Pojemność 1 szt

LUNA Mini dla każdego rodzaju skóry. Rewolucyjny system oczyszczania twarzy.
Właściwości:
- usuwa z porów dogłębnie pozostałości brudu, tłuszczu i makijażu,
- usuwa martwy naskórek,
- za pomocą pulsacji T-Sonic skóra jest jędrniejsza i promienna,
- łagodne i higieniczne silikonowe wypustki są dopasowane do potrzeb każdego rodzaju skóry,
- kombinacja drobniej rozstawionych wypustek szczoteczki po jednej stronie jest dla cery wrażliwej i normalnej,
- grubiej rozstawione wypustki są przeznaczone do dogłębnego oczyszczania kącików,
- druga strona mająca grubiej rozstawione wypustki jest dla cery mieszanej,
- wystarcza na 300 zastosowań,
- w pełni naładowana po 1 godzinie ładowania,
- ma 2 prędkości,
- nie wymaga wymiany szczoteczki,
- w 100% wodoodporna.

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Świetna, nie do codziennego stosowania

Szczoteczkę zakupiłam za mniej niż 200 zł w promocji i za taką cenę sprawdza się świetnie, jednak pierwotnej ceny bym nie zapłaciła, bo efekty nie są aż tak spektakularne. Przy codziennym używaniu nie sprawdziła się u mnie, jednak używając jej np. co drugi dzień efekty są super. Opakowanie jest dobrze wykonane, dodatkowo jest mała instrukcja i magnes, mam którym jest kod, dzięki któremu zarejestrujemy produkt na stronie marki.

Hit

Kupiłam na promocji pod wpływem opinii. Na początku mnie podrażniła i odłożyłam ja na dwa tygodnie aby skóra wróciła do normy. Szczoteczka jest genialna. Używam jej co drugi dzien i sprawdza mi się genialnie. Skóra jest dobrze doczyszczona i lepiej wygląda. Nie potrzebuję już tak częstego peelingowania i oczyszczania skóry. Nie wyobrażam sobie teraz mojej pielęgnacji bez foreo ????
Co do ceny to moim zdaniem jest wysoka dlatego warto polować na promocje ????

Super, ale na pewno nie na co dzień.

Na Lunę skusiłam się widząc ją w Tk Maxxie za ułamek ceny (około 150 zł).
I od razu napisze, że nie wyobrażam sobie wydać na nią pierwotnej kwoty. Szczoteczka jest solidnie wykonana, dobrze leży w dłoni. Ja po zakupie ładowałam ją raz,a mam ją już dość długo. Nie zauważyłam też po tym czasie żadnych śladów użytkowania. Cały czas wygląda tak jak w dniu zakupu. Niewątpliwym jej atutem jest to, że możemy zabrać ją pod prysznic, ponieważ jest wodoodporna. Fajne jest też to, że przerwami w drganiach sygnalizuje nam kiedy powinniśmy przestać oczyszczać daną część twarzy.
Skóra po jej użyciu jest bardzo mięciutka, wręcz wypolerowana. fajnie spienia wszystkie kosmetyki myjące i sprawia, że oczyszczanie jest jeszcze bardziej efektowne.
Produkt ma właściwie same zalety, jak dla mnie oczywiście. Ja nie używam jej jednak codziennie. Według mnie używanie jej, to coś w rodzaju peelingu. Nie wyobrażam sobie codziennego szorowania nią po skórze. I nie rozumiem tych wszystkich influencerek, które namawiają do codziennego jej używania. Kto z nas robi peeling codziennie? Nie mówiąc już o dwa razy dziennie...
Tak samo jak peelingu, tak i Luny nie stosowała bym przy wysypie pryszczy, bo zwyczajnie to pogorszy.
Poza tymi dwoma uwagami jest to dla mnie świetny gadżet - zwłaszcza za tą cenę, za którą udało mi się ją kupić. Myślę, że nie będę juz kupować peelingów mechanicznych, a jedynie będę używać tej szczoteczki.

Używam codziennie, polecam

Szczoteczke zakupilam okolo 2 lata temu, sprawdza sie świetnie, uzywam raz dziennie, juz po kilku uzyciach zaczęłam widzieć poprawę, tzn skóra byla wyraznie bardziej oczyszczona, teraz mam o wiele mniej wypryskow oraz zaskornikow na nosie aczkolwiek nie wszystkie zniknely, mimo wszystko bardzo polecam, widac różnicę, minusem jest cena

Foreo, Luna Mini, Soniczna szczoteczka do oczyszczania twarzy
Dostałam ją w prezencie na świeta, stosuję ją już 3 miesiące. Widzę efekty, skóra jest gładka jak pupa niemowlaka! w połączeniu z pielęgnacją daje super efekt! aczkolwiek nie używam jej codziennie, średnio co 3 dzień z rana.
Gdybym miała kupić raz jeszcze, nie zastanawiałabym się!

bardzo przydatna!

jak dla mnie rewelacja! dostałam ja od przyjaciółki na prezent i powiem, że jestem w mega szoku jak fajnie oczyszcza skórę! Złuszcza cały stary zniszczony naskórek pozostawiając skórę gładką.

Dlaczego to tak nie działa jak obiecywali ??

