Vianek, Seria Różowa, Łagodzący olejek do demakijażu

Średnia ocena: 3.68/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

Preparat do demakijażu oczu, twarzy i ust, którego bazę stanowią oleje , m.in. z pestek winogron, słonecznikowy i kokosowy oraz oczyszczający olej rycynowy. Rumianek lekarski, zmacerowany w olejach, to źródło związków o właściwościach przeciwalergicznych i regenerujących, dzięki czemu olejek łagodzi także wszelkie podrażnienia i koi skórę m.in. w okolicach oczu i powiek. Po zastosowaniu pozostawia skórę oczyszczoną, nawilżoną i ukojoną.

łagodzące, oczyszczające

Bardzo delikatny -
*nie podrażnia
*nie wysusza
*nie uczula
Ma bardzo przyjemną i delikatną konsystencje. Bardzo dobrze daje radę nawet z mocnym i wodoodpornym makijażem ???? maluje się codziennie, olejek stosuje od Ok. Miesiąca i na chwile obecna jestem bardzo zadowolona
Polecam !❤️

Przeciętny

Przetestowałam kilka olejków do demakijażu i ten wypada po prostu przeciętnie. Domywa makijaż, ale mógłby to robić lepiej. Trzeba trochę poświęcić czasu, ale generalnie rozpuszcza to co ma rozpuścić. Gorzej tylko z jego zmyciem. Niestety jest bardzo tłusty i ciężki i nie schodzi samą wodą. Żeby mieć pewność, że skóra została dobrze oczyszczona, trzeba zmyć wodą, poprawić płynem micelarnym i umyć twarz żelem. Oprócz tego nie ma mowy o otworzeniu oczu podczas zmywania, bo zachodzą mgłą i szczypią. Zapach też jest przeciętny, taki ziołowy. Opakowanie bardzo wygodne, a sam produkt mega wydajny. Kiedyś już zużyłam całe opakowanie, niedawno do niego wróciłam ale w międzyczasie poznałam lepsze produkty, także nie wiem czy kupię ponownie. Chociaż po pierwszym opakowaniu myślałam, że już nie kupię, a jednak była promocja i kupiłam :D Także no jest spoko, warto przetestować

średniak

Formuła średnioprzyjemna, raczej z gaunku mażących się a nie zmywających.
Zostawiał tępy film na skórze.
Dosyć dziwny zapach.
Testowałam różne kosmetyki do demakijażu dwuetapowego i ten wypada najsłabiej

Skuteczny w dobrej cenie

Jeden z lepszych olejków do demakijażu. Bardzo dobrze rozpuszcza makijaż, nawet wodoodporny. Po zmyciu wstępnym czuć delikatną warstwę olejku, ale po umyciu buzi żelem znika to uczucie. Delikatny, słabo wyczuwalny zapach. Na promocji można kupić w fajnej cenie. Polecam.

Bardzo fajny produkt

Świetny produkt. Choć nie jest kosmetykiem emulgującym, doskonale oczyszcza buzię z nawet mocnego, wodoodpornego makijażu. Zachach subtelny i przyjemny. Polecam.

Do farbek jest ekstra !

Olejek zamknięty zostaw w buteleczce z pompką o pojemności 150 ml , w konsystencji jak rzadki olej o żółtawym zabarwieniu oraz miłym, delikatnym zapachem . Rękawica w kolorze różowym, mięciutka oraz delikatna była do niego załączona. Całość razem zamknięta została w tekturowym pudełeczku.
Olejek zaaplikowałam łącznie 3 pompkami na mokrą rękawicę. Tak przygotowanym produktem zaczęłam bezpośrednio zmywać makijaż. Nie opiszę Wam mojego szoku, bo jeszcze z niego nie wyszłam. Błyskawicznie po jednym przetarciu myjką mój makijaż po prostu się rozpuścił i zmył . Nie musiałam pocierać, trzeć . Nic. Wystarczył jeden ruch aby cera była oczyszczona z pudru, podkładu czy cieni . Rękawica pod wpływem wody oraz olejku stała się delikatna jak chmurka ! Demakijaż wykonałam w chwilkę.
Po zakończonych czynnościach cera pozostała tłusta, świecąca i idealnie gotowa do reszty myjących pielęgnacji . Olejek mnie nie podrażnił, nie uczulił ani nie zapchał . Po zmyciu olejku cera była bardzo oczyszczona, gładka i nawilżona. Tak na prawdę nie wiele mi już było trzeba przy wieczornej pielęgnacji.
Znalazłam kolejną perełeczkę, której już nie zamienię na inny kosmetyk !

