Oriflame, Giordani Gold, MasterCreation Foundation SPF18 (Podkład do twarzy)

Oriflame, Giordani Gold, MasterCreation Foundation SPF18 (Podkład do twarzy)

Podkład, który pozwala uzyskać naturalny efekt nieskazitelnej cery. Zaawansowana formuła o luksusowej konsystencji łączy technologie zapewniające młody wygląd skóry oraz wyjątkowe udoskonalenie cery. Kompleks ColourCorrect ma udowodnione klinicznie, błyskawiczne działanie rozjaśniające oraz zapewnia naturalne wykończenie. Kompleks składników odżywczych pielęgnuje i nawilża skórę, a filtr SPF 18 oraz filtr przeciwdziałający zanieczyszczeniom chroni witalność cery.

Mój numer 1 <3

Zawsze miałam problem z doborem odpowiedniego podkładu do mojej cery. A to za jasny, a to za ciemny. A bo się roluje, bo pomarańczowa maska się tworzy albo wyskakują pryszcze. Do tego teraz dochodzi alergia i myślałam, że będę skazana na porażkę.
Jednak trafiłam na GG MasterCreation i zakochałam się w nim od pierwszego użycia ????
Wystarczy poprosić konsultantke by dała nam próbki, by dobrać odpowiedni odcień xD Poza tym rejestrując się w Oriflame każda z nas, nawet klientka może to zrobić sama ????
Z katalogu również można łatwo sprawdzić, jaki odcień nam będzie pasować. Błędem jest sugerować się odcieniami ze sklepowych półek.
Co do samego produktu, zapach jest delikatny (dla mnie cudowny) a konsystencja ani za gęsta, ani lejąca. Krycie ma średnie, ale zakryje takie niedoskonałości jak czerwone plamki, pajaczki czy małe syfki. Delikatnie rozświetla twarz co jest dodatkowym atutem ☺️
Mam cerę mieszana w czym poliki są wręcz przesuszone i dla mnie jest idealna. Dodatkowo zmagam się z różnymi alergiami przez co często mam na policzkach suche, czerwone plamy. O dziwo ten podkład mi się nie wrzera w suche skórki, dlatego go kocham ???? Nie wyskakują mi żadne plamy, syfy, nie blokuje mi porów. Dla mnie najlepszy z najlepszych ????

Idealny na codzień i do pracy

Zamówiłam go kiedyś, bo poleciła mi go córka. Od tej pory stałam się jego wielką fanką. Podkładu praktycznie nie czuć na twarzy, ładnie też nawilża moją już suchą skórę. Nie mam uczucia ściągnięcia po paru godzinach jak po innych pokładach. Ogólnie lubię markę Oriflame i to nie jedyny podkład, który sprawdza się do mojej cery. Wystarczająco kryje przebarwienia, ma wygodną buteleczkę choć jest ciężka i szklana ale to nie problem. Krycie typowo średnie - takie jak lubię. Utrzymuje się cały dzień w pracy. Dobrze, że ma filtr choć i tak na moje duże przebarwienia stosuje osobno spf50. Używam koloru Rose Porcelain i u mnie wcale nie wygląda różowo. Polecam

Strzał w dziesiątkę

Uwielbiam ten podkład i to mogę powiedzieć po kilkunastu opakowaniach i używaniu go dzień w dzień do szkoły. Jest na to idealny. Wygląda bardzo naturalnie, krycie ma średnie które można budować. Nie ciastkuje mi się ani nigdy nie podkreślil mi suchych skórek ani porów. Nie wchodzi w też w zmarszczki w żaden większy i nienaturalny sposób. Ma dozownik z pompką, opakowanie jest szklane plus dodatkowo ma ten efekt zamrożenia więc wygląda jak podkład z wysokiej półki na toaletce. Jest bardzo plastyczny więc na twarzy rozkłada się przyjemnie, nie zastyga od razu. Nie zauważyłam żeby ciemnial a mam najjasniejszy kolor i byłoby to widać. Konsystencja jest dosyć gęsta, ale też delikatnie osuwa się po ręce gdybyśmy postawili ją pionowo. Jeśli ktoś szuka fajnego, kryjacego ale nie ciężkiego podkładu na co dzień, to z pewnością tu go znajdzie. Koniecznie bierzcie!