Szczoteczkę kupiłam w Super pharmie za ponad 200zł ( cena promocyjna). Pięknie zapakowana, oryginalna, bez problemu mogłam zalogować się na stronie Foreo i zarejestrować mój produkt.
Szczoteczka posiada kabelek USB do ładowania oraz malutką instrukcje. Produkt posiada świetne plastikowe opakowanie, które jest poręczne i dobrze zabezpiecza szczoteczke.

Posiadam produkt w ciemno-różowym kolorze. Małe wypustki są bardzo mięciutkie,zaś grubsze są sztywniejsze i twardsze. Szczoteczka posiada dwa tryby czyszczące, pierwszy intensywnie czyści i czuć wyraźnie mocne pulsacje, drugi tryb jest znacznie łagodniejszy. Luna mini jest dobrze wykonana, wszystko równo sklejone i dokładnie wykonane zarówno sam produkt jak i jego opakowanie.

Jeżeli chodzi o działanie... po uzyciu produktu twarz jest wyraznie mieciutka, przyjemna, jędrna, niestety przy codziennym uzytkowaniu wysusza. Niestety ja mam problem z tym produktem taki, ze po uzywaniu go codziennie- dostaje nowych wyprysków. Kiedy uzywalam ja 2 tygodnie rano i wieczorem zauwazylam ze zaskorniki wcale nie byly zminimalizowane. Dodatkowo od razu po uzyciu pojawiaja na twarzy mi sie malutkie krosteczki, ktore znikaja po ok 30min.
Obecnie uzywam Foreo kilka razy w tygodniu, jedynie w drugim łagodniejszym trybie.

Produkt nieco mnie zawiódł, oczekiwałam tego efektu wow a otrzymałam troche gorszy efekt na skorze niz bez Foreo.. Być moze zle jej uzywam ???????? ale nie sądze.. Nie przekraczam zalecanego czasu, ktory z reszta szczoteczka swietnie reguluje. Swietny gadzet ale w moim przypadku cos nie wyszlo, chodz przy drugim trybie i uzytkowaniu ok 3 dni w tygodniu- efekt jest fajny, twarz swietlista, miekka i leciutko speelingowana. Produkt bardzo łatwy w uzytkowaniu, pieknie wyglada ale trzeba z nim uwazac i rozwaznie uzywac zeby nie zrobic sobie krzywdy:)

Ideał

Wcześniej miałam Lunę Play Plus, ale ponieważ zaczęła się psuć, kupiłam tą za jakieś śmieszne pieniądze z ebay. Jestem jeszcze bardziej pod wrażeniem niż poprzedniej szczoteczki. Porządna, trwała konstrukcja, silne wibracje, wygoda użycia. Bezbłędnie czyści twarz, zdziera naskórek. Szybko widać efekty w postaci poprawy stanu cery, a także oczyszczenia i zmniejszenia porów. Aktualnie nie wyobrażam sobie życia bez Luny

Best ever! Najlepsza z najlepszych ????

Długo wahałam się przed zakupem, nie oszukujmy się cena jest spora. Jednak po obejrzeniu wielu recenzji i pozytywnymi jej skutkami zdecydowałam się ja kupić. Doskonale oczyszcza skore i przygotowuje ja do dalszej pielęgnacji. Zdecydowanie zmniejszyła się widoczność porów, twarz stała się bardziej napięta i odżywiona. Widać mniejsze wydzielanie sebum, skóra już nie jest taka świecącą i tłusta. Zdecydowanie warta swojej ceny gdyż inne produkty nie radziły sobie z tym do tej pory

Kocham :)

Bardzo długo się przymierzałam do tej wersji szczoteczki. Najpierw kupiłam Luna mini play, była ok ale brakowało mi zwiększenia mocy pulsacji no i często się zawieszała. No więc kiedy Luna Mini była w promocji to od razu skorzystałam. I to był strzał w 10 :) Szczoteczka jest fantastyczna. Teraz rozumiem jej fenomen. Idealnie oczyszcza pory. Skóra po jej zastosowaniu jest miękka, gładka, aż chce się jej dotykac ;) MUST HAVE w pielęgnacji twarzy.

Best ever!

Najlepsza! Trochę wahałam się przed zakupem, nie oszukujmy się cena jest zaporowa. Jednak namówiona waszymi oponiami zdecydowałam się ja kupić. I powiem tak: Mam ja krótko ale zakochałam się w niej bez pamięci. Doskonale oczyszcza skore i przygotowuje ja do dalszej pielęgnacji. Mam odwieczny problem z zaskórnikami, z foreo- zdecydowanie ich widoczność się zmniejszyła. Zdecydowanie warta swojej ceny.

numer 1 wśród szczoteczek

nie ma co się oszukiwać.
foreo ma swoją cenę nie bez powodu.
posiadam też szczoteczkę inface xiaomi i jest to jednak odczuwalna różnica między nimi...
fakt że foreo jest drogie ale:
-ma miękki, delikatny, cieniutki silikon który sunie po twarzy
wibracje są zupełnie inne niż w xiaomi(tam jest jak zwykła wibracja w telefonie) - delikatne ale zarazem intensywne

domywa twarz, jest gładka, miękka, przyjemna, nie robia się żadne krosty i inne niespodzianki
to zdecydowanie mój najlepszy zakup od lat:)
używam jej codziennie rano i wieczorem z żelem do mycia twarzy którego aktualnie używam.
polecam każdemu
napewno kupię kolejną szczoteczkę z foreo może nawet model wyżej, tą droższą bo wiem że warto