Foreo, Luna Mini, Soniczna szczoteczka do oczyszczania twarzy

Foreo, Luna Mini, Soniczna szczoteczka do oczyszczania twarzy

Pojemność 1 szt

LUNA Mini dla każdego rodzaju skóry. Rewolucyjny system oczyszczania twarzy.
Właściwości:
- usuwa z porów dogłębnie pozostałości brudu, tłuszczu i makijażu,
- usuwa martwy naskórek,
- za pomocą pulsacji T-Sonic skóra jest jędrniejsza i promienna,
- łagodne i higieniczne silikonowe wypustki są dopasowane do potrzeb każdego rodzaju skóry,
- kombinacja drobniej rozstawionych wypustek szczoteczki po jednej stronie jest dla cery wrażliwej i normalnej,
- grubiej rozstawione wypustki są przeznaczone do dogłębnego oczyszczania kącików,
- druga strona mająca grubiej rozstawione wypustki jest dla cery mieszanej,
- wystarcza na 300 zastosowań,
- w pełni naładowana po 1 godzinie ładowania,
- ma 2 prędkości,
- nie wymaga wymiany szczoteczki,
- w 100% wodoodporna.

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Efekt po pierwszym użyciu!

Ta szczoteczka to było moje marzenie. I choć wyszły już nowsze wersje, to jednak właśnie jej recenzje skradły moje serce. Foreo otrzymałam od Mikołaja! Aczkolwiek, z tego co mi wiadomo, można je taniej dostać np, w TKMaxx lub online.
Rezultaty zauważyłam już po pierwszym użyciu! Skóra była cudownie oczyszczona i napięta. Ostatni raz czułam taki efekt po peelingu kawitacyjnym.
Szczoteczka ma dwie różne powierzchnie czyszczące, które nadadzą się do każdego typu cery. Jest zgrabna i dochodzi do najmniejszych zakamarków. Moim faworytem są dwa rodzaje szybkości. Ten szybszy używam do twarzy. Natomiast ten wolniejszy stosuje przy okolicy oczu.
Mam nadzieję, że po dłuższym stosowaniu również będę tak zadowolona. Po jakimś czasie dam znać jakie są moje dalszs spostrzeżenia.
Jak ma razie oceniam produkt na mocne 5!

Warto zainwestować!

Szczoteczkę Foreo Luna Mini sprezentowałam sobie dwa lata temu na Święta i nie żałuję ani jednej wydanej złotówki. Do tej pory sprawdza się bardzo dobrze i nic tak nie czyści mojej twarzy jak ona!

Mój numer 1.

Szczoteczka doskonale oczyszcza twarz z wszelkich zanieczyszczen, przygotowujac ja w ten sposób do zastosowania maseczki czy kremu na noc. Po oczyszczeniu za pomoca żelu myjacego, jeszcze przez chwilę masuje nią twarz. Po miesiącu stosowania zauwazylam, ze cera zrobila sie gladsza, a pory zmniejszyly.

szczoteczka Foreo Luna Mini 2

Już po pierwszym zastosowaniu zauważyłam ogromną różnicę w wyglądzie mojej cery : dokładnie oczyszczona, świeża i bardzo wygładzona. Służy mi codziennie przez 3 tygodnie: rano i wieczorem. Jedna strona oczyszcza skórę, a druga strona szczoteczki dokładnie rozprowadza krem. Uwielbiam ją, gdyż poza swoimi funkcjami również przyjemnie masuje twarz i szyję.

idealna dla mnie

dal mnie szczoteczka to strzał w dziesiątkę choć ma jeden minus
nie podrażnia skóry, wygląda doskonale a w dotyku jest tak gładka że mogłabym się tak dotykać i dotykać

jestem zaskoczona że takim delikatnym masażem można zdziałać tak wiele

Czy faktycznie czyni cuda?

Dostałam ją w prezencie, normalnie przy zdrowych zmysłach sama bym nie kupiła ;) używam codziennie od około 3 miesięcy no i faktycznie skóra twarzy jest w bardzo dobrej kondycji, jest promienista, gładka i bardzo dobrze oczyszczona. Ale zanim przeszłam do testów tego cuda, używałam takiej zwykłej małej gumowej szczotki do mycia twarzy za około 5 zł. Efekty identyczne, więc myślę że mo zna zadbać o twarz za grosze w takim samym stopniu :)

Niestety ale moja Luba się zepsuła

Jeżeli chodzi o działanie to Luna Mini strasznie mi się podobała, moja była w kolorze niebieskim, malutka, zgrabna, zajmuje mało miejsca, poręczna. Używanie jej do oczyszczania jest bardzo przyjemne, masaż jest miły, skóra całkiem fajna, oczyszczona. Sięgałam po nią z prawdziwą przyjemnością aż przestała działać. Miało to miejsce po miesiącu. Po prostu zamilkła więc naładowałam ją zgodnie z instrukcją. Użyłam raz, drugi i znowu zamilkła, znowu ją naładowałam zdziwiona bo pisano, że jedno ładowanie wystarcza na długie miesiące. Tym razem okazało się, że ładowanie NIC nie daje, Luna milczy jak zaklęta. Wysłałam ją do Douglasa ( gdzie ją kupiłam, z reklamacją) no i zostałam bez szczoteczki :( postępowanie reklamacyjne trwało ok miesiąca i otrzymałam zwrot pieniędzy ale do tej pory nie kupiłam kolejnej. Zawiodła mnie, że tak szybko przestała działać choć przyznaję, że z działania byłam bardzo zadowolona.

