AA Wings of Color, Matt Filler + Collagen Foundation (Matujący podkład kolagenowy)

Do cery normalnej i mieszanej. Podkład idealnie matuje i kryje zapewniając cerze jednolite wykończenie. Formuła z kolagenem i witaminą E doskonale nawilża, wygładza i poprawia elastyczność skóry, zmniejszając widoczność zmarszczek. Podkład nie blokuje porów i nie powoduje powstawania zaskórników.

liftingujące, kryjące, matujące
z pompką
fluidy

Rozczarowanie

Mam skórę wrażliwą, mieszaną. Liczyłam na to, że podkład będzie delikatny dla skóry, a równocześnie zapewni dobre (przynajmniej przyzwoite) krycie i mat. Niestety podkład jest kompletnym niewypałem. Pomimo zapewnień producenta zapycha pory, bardzo szybko się ściera, skóra wręcz wygląda gorzej po nałożeniu podkładu. Krycie jest bardzo słabe trzeba nałożyć na twarz dość dużo produktu. Kupiłam an promocji za połowę ceny, nawet po obniżce nie jest wart tej ceny.

Beznadziejny

Podkład kupiłam bo polecała go znana makijażystka Magda Pieczonka, niestety albo tu chodziło tylko o kasę za reklamę albo ja mam jaką dziwną skórę. Podkład ma okrobną konsystencję, bardzo ciężko się rozprowadza zarówno pędzlem jak i gąbeczką. Kiedy już mi się udało go nałożyć na twarz, nie dość że praktycznie nie zakrył mi żadnych przebarwień i niedoskonałości to jeszcze momentalnie zciemniał, zrobił się dziwnie pomarańczowy. Użyłam go tylko raz i od razu zmylam bo wyglądałam okropnie. Cieszyłam się tylko, że kupiłam go w promocji a nie normalnie za prawie 60 zł. Stanowczo nie polecam tego produktu.

nie jest to mój ulubiony efekt

po całej szafie kolorowej spodziewałam się czegoś wow. Gdybym nie kupiła tego podkładu w promocji byłabym bardzo rozczarowana.

Konsystencja - dość kremowa, jakby tłusta. Po zaaplikowaniu na skórę pomału zmienia się w pudrowe wykończenie. Nakładanie palcami nie polecam. Tworzy smugi i dość szybko zastyga. Wykończenie pędzlem o wiele lepsze

Krycie - tu nie mam się czego doczepić. Jest takie jakie chciałam

Trwałość - jak na podkład matujący średnia. Dodatkowo po paru dniach zaczął podkreślać skórki a na policzkach się ważyć.Wyglądało to tragicznie

zapach - nie mam do czego się przyczepić.

aplikator - wygodna pompka. Lubię takie rozwiązania, ponieważ wtedy kosmetyk dłużej zachowuje swoją świeżość

Wydajność - bardzo wydajny ze względu na dużą pigmentację. Nie trzeba nakładać go tonami.

Nie wiem, na początku nawet byłam zadowolona ale po paru dniach niestety czar prysł. Może po prostu to nie jest podkład dla mnie?

Wykorzystała: kilka próbek

mogło być lepiej

krycie podkładu nie jest najlepsze, dopiero w połączeniu z korektorem jest efekt. Kolory bardzo zbliżone do mojej cery, jest lekki i przyjemny w aplikacji

Meh...

Wydajność: normalna jak na tego typu produkt.
Trwałość: nie ściera się jakoś bardzo, nawet w lato.
Stosunek jakości do ceny: nawet nie ciemnieje, tylko pomarańczowieje. Ma okropną konsystencje suchą i tłustą jednocześnie (da się tak?), po wylaniu na rękę jest tłusty, ale przy aplikacji czuć w nim jakieś suche grudki. Ma średnie krycie, nie tworzy maski.
Opakowanie: solidne, aplikator nie dozouje zbyt dużo.

Brak zachwytu

Podkład kupiłam w rossmanie na promocji -49%. Skusiła mnie eleganckie szklane opakowanie i jasne odcienie. Podkład dobrze matuje i długo utrzymuje się na twarzy. Niestety bardzo podkreśla suche skórki i sprawia wrażenie przesuszonej skóry. Krem pod niego obowiązkowo! Jego aplikacja wymaga wprawy.. Przy pośpiechu pozostawia smugi. Podsumowując nastawiłam się na dużo lepszy efekt.

Ma wady i zalety

Fajna lekka konsystencja i piękny pudrowy efekt na twarzy, który ma jednak swoje wady. Może podkreślać suche skórki, dlatego krem pod niego obowiązkowy. Najlepiej wygląda na cerze bez niedoskonałości, dobrze utrzymuje matowy efekt i nie ściera się w ciągu dnia.

Super!

Jestem naprawdę zadowolona z produktu, jeden z lepszych podkładów jakie miałam! Nie miałam najmniejszego problemu ze znalezieniem jasnego odcienia, który by mi odpowiadał. Ma lekką konsystencję, trochę wodnistą, co jest na plus.

Idealny na co dzień

Zakupiłam ten podkład na promocji w Rossmannie. Zachęcił mnie jego jasny kolor. Na początku byłam zawiedziona efektem na twarzy, ponieważ cera wyglądała na bardzo suchą, skórki oraz pory były podkreślone. Nie polecam go osobą z suchą cerą (moja cera jest normalna w stronę tłustej, a po zastosowaniu tego produktu wygląda na suchą). Po czasie postanowiłam dać mu drugą szansę i stwierdziłam, że nie jest źle. aktualnie używam go na co dzień. Podkład ten ładnie trzyma mat przez cały dzień, lecz szybko ściera się z nosa. Opakowanie jest mocne i ładne niestety pompka jest okropna, strasznie ciężko kontrolować ilość produktu, którą chcemy wycisnąć.

Nie dla mnie.

Zupelnie podklad nie dla mnie. Pomimo ze mam odcien 201 vanilla, i mam jasna karnacje to i tak jest za jasny zdecydowanie.
Podkresla suche skorki, wloski na twarzy, i ciastkuje. Z pudrem z tej samej firmy wspolpracuje slabo i jest nietrwaly.

A miało być tak pięknie...

Na podkład skusiłam się podczas promocji -49%. Szukałam jasnego podkładu, który będzie odpowiedni dla cery mieszanej. Wybrałam odcień 201. Niestety podkład oksyduje i to dosyć mocno. Już po chwili od nałożenia nabiera pomarańczowych tonów. Jego krycie określiłabym jako słabe- trzeba użyć 2-3 pompki, a i tak drobne niedoskonałości są widoczne. Podkład nakładam gąbeczką, ponieważ aplikowany innymi metodami jest ciężki do rozprowadzenia, smuży. Nie daje uczucia obciążenia cery i komfortowo się go nosi. Ładnie wygładza optycznie buzię. Nie zapycha cery, faktycznie matuje, choć pawdopodobnie przez to dosyć mocno wysusza. Podkreśla także suche skórki. Mam wrażenie, że to mógłbyć dobry kosmetyk, ale jego potencjał został utracony gdzieś po drodze.

Średniawka

Kupiłam ten podkład na promocji w rossmannie. Bardzo podoba mi się jego design. Skusiłam się, ponieważ czytałam o nim pozytywne recenzje. nie rozczarował mnie ale tez nie zachwycił. Jest to lekki podkład, który szybko schodzi, wazy się po dłuższym czasie na mojej skórze przetłuszczającej sie w strefie T. Lubie go na lato. Jednak nie kryje i nie utrzymuje się tak jakbym tego chciala.