Mój faworyt

dla mnie idealny, moj pierwszy olejek do demakijazu to był lancome, ten bije go na głowę. Delikatny skuteczny, nadaje się do tłustej/mieszanej cery. Skora oczyszczonam odzywiona, nie przesuszona i nie tłusta. moj faworyt

Świetny

Produkt ten posiada w składzie kilka cennych substancji aktywnych. Bazą są między innymi oleje roślinne, jak kokosowy, słonecznikowy, rycynowy i z pestek winogron. Taka mieszanka komponentów pozwala na dokładne oczyszczenie buzi z makijażu, a także niektórych zanieczyszczeń, kurzu, brudu i sebum.
Dodatkowo w formule znajduje się wyciąg z rumianku lekarskiego łagodzącego wszelkie podrażnienia skóry i działającego regenerująco.
Za pomocą olejku do demakijażu twarzy marki @vianek.pl z różowej serii zmywanie make-upu będzie więc przebiegać bez trudu i nieprzyjemnych dla cery konsekwencji, także w wrażliwej strefie wokół oczu i ust.
Skóra zostanie oczyszczona, nawilżona i ukojona!

Jak używać tego olejku?
Niewielką ilość (1-2 dozy) olejku nanieś na wilgotną skórę i wmasuj kolistymi ruchami. Następnie dokładnie zmyj mokrą ściereczką, wacikiem lub tonikiem.

Świetny olejek do demakijażu

Na prawdę świetny olejek do demakijażu jak za tą cenę. Zużyłam już kilka opakowań.

Makijaż robię codziennie i wieczorem stosuje dwuetapowe oczyszczanie. Pierwszym krokiem jest olejek do demakijażu, gdyż stosując tusz wodoodporny mam problem potem go domyć zwykłem płynem micelarnym. Olejek z Vianka sprawdza się super - ładnie wszystko rozpuszcza i zmywa, ale jednak wymaga domycia się żelem.

Opakowanie w pompce jest super, skład również.

Przyjemny zapach

Olejek ma delikatny, przyjemny zapach ziaren. Dobrze rozpuszcza makijaż, nie szczypie w oczy, ale ciężko go się zmywa. Nie emulsyfikuje z wodą jak tego oczekiwałam, ale może moje oczekiwania są mylne. Jest wydajny. Zmywam go wodą i płynem miceralnym. Dokupię go :)

Naturalny, czyli... szybko zepsuty

Och, ile ten olejek miał u mnie prób... Kupiłam kilka opakowań, ale albo miałam pecha albo po prostu jest to cecha tego produktu, ale za każdym razem produkt psuł się w połowie opakowania. Co dokładnie się działo? Zmieniał kolor, konsystencję i zapach. Od razu dało się to wyczuć, bo zamiast delikatnej, przyjmnej woni czuć było zupełnie co innego. Z tego względu, choć formuła mi całkiem odpowiadała zaczęłam szukać innego tego typu produktu, bo płacenie pełnej ceny, a zużywanie połowy mija się z celem. Dodam, że zawsze sprawdzałam datę ważności i wg tego powinien być nadal zdatny do użytku.
Czy warto spróbować? Jeśli zależy Ci akurat na tym produkcie i nie będzie Ci przykro, gdy olejek zbyt wcześnie się zepsuje - warto. Ale ja wolę już nie ryzykować i kupować coś innego.

OPAKOWANIE: bardzo wygodna pompka, nic się nie ślizga, wygodnie się dozuje, nie zacina się.

ZAPACH: delikatny, przyjemny

DZIAŁANIE: bardzo dobrze zmywa makijaż, ale należy też go dokładnie zmywać żelem, bo inaczej zostanie na twarzy, szczególnie trzeba zwrócić uwagę na oczy i ich okolice

OGÓLNA OCENA: Produkt sam w sobie jest w porządku, ale nie kupię go ponownie ze względu na problemy z psuciem się

Moje odkrycie

Moje odkrycie tego roku.
Polecam osoba z cera wrażliwa, sucha, naczynkowa:) Rewelacja!!!
Wbrew nazwie "olejek" nie powoduje po użyciu tłustego filmu na twarzy a świetnie zmywa makijaż ( także oczu) i doskonale nawilża. Ma także kojący wpływ na cerę.
Produkt do stosowania obowiązkowo!!!!