Dermedic, Tolerans Sensitive, Fizjologiczna emulsja micelarna

Dermedic, Tolerans Sensitive, Fizjologiczna emulsja micelarna

Demakijaż i oczyszczanie skóry nadwrażliwej, alergicznej, nadreaktywnej i po zabiegach, z wodą lub bez użycia wody.

Dzięki podwójnemu układowi micelarnemu preparat skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia, sebum oraz makijaż bez wywoływania podrażnień, ani uczucia ściągnięcia i wysuszenia.

Emulsja łagodzi podrażnienia i zapobiega nadreaktywności układu odpornościowego skóry. Specjalnie dobrane łagodząco-pielęgnujące składniki aktywne, w tym Glucan-Forte, D-Panthenol i Alantoina, sprawiają, że naturalna bariera skóry i jej fizjologiczna równowaga pozostają nienaruszone. Następuje wzmocnienie odporności immunologicznej wrażliwej skóry.

Utrzymuje właściwy poziom nawilżenia skóry – zastosowana w formule Gliceryna sprawia, że emulsja skutecznie chroni obronny płaszcz lipidowy naskórka, dzięki czemu ogranicza transepidermalną utratę wody (TEWL) oraz wspiera proces wiązania wody w przestrzeniach międzykomórkowych.

Idealna w przypadku dwóch sposobów mycia: spłukiwania twarzy wodą po umyciu, jak również oczyszczania twarzy bez użycia wody, za pomocą płatków kosmetycznych.

Produkt polecany osobom, dla których oczyszczanie wiąże się z odczuwalnym dyskomfortem, z powodu np. wyjątkowo wrażliwej skóry, poddania się zabiegom z zakresu medycyny estetycznej, odczuciu ściągnięcia, napięcia skóry po użyciu powszechnie dostępnych środków do oczyszczania, nietolerancji oczyszczania z użyciem wody, itp.

Polecam!

Bardzo dobry produkt dla suchej skory pod oczami, twarz, szczerze polecam. Dla alergikow lub osób mających problemy z sucha skóra. Świetny do demakijażu oczu i twarzy!! ;)

Ukojenie dla wrażliwej skóry.

Jestem posiadaczką skóry tłustej, trądzikowej, która jednocześnie okresowo jest przesuszona i wrażliwa. Na polecenie lekarza po zastosowaniu peelingu z kwasami kupiłam tą emulsję - miała być idealnym remedium na wszelkie podrażnienia i zaognioną po zabiegu buźkę. Początkowo obawiałam się trochę gliceryny w składzie, ale stwierdziłam - raz kozie śmierć, próbujemy! I muszę z pełnym przekonaniem stwierdzić, iż jest to najlepszy kosmetyk do mycia twarzy, jaki kiedykolwiek miałam! Większość powoduje u mnie uczucie ściągnięcia skóry i suchości po umyciu, ale nie ten produkt. W tym przypadku po umyciu cera jest wręcz ukojona, a makijaż dokładnie domyty. Ba, nawet w przypadku dostania się emulsji do oczu nic nie piecze. Jestem zachwycona!

Najlepszy

Jak w tytule - najlepszy jaki dotąd używałam. Emulsja dokładnie oczyszcza moją twarz, oczy od makijażu. Nie podrażnia mojej atopowej skóry( w tym także wokół oczu! ) . Nie szczypie w oczy a twarz po użyciu nie jest ściągnięta ani sucha.

Przereklamowana

Nie mozna jej niz zarzucić oprocz nieporęcznej tubki (lepsza bylaby pompka) i wysokiej ceny. To drugie jestem w stanie zaakceptowac przy produktach wybitnych, ten jest po prostu dobry. Byc moze jest stworzony dla cery suchej lub atopowej ale przy mieszanej sprawdza sie przecietnie. Oczyszcza skutecznie, ladnie nawilża ale gliceryna wysoko w skladzie troche zapycha plus mam uczucie jakby lepkiej twarzy po użyciu. Plus za wydajność. Kocham Dermedic ale tutaj tylko 4 z minusem, nic wiecej.

Nie zachwyca i ta cena

Zakupiłam pod wpływem bardzo pozytywnych opinii.
Po miesiącu stosowania stwierdzam, że za taką kwotę kupię znacznie lepsze i wydajniejsze produkty do oczyszczania twarzy.
Słabo myje, nie podrażnia, odrobinę wysusza. Wersja bez wody nie sprawdza się, pozostawia tłustą warstwę na twarzy.
Bardzo nieporęczna tuba, ciężko otwiera się.

Fajna, bo nie podrażnia

Szukałam jakiegoś zamiennika dla wszelkich drogeryjnych żeli do mycia twarzy, które zawsze powodowały u mnie uczucie ściągnięcia i podrażnienia skóry - jednym słowem używanie ich nie było przyjemne i na pewno nie polepszało stanu mojej cery. Tę emulsję kupiłam pod wpływem opinii na Wizażu, żeby wypróbować coś dla wrażliwców.

Jestem zadowolona z produktu, ponieważ spełnia moim zdaniem obietnice producenta - a przede wszystkim jest delikatny.

Używam na co dzień zamiast żelu do mycia, stosuję bez użycia wody, do zmycia sebum i podkładu, ale nie do zmycia makijażu oczu czy ust (do tego używam innych kosmetyków).

Odjęłabym pół gwiazdki za nieusuwanie głębszych zaskórników, ale jeśli ktoś nie ma z nimi problemów, to kosmetyk powinien się u niego sprawdzić.

Świetny produkt

Emulsję poleciła mi moja koleżanka, która jest zachwycona z działania produktu. Teraz mnie zaraziła tym zachwytem. Nie jestem w stanie już myć twarzy czymś innym. Emulsja jest delikatna, nie podrażnia oczu. Jestem alergikiem i większość środków do pielęgnacji lub oczyszczania mnie uczula. Tutaj nic złego się nie zadziało. Bardzo dobrze oczyszcza z makijażu i zanieczyszczeń. Nie pozostawia nieprzyjemnego filmu, a wyczuwalnie nawilża skórę. Uwielbiam ten kosmetyk!

W końcu

W końcu produkt, który nie pozostawia skóry lepkiej i tłustej, tak jak konkurencyjna emulsja. Bardzo dobrze oczyszcza skórę ze makijażu i zanieczyszczeń. Radzi sobie również z mocnym makijażem i nie rozmazuje go. Jest delikatna dla skóry, koi i łagodzi podrażnienia. Nie szczypie w oczy, nie powoduje łzawienia. Jest bardzo wydajna. Świetny produkt dla wrażliwców.

Świetna sprawa

Zalety

skuteczność
wydajność
zapach

Super jako drugi etap oczyszczania

Dałabym mu 5, ale muszę zdjąć jedną gwiazdkę za radzeni sobie z makijażem.
Nie kupiłam go w celu zmywania makijażu, a jako drugi etap oczyszczania, ale producent obiecuje demakijaż, więc też się odniosę.
Dla mnie nie radzi sobie ze zmywaniem makijażu, w porównaniu z płynami micelarnymi to wypada bardzo blado, trzeba bardzo długo go zmywać i schodzi wtedy bardzo dużo emulsji.
ALE zastosowany po demakijażu jako żel do mycia twarzy to radzi sobie pięknie. Wystawiam recenzje za siebie i za chłopaka - oboje jesteśmy zadowoleni, a on nawet bardziej, bo ta emulsja pomogła pozbyć mu się dużych wyprysków z czoła. Na dodatek jako jedyna na rynku nie podrażnia jego bardzo wrażliwej skóry i nie powodje uczucia ściągnięcia, wysuszenia i pieczenia.
Jest niezwykle delikatna, a przy tym skuteczna - polecam każdemu, nawet nie posiadającym nadwrażliwej skóry, to po prostu bardzo dobry produkt do mycia twarzy.

Jedyny, po którym nie łzawią moje oczy

Bardzo polubiłam ten żel. Kupuję go, kiedy tylko jest w promocji. Jest niezwykle delikatny, zupełnie nie podrażnia skóry ani- co dla mnie bardzo ważne- oczu. Cenię go również za to, że cera po nim nie jest ściągnięta i sucha-produkt pozwala zachować komfort skóry od momentu umycia aż do nałożenia kremu. To w tym momencie jedyny dla mnie kosmetyk do zmywania makijażu, który nie wywołuje łzawienia oczu i podrażnień, które w konsekwencji u mnie zawsze kończy się opuchniętymi powiekami i bardzo podrażnioną skórą wokół oczu. Produkt ma bardzo rzadką konsystencję (co niestety dla mnie znacznie obniża jego wydajność, ale jednocześnie ułatwia wstępne zmycie makijażu oczu bez użycia wody) i jest pozbawiony zapachu. Pięknie rozprawia się z makijażem codziennym- przy wodoodpornych czy długotrwałych formułach możliwe, że konieczne będzie użyć nieco wiecej produktu. Niestety przy codziennym użytkowaniu kupuję go co około 3 tygodnie, nie należy do najbardziej wydajnych kosmetyków- ale można na to przymknąć oko wobec tak fenomenalnego działania.

Jestem zadowolona

Świetny produkt do demakijażu i oczyszczania skóry. Bez problemu zmywa nawet mocny makijaż. Plus za możliwości użytkowania. Można używać z wodą lub jak kto woli na wacik. Ja jednak jestem za wersją z wodą, bez tarcia. Jest delikatny dla skóry, nie podrażnia oczu, nie szczypie i nie ściąga twarzy. Bardzo fajnie odświeża i nawilża skórę. Mam bardzo wrażliwą i alergiczną skórę. Po stosowaniu tego produktu nic mi nie było. Skóra była widocznie odżywiona i zdrowa.