Świetny

Nie ustaje w poszukiwaniach fajnego podkładu, który sprosta moim dużym oczekiwaniom. Kupiłam go ze względu na dużo pozytywnych opinii. Podkład ma fajną i elegancką szklaną buteleczkę z pompką - przyjemną dla oka. Konsystencja płynna i lekka, która nie zastyga zbyt szybko przy aplikacji więc fajnie się z podkładem pracuje. Moim zdaniem ma dość słabe krycie ale z drugiej strony fajnie się buduje. Podkład tuż po aplikacji jest mokry więc lepiej chwilę poczekać przed aplikacją innych kosmetyków. Podkład ładnie wygładza, nie podkreśla rozszerzonych porów, o dziwo nie wchodzi zbyt głęboko w zmarszczki więc ich również nie podkreśla. Co ważne nie tworzy efektu mski. Mam cerę mieszaną ale podkład nie przesuszył mi suchych policzków a strefa T długie godziny pozostała matowa chociaż w tym pewno pomógł też puder utrwalający. Podkład nie zważył się, nie zrolował ani nie starł zbytnio nawet z zakatarzonego nosa. Mimo, iż gama kolorystycznie jest stosunkowo uboga, to jednak można odnaleźć odcienie ciepłe i chłodne. Jestem bledziuchem ale najjaśnieszy Rose Porcelain w chłodnym odcieniu idealnie sie wpasował. Dobrze współpracuje z innymi kosmetykami. Troszkę drażni mnie dziwny zapach. Podkład wydaje się być dość wydajny. Cena myślę, że adekwatna do jakości, zwłaszcza że bywa w fajnych promocjach. U mnie się sprawdza a wymagania mam dość duże w stosunku do używanych podkładów.

Super

Jakies 2 lata temu sie przekonalam ze podkłady z oriflame z kolekcji Giordani Gold są czymś w co warto zaintestować. Cena do jakość jest bardzo korzystna.
Formuła jest kremowa, ale po pewnym czasie zasycha (nie wysusza). Wcześniej używałam Liquid Silk Foundation SPF 12 i kolor -Light Ivory i tu wzielam ten sam. Niestety kolory roznia się od siebie ten jest lekko cieplejszy. Kryjacy. Trwalosc ok 10h bez zarzutu Nie podoba mi się tylko opakowanie. Już widze te proby wyciągania resztek z buteleczki :/

Jeden z lepszych podkładów

Bardzo polubiłam się z tym podkładem, przede wszystkim dlatego, że posiada on dość mocne krycie, nie dając przy tym efektu maski. Do tego podkład ma właściwości nawilżające, absolutnie nie wysusza ani nie podrażnia mojej cery. Mam cerę tłustą w strefie T, więc niestety w tej części jak zwykle po kilku godzinach się świecę, jednak podkład mimo tego pozostaje na miejscu. Zaletą podkładu jest również na pewno to, że nie jest on zapychający i nie wchodzi w moje rozszerzone pory. Produkt ten znalazł się również na mojej liście ulubionych podkładów.

