Biotebal, Rzęsy XXL, Serum pobudzające wzrost rzęs

Średnia ocena: 4.00/5

13641 opinii
Średnia ocena: 4.63/5

Cena PLN 38.99

Biotebal rzęsy XXL to specjalistyczne serum, które już po 3 tygodniach stosowania zapewnia efekt długich, pięknych i zdrowych rzęs. Dzięki specjalnej formule Inno-BiBiotin™, serum skutecznie i bezpiecznie wydłuża, pogrubia i wzmacnia rzęsy oraz brwi.

Przy regularnym stosowaniu specjalistyczne serum Biotebal rzęsy XXL stanowi doskonałą i znacznie tańszą alternatywę dla przedłużania i liftingu rzęs u kosmetyczki oraz zagęszczania i doklejania sztucznych rzęs.

odżywki do rzęs
stymulujące wzrost
w tuszu
hipoalergiczna
żel

Rzęsy XXL tylko z biotebal

Marka Biotebal znów mnie nie zawiodła i zaskoczyła swoją skutecznością. Serum pobudzające wzrost rzęs przyznaję, że działa: moje rzęsy stały się mocniejsze (nie wypadają jak dotychczas) i jakby się zagęściły (ale to może dlatego, że nie wypadają). Poza tym sama aplikacja jest bardzo łatwa i wygodna - za pomocą "pisaka" rozprowadza się po nasadzie rzęs. U mnie zdecydowanie serum spełniło oczekiwania

Widoczny efekt

Nie spodziewałam się widocznych efektów na swoich jasnych i krótkich rzęsach ale pozytywnie się zaskoczyłam. Już po 3tygodniach systematycznego stosowania rzęsy stały się grubsze, lekko wydłużone i odżywione. Jestem ciekawa dalszych efektów:)

Produkt mocno podrażnił powieki

Bardzo byłam pozytywnie nastawiona do testowania odżywki do rzęs Biotebal. Niestety ale alergia skutecznie ostudziła mój zapał. Już nie raz stosowałam inne odżywki ale nigdy żadna nie wywołała takie silenej reakcji alergicznej jak odżywka od Biotebal.
Duże i poręczne opakowanie skrywa kremowa konsystencję ktora idealnie nakadala się poręcznym pędzelkiem. Miałam kilka podejść do stosowania produkty Niestety kaDu kończył się tak samo.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Dłuższe rzęsy w trzy tygodnie?

Producent obiecuje, że już po trzech tygodniach rzęsy będą widocznie dłuższe, jak jest w rzeczywistości? Zdecydowanie serum spełnia obietnice producenta. Moje rzęsy po trzech tygodniach stosowania są wyraźnie dłuższe i grubsze. Nie do końca wierzyłam, że uzyskam widoczny efekt w tak krótkim czasie. Serum jest bardzo łatwe w użyciu, dzięki opakowaniu z precyzyjnym pędzelkiem. Jeśli chcesz mieć dłuższe i grubsze rzęsy w zaledwie trzy tygodnie to według mnie jak najbardziej warto sprawdzić serum od Biotebal.

Warto stosować!

Efekty serum widać po kilku tygodniach. Rzęsy są bardziej zagęszczone, dłuższe. Po wytuszowaniu widać różnicę. Serum ma wygodny aplikator, a sama aplikacja jest szybka. Nie rozmazuje się, nie szczypie w oczy. Mam wrażliwą skórę, a serum nie podrażniło mnie. Produkt warty wypróbowania, bo cena nie jest wygórowana, a efekty są widoczne.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Bezpieczne i skuteczne w działaniu

Serum zamknięte jest w estetycznym, eleganckim opakowaniu.
Dołączony do niego aplikator w postaci bardzo cienkiego pędzelka oraz odpowiednia konsystencja produktu, ułatwiają aplikację, czyniąc ją precyzyjną.
Serum jest bezpieczne dla wrażliwych okolic oczu. Przy innych wcześniej używanych tego typu produktach, moje powieki, na linii rzęs, najczęściej reagowały podrażnieniami, w postaci pieczenia i przekrwienia. Tutaj nic takiego się nie zdarzyło ani razu, więc ogromny za to plus.
Po około dwóch tygodniach codziennego stosowania, zauważyłam, zmniejszenie ilość wypadających podczas demakijażu rzęs i brwi. Ponadto stały się one bardziej sprężyste i zauważalnie pogrubione oraz w miejscu utraconych, zaczęły pojawiać się nowe. Serum sprawiło także, iż stały się dłuższe.
Moim zdaniem to bardzo dobry produkt, który pozwala poprawić kondycję najbardziej osłabionych nawet rzęs i brwi. Osobiście, w przyszłości, na pewno niejednokrotnie po nie będę sięgać.

