardzo długo. Pierwszy raz ładowałam ją po ponad 2 miesiącach użytkowania.

Rewolucja w codziennej pielęgnacji twarzy!

Szczoteczki używam już od 3 lat - z różnym natężeniem, więc mogę z pełną odpowiedzialnością polecić ją absolutnie wszystkim, bez wyjątku. Jako posiadaczka cery suchej, początkowo obawiałam się właściwości złuszczających szczoteczki, ale szybko spostrzegłam, że zamiast nadmiernego przesuszenia, moja skóra nabrała zdrowego blasku i była niezwykle aksamitna w dotyku. Przez pierwsze pół roku nie rozstawałam się ze szczoteczką na krok, by po latach używać jej wyłącznie 2 razy w tygodniu, w ramach mechanicznego peelingu i dogłębnego masażu twarzy. A jeśli o masażu mowa, to nie samym oczyszczaniem człowiek żyje - polecam także zapoznać się z drugą stroną szczoteczki, bo choć traktowana przez influencerki po macoszemu, potrafi naprawdę rewelacyjnie wpłynąć na jędrność naszej skóry.
Nie żałuję ani złotówki zainwestowanej w to cacko :)!

Alternatywa dla tradycyjnego oczyszczania

Szczoteczkę oceniam dobrze. Jest to przydatny i poręczny gadżet przy oczyszczaniu twarzy. Szczoteczka wykonana jest z miękkiego silikonu, wypustki są idealnej miękkości. Jeśli chodzi o sam proces mycia tą szczotką to jest on bardzo przyjemny. Co prawda nie polecam używać jej codziennie, głównie ze względu na to, że jednak takie szorowanie sobie tą szczoteczka codzien po twarzy może doprowadzić do złuszczenia i osłabienia bariery lipidowej skóry. Ja używam dwa trzy razy w tygodniu, głównie wtedy kiedy wcześniej miałam na twarzy cięższy podkład. Szczoteczka bardzo przyjemnie myje twarz, domywa resztki makijażu, fajnie spienia żel nałożony wprost na nią. Jedynym minusem jest to że mam wrażenie że musimy użyć więcej kosmetyku niż w przypadku tradycyjnego mycia dłońmi, bo szczoteczka wbija w siebie produkt. Plusem jest również to że szczoteczka jest bardzo higieniczna i myje się bardzo łatwo, wysycha bardzo szybko. Jeśli chodzi o poprawę cery to jako takiej nie zauważyłam. porównując do tradycyjnego mycia to po tej szczotce skóra jest bardziej napięta po myciu. Ogólnie, ten gadżet cudów na waszej cerze nie zrobi, ale jako uzupełnienie pielęgnacji lub właśnie przy bardziej wrażliwej cerze do lekkiego złuszczenia nada się w sam raz. Ja nie polecam używać jej codziennie.

Jak dla mnie rewelacja

Ta szczoteczka soniczna spełniła moje wszystkie oczekiwania. Dzieki pulsacjom (których intensywność możemy regulować) skóra delikatnie się złuszcza. Nie powoduje podrażnień, ani alergii. Guma użyta do wyrobu produktu jest bardzo dobrej jakości- włoski nawet pod wpływem gorącej temperatury podczas mycia nie odkształcają się. Bardzo łatwo utrzymać ją w czystości. Może wytrzymać bardzo długo bez ładowania. Za tę cenę zdecydowany godny zamiennik foreo.

Bardzo dobry produkt w niskiej cenie

Zastanawiałam się nad zakupem tej szczoteczki oraz nad zakupem foreo, jednak postawiłam na Dermofuture, gdyż ma dołączony kabelek do ładowania. Po dwóch miesiącach codziennego stosowania widzę ogromną różnice. Znacznie mniej rozszerzonych porów, skóra jest bardziej elastyczna. Nie wiem dlaczego ktoś napisał, że nie nadaje sie do skóry wrażliwej - ja również taką posiadam. Szczoteczka ma różne stopnie prędkości, więc można dostosować pod swoją skórę. I nie trzeba jej mega mocno przyciskać bo wtedy rzeczywiście może i można mieć czerwoną twarz :o jedyne do czego mogę sie doczepić to ciężko dotrzeć do niektórych zakamarków, m.in przy nosie ze względu na kształt szczoteczki.

TAK, tak i jeszcze raz tak !

Szczoteczkę używam tylko raz na dzień, przy wieczornej pielęgnacji, dlatego że moja cera jest mieszana z tendencją do wrażliwej/suchej. Stosują ją od pół roku i jestem w niej zakochana. Kupiłam ją z polecenia jednej z influencerek i nie żałuję. Od pół roku zapomniałam co to pryszcz, a wągry są prawie już nie widoczne. Moja cera jest gładka i przyjemna w dotyku. Wizażystka która ostatnio robiła mi makijaż powiedziała "cera jak pupcia niemowlęcia". Więc coś w tym jest.

Myślałam, że bubel...

Tak jak wiele z was uwiódł mnie internet i zachwalające wpisy wielu blogerek na temat sonicznych szczoteczek do mycia twarzy. Tak długo bombardował mnie przekaz, że ten produkt jest niezbędny w moim codziennym życiu, że w to uwierzyłam. Z nadzieją szukałam sonicznej szczoteczki znanej marki i jej cena wbiła mnie w podłogę. Poczęłam szukać tańszego zamiennika i tak trafiamy na moją przygodę z tą szczoteczką. Wykonano ją z miękkiego silikonu a w zestawie mamy kabel do ładowania, który możemy np podłączyć do laptopa lub naszej ładowarki telefonicznej. Pierwsze oględziny mnie rozczarowały- myślałam- to nie jest szczotka soniczna tylko wibrator do twarzy. Niemniej umyłam nią buzie z zastosowaniem mojego żelu do mycia twarzy. Cały proces był łatwy i przyjemny, po umyciu miałam uczucie delikatnie ściągniętej skóry ale przeszło po użyciu mojej pielęgnacji. To co zobaczyłam rano wbiło mnie w fotel- moje zaskórniki znikły. Po jednym użyciu moje wągry stały się prawie niewidoczne a cera była bardzo miękka, delikatna, bez suchych skórek. Ten produkt to cudo.