Warta uwagi

Kupiłam szczoteczkę po przeczytaniu innych recenzji w internecie, jest mała, poręczna i szybko się ładuje. Co do samego czyszczenia twarzy nie mam zastrzeżeń, jest delikatna, ale bardzo dokładnie oczyszcza skórę. Polecam

zaprzyjaźniłyśmy się

Jestem od 2 tyg szczęśliwą posiadaczką starszej wersji szczoteczki Foreo mini, długo wahałam się z zakupem ze względu na cenę ale zachęcona bardzo pozytywnymi opiniami postanowiłam zaszaleć no i też znalazłam ją w miarę rozsądnej cenie. Przez pierwsze dni wydawało mi się, że nie będę aż tak zachwycona, jednakże kluczem jest tutaj systematyczność, po regularnym użyciu efekty są zauważalne gołym okiem.

Różowe cudo warte każdej ceny!

Naczytałam się achów i ochów o Lunie i postanowiłam ją wypróbować na własnej skórze, a że zbliżała się Gwiazdka, to i sponsor się znalazł;-) - zwłaszcza, że załapałam się na promocję - 20% w Douglasie, co przy tak drogim gadżecie dało 400zł zamiast 500! I tak stałam się szczęśliwą właścicielką jasnoróżowej Luny. Szczoteczka już na pierwszy rzut oka zachwyciła mnie - jest rozkoszna z wyglądu, cudowna w dotyku i dopracowana w każdym szczególe. Ale to nic, w porównaniu do jej działania! myje dosłownie pieszcząc buzię, delikatnie wibruje masując ją dwoma opcjami wibracji do wyboru, "bzyka" co 15 sek. żeby zmienić strefę szorowania (jeden policzek, drugi policzek, broda i czoło), a jeśli wybierzemy dłuższy program - wyłącza się po 3 minutach. Efekt jej użycia to promienna, gładziutka, aksamitna i idealnie oczyszczona skóra, jakiej nie miałam nigdy w życiu! Mojej Luny używam często pod prysznicem, gryż jest w 100% wodoodporna i stosuje ją najczęściej z piankami (Nivea), ale też z żelami lub nawet mleczkami do mycia twarzy. Nie należy używać jej z peelingami i olejkami, czego nie robię. Kolejnym plusem jest częstość ładowania - mam ją od prawie półtorej roku, a ładowałam 2 lub 3 razy! Jedno malutkie "ale" - uważam, że tak drogi gadżet powinien mieć dołączony woreczek (lub etui) podrównany (duża Luna go ma). Reasumując - moim zdaniem szczoteczka warta jest każdych pieniędzy i obecnie znając jej działanie nie zawahałabym się wydać na nią nawet 3 razy tyle (dodam, że nie zarabiam kokosów;-). Z czystym sumieniem polecam ją każdemu - na pewno warto odłożyć i zamiast butów czy torebki kopić Lunę!

Miły gadżecik

Szczoteczkę mam już od roku. Niebieska mini wersja idealna wersja podróżna i do codziennego użytku. Jej soniczne działanie ponoć pobudza podskórne warstwy do produkcji kolagenu i regeneracji. Używam tylko wieczorem do dokładnego demakijażu. Cera po niej aż świszczy z czystości, kremy lepiej się wchłaniają i poprawia się jej koloryt. Jest to zapewne bardzo fajny i skuteczny gadżecik pod jednym warunkiem, trzeba jej konsekwentnie używać :) Mi jak zwykle szybko się znudziła. Obecnie maltretuję ściereczki Glov.

Genialna! Must Have każdej kobiety

Moja przygoda ze szczoteczkami do oczyszczania twarzy zaczęła sie od zwykłej szczoteczki z włosiem. Borykałam sie wtedy z trądzikiem i stwierdziłam, że moja skóra potrzebuje lepszej pielęgnacji i oczyszcenia. I to był gwóźdź do trumny- trądzik rozniósł mi się jeszcze bardziej. Mimo dezynfekcji włosia szczoteczka nie mogła być dobrze oczyszczona, bo przecież po każdym uzyciu była mokra i włosie pozostawało do wyschnięcia i wnikały w niego bakterie/zanieczyszczenia. Trochę to jednak trwało zanim zrozumiałam, że szczoteczka działa na moją szkodę.
Nie chciałam jednak rezygnować z takiego oczyszczania twarzy - bo jednak jest różnica i szukałam alternatywy i tu pojawiła sie ona- LUNA:)
- wodoodporna
-z silikonu medycznego co jest dla mnie istotne
- wysycha momentalnie po użyciu
- dobrze oczyszcza
- kilka trybów mocy
- uroczy design i wersje kolorystyczne
- ładowanie- raz na pół roku
- malutka- zawsze można spakować do kosmetyczki i nie potrzeba ładowarek, kabli itd

Jedyny minus to cena- ale za taka jakość warto!
I należy pamiętać o umyciu jej po każdym uzyciu i o dezynfekcji raz na jakiś czas.