Perfecta, All Day Under Mask Cover (Fluid długotrwale kryjący)

Perfecta, All Day Under Mask Cover (Fluid długotrwale kryjący)

Zobacz oferty

makeup.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.60/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Innowacyjny, ultra lekki fluid o znacznie przedłużonej trwałości. Ma unikalną formułę, „super long lasting”, która sprawia, że jest odporny na ścieranie, także pod maseczką ochronną. Dzięki specjalnie dobranym pigmentom dopasowuje się do kolorytu cery, kryje niedoskonałości i zapewnia aksamitną gładkość. Dodatkowo zawiera formułę microbiom care, która wspiera funkcje ochronne skóry. Zawarte w recepturze hialuron oraz witamina E nawilżają i pielęgnują. Fluid zapewnia cerze perfekcyjny wygląd przez cały dzień.

o tak!

Znając "starszego brata" tego podkładu nie wahałam się długo, zwłaszcza, że akurat trwała promocja i można go było kupić z dużym rabatem. Korzystając z okazji kupiłam dwa, jeden na zimę, kiedy potrzebuję jaśniejszego odcienia i drugi na lato, bo jednak nieco się opalam.
Odnalazłam w tym produkcie wszystkie zalety wersji, której używałam wcześniej oraz kilka dodatkowych plusów.
1/ odcienie - wydają się dość zbliżone, ale jednak jest między zauważalna różnica. Jak dla mnie rozwiązaniem jest kupno 2 różnych i mieszanie ich ze sobą w razie potrzeby. Poza ekstremalnymi przypadkami każdy znajdzie coś dla siebie, wystarczy dobrać odpowiedni kolor. Dla mnie porcelana na zimę, natural (lekko ciemniejszy) na lato. Light beige byłby chyba już zbyt ciemny, więc go nie kupiłam i nie oceniam. W perfumerii przetestowałam go najpierw na dłoni i Porcelain wyglądał dość jasno oraz żółto, w dodatku był bardzo mocno kryjący, wic się zawahałam, ale na szczęście dałam mu szansę. Na twarzy wygląda idealnie, po prostu niezauważalnie. efekt drugiej skóry, tylko dużo lepszej. Lekko świetlisty, na mojej skórze (normalna -> lekko mieszana) nosi się dobrze.
2/ aplikacja - po prostu bajka. Żegnajcie pędzle, gąbeczki, aplikatory i co tam jeszcze! kilka lekkich ruchów dłonią i podkład rozprowadzony idealnie. Aż żałuję, że firma nie wypuściła korektorów!
3/ opakowanie - szklana butelka, aplikator z opcją zamknięcia, porządna "nakrętka"?, aplikator, który podaje odrobinę produktu - jak dla mnie jedna pompka może byc wystarczająca, ale mogę chcieć nałożyć dwie i to jest dokładnie tyle ile wciskam. Może design taki sobie (te różowe litery i mangowe rysunki są nie dla mnie). Nadruki nietrwałe, będą się szybko ścierać, ale może lepiej, że producent zaoszczędził na tym niż na kwestiach istotnych z punktu widzenia użytkowniczki.
4/ komfort noszenia i wygląd - produkt ładnie wygląda na tzw. trudnych partiach twarzy (np. na nosie - tu nie każdy się sprawdza i czasem mimo wielu różnych technik efekt jest daleki od doskonałości), nie ściąga, ładnie wychodzi na zdjęciach (z fleszem czy bez) i faktycznie nie ściera się pod maseczką. Bezproblemowy w połączeniu z innymi kosmetykami. Moim zdaniem wygląda znacznie lepiej niż niektóre wysokopółkowe podkłady.
5/ Demakijaż - żadnych problemów.
6/ wpływ na skórę - moim zdaniem lekko nawilża, nie zapycha.

Produkt świetny!

Zdecydowany ulubieniec na codzień

Bardzo ładnie wyglada na buzi,posiadam kolor Porceline i mimo moich obaw po sprawdzeniu koloru w drogerii iż będzie za ciemny po nałożeniu okazał sie idealny, świetnie stopił sie ze skórą.
Krycie jest raczej średnie,podkład nie przykrywa wszystkich niedoskonałości ale taki stopień krycia w codziennym makijażu jest dla mnie okej.
Konsystencja jest bardzo przyjemna,nie obciąża buzi, zadziwiająco komfortowy!
Co do trwałości bardzo mnie zaskoczył,tym bardziej że raczej nie pudruje go odrazu po nałożeniu a raczej w ciagu dnia jeśli jakieś partie twarzy zaczynają sie mocniej świecić,a mimo to nie ściera sie szybko z buzi nawet przy kontakcie z maseczką,
Bardzo podoba mi się jego wygląd na twarzy, bardzo świeży, naturalny glow a buzia jest ładnie wygładzona.
Jestem pewna że przez dlugi czas bedzie to mój numer jeden do makijażu dziennego :)

podklad all day

Podkład dlugotrwaly tak jak mowi producent tu sie zgadzam jest minus brzydko pachnie skusila mnie cena 11 zł zzzzzzzzzzszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Długotrwały to fakt :)

Podkład zakupiłam zachęcona jedną z youtuberek, choć w swoim kuferku mam mnóstwo innych podkładów i nie żałuję !
Podkład zamknięty jest w szklanej buteleczce z pompką , co ułatwia jego dozowanie. Posiada przyjemny kwiatowy zapach , super się rozprowadza i pozstawia buzię wyglądającą świeżo i promiennie.
Jeśli chodzi o krycie, nie oczekuję pełnego krycia , więc nakładam pędzlem lub blenderem jedną warstwę, a póżniej dokładam ździebko w razie potrzeby. Fluid się nie waży , nie ciasteczkuje, współgra z lekkimi korektorami pod oczy i pudrami. U mnie wytrzymuje upały 30 stopni. Jego atrakcyjna cena ( ok 20zł ) dodatkowo działa na plus. Posiadam kolor natural i mam wrażenie że ma żółte tony i lekko ciemnieje , dlatego używam go na lekko opaloną twarz.

Świetny podkład ale odcienie to kompletna porażka.

Podkład marki Perfecta jest naprawdę świetnym kosmetykiem niemal pod każdym względem oprócz jednego aczkolwiek bardzo istotnego aspektu wpływającego niestety na jego bardziej negatywną ocenę.
Podkład ma przyjemną konsystencję, rozprowadza się jak marzenie, Jego nałożenie trwa dosłownie kilka chwil. Nie powoduje zacieków i nierówności, cudownie wygładza cerę, ma aksamitne piękne wykończenie. Nie czuć go na twarzy, nie podkreśla porów ani nie wchodzi w zmarszczki. Jest bardzo trwały i odporny na ścieranie. Rzeczywiście jako jeden z nielicznych jest w stanie przetrwać w dobrym stanie pod maseczką. Wydawać by się mogło, że trafiłam w podkład niemal idealny i faktycznie by tak było gdyby nie gama kolorystyczna. To że są dostępne tylko 3 odcienie to jeszcze nie jest dramat ale prawdziwym dramatem jest ich kolorystyka. Ciemne, nienaturalne, mocno pomarańczowe i wszystkie do siebie podobne. Ja zdecydowałam się na odcień light beige i zamiast oczekiwanego jasnego lub średniego żółtego beżu takiego jak w większości podkładów o takiej nazwie odcienia mamy tu niezłą średnią pomarańczę albo efekt po intensywnym solarium. Z moją cerą i jej odcieniem dodam że wcale nie najjaśniejszym ten odcień w ogóle nie współpracuje i nie wygląda na niej najlepiej. Z takim odcieniem na twarzy nie czuję się komfortowo. Pozostaje mi mieszanie go z bardzo jasnym innym podkładem ale wtedy niestety podkład ten traci połowę swoich właściwości i nie zachowuje się tak dobrze na twarzy. Nie wiem kto opracowywał kolorystykę tego produktu ale to prawdziwy strzał w kolano dla tego naprawdę świetnego kosmetyku. Myślę że gdyby odcienie były jaśniejsze, bardziej naturalne, w neutralnej lub nieco żółtej kolorystyce byłby to prawdziwy hit - zwłaszcza za taką cenę. Naprawdę szkoda.

Mój nowy ulubieniec chociaż słabe kolory

Podkład kupiłam zachęcona recenzją jednej z YouTuberek. Zapłaciłam za niego 19,99 i mam odcień Vanilla. Niestety do wyboru w drogerii były tylko 3 odcienie z czego Light Beige i Natural są bardzo ciemne i pomarańczowe co było dla mnie nie lada zaskoczeniem, ponieważ inne podkłady kupuję właśnie w odcieniu Natural (mam oliwkową cerę). Obawiam się, że dla osób o jasnej karnacji odcieni raczej nie będzie na tę chwilę. Podkład natomiast pięknie siedzi na twarzy i faktycznie długo się utrzymuje. Miałam go przez 8 godzin pod maseczką w pracy i nadal ładnie się prezentował po przyjściu do domu. Nie zapycha, jest wydajny a moje pory w okolicach nosa ładnie zostały wyblurowane. Na pewno jeszcze po niego sięgnę.

1959