Serum do rzęs Biotebal

Brak zapachu, konsystencja płynna w pędzelku, który nie był komfortowy podczas aplikacji i trzeba było czekać na wykonanie makijażu.Opakowanie - aplikator w długopisie z cienkim pędzelkiem. Mam cienkie, krótkie rzęsy , które są jasne i mało widoczne.
Serum stosowałam ok 3 tygodni, jednak nie widzę żadnych rezultatów. Rzęsy nie są ani gęste , ani dłuższe. Może mniej wypadają ale to jedyny plus.
Serum jest bezbarwne i bezwonne i nie podrażnia oczu ????

Rzęsy XXL

Produkt otrzymałam do testów dzięki wizaz.pl, na początku podeszłam do tego sceptycznie jednak jakie moje było zdziwienie kiedy po prawie 3 tygodniach stosowania zauważyłam małe efekty już gołym okiem. Rzęsy się wydłużyły, wzmocniky i zaczęły równo rosnąć. Nadmienię że rzęsy regularnie kilka dobrych lat przedłużałam i zagęszcza łam - po zdjęciu szukałam czegoś co je odżywki. I dzięki uprzejmości wizaż.pl mogłam to przetestować. Produkt jest zamknięty w opakowaniu przypominający tusz do rzęs, aplikator zaś przypomina końcówkę do eyelinera więc sama aplikacja zajmuje doskonie 5 sekund. Zapachu nie ma. Co najważniejsze nie podrażnilo to moich oczu które potrafią być kaprysne. Jestem zadowolona z efektu. Jest to wydajny specyfik więc napewno na długi czas starczy i napewno do niego wrócę.

Liczyłam na więcej

Mam mieszane uczucie co do działania tego serum. Ciężko mi określić, czy zadziałało ono tak delikatnie, że trzeba na prawdę mocno się przyjrzeć, żeby zauważyć jakąś różnicę, czy po prostu chciałabym zobaczyć jego efekty. Rzęsy są po nim jakby minimalnie bardziej gęstsze, dłuższe i wzmocnione. Może po prostu muszę dłużej czekać na efekty, ale jak dotąd przy regularnym stosowaniu są znikome. Serum nie podrażniło mi skóry, ani nie piekło. Opakowanie jest małe i poręczne, końcówka, którą nakładamy produkt jest w typie eyelinera co pozwala wygodnie zaaplikować go. Zapach jest bardzo delikatny i ledwo wyczuwalny, a po nałożeniu serum w ogóle nie wyczuwalny.

Serum jest mega.

Pierwszy raz stosuje serum do rzęs i jestem pozytywnie zaskoczona efektami.Pierwsze efekty zauważyłam już po dwóch tygodniach stosowania.Rzęsy są dłuższe i bardziej widoczne.Codziennie przed snem nakładam cieniutkim pędzelkiem nad linią rzęs i jest bardzo wydajny.

Maleńkie cudeńko

Moje brwii i rzęsy od jakiegoś czasu stały się strasznie ubogie . Zaczęły wypadać włoski oporowo , gdy zaczęłam używać produkt Biotebal Rzęsy XXL stwierdzam , że jest to małe cudeńko , które ograniczyło wypadanie do minimum. Brwii stały się gęste i rzęsy napewno dłuższe . Jestem mega zadowolona z tego produktu . Aplikacja również jest prosta . Konsystencja jest dość wodnista lecz nie rozlewa się nic nie spływa nam do oka . Wystarczy jedno przeciągnięcie po brwi czy na linii rzęs tak jak producent nakazuje . Napewno polecę ten kosmetyk znajomym i kupię następne opakowanie.

Biotebal serum do rzęs

Serum do rzęs, w buteleczce jak tusz do rzęs. Pędzelek, którym nakłada się preparat na rzęsy i brwi. Bezapachowy, nie szczypie w oczy. Serum wydajne, dobrze się nakłada. Biotebal stosuję regularnie od dobrych dwóch tygodni. Na ten moment nie widzę efektów działania preparatu. Nie zauważyłam, aby moje rzęsy czy brwi były wydłużone czy pogrubione. Jedyny efekt jaki zauważyłam to to, że rzęsy mniej mi wypadają przy wykonywania demakijażu. Być może jest jeszcze za wcześniej. Może moje rzęsy potrzebują trochę więcej czasu. Nadal mam rzadkie, cienkie i słabe rzęsy i brwi. Jednakże nie przekreślam kategorycznie tego serum, daje mu czas i czekam na efekty, będę kontynuować stosowanie.