Lubię :)

Posiadam trzy odcienie podkładu Master Creation w odcieniach:
* Rose porcelain cool,
* Soft Vanilla Warm,
* Light Ivory Neutral

Podkłąd zamknięty jest w eleganckim flakonie z dymionego szkła, dozowanie podkładu w formie pompki. Bezproblemowa aplikacja, nic się nie zacina. Przyznam, że z początku myślałam że aplikacja podkłądu będzie się odpywała przy pomocy szpatułki jak to bywa w starych wersjach podkładów Revlon Color Stay. Byłam taka ciekawa podkładu, że nie pomyślałam, żeby sprawdzić, że podkład ma jednak pompkę :D
--------------------------------------
Jeśli chodzi o konsystencję - nie jest wodnista ani gęsta - raczej pośrednia. I lekka. I na szczęście nie spływa przy aplikacji jak to bywa np. z podkładem Eveline Liquid HD. Zapach podkładu jakby kremowy.
--------------------------------------
A kolory? Pierwszy odcień moim zdaniem wpada bardziej w różowe tony niż zółte, no i jest za jasny dla mojej karnacji.
Z kolei odcień Light Ivory Neutral - który poszedł na pierwszy ogień testó z myślą, że będzie dla mnie odpowiedni - okazał się jednak ciemnieć na twarzy i wpadać w kolor pomarańczowy. Dlatego pokochałam się z odcieniem Soft Vanilla Warm, który okazał się strzałem w 10 - pigmenty zółte, no i nie ciemnieje na twarzy :)
--------------------------------------
Jak podkład zachowuje się na twarzy? Szczerze mówiąc nie wiem czy to zależy od koloru, ale np najciemniejszy odcień Light Ivory Neutral, który ciemniał na twarzy o dziwo najdłużej zachowywał u mnie efekt matu na twarzy. Mam mieszaną cerę z szybko przetłuszczającą się strefą T - produkt trzymał się bardzo dobrze łącznie z efektem matu. Natomiast odcień, z którym się polubiłam chyba jednak sprawia, że efekt matowej skóry jest trochę krótszy - szybciej zaczęłam się 'świecić'.
--------------------------------------
Ogólnie rzecz biorąc pokuszę się tu o słowo Photoshop, bo podkład daje jego efekt z lekkim rozświetleniem, bez "płaskiego matu". Jest lekki i niewyczuwalny na twarzy moim zdaniem. W ciągu dnia nie ściera się i nie roluje, ani nie zbiera pod oczami. Utrzymuje się na twarzy cały dzień, od pomalowania się nim rano, do wieczora. Krycie ma raczej średnie- na większe niespodzianki na twarzy niestety musiałam nałozyć korektor.
Do jego aplikacji pierwszy raz używałam pędzla- dołączonego pędzla Giordani Gold - sam pędzel ma bardzo miękkie i przyjemne włosie, dobrze rozprowadza podkład na twarzy, jednak moją miłością w przypadku rozprowadzania podkłau są gąbki Beauty Blender, które przy mojej problemowej cerze jednak najbardziej precyzyjnie kryją wszelkie niedoskonałości skóry.
Podkład na pewno jest godny polecenia i dostępny jest w wielu kolorach więc każdy powinien znaleźć co dla siebie :)

WIĘCEJ NIŻ PERFEKCJA

WIĘCEJ NIŻ PERFEKCJA
Oto podkład,który oprócz efektu perfekcyjnego wykończenia,wspaniale chroni skórę,upieksza ją oraz błyskawicznie usuwa ślady upływającego czasu⏳ Jestem po pierwszym teście i mogę powiedzieć że podkład jest już moim ulubieńcem???? Konsystencja jest lekka,zapewnia naturalny efekt bez efektu maski.Idealnie rozjaśnia cerę,wyglądając ją i odżywiając.

Otrzymałam do testu 3 kolory podkładu MasterCreation: ✅Rose Porcelain najjaśniejszy odpowiedni na zimę ✅Wanilla Warm idealny dla mojej jasnej cery
✅Light Ivory Neutral ciut ciemniejszy sprawdzi się latem
Cena podkładu 79.90zl
Pojemność 30ml

Dodatkowo w zestawie otrzymałam pędzel do podkładu,który jest wykonany z miękkiego włosia.Dobrze rozprowadza podkład bez smug.Cena 39.90zl

Nic specjalnego.

