KWC LogobyWIZAŻ logo

flame21 hitów!
48% kupi ponownie

Porównaj ceny

ceneo
Lentheric Mayfair Yardley Feather Finish puder prasowany nr 01 fair & natural 20 g
11,20  zł

Opinie użytkowników

Średnia ocena:
3,9 na 5
Kupi ponownie: 48% osób
  • 1 stycznia 2021 o 11:12
    Najlepszy na świecie
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Dostałam ten puder od siostry, ponieważ chciała mnie nauczyć robić bardziej zaawansowany makijaż. Przyznaję się bez bicia, że zaczęłam się malować dość późno i raczej rzadko, a mój makijaż to był po prostu podkład, tusz na rzęsach i błyszczyk lub szminka. Takie bajery jak róż, puder lub bronzer dodałam do repertuaru w trakcie studiów. Mam cerę tłustą i wiele podkładów nie zdaje u mnie egzaminu, ale dzięki temu pudrowi moja cera po kilku godzinach ze słabym podkładem wygląda jeszcze jakoś ładnie. Sam puder bardzo dobrze matuje twarz i ujednolica koloryt buzi oraz świetnie wykańcza cały efekt. Nakładam go pędzlem, bo jest to dla mnie wygodniejszy sposób. Zapach do tej pory ma przyjemny, chociaż używam go już długo. Pory nie są widoczne, a sam puder po kilku godzinach na twarzy nie zmienia koloru. Cera wygląda zdrowo, dobrze kryje niedoskonałości i nie podkreśla defektów skóry. Jak dla mnie strzał w dziesiątkę. Podczas cieplejszych dni, kiedy moja cera wygląda dość zdrowo to nie raz użyłam tego pudru solo i też dał radę. Jest świetnie sprasowany, nie kruszy się, ani nic z tych rzeczy. Jeśli gdzieś go kiedyś spotkam to na pewno kupię go ponownie.
    Otrzymałam w prezencie
    31 osób  uznało tę opinię za pomocną
    Iwona_C
    4 / 5
    5 lipca 2018 o 10:07
    Wspomnień czar!
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Kiedyś bardzo go lubiłam ,tani ,skuteczny i dobrej jakości. Zazwyczaj stosowałam odcienie 06 – Translucent lub 26 – Translucent II. To były pierwsze pudry jakie stosowałam i byłam z nich bardzo zadowolona. Teraz czasami zdarza mi się go kupić ,choć jest problem z dostępnością. Puder ma drobną konsystencję ,pięknie pachnie i jest wydajny. Duża gama kolorystyczna ,bezproblemu dobierzemy odcień niezależnie od karnacji czy pory roku. Ładnie matowi cerę , idealnie stapia się z podkładem , nie tworzy efektu maski , na twarzy wygląda bardzo naturalnie. Jest dość trwały i nie zmienia koloru w ciągu dnia. Dobrze się go rozprowadza dołączonym puszkiem ,przy nakładaniu pędzlem niestety się osypuje. Potrzeba niewielkiej ilości do zmatowienia twarzy ,a przy pojemności 20 g starcza na bardzo długo. Cena tak atrakcyjna(na portalach aukcyjnych można go zakupić za 7 zł.) że grzechem by było go nie wypróbować. Opakowanie trochę zbyt delikatne ,bo przy dłuższym stosowaniu , pęka wieczko.
    Zalety:
    • matowi
    • ładnie pachnie
    • duża gama kolorystyczna
    • niska cena
    • wydajny
    • nie tworzy efektu maski
    Drogeria internetowa
    10 osób  uznało tę opinię za pomocną
    mm2991
    15 kwietnia 2024 o 8:04
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Puder otrzymałam już dawno w prezencie. Lubię kosmetyki szczególnie te których nie znam - jestem bardzo ciekawa ich skuteczności. Puder świetnie wykańcza makijaż, pozostawia cerę z wykończeniem matowo satynowym. Zdecydowanie plus za to, że nie podkreśla suchości skórek oraz nie wchodzi w załamania zmarszczkowe. Puder jest trwały, zdecydowanie makijaż dłużej się dobrze prezentuje niż bez zastosowania go. Nie kruszy się, jest dobrze sprasowany. Produkt wydajny. Nie podrażnia cery.
    Otrzymałam w prezencie
    9 osób  uznało tę opinię za pomocną
    Bartala
    15 lipca 2023 o 13:46
    Swietny
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Od lat używam tego pudru. Jest super. W dawnych czasach kupowałam go w Pewexie. Teraz nie można go nigdzie dostać. Jednak jeśłi będziecie mieli możliwość kupienai to warto
    Drogeria Rossmann
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
    JMajaa
    14 czerwca 2022 o 14:57
    najlepszy :)
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Jest to najlepszy puder jaki miałam okazję używać. Codziennie stosuję puder jako wykończenie mojego makijażu i bez wątpienia mogę stwierdzić, że ten spełnia w 100% swoje zadanie. Super delikatnie matuje nie pozostawiając suchego wykończenia. Dzięki niemu cera staje się przyjemnie satynowa. Utrzymuje się w miarę długo i ma obłędny zapach. Stosowanie go to sama przyjemność :)
    Zalety:
    • cena
    • super matuje
    • wykończenie satynowe
    • zapach
    Wady:
    • brak
    Drogeria internetowa
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne

Zobacz także inne Pudry do twarzy