Biotebal, Rzęsy XXL, Serum pobudzające wzrost rzęs

Średnia ocena: 0.00/5

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.61/5

zobacz więcej ofertzwiń

Biotebal rzęsy XXL to specjalistyczne serum, które już po 3 tygodniach stosowania zapewnia efekt długich, pięknych i zdrowych rzęs. Dzięki specjalnej formule Inno-BiBiotin™, serum skutecznie i bezpiecznie wydłuża, pogrubia i wzmacnia rzęsy oraz brwi.

Przy regularnym stosowaniu specjalistyczne serum Biotebal rzęsy XXL stanowi doskonałą i znacznie tańszą alternatywę dla przedłużania i liftingu rzęs u kosmetyczki oraz zagęszczania i doklejania sztucznych rzęs.

odżywki do rzęs
stymulujące wzrost
w tuszu
hipoalergiczna
żel

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Fajny produkt godny polecenia!

Serum pobudzające wzrost rzęs zapakowany jest w bardzo eleganckie białe opakowanie, wyglądem przypomina tusz do rzęs. Ma bardzo precyzyjny aplikator co sprawia że nakłada się go bardzo precyzyjnie. Ma delikatny specyficzny zapach, który mi nie przeszkadza. Stosowałam serum wieczorem i jestem zadowolona z dotychczasowych efektów. Moje rzęsy stały się mocniejsze i gęstrze, mniej mi wypadają. Stosowałam już kilka tego typu produktów i to serum pozytywne mnie zaskoczyło. Będę nadal używać. Polecam na rzadkie i słabe rzęsy.

mega produkt

produkt bardzo dobry,wydajny i skuteczny, konsystencja bardzo mi odpowiada,jestem bardzo zadowolona gdyż nie miałam rzęs wogóle ale teraz mam, stosowałam 3 tygodnie i jestem mega zadowolona

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Pogrub swoje rzesy z biotebal tak to mozliwe

B I O T E B A L rzęsy XXL..
to serum:
✅ idealne dla oczu wrażliwych,
✅ nie ma żadego zapachu
✅ łattwa i przyjemna aplikacja
✅ efekty zauważalne od pierwszego użycia
Czy wydłużyło mi rzęsy? Nie wiem, ale napewno je pogrubiło! Momentami myślałam, że to tusz, a one zmieniły barwę na ciemniejszą i są grubsz, jest ich więcej!!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Efekty nie są zbyt spektakularne

Mam bardzo cienkie i rzadkie rzęsy, wiec serum Biotebal miało być moim wybawieniem od przedłużania rzęs. Niestety tak się nie stało, póki co! (Cały czas będę je stosować i daje mu szanse). Serum jest dość wydajne i ma dobrze rozpisana instrukcję. Po stosowaniu go prawie miesiąc nie zauważyłam wielkiej poprawy, jedynie rzęsy i brwi przestały mi tak wypadać i stały się mocniejsze, ale nie powiedziałabym, że dłuższe czy o wiele gęstsze. Niestety zauważyłam u siebie łzawienie i pieczenie oczu po nocy.

Bardzo fajny kosmetyk

W fajnym, ciężkim opakowaniu wyglądającym jak eyeliner znajdziemy bardzo fajny produkt.
Zacznę od opakowania. Bardzo estetyczne, ciężkie, w tym dobrym znaczeniu tego słowa, opakowanie . Aplikator w formie eye linera. Pędzelek pozwala na precyzyjne nałożenie produktu na linię rzęs lub brwi. Ja skupiłam się na rzęsach, a resztka produktu na pedzelku trafiała na brwi. Pędzelek nie pobiera dużo produktu. Jedno zaniżenie starcza na jedno oko.
Nie nakłada się go zbyt dużo więc nie ma ryzyka że.produkt dostanie się do oka.
Z racji aplikatora nałożenie serum jest łatwe. W moim przypadku nie powodowalo podraznienia oka. Rano moje oczy nie były podrażnione, a zdarzało się to w przypadku innych serów tego typu.
Po 3 tygodniach stosowania zauważyłam różnice. Moje rzęsy stały się dłuższe. Znajomi zaczęli zwracać uwagę na moje spojrzenie i chwalić stan moich rzęs.
To samo moja kosmetyczka. Co potwierdza że włoski stały się mocniejsze i dłuższe. Jedyny minus że rosną co poniektóre całkiem prosto. Ale wolę długie i proste niż krótkie i podkręcone.
Parę słów o zapachu. Przy aplikacji kompletnie nie wyczuwalny.
Wydajność. Myślę że spokojnie starczy na kilka miesięcy.
Czy polecam. Oczywiście że tak!

