Cettua, Clean & Simple, Spot Clear Patch (Oczyszczające plastry na wypryski i niedoskonałości)

Pojemność 1 szt

Plastry oczyszczające na twarz to szybki i skuteczny sposób pozbycia się zanieczyszczeń i niedoskonałości. Zawartość kwasu salicylowego i olejku z drzewa herbacianego pozwala szybko i skutecznie oczyścić skórę. Doskonały efekt będzie widoczny zaraz po usunięciu plastra! Ze względu na długi czas oczekiwania, zaleca się stosować plastry na noc.

Kompletnie nic nie robią

U mnie plasterki się nie sprawdziły. Kompletnie nic nie robią. Nie liczyłam na cud ze wyprysk zniknie przez jedną noc ale chociażby na delikatne złagodzenie krostki albo jej wysuszenie. Plasterki są bardzo cienkie wiec jakby miały wyciągać coś z pryszczy to nie miałyby gdzie. Dla mnie produkt zupełnie zbędny.

Nie działają.

Plasterki te zakupiłam w Super-Pharm. Od czasu do czasu wyskoczy mi jakiś pryszcz i wtedy używam plasterków. W składzie zawierają kwas salicylowy, który wysusza takie nie przyjaciele, jednak ja nie zauważyłam po użyciu całego opakowania aby pomagały w ich unicestwieniu chociaż w 10%.
Plasterki mają bardzo słaby sklej i nie chcą trzymać się twarzy. Ją całkowicie matowe i transparentne i praktycznie niewidoczne. Mamy plastry w opakowaniu w dwóch rozmiarach. Oprócz tego, że słabo się trzymają działanie mają beznadziejne. Ani krosta nie wysusza się od nich ani nie dojrzewa. Są bezużyteczne i nie ma po co na nie kasy wydawać.

Nie działają

Mam 40 lat więc pryszcze to nie jest moja codzienność. Raz na jakiś czas przed okresem coś wyskoczy i dlatego pomyślałam o czymś punktowym co można nakleić na noc. Myślałam ze taki plasterek w nocy wysuszy pryszcza i po sprawie, ale niestety w moim przypadku to tak nie działa. Wcale nie działa. Nie widzę zeby taki plasterek w czymkolwiek pomagał, a już na pewno nie wysusza. Raz zdarzyło mi się ze pod plastrem pryszcz jeszcze się powiększył i napłynął ropą więc coś tu jest nie tak. Szkoda kasy na takie nic. Zużyłam wszystkie nie pomogło ani razu.

Bardzo dobre

Co miesiąc na mojej brodzie pojawiają się bolące podskórne gule, na które nie działają żadne maści i kremy. Nie da się też ich wycisnąć. Po nocy lub nocy i dniu z takim plasterkiem pryszcz "dojrzewa", pojawia się krosta, którą można usunąć manualnie. Zdecydowanie przyspiesza to proces gojenia. Normalnie gulę i ślad po niej mam plus minus 2 tygodnie, a tutaj znika w kilka dni ????

Kocham !

Najlepsze plasterki w najlepszej cenie. Można je kupić w Rossmannie za około 12zł. A w opakowaniu jest aż 48 sztuk. Zawsze do tych plasterków wracam. Pomagają szybciej pozbyć się krostek. Wyciągają praktycznie wszystko do końca. Uwielbiam też w nich to że są cieniutkie i po przejechaniu po twarzy ręką nie zdzierają się.

zero efektów

Kupiłam plasterki na promce w drogerii, generalnie składowo nie są najgorsze, zaraz za kilkoma polimerami ma olejek z drzewa herbacianego o działaniu bakteriobójczym i kwas salicylowy, który ma realny wpływ na wydzielanie sebum.
Więc, aby zobrazować moją pryszczatą twarz napiszę, że jedna listewka nie starczyła na moje niedoskonałości. Jak już się poobklejałam to było git, nie wkurzało mnie za bardzo, zostawiłam na 12h i uwaga! Stało się nic :D Ale ja się tak łatwo nie poddaje, zrobiłam tak 3 noce z rzędu! I uwaga! Dalej nic, pryszcze na swoich miejscach, nowe wykwity, niektóre się zmniejszyły ale to raczej kwestia końca ich istnienia ogólnie - niezależne od plasterków. Generalnie efektu nie zauważyłam tak więc nie polecam :p