Podkład Master Creation to jeden z największych hitów serii Giordani Gold. Reklamowany jako ten o niezwykłej mocy wspomagania młodzieńczego wyglądu. Ma dawać perfekcyjne wykończenie, wspaniałe chronić skórę, upiększać ją i błyskawicznie usuwać ślady upływającego czasu. A ja uważam, że....nie robi żadnej z tych rzeczy.
Przeczytałam o nim wiele opinii i są bardzo pozytywnie. Dziewczyny piszą, że świetnie kryje, wygładza i ogólnie jest super. A u mnie się nie sprawdza tak jak to opisuje producent. Nie powiem, że wypada źle. Raczej bardzo, bardzo przeciętnie. Już Wam mówię dlaczego.
Po pierwsze kolor. Nie mam raczej problemów z doborem koloru i często sugeruję się nazwą odcienii, które w większości marek makijażowych są podobne. O ile nie mogę skorzystać z testera, a wiadomo, że w przypadku firmy gdzie zamawiam przez katalog jest to nie możliwe, to w tym przypadku bazuję na odcieniach zaprezentowanych na stronie katalogu czy stronie internetowej. I zazwyczaj trafiam. Nie zawsze idealnie ale jestem raczej bliżej jak dalej. A w tym przypadku gdybym tak postąpiła, to byłabym bardzo daleko od tego idealnego odcienia. Bowiem ani nazwy ani wzorniki nie trzymają się kupy. No dobra, o ile nazwy odcieni producent może nadać sobie jakie chce, to ten wzornik w katalogu to jakieś nieporozumienie. Przykład: Natural Beige Warm, który zazwyczaj wybieram sugerując się nazwą odcienia podkładu, w katalogu wygląda jak ten dla latynoski- jest bardzo ciemny. Do przetestowania dostałam Rose Porcelain Cool, Soft Vanilla Warm i Light Ivory Neutral. Gdybym miała wybrać odcień dla siebie sugerując się katalogów to Soft Vanilla myślę, że byłby dobry. Pozostale odcienie bowiem byłyby albo za jasne albo za ciemne. I co? Bardzo bym się pomyliła. Ja jestem blada, nie przepadam za słońcem, ale Soft Vanilla jest dla mnie za jasna. Nawet ten Light Ivory jest za jasny. Jest najbliżej tego idealnego koloru, ale muszę użyć pudru i bronzera, by wyglądało to dobrze. To jest marka katalogwa, więc to jest bez sensu.
Podkład średnio u mnie sprawdził się również dlatego, że słabo kryje. Muszę używać korektora. Ten stopień krycia jest raczej taki trochę lepszy niż krem bb więc dla mnie za słaby. U osób, które nie mają niedoskonałości skóry, a chcą tylko wyrównać koloryt będzie ok.
Podkład ma delikatną i dość rzadką konsystencję . Dobrze się nakłada, szybko wchłania i poziomuje na skórze. Ładnie się w nią wtapia......i teraz nie wiem czy to minus czy nie, ale pozostawia mokre wykończenie na skórze. Z jednej strony transparentny puder przykleja się do niego świetnie, ale trzeba go użyć więcej by ten mokry efekt zakryć. Z drugiej strony czasami lubię użyć tylko odrobiny podkładu i nie nakładać już potem pudru. Tu tego nie zrobię bo będę wyglądać źle. Jedno trzeba mu przyznać.... jest trwały. A raczej gdy już "wbiję" w niego puder to w takim stanie mój makijaż trzyma się długo. To jest duży plus. Plus także za delikatny zapach, który szybko się ulatnia. Plus także za wygląd. Buteleczka wykonana z masowego szkła z pompką. Opakowanie subtelne, ładne, przyjemne dla oka.

