Nivea, Hairmilk, Mleczna odżywka do włosów o normalnej strukturze

Nivea, Hairmilk, Mleczna odżywka do włosów o normalnej strukturze

Hairmilk Mleczna odżywka pielęgnująca stworzona specjalnie by regenerować włosy o normalnej strukturze bez obciążania. Pielęgnująca formuła specjalnie dopasowana jest do normalnej struktury włosów. Ułatwia rozczesywanie i sprawia, że włosy są lśniące i sprężyste.

do włosów suchych i zniszczonych
regenerujące
w tubie
Skóra głowy
sucha i wrażliwa
hipoalergiczna

Ułatwia rozczesywanie

Odżywka ma bardzo delikatny zapach oraz ładne opakowanie. Konsystencje ma gęstą i z łatwością nakłada się na włosy. Włosy się lepiej rozczesuje po jej użyciu i nawet wygładza je. Włosy stają się lśniące i odżywione.

Pozytywne zaskoczenie

Po totalnej porażce związanej ze spotkaniem z szamponem z tej serii, do wykorzystania zostały mi dwie odżywki, w końcu promocje żądzą się swoimi prawami i jak coś na nich kupisz w korzystnej cenie warto byłoby chociaż raz użyć. Bardzo sceptycznie podchodziłam do obu produktów. Okazało się, że zupełnie niepotrzebnie! Odżywki fajnie się sprawdzają. Włosy są wygładzone, miękkie, nie ma najmniejszego problemu z ich stylizacją, ułatwiają rozczesywanie, włosy są lśniące i nawilżone. I bardzo ładnie pachną! To ogromny plus tej serii, bo kultowy już krem NIVEA to wręcz zapach kojarzony z moją babcią i dzieciństwem. Dobrze więc, że pozytywne skojarzenia nadal pozostaną.

Przeciętna

Po pozytywnych opiniach skusiłam się na zakup tej odżywki jednak nie oczarowała mnie swoim działaniem.
Nie nawilżała moich włosów ale sprawiała, że łatwo się rozczesywały.
Nie zrobiła na mnie wrażenia.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Wspaniała pielęgnacja

Odżywka znajduje się w "odwróconej" tubce o pojemności 200 ml. Zamykana jest na klik. Samo opakowanie jest wygodne i poręczne. Z łatwością można wydobyć kosmetyk do samego jego końca.

Odżywka ma bardzo gęstą, zbitą konsystencję. Przypomina maskę do włosów. Dobrze się rozprowadza i również dobrze spłukuje.

Zapach
Podobnie jak inne kosmetyki z tej serii odżywka pachnie jak najstarszy krem tej marki, znany chyba wszystkim. Zapach ten dość długo utrzymuje się na włosach.

Stosowanie
Odżywkę należy nałożyć na wilgotne, umyte włosy unikając bezpośredniej aplikacji na skórę głowy. Następnie dokładnie spłukać.

Działanie
Odżywka przede wszystkim nie obciąża włosów. Należy jednak pamiętać, aby nakładać ją w umiarkowanych ilościach. Świetnie wygładza włosy, ułatwia ich rozczesywanie, wyglądają one na zdrowsze i są bardziej lśniące. Nie puszą się, ani nie elektryzują. Są miękkie i miłe w dotyku. Odżywka jest bardzo wydajna, wystarczy na pewno na kilka miesięcy. Jest doskonałym uzupełnieniem dla szamponu i odżywki w sprayu z tej serii.

Niestety nie

Ten kosmetyk kupiłam w Lidlu wraz z szamponem w cenie 11 zł.
Byłam bardzo ciekawa tego produktu,bo szampon sprawdza się całkiem nieźle.
Niestety odżywka nie sprawdziła się zbyt dobrze.
Jest zamknięta w ładnym opakowaniu o pojemności 200 ml.
Posiada przyjemny,ale i intensywny zapach.
Konsystencja jest gęsta,ale odżywkę dobrze się rozprowadza po włosach i spłukuje bez problemu.
Niestety nie zauważyłam szczególnej pielęgnacji.
Odżywka dodaje blasku włosom,ale nie nawilża ich jakoś mocno,a także nie ułatwia ich rozczesywania.
Szkoda,że ten kosmetyk u mnie się nie sprawdził.

Po dłuższym używaniu obciąża

Na początku był super- odżywiał, nabłyszczał, nawilżał i ułatwiał rozczesywanie. Po pewny czasie zaczął obciążać włosy (mimo małej ilości jaką nakładałam). Wyglądały na tłuste i niemyte tydzień. Zapowiadała się na nową ulubioną odżywkę a skończyło się na bublu. Podobnie było z szamponem.
Używam go już tylko do golenia.
Opakowanie się rozwala.

