Head & Shoulders, Moisturizing Care, Szampon przeciwłupieżowy 'Nawilżenie skóry głowy'

Szampon przeciwłupieżowy Head & Shoulders Moisturizing Care z trójfazową formułą oczyszcza, chroni i nawilża Twoje włosy oraz skórę głowy (przy regularnym stosowaniu), możesz więc cieszyć się zdrowo wyglądającymi i pięknymi włosami aż do 100% bez łupieżu (usuwa widoczne oznaki łupieżu, przy regularnym stosowaniu).

do włosów przetłuszczających się, do włosów z łupieżem
przeciwłupieżowe, oczyszczające
Skóra głowy
przetłuszczająca się, problemowa

Nawet ok

Bardzo lubię szampony head&shoulders ten kupiłam bomlubie próbować różnych rodzajów. Myje się nim dość fajnie bo ma konstrukcję odpowiednią i dość dobrze się pieni. Niestety ale a mnie akurat ten ma z bardzo mdły zapach stąd też nie jest już dla mnie. Włosy są ładnie umyte i gładkie. Z łupieżem radzi sobie fajnie.

Mój ratunek na zestresowaną skórę głowy ❤

Cóż, wiele z nas to zna: stres, dużo stresu w każdej dziedzinie życia, organizm odreagowuje jak tylko może, ale często stres odkłada się... na skórze głowy!
W sumie, lepiej na skórze głowy, niż na twarzy! ;)

Ten szampon H&S uratował moją skórę głowy w najgorszym momencie jej walki ze stresem. To tak zaczęłam przygodę z szamponami z tej firmy, wcześniej nie miałam odwagi nawet popatrzeć w kierunku półki z butelkami z tym szamponem, bo poczta pantoflowa kilka ładnych lat temu mnie do tego mocno zraziła. Ale długa i żmudna walka z poharataną i wysuszoną skórą głowy, oraz oczywiście opinie na Wizażu skłoniły mnie do zakupu tego produktu. CAŁE SZCZĘŚCIE nie wiem już, co to łupież! Regularnie go używam na zmianę z wersją z olejkiem arganowym i aloesem, żeby skóra głowy się nie przyzwyczaiła. Rutyna w szamponach według mojej fryzjerki to nie jest coś dobrego... Jak na razie sprawdza się i oby tak zostało!

Kocham!!

Najlepszy szampon z H&S jaki kiedykolwiek używałam

Myję włosy co 2-3 dni. Szampon usuwa do 100% łupieżu, ale tylko przy stałym stosowaniu. Przyjemny zapach utrzymuje się cały dzień.

rzeczywiście nawilża

bardzo dobry szampon. ładnie nawilża włosy i skórę głowy i jest oczywiście przeciwłupieżowy. nie ma co się tu rozpisywać. szampon jest na prawdę ok. i ma prześliczny migdałowy zapach. z dostępnością jest problem, ale można go wyłapać w carefour czy tam w naturze, więc nie jest najgorzej.