Zobacz oferty

Średnia ocena: 2.43/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Serum stosuje się w celu zmniejszenia niedoskonałości skóry i regulacji wydzielania sebum. Przyspiesza gojenie wyprysków, delikatnie rozjaśnia blizny potrądzikowe. Stosuje się go przed kremem/ cięższym serum. Nie można stosować go razem z witaminą C. Pomocny w leczeniu zmian trądzikowych.

Niezastąpiony

Nie wyobrażam sobie bez niego mojej pielęgnacji! Kosmetyk pomógł mi znacznie ograniczyć powstawanie nowych wyprysków. Serum wnika w skórę bardzo szybko i można po chwili przystąpić do dalszych kroków pielęgnacyjnych. Nie posiada ani zapachu, ani koloru (i właściwie cenie sobie taki minimalizm). Jedynym minusem jest jego dostępność. Co ciekawe, jego zamiennik marki Revox, nawet w połowie nie był tak efektywny, choć skład jest porównywalny.

The Ordinary, Niacinamide 10% + Zinc 1%, Serum do twarzy

Serum kupiłam po przeczytaniu opinii na KWC. Po odstawieniu antykoncepcji stan mojej cery uległ pogorszeniu i poszukiwałam produktu, który pomoże jej dojść do siebie. Serum ma lekką konsystencję, która rozprowadzona na suchej skórze może się nieco lepić - polecam przed użyciem przemyć twarz tonikiem bądź zwilżyć hydrolatem i odczekać kilka sekund, dopiero później aplikować serum. Szybko się wchłania - co dla mnie jest niezwykle istotne i świetnie współgra z kremami - zarówno tymi bardziej odżywczymi jak i lekkimi na dzień. Serum używałam 2 razy na dobę. Jeśli chodzi o działanie to w przypadku mojej cery zauważyłam poprawę po około 2 tygodniach regularnego stosowania. Mniej wyprysków, cera bardziej rozświetlona. Odnośnie redukcji przebarwień - tutaj zaobserwowałam, że szybciej znikają, chociaż efekt nie jest spektakularny. Serum może delikatnie szczypać przy aplikacji - mi to osobiście nie przeszkadza. Przy dłuższym działaniu może jednak wysuszać skórę - teraz stosuję go tylko na noc. Ogólnie to bardzo polecam ten produkt.

OK ale łatwo przedobrzyć

Używam od 5 mcy- na początku byłam zachwycona. Jednak przepdbrzylam - miałam czas, ze przemywałam serum do codziennej pielęgnacji. To był błąd - zbyt mocno wyruszyłam skore. Serum dobre do stosowania od czasu do czasu- ładnie wysusza zmiany. Produkt dobry dla osób borykających się z trądzikiem

Moja miłość!

Długo szukałam czegoś do mojej mieszanej cery co faktycznie się sprawdzi. Po dlugich próbach i poszukiwaniach trafiłam na The Ordinary . Na początku stosowania myślałam ze jest on totalnie nie dla mnie. Wysypało mnie i byłam załamana. Jednak po dłuższym stosowaniu moja cera stała się naprawde super. Zapomniałam jak to jest mieć jakieś niedoskonałości. :) Wydaje mi się że wyrzucił on wszystko na zewnątrz dlatego na początku mnie tak wysypało. Ale czasem warto pocierpieć aby cieszyć się potem piękną cerą. :) W lecie przestalam go stosować i zauwazyłam pogorszenie cery. Dlatego wrocilam do niego w zimie i tak stosuje codziennie nakładając na niego krem. Buzia jest promienna, rozświetlona bez niedoskonałosci.

dobry na krótki okres czasu

Na samym początku w trakcie stosowania tego serum moja cera lekko się pogorszyła, potem nastąpiła jej poprawa i to był moment na odstawienie tego produktu. Niestety nie robiąc tego moja cera prawdopodobnie w wyniku za mocnego jego działania i za dużego naruszenia jej bariery ochronnej zaczęła się psuć. Dlatego według mnie serum nadaje się na krótki okres czasu i wtedy jego działanie jest zadawalające.

Jest świetne

Polecam! Moja cera (przetłuszczająca się) po zastosowaniu nie świeci się, a przy dłuższym stosowaniu powoduje mniejsze wydzielanie sebum. Należy jednak używać kremów nawilżających, bo produkt może przesuszyć skórę. Mimo buteleczki 30ml produkt jest bardzo wydajny :)

No super

Serum używałem przez około 5 miesięcy, i chyba nadszedł czas na recenzję tego dziwnego kosmetyku.

Serum stosowałem codziennie na noc pod krem, po wcześniejszym użyciu toniku. Zaobserwowałem, że serum działo szybciej po prysznicu, przetarciu skory tonikiem. Bez toniku nie miałem dobrych efektów :) Miałem okres 2 tygodni bez używania toniku - duży błąd.