Zdecydowanie na plus

Odżywka jest świetnym uzupełnieniem dla szamponu, mam długie i cienkie włosy do tego wysokoporowate, unikam odżywek bez spłukiwanie bo obciążają mi włosy. Ta odżywka przede wszystkim nie obciąża, zmiękcza, ułatwia rozczesywanie, wygładza.

bardzo dobra

Ciężko mi znaleźć odpowiednią odżywkę. Nigdy nie kupuję ponownie tej samej, bo zawsze mi coś nie pasuje. Ta odżywka mnie zaciekawiła głównie tym, że są 3 wersje dla 3 różnych rodzajów włosów. Nie wiem w sumie jakie mam. Grube na pewno nie, czy takie cienkie też pewna nie byłam, więc padło na wersję do włosów normalnych. Produkty do włosów firmy Nivea mi nie służą. Zawsze nie obciążają i tu też się tego bałam.

Włosy mam długie, jest ich dużo, są suche, niezniszczone.

*Odżywka jest gęsta, treściwa, takie jak lubię. Przypomina maskę.

*Zapach typowego kremu Nivea.

* Odżywka absolutnie nie obciążą mi włosów. A zawsze po szamponach i odżywkach z Nivea mam włosy mega oblepione, oklapnięte. Dobrze dociąża włosy, nie puszą się i nie elektryzują.

*Naprawdę je nawilża. Nie są już takie suche i nawet nie mam konieczności nakładania po myciu olejku czy serum, bo wcześniej były mega sianowate.

*Włosy są gładsze i bardziej błyszczące.

Ja jej używam przeważnie co 2-3 dni i mi pasuje. Trzymam tyle ile biorę prysznic, więc pewnie ok.5 min.

Pierwszy raz Nivea zaskoczyła mnie pozytywnie. Zamierzam wypróbować jeszcze dwie pozostałe wersje.

Trochę ciężka

Lubię produkty nivea za zapach, a ta odżywka również przypadła mi do gustu, lecz jest ciężka. Włosy nawilża, ale przy tym też przyspiesza przetłuszczanie. Po użyciu włosy fajnie rozczesują się i są miękkie w dotyku, lecz lubię mieć je uniesione od nasady, a ona daje odwrotny efekt. Dodam że włosy staram się myć co 2 dni, a od kąd jej używam nawet 24 h nie wytrzymują.

Nie

Niestety nie jestem zadowolona z tej odżywki, słabo nawilża włosy suche, poza tym plączą się po niej i robią się straszne kołtuny. Moje włosy ogólnie mają tendencje do plątania, ale po żadnej odżywce nie musiałam jeszcze spędzać godziny na rozczesywaniu ich. Jest wydajna, ale osobiście zużywam ją jako balsam do golenia. Być może sprawdzi się w codziennej pielęgnacji przy włosach mniej wymagających.

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Spełnia swoje zadanie!

Fajny, przystępny cenowo kosmetyk do włosów o normalnej strukturze.
Stosuję jej głównie na końce i muszę przyznać, że jestem zadowolona.

Produkt jest wydajny, zamknięty w poręcznym opakowaniu, ma przyjemny zapach i wyraźnie nawilża włosy ułatwiając rozczesywanie.

Moje końce dzięki odżywce Nivea zyskują blask, witalność, odżywienie i ochronę. Są miękkie w dotyku i lekko się układają.

Wspominałam już, że bardzo lubię tą markę? :)

Nie dla mnie

Nivea Hairmilk to odżywka, która być może sprawdzi się w codziennej pielęgnacji u osób bez większych problemów z włosami, ale nie zapewni spektakularnych efektów. Na moich suchych, wymagających nawilżenia i odżywienia włosach spisała się słabo.

PLUSY:
-Bardzo ładny zapach, charakterystyczny dla produktów marki Nivea
-Przyjemna konsystencja - nie jest ani za gęsta, ani zbyt lejąca, dobrze się ją nakłada
-Dobry stosunek wydajności do ceny

MINUSY:
-Obciąża włosy
-Nie ułatwia rozczesywania
-Nie daje efektu lśniących włosów
-Nie regeneruje

Mimo sympatii do marki nie wrócę do produktu, bo znam wiele równie niedrogich odżywek, które dają znacznie lepsze efekty.