Biotebal, Rzęsy XXL, Serum pobudzające wzrost rzęs

Biotebal, Rzęsy XXL, Serum pobudzające wzrost rzęs

Biotebal rzęsy XXL to specjalistyczne serum, które już po 3 tygodniach stosowania zapewnia efekt długich, pięknych i zdrowych rzęs. Dzięki specjalnej formule Inno-BiBiotin™, serum skutecznie i bezpiecznie wydłuża, pogrubia i wzmacnia rzęsy oraz brwi.

Biotebal rzęsy XXL zawiera bimatoprost - znany i uważany obecnie na świecie za jeden z najskuteczniejszych składników pobudzających wzrost rzęs i hamujący proces ich wypadania oraz składniki pochodzenia roślinnego o właściwościach łagodzących.

Przy regularnym stosowaniu specjalistyczne serum Biotebal rzęsy XXL stanowi doskonałą i znacznie tańszą alternatywę dla przedłużania i liftingu rzęs u kosmetyczki oraz zagęszczania i doklejania sztucznych rzęs. Wizażanki, pośród wielu zalet serum Biotebal, jak skuteczność i brak podrażnień, chwalą jego niewygórowaną cenę, wydajność i łatwość stosowania.

stymulujące wzrost
w tuszu
<10ml
hipoalergiczna
żel

Serdecznie polecam stosować je na rzęsy, na brwi niestety nie działa

Przed zastosowaniem nowego serum Biotebal zrobiłam około 2 miesiący przerwy po tym jak skończyłam stosować poprzednie serum by w pełni zobaczyć jak ten produkt działa i z czystem sercem mogę go polecić.
Recenzję rozpocznę od jego dostępności, online możemy je dostać prawie wszędzie w cenie około 30-40zł. Stacjonarnie też można je zakupić w drogeriach oraz większych hipermarketach.
Serum jest treściwe, ale lekko wodniste i według mnie jest to minus produktu bo serum dzięki swojej wodnistości nie raz spłynęło mi nie tam gdzie trzeba, na szczęście nie podrażnia bardzo oczu i nadmiar serum powoduje lekkie zaczerwienienie. Nigdy mnie nie uczuliło, nie wywołało łzawienia.
Serum bardzo dobrze wpłynęło na moje rzęsy, efekty zauwazyłam po upływie pierwszego tygodnia w trwałości rzęs. Bardzo często wypadają mi one podczas demakijażu i są widoczne na płatkach, jednak po stosowaniu serum takiego zjawiska nie ma. Zaś efekty takie jak zwiększenie się gęstości rzęs czy wydłużenie ich zauważyłam po upływie 1-2 miesięcy. Trzeba na nie nieco poczekać, ale są tego czekania warte. Rzęsy na prawdę rosną jak na drożdzach podczas stosowania tego produktu, ale też efekt utrzymuje się po zaprzestaniu stosowania serum. Lekko obawiałam się co będzie się działo z moimi rzęsami po tym jak odstawie to serum, minęły 3 tygodnie i mają się dobrze, wciąż nie wypadają oraz są gęste i wydłużone.
Aplikacja serum jest bardzo łatwa i należy do przyjemnych, trzeba się postarać żeby zrobić sobie krzwydę używając tego produktu.
Jeżeli chodzi o opakowanie to jest ono prawie identycznych rozmiarów jest bardzo znane i popularne serum marki Long4Lashes. Malutkie, poręczne, słoiczek z długim aplikatorem, który jest jednoczęsnie zaketką. Zmieści się w każdej kosmetyczce, miałam to serum ze sobą w trakcie podróży nic się nie wylało, nie uszkodziło. Opakowanie jest białe i jest to oczywiste, że się brudzi, ale to plasticzek więc można je przemyć płynem micelarnym i wygląda na nowe.
Wydajność jest standardowa, używałam wcześniej już kilka takich produktów i zużcyie serum Biotebal XXL zajęło mi 3 miesiące, czyli tyle samo co inne produkty.
Producent wspomina również o tym, że serum można stosować na rzęsy, aczkolwiek w moim przypadku totalnie się ono nie sprawdziło i nie wywołało żadnych widocznych efektów.
W składzie serum znajdziemy dość wysoko: Bimatoprost, Biotynę, Pantenol, Polisacharydy oraz ekstrakt ze świetlika lekarskiego. Brzmi miło ale też działa miło na rzęsach, zdecydowanie polecam każdemu ten produkt bo daje wspaniałe efekty.

Polecam!

Zauważyłam że rzęsy dosłownie sypią mi się z oczu, nie wiedziałam co robic i jak je pielęgnować. Stosowałam różne olejki ale bez skutku. Z pomocą przyszła ta odżywka - efekt zauważyłam po 2 tygodniach - wypadły ale dużo mniej. Po miesiącu zauważyłam że są dłuższe i wypadają tylko pojedyncze sztuki (czyli tak jak to powinno wyglądać naturalnie)

Dobry

Stosuje od prawie dwoch miesięcy. Rzęsy stały się długie i mocnejsze. U mnie problem byl z wypadaniem, efekt zobaczylam juz po tygodniu. Nie mam gestszych rzes ale sa grubsze. Sa tez minusy stosowania, swedza mnie po powieki, delikatnie sa zaczerwienione

świetny

Długo szukałam dobrego i w dobrej cenie produktu, który pomoże mi wydłużyć rzesy. Z całego serca mogę Wam polecić biotebal.
Ja juz widze efekty po 3 tygodniach stosowania.
Rzęsy są o wiele dłuższe i przy lekkim, dziennym smooky eyes nie muszę doklejać kępek rzęs w kącikach oczu. Mam opadające powieki więc jak dla mnie ten produkt to zbawienie
Polecam!

Cudo!

Z natury mam długie rzęsy ale dość rzadkie. Dlatego postanowiłam kupić te serum. Obawiałam się, że mnie uczuli jak poprzednie serum. Moje obawy były niepotrzebne. Produkt jest bardzo delikatny i skuteczny. Opakowanie robi wrażenie. Jest bardzo eleganckie, poręczne. Produkt łatwo się nakłada dzięki pędzelkowi. Najważniejszą rzeczą są efekty, które widać już po 2 tygodniach. Rzęsy są zdecydowanie zagęszczone, lekko wydłużone, przyciemnione, lśniące. Polecam każdej kobiecie te cudo!

Rzęsy jak przedłużane!

Kupiłam odżywkę, bo zauważyłam, że moje rzęsy stały się z czasem mniej gęste. Chciałam je wzmocnić i w miarę możliwości pobudzić wzrost. Efekty stosowania odżywki zdecydowanie mnie zaskoczyły. Po 3 tygodniach dostrzegłam, że rzęsy są gęstsze, a po 6 tygodniach stały się widocznie dłuższe - do tego stopnia, że kilka koleżanek myślało, że mam przedłużane, sztuczne rzęsy :)
Odżywka, mimo małej pojemności, jest bardzo wydajna. Stosowałam ją zgodnie z instrukcją: co wieczór przez 6 tygodni i nie zużyłam jeszcze pierwszego opakowania.

Jest ok

Serum faktycznie sprawia, że rzęsy stają się gęste i mocne. Ja efekty zauważyłam już po 2 tyg. Jednak ..hmmm.. bardzo podrażnia. chyba bardziej niż inne produkty tego typu. Plusem jest niska cena i szybkie efekty.
Stosuję raz na 3-4 dni ponieważ obawiam się podrażnień.
Jeśli znajdę coś innego w podobnej cenie raczej porzucę Biotebal

Jestem na tak!

Po sztucznych rzęsach, moich naturalnych zostało niewiele, na szczęście zaryzykowałam z Biotebal. Nie spodziewałam się jakiś super efektów. A tu niespodzianka, fakt na efekt trzeba poczekać (przecież rzęsy nie odrosną w 1 dzień ;) ) Ale z tygodnia na tydzień było moich rzęs naturalnych więcej, aż w końcu stały się gęste długie, zdecydowanie polecam uzbroić się w krótką cierpliwość a efekty są naprawdę zadowalające :)

Serum pobudzające wzrost rzęs

Zachęcona skutecznością tabletek postanowiłam wypróbować również kosmetyki tej marki. Kosmetyk jest faktycznie skuteczny i sprawia, że wyrastają nowe rzęsy, a stare są mocniejsze. Warto podkreślić, że serum należy stosować regularnie. Z efektu jestem zadowolona, bo tak naprawdę nie spodziewałam się efekty wow po serum za taką cenę.
Produkt łatwo się aplikuje i nie skleja rzęs.

Dla mnie ok

Polecam. Stosuje z małymi przerwami od 2017 roku i rzęsy są super. W pewnym okresie chciałam przedłużyć rzęsy, ale kosmetyczka stwierdziła, że moje rzęsy sa na tyle długie że poleca lifting i tak też zrobiłam. Rzęsy są super.

Słaby efekt...

Kupilam ponieważ poleciła mi klientka, rzęsy miała cudne. W moim wypadku nie stety brak jakiegokolwiek efektu, spodziewalam się pięknych rzęs a tutaj 0, nie zrobiły się ciemniejsze, mocniejsze, geściejsze a tym bardziej długie. Nie stety szkoda pieniędzy wolę zdecydowanie wrócić do long 4lash działał genialnie. Każdy musi dopasować produkt do siebie u mnie narazie się nie sprawdza ale dam mu jeszcze szansę używam 6 tygodni i może jeszcze wykiełkują...

Zakochalam sie

2 lata nosilam sztuczne rzesy, w koncu zmadrzalam i sciagnelam. Matuniu jak wygladaly moje rzesy, plakalam dwa dni, maz sie wkurzyl i przyniosl mi z apteki olejek rycynowy i odzywke biotebal. Dziewczyny, po tygodniu juz widzialam roznice, po 4 odstawilam olejek rycynowy i jechalam na samej odzywce. Mam tak dlugie i geste rzesy, ze nawet gdyby mi doplacano nie zaloze sztucznych! Biotebal- aplikacja jest mega prosta i bezpieczna, nie uczula, oczy nie szczypia, szybko sie wchlania. Wg producenta starczac ma na chyba 2 mce. Mam od pazdziernika, a od miesiaca stosuje nieregularnie. Jedno opakowanie starczylo na 5 miesiecy regularnego stosowania (smarowalam tylko na noc). Co jest najwazniejsze? Ze jak zaczelam stosowac nieregularnie to rzesy nie stracily na dlugosci i objetosci. Nadal sa piekne!