Średnie

Kupiłam je w Rossmanie, bo byłam ciekawa czy tego typu produkt w ogóle ma u mnie rację bytu. Nałożyłam je wieczorem, po oczyszczeniu twarzy i nałożeniu pielęgnacji, na wypryski na policzku i nosie. Zależało mi na pozbyciu się podskórnych gul, które bolały i nie dało się ich wycisnąć. Plasterki bardzo dobrze się kleją, nie widać ich praktycznie na twarzy i trzymają się całą noc. Rano, zaraz po zdjęciu plasterka pryszcz rzeczywiście się "wypłaszczył" ale nie zniknął. Pozostała po nim czerwona plamka. Niestety po jakimś czasie (ok 1-2h) miałam wrażenie że gula powróciła, tak jakby tylko w czasie noszenia plastra miał on swoje działanie. Na mniejsze pryszcze działa, ale na większe i te podskórne niezbyt. Są też trochę drogie jak na ich ilość w opakowaniu.
Zużyję je do końca, ale raczej do nich nie wrócę.

Nie dla mnie...

Plasterki dobrze trzymają się na skórze. Niestety nie zauważyłam na pewno poprawy po użyciu plastra - wypryski czasem stawały się większe. Nie powodowały pieczenia, więc za to jakiekolwiek punkty ale na pewno do nich nie powrócę :)

Sprawdzają sie

Plasterki na wypryski ratują w trudnej sytuacji.
Zazwyczaj nieprzyjaciela, który pojawiał się na twarzy zaklejałam plasterkiem na noc. Oczywiście, jeśli miałam możliwość nosić dłużej zostawiałam na więcej czasu. Krostki zauważalnie się zmniejszały albo nawet całkiem znikały juz po jednej aplikacji. Bardzo fajnie mi się sprawdził ten produkt.

Genialne!

Nie wierzyłam, że takie plasterki mogą zdziałać cuda, a tu takie zaskoczenie.
Na serio działają! Używam ich na noc na dobrze oczyszczoną skórę. Po całonocnej kuracji widać, że pod plastrem jest tak jakby ropa, jakby całe zanieczyszczenie wyszło. Niwelują pryszcze, ale nie zaczerwienienia.
W opakowaniu jest ich dużo, mają odpowiedni kształt.
Polecam zaopatrzyć się w to cudo

Nie robią tego, co powinny

Plasterki dobrze zapakowane, higieniczne, dwa rozmiary (większy i mniejszy), nie ma problemu z odklejeniem produktu i naklejeniem na wyprysk. Plasterki trzymają się na skórze bez zarzuty, ładnie się je ściąga. Niestety nie robią tego, do czego zostały teoretycznie wyprodukowane. Po naklejeniu na wyprysk, nie zostaje on ukojony, wysuszony czy zmniejszony, a wręcz przeciwnie. Po odczekaniu kilku godzin moje wypryski dojrzewały, powiększały się, a już na pewno nie znikały. Dla mnie odwrotny efekt od oczekiwanego.
Znam lepsze i tańsze produkty tego-typu. Niestety nie jestem zadowolona z plasterków.

Bomba!!!

Te plasterki działają idealnie. Jest ich dużo w opakowaniu więc starczą na naprawdę długo. Nakładam na noc, na oczyszczoną skórę twarzy, rano, miejsce w którym rósł nieprzyjaciel, staje się płaskie. Plasterki nie niwelują zaczerwienienia, ale nieprzyjaciela idealnie "usuwają". Jak już przykleję na twarz to trzymają się do rana. Mają idealną wielkość więc nie są "niewygodne" na twarzy