Vita Liberata, Body Blur, Instant HD Skin Finish (Zmywalny bronzer w kremie do twarzy i ciała)

Formuła dla twarzy i ciała, która zaciera niedoskonałości i odbija światło na skórze dającej efekt rozjaśnienia HD.
Rozwiązania dla:
- Nierówny koloryt skóry
- Niewłaściwa i nierówna konsystencja
- zaczerwienienia
Dostępny w trzech odcieniach.

samoopalacze do ciała, samoopalacze do twarzy
koloryzujące
w tubie
z defektami, normalna

Coś innego

Produkt w odkręcanej tubce, będący zmywalnym makeupem do ciała - posiadam kolor latte. Produkt ma nadawać efekt rozświetlonej gładkiej i naturalnie opalonej skóry.
Może być stosowany na całe ciało, bądź punktowo. W moim przypadku stosowany do konturowania i optycznego opalania twarzy, i w tej funkcji sprawdza się świetnie - nadaje twarzy ładny kontur, wyrównuje koloryt, ładnie blenduje się z podkładem, optycznie zmniejsza to, co chcę ukryć, a jednocześnie wygląda bardzo naturalnie. U mnie sprawdza się lepiej niż większość bronzerów.
Posiadam opakowanie 30 ml, przy użyciu do makijażu twarzy produkt jest wydajny - wystarczy mała kropla. W konsystencji przypomina krem do rąk, nie pozostawia smug, nie ma wyraźnego zapachu, nie uczula.

Ciekawy produkt

Krem znajduję się w małej tubce odkręcanej ( miałam okazje testować mniejsze opakowania tak jakby testery ) ale jest to tubka która starcza na 5 może 6 użyć zależy czy na całe ciało użyjemy czy tylko na twarz. Krem ma na celu nadać skórze pięknej naturalnej opalenizny oraz zrobić efekt rozświetlonej gładkiej skóry. Krem jest bardzo wydajny , ma lekki zapach , konsystencja lekka, dobrze się ją nakłada na skore ,łatwo wsmarowuję . Efekt jest widoczny po około 15 minutach. Krem nie uczula, nie brudzi ciuchów. To taki produkt np na sesje zdjęciową . Ogólnie fajny krem na różne okazje gdzie chcemy wyglądać jak po rajskich wakacjach

Jest ok

Kolejny ciekawy produkt który sobie zostawiłam to BODY BLUR jest to dość ciekawy produkt bo robi on nam " makijaż " na ciele , który łatwo potem zmyć .Skóra po nałożeniu tego efektu jest lekko rozświetlona i ma lekkie muśnięcie opalonej skóry . Coś innego . Cieszę się że nie wyszło mi żadne uczulenie oraz że nie miałam plam ani na skórze ani na ciuchach. Używałam go do zdjęć w domku .Taka sesja z mężem :) Myślę że to fajny produkt na wczesną wiosnę zanim się opalimy słoneczkiem naturalnym .

BODY BLUR 100 ml- to zmywalny make-up do ciała, który nadaje efekt rozświetlonej gładkiej i naturalnie opalonej skóry. Natychmiastowy efekt opalenizny i nawilżenie skóry. Produkt optycznie wygładza skórę i pozwala zatuszować drobne niedoskonałości, żyłki lub małe blizny nadając satynowe wykończenie. Idealny do sesji zdjęciowych.

BODY BLUR - Produkt można aplikować za pomocą specjalnej rękawicy lub dłoni. Należy użyć kilka porcji preparatu (wielkości ziarna grochu), nakładać kolistymi ruchami. Na twarz i dekolt produkt można nanosić palcami lub używając pędzla do podkładu. Należy umyć dłonie bezpośrednio po aplikacji

W innej roli

Nie wczytałam się dobrze w to, czym tak na prawdę jest ten produkt, dostałam 30 ml w boxie sephory i zaczęłam dodawać do zbyt jasnego podkładu. I tak juz zostało. W tej roli jest rewelacyjny. Potrafi wyciągnąć najbardziej biały podkład i nadać twarzy ładny, zdrowy odcień. Świetnie się miesza z podkładami, idealnie stapia z cerą. Jako sam jakoś mi nie pasuje, za ciemny na twarz, na ciele brudziłby. Oceniam odcień latte. Tubeczka otworzona przed wakacjami, uzywany prawie codziennie od 5 miesięcy i nadal jest połowa.

makijaż dla skóry twarzy i ciała

Nigdy nie korzystam z tego typu kosmetyków czy bronzerów, które mnie uczulają, co powoduje u mnie niemiłosierne swędzenie i rozdrapywanie skóry do krwi. Z tego powodu całkiem zrezygnowałam z tego typu produktów i pogodziłam się z faktem, że latem będę paradować z bladą skórą (nie lubię się opalać, więc trudno, będę naturalna do bólu). Kosmetyk Vita Liberata trafił do mnie w boksie kosmetycznym i w pierwszej chwili chciałam go oddać przyjaciółce, ale nie mogłam się oprzeć… spróbowałam i proszę bardzo – fajne to!

- OPAKOWANIE: posiadam próbkę o pojemności 30 ml. Jest to tubka wykonana z elastycznego plastiku, która nie traci kształtu. Jest w kolorze brązowym, ale w dolnej części jest przeźroczysta, co pozwala zobaczyć kolor kosmetyku. Tubka zakręcana jest za pomocą brązowej, plastikowej zakrętki. Pod nią znajduje się niewielki otwór, przez który z łatwością, a jednocześnie nie marnując produktu, wydobywam kosmetyk.

- KONSYSTENCJA: jest to gęsty krem w kolorze brązowym (producent nazwą mój kolor „Latte”). Kiedy wycisnęłam na skórę pierwszy raz ten kosmetyk byłam lekko przerażona intensywnością koloru, ale po rozsmarowaniu świetnie stapia się ze skórą nadając jej lekkiego koloru, efektu opalenizny, a delikatne drobinki rozświetlają.

- ZAPACH: ledwo wyczuwalny, kremowy.

- DZIAŁANIE: kosmetyk jest czymś pomiędzy bronzerem a produktem makijażowym dla skóry twarzy i ciała. Daje efekt naturalnej opalenizny, a dodatkowo skóra jest ładnie rozświetlona. Mam nadzieję, że fotografia dołączona do mojej recenzji wystarczająco to obrazuję - Body Blur nałożony jest na dolną partię ręki i dłoni, górna część to naturalny kolor mojej skóry. Myślę, że oddałam efekt, choć aparat w telefonie to nie profesjonalny sprzęt, a światło też gra kluczową rolę. Jednak wierzcie mi na słowo, bronzer wygląda bardzo ładnie. W odróżnieniu od typowych kosmetyków tego typu, nie robią się zacieki czy plamy, łatwo się nim operuje (nie ma też tego charakterystycznego smrodku). Nie mam wprawy w aplikacji bronzerów, nie mam też specjalnych rękawic, a mimo to nie mam problemu z nałożeniem go na skórę.
Body Blur bez problemu zmywa się ze skóry, a propos, należy pamiętać by po aplikacji kosmetyku umyć dłonie!

Owszem, używam na skórze ciała i twarzy. Nie jest to tłusty kosmetyk, nie obciąża skóry, nie wzmaga przetłuszczania. Stosuję w niewielkich ilościach by jedynie nadać delikatny kolor i rozświetlenie i dobrze „wmasowuję” w skórę, dzięki temu nie brudzę ubrań. W ocenach poniżej przeczytałam, że kosmetyk brudzi ubrania, ale mnie się to nie zdarzyło, jednak warto zwrócić na to uwagę.

Powiem szczerze, że nie wiem, czy kiedykolwiek kupię pełnowymiarowe opakowanie. Cena daje po oczach, powiedzmy to głośno. Nie jest to też produkt, który należy do podstawowej pielęgnacji. Ponadto przyzwyczaiłam się, że latem moja skóra nie jest opalona i nie przeszkadza mi to. Córką młynarza nie jestem, więc nie jest to dla mnie powód do wstydu. Ale cieszę się, że miałam szansę spróbować kosmetyku od Vita Liberata i trochę nacieszyć się ładnie wyglądającą skórą. Gdyby był tańszy, chętnie bym do niego wracała.

Na podstawie próbki

Na wstępie zaznaczę, że używałam próbki tego produktu i nie mam doświadczenia w stosowaniu tego rodzaju kosmetyków, więc używałam go tylko dla wyrównania kolorytu na ramionach i dekolcie.

Wykorzystała: kilka próbek

sama nie wiem

Nie miałam całego opakowania tego kremu. Używałam tylko próbki.

Co do tej próbki mam mieszane uczucia. Z jednej strony ma przyjemną dosyć gęstą konsystencję, która dobrze się rozprowadza. Produkt nie zostawia smug. Niby szybko wysycha, ale wystarczy dotknąć posmarowaną skórę palcami to na nich zostaje. Samoopalacz daje bardzo ładny kolor skórze - taki naturalny. Niestety bardzo brudzi ubrania. Produkt kryje drobne niedoskonałości na skórze. Nie wysusza skóry, nie podrażnia jej, ani nie uczula.

Sprawdziłam cenę regularną tego produktu i moim zdaniem jest bardzo wysoka.

Mieszane odczucia

Produkt ma wiele zalet, których trudno mu odmówić. Rzeczywiście upiększa skórę, nadaje lekki kolor opalenizny, pozostawia lśniącą, drobinkową, ale nieprzesadzoną taflę. Ma właściwości nawilżające, ale... niestety, nie zastyga. Nie nie jest mokry w konsystencji czy tłusty (raczej suchy), ale jak przejedziemy palcem, zostaje na palcu. Co prawda nie robi dziur, ale mimo wszystko wolę produkty zastygające. Dwa lata temu miałam tego typu produkt z St. Tropez i on zastygał. Był też mniej drobinkowy, co mi akurat odpowiada. Nie przemieszczał się.

Tu musimy się liczyć ze śladami na ubraniach, ponieważ produkt podczas obcierania, ściera się w znacznym stopniu. Również z możliwością miejscowego wytarcia produktu i brudzenia wszystkiego dookoła.

Produkt nie spełnił moich oczekiwań. Mało tego, cena jest zabójcza. 170 zł za 100 ml? Gruba przesada.

wygładzenie i opalenizna

Rewelacyjny makeup do ciała ( ja używam także do twarzy) który kryje drobne niedoskonałości i pozostawia piękną opaleniznę. Bardzo lubię, fakt, że produkt można zmyć w dowolnym momencie ciepłą wodą z żelem. Plus też za kolor - jest złocisty i naturalny.