Serum na mocną trójkę

Z serum Biotebal Rzęsy XXL wiązałam duże nadzieje, wraz z upływem czasu okazało się, że zbyt wielkie. Owszem serum działa, ale nie w takim tempie na jaki liczyłam. Moje rzęsy nieco się wydłużyły, ale nadal nie ma efektu „wow” czy chociażby przysłowiowej „firanki”.
Kosmetyk bardzo łatwo się aplikuje, dodatkowo końcówka z delikatnym pędzelkiem ułatwia precyzyjność. Dzięki temu można bez problemu dotrzeć w kąciki naszego oka. Serum jest bezwonne, bezbarwne i praktycznie jest niewyczuwalne po nałożeniu. Nie szczypie w oczy i nie uczula. Zostało umieszczone w wygodnym i schludnym opakowaniu, więc może je bez problemu mieć w każdej chwili przy sobie.
Kosmetyk stosowałam razem z moją córkę i cały czas mam wrażenie, że nic z niego nie ubyło, więc jest mega wydajne. Zarówno moja pociecha jak i ja zauważyłyśmy niewielką różnicę. Rzęsy stały się odrobinę dłuższe, i jakby było ich trochę więcej, i tyle. Liczę jednak, że przy dłuższym stosowaniu, a może nawet przy kolejnym opakowaniu efekt będzie o wiele bardziej wyraźny. Na dzień dzisiejszy nie skreślam Biotebal Rzęsy XXL , wprost przeciwnie nadal jestem ciekawa jakie da efekty po kilku tygodniach systematycznej aplikacji.

Serum do rzęs

Serum ma przyjemną konsystencje. Nie sprawia dyskomfortu nie podrażnią. Na codzień nosze soczewki i mam wrażliwe oczy .Mam wrażenie że rzęsy są wyraźnie wzmocnione i zagęszczone. Polecam.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Bardzo dobre serum do rzęs

Serum dobrze się sprawdziło na rzęsach, na brwiach nie zauważyłam zagęszczenia czy przyciemnienia włosków. Rzęsy za to wydłużyły się i nabrały ciemniejszego koloru, myślę że jeszcze kolejne trzy tygodnie i rzęsy będą wyglądać jak prawie od stylistki rzęs ;)
Opakowanie jest bardzo poręczne, a cieniutki pędzelek pozwala bardzo łatwo dozować odpowiednią ilość serum.

Jeszcze za wcześnie

Stosuję Biotebal rzęsy xxl od trzech tygodni. Serum jest zamknięte w pojemniczku jak tusz do rzęs, bardzo estetycznym i poręcznym. Pędzelek aplikacyjny jest bardzo przecyzyjny do rzęs, do brwi lepsza byłaby końcówka ze szczoteczką. Póki co zauważyłam że rzęsy mniej wypadają, nie zauważyłam natomiast pogrubienia i wydłużenia, być może jeszcze za krótko stosuje. Nie skreślam go jeszcze.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Brak wzrostu i gęstości brwi i rzęs

Serum Biotebal zamknięte jest w ładnym szklanym opakowaniu. Jest ono ciężkie i solidne. Daje to uczucie stosowania luksusowego produktu. Rzęsy po zastosowaniu stają sie sztywne i sklejone, dlatego nie używam go przed nałożeniem tuszu ponieważ wyglada to słabo. Stosuje jedynie przed snem wieczorem.

Niestety nie jest to long4lashes, przez 3 tygodnie stosowania nie odnotowałam ani pogrubienia ani wydłużenia rzęs.

Produkt zgodny z opisem!

Biotebal rzęsy XXL po 3 tygodniach stosowania sprawdził się genialnie, rzęsy po całości stały się nieco dłuższe , ale jaka gęstość zyskały to coś fenomenalnego! Kupię kolejne opakowanie, rzęsy rosną jak na drożdżach!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Serum dobre nawet dla wrażliwych oczu

Jako posiadaczka lichych, płowych i krótkich rzęs, śmiało mogę stwierdzić, że produkt działa, choć potrzeba do tego cierpliwości i czasu. 3 tygodnie, które zapewnia producent, u niektórych mogą nie przynieść żadnych rezultatów. W moim przypadku było widać delikatny przyrost rzęs rzędu 2mm oraz delikatne zagęszczenie brwi. Najładniejszy i widoczny efekt zauważyłam przy wytuszowaniu rzęs tym samym tuszem, który stosowałam przed testowaniem serum.
Sam preparat jest bardzo wydajny, żelowy, łatwo się nakłada i jest bezzapachowy. Nie podrażnieniu moich bardzo wrażliwych oczu, co bardzo mnie zaskoczyło.
Ja ze swojej strony produkt polecam ale trzeba uzbroić się w cierpliwość przy jego stosowaniu.
Będę dalej używać go, może zauważę jeszcze większe przyrosty moich włosków.