Przez pierwsze trzy tygodnie nie działo się nic, skóra była tak samo zanieczyszczona jak przed. Oczywiście stosuję także peelingi i maski oczyszczające. Ale do pielęgnacji włączyłem serum. Po tym czasie skóra troszkę się rozjaśniła, drobne zmiany znikały szybciej. Po około 6 tygodniach nastąpił wysyp, i to dość konkretny. Wszystkie moje problematyczne miejsca wypełniły się podskórnymi bolesnymi gólami. Czoło, lewe ucho i troszkę na brodzie.

Oczyszczanie z tego trwało około 2 tygodnie. Nie mogłem w tym czasie używać peelingów mechanicznych, tylko enzymatyczne. Niestety troszkę więcej zapchał się nos, bo akurat tam potrzebuję silnego zdzieraka. Po około 2 miesiącach moja skóra zmieniła się nie do poznania. Stare przebarwienia rozjaśniły się na tyle, że muszę się dobrze przyjrzeć w lustrze żeby je znaleźć. Czoło jest o wiele ładniejsze, bez wyprysków i gigantycznej ilości zaskórników. Obecnie stosuję dwa razy w tygodniu dla potrzymania efektu i w celu wykończenia produktu. Naprawdę polecam.

Mój must have

Jestem posiadaczką cery problematycznej skłonnej do powstawania wyprysków i zaskórników, przed pierwszym użycie tego serum miałam masakrę na twarzy praktycznie cała była pokryta wypryskami ale po mniej więcej 2 tygodniach stosowania rano i wieczorem tego serum zobaczyłam wielką różnicę, miałam mniej niedoskonałości i zwężone pory. Mega polecam dla osób posiadających cerę problematyczną.

NAJLEPSZY

Do produktu The Ordinary - serum niacinamide, podchodziłam bardzo ostrożnie. Słyszałam, że u wielu osób wyrządził więcej krzywdy niż pożytku. Dlatego też wprowadzałam go ostrożnie. Najpierw jedna kropelka do kremu, potem dwie i w końcu już bezpośrednio na twarz. Efekty, których doświadczyłam są spełnieniem moich marzeń. Moja wcześniej zapchana skóra oczyściła się, została wygładzona, koloryt wyrównany...Polecam wszystkim z całego serduszka!!

Moje odkrycie

Uwielbiam i ubolewam, że ciężko do dostać. Pierwszy kosmetyk (w połączeniu ze stosowaniem toniku i "krwawego peelingu", który poprawił stan mojej skóry - brak podskórnych niedoskonałości, mniejsza ilość wągrów, brak wyprysków, gładka i promienna skóra. Bardzo lubię tę markę. Stosunek jakości do ceny jest bardzo fair, niestety teraz nie tak łatwo do kupić. Poluję na niego, żeby kupić kolejne opakowanie.

zaczął mi szkodzić

Swoją przygodę z tym serum rozpoczęłam w styczniu 2020, w ciągu kilku miesięcu zużyłam wtedy 3 opakowania. Byłam zakochana po uszy w tym produkcie, przyczynił się do zmniejszenia trądziku, wygładził skórę, pozytywnie wpłynął na przebarwienia i przetłuszczanie się skóry. Po tym czasie byłam zmuszona zrobić przerwę, ponieważ nie mogłam go nigdzie dostać. Moja skóra radziła sobie na początku świetnie, wyglądała bardzo ładnie, ale po pewnym czasie zaczęła się pojawiać większa ilość zmian więc sięgnełam po mojego starego przyjaciela, czyli owe serum. Na początku pojawił się duży wysyp, byłam zaskoczona, ponieważ za pierwszym razem nic takiego nie nastąpiło, ale stwierdziłam, że to przeczekam. Okej, minął pewnien czas, skóra zaczęła się ogarniać, ale nadal wyglądała gorzej niż przed użyciem serum. W tym momencie jestem już dawno po okresie w którym oczyszczanie powinno ustąpić- niby jest lepiej, ale nadal wyskakuje mi sporo podskórnych zmian czyli coś czego nie miałam od bardzo dawno. Zrobiłam reserch i okazało się, że spora liczba osób ma ten sam problem. Z bólem serca, ale podjęłam decyzję o odstawieniu tego serum, wypróbuję inne produkty z niacynamidem.

Uwielbiam

Serum świetnie radzi sobie z niedoskonałościami. Po ok. miesiącu stosowania zauważyłam, że pojawia się znacznie mniej niedoskonałości i zdecydowanie szybciej znikają. Już po pierwszym użyciu widać znaczące efekty. Produkt nie wysuszył mi skóry. Serum jest bardzo wydajne i w przystępnej cenie:) Niestety nie poradził sobie u mnie z przebarwieniami:(