Mam bardzo mieszane uczucia co do tego kosmetyku. Może to też wina mojej cery, bo wiem, że jest okropna i ciągle płata mi figle. Mam też dużo niedoskonałości, a ten podkład jest lekki i delikatny i sobie z tym wszystkim nie radzi. Moja skóra nie doznała również nagle cudownego upiększenia i nie stała się mniej zmęczona niż ostatnio jest. Wiem, że u innych się sprawdził. Pytałam również przyjaciółki, bo także go używa i usłyszałam, że jest z niego zadowolona. Moich oczekiwań nie spełnił do końca. Widać to nie jest kosmetyk dla mnie.
Cena 79.90 lekko zabójcza. Można kupić tańsze i lepsze.

sredniak

Konsystencja produktu według mnie jest w sam raz. nie za rzadka, nie za gęsta. Super,że podkład zawiera SPF, jest to zawsze jakaś dodatkowa ochrona. Podkład wygląda naturalnie, gdy jest aplikowany na rozświetlającą bazę. Niestety bez bazy robi efekt maski i jest bardzo, ale to bardzo widoczny.
Daje efekt ładnego wygładzenia skóry, nie widać rozszerzonych porów, jego trwałosć ni estety nie jest super.
Bardzo szybko się wyświeca, czy to z bazą czy bez- na mojej mieszanej skórze.
Ma bardzo wygodne i eleganckie opakowanie. JEdna pompka to idealna porcja podkładu na twarz.
Niestety wchodzi w każde zmarszczki mimiczne jakie tylko posiadam.
Minusem jest również zbyt wygórowana cena.

Rewelacyjny

Odcień nr 35238 Light Ivory Neutral skradł moje serduszko. .
Podkład ma lekką konsystencje, którą bardzo przyjemnie się nakłada na twarz. Efekt po nałożeniu jest rewelacyjny: cera wygładzona, rozjaśniona, nabiera młodzieńczego wyglądu.
Kosmetyk bardzo ładnie wtapiają się w cerę, nadając mega naturalny efekt. Bardzo dobrze współgra z każdym pudrem. .
Kosmetyk nie schowa wielkich „niespodzianek”, ale z tymi mniejszymi doskonale sobie radzi. Z większymi potrzebuje pomocy korektora i temat rozwiązany.
Opakowanie podkładu tez robi wrażenie, wyglada mego luksusowo. plus za pompkę, dzięki której kosmetyk jest mega wydajny .Wielkim plusem dla mnie jest zapach podkładu - lekko pudrowy ????
W moim przypadku podkład sprawdza się idealnie. Na każdą porę dnia .
Kosmetyk zawiera filtr SPH 18 oraz filtr przeciwdziałający zanieczyszczeniom - dodatkowo chroniąc witalność cery. Po demakijażu moja cera wygląda świeżo

Druga skóra

Zamknięte są w pięknych, eleganckich buteleczkach z pompką, dzięki czemu aplikujemy idealną ilość produktu. Testowałam trzy odcienie Soft Vanilla, Rose Porcelaine i Light Ivory i tak jak widać na zdjęciu Soft Vanilla jest odcieniem najjaśniejszym i najbardziej pasuje do odcienia mojej cery.

Podkład ma bardzo lekką konsystencję, która szybko wtapia się w skórę tworząc efekt baby face. Kolor idealnie dopasowuje się do naturalnego odcienia i nie odcina się po aplikacji oraz nie ciemnieje w ciągu dnia. Wyrównuje koloryt skóry i daje lekkie krycie, które można zbudować do średniego. Świetnie radzi sobie z zakryciem zaczerwienień i lekkich przebarwień tworząc na twarzy efekt drugiej skóry dając jej zdrowy i promienny wygląd.

Nie wysusza, nie zapycha, nie podkreśla suchych skórek, nie zbiera się w okolicy porów i przez cały dzień wygląda świeżo i ładnie. Po kilku godzinach wymaga lekkiego zmatowienia w strefie T, ale to u mnie normalnie.
Naturalne wykończenie, lekkość i brak efektu maski to główne zalety tego podkładu oraz wszystko, czego potrzebuję. Bardzo go polubiłam i towarzyszy mi niemal codziennie.