Artego, Color Shine Mask for Salon - Fresh Color (Maska odświeżająca kolor)

Artego, Color Shine Mask for Salon - Fresh Color (Maska odświeżająca kolor)

Maska nadająca kolor włosom. Ożywia naturalne kolor włosów, nadaje jedwabisty połysk, intensywność i odcień. ​​Zabieg jest idealny do uzupełniania lub odświeżenia koloru włosów i korekcji kolorów. Pigmenty o właściwym kolorze i wielkości przylegają do powierzchni włosów, wzbogacając je o kolorowe refleksy. Dzięki temu włosy odzyskują intensywność koloru Proteiny jedwabne wypełniają ubytki w zewnętrznej warstwie włosa, dzięki czemu włosy są gładkie, a kolor staje się wyrazisty Olejek konopny wzbogacony w kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6 optymalnie nawilża i chroni kolor włosów farbowanych przed blaknięciem.

- Maskę w kolorze czekolady możesz zastosować na włosach farbowanych i naturalnych o odcieniach od ciemnego brązu do ciemnego blondu.
- Maskę w kolorze wiśni możesz zastosować na włosach farbowanych o odcieniach czerwonych i mahoniowych.
- Maskę w kolorze jagody możesz zastosować na włosach farbowanych, po dekoloryzacji lub siwych w celu zneutralizowania żółtego odcienia.
- Maskę w kolorze miodu możesz zastosować na włosach farbowanych o odcieniach złocistych, miedzianym, czerwonym.
- Maskę w kolorze perłowym możesz zastosować na włosach naturalnych i siwych w celu dodania włosom popielatego refleksu.
- Maskę w kolorze melona możesz zastosować na włosach farbowanych o odcieniach miedzianych i czerwonych.
Maska dostępna w kilku kolorach:czekoladowy, wiśnia, jagoda, miód, perła, melon.

Dobra maska

Oceniam tutaj kolor jagoda - u mnie maska bardzo dobrze się sprawdziła - zdecydowanie polecam, po jednym umyciu włosy z żółtego odcieniu stają się stonowane/podszarawe

świetna maska

Maski używam od pół roku, jestem jasną blondynką i używam koloru czekolada. Mieszam ją pół na pół ze zwykłą białą maską kallos żeby efekt był delikatniejszy, trzymam około 2 minut i spłukuje. Utrzymuje mi się po niej piękny beżowy blond, używam jej raz na dwa tygodnie - u mnie to w zupełności wystarczy. Ułatwia rozczesywanie włosów, nie wysusza tj. fioletowe szampony.

Rewelecyjna maska jagodowa

Kupiłam ją w salonie fryzjerskim, ponieważ zaprzyjaźniona fryzjerka ją polecała. Nie żałuje ani złotówki. Maska działa cuda. Włosy mają chłodny odcień, a przy tym są nawilżone i lśniące.

Maska jagodowa

Maski używam od miesiąca czyli od momentu rozjasnienia włosów. Nadaje włosom piękny połysk i kolor. Włosy nie są żółte, ale bardzo ożywione. Stosuje maskę raz w tygodniu i moim włosom w zupełności to wystarcza. Polecam

Świetna, jedna z nielicznych

Maska odświeżająca kolor z Artego trafiła do mnie po wizycie u fryzjera, trochę sceptycznie podeszłam do tematu, bo co za cuda może zdziałać taka maska, ano może ... Moim problemem są włosy cienkie, zniszczone przez wieloletnie farbowanie, które źle znoszą większość testowanych przeze mnie masek/odżywek, po zastosowaniu zazwyczaj robią się okłapłe, jakby były przetłuszczone,a tu miłe zaskoczenie. Maska Artego Perłowa już po pierwszym użyciu poprawiła kondycję moich włosów, z dnia na dzień naprawdę fajnie się wzmocniły, są zdrowsze i lepiej się układają. Co równie ważne nie obciąża moich włosów, nie puszy ich. Od pewnego czasu nie farbuje włosów, czekam na swój naturalny kolor, przez co od połowy włosy miały średni kolor.. żółtawy, dzięki masce brzydki odcień zniknął, a włosy na całej długości wyglądają jak naturalne. Z dodatkowych plusów: dość wydajna, przy nakładaniu na mokre włosy, intensywny ale nie drażniący zapach. Nie powoduje reakcji alergicznych, czy swędzenia skóry głowy, można ją stosować naprawdę często. Estetyczne opakowanie, wygodna aplikacja. Dla mnie wielki plus dla Artego.

Szału nie ma...

Z marką Artego "znamy się" od dłuższego czasu, nie jednojtortnie kupowałam produkty tej firmy. Oststanio koleżanka fryzjerka poleciła mi maskę color shine dla jasnych włosów... Pierwsza rzecz która mi osobiście się nie spodobała to zapach, ale to indywidualna sprawa, nałożyła owa maskę na włosy według zaleceń producenta, od czekałam swoje, splukalam... Włosy faktycznie miękkie a kolor ujarzmiony... Tak mi się wydawało do momentu aż nie wysluszylam głowy... Włosy sztywne, jakieś gumowate a kolor tylko na jaśniejszych partiach został stonowany. Maska sama w sobie nie jest zła, jednak miewalam już lepsze..

hit

Super maska, bardzo ładny zapach. Sprawia, że kolor nie wypłukuje się. Utrzymują się chłodne kolory. Włosy wyglądają jak po wyjściu z salonu, są delikatne i lśniące, nie puszą się i dobrze się rozczesują. Dobra cena.

Ożywia kolor

Odżywka chociaż ładnie nie pachnie to jest rewelacyjna. Używam odzywki do włosów rudych. Ożywia kolor. Stosuje ją tylko raz w tygodniu. Mój kolor jest taki jak po farbowaniu. Jest tylko jeden minus -po zmoczeniu z włosów leci kolorowa woda. Mi osobiście to nie zbyt przeszkadza.

Rewelacja :)

Maskę odświeżającą kolor od Artego w wersji "chocolate" kupiłam z polecenia sprzedawcy - i ten zakup okazał się strzałem w dziesiątkę. Używam jej już od ponad roku i jak do tej pory żaden inny kosmetyk odświeżający kolor nie może się z nią równać ;)

Włosy farbuję (chłodnymi odcieniami brązów) regularnie ale jak to często bywa już po ok 2-3 tygodniach kiedy farba zaczyna się wypłukiwać kolor traci na intensywności a dodatkowo zaczyna wpadać w ciepłe (rudawe) tony - czego nie znoszę - wtedy z pomocą przychodzi mi maska od Artego :)
Maska ma bardzo gęstą konsystencję, ciemno-brązowy kolor i prześliczny zapach, który długo utrzymuje się na włosach. Łatwo się ją nakłada i bez problemu spłukuje.
Maskę nakładam na wilgotne włosy po umyciu, "wczesuję" ją we włosy po czym zostawiam tak na ok.1 godzinkę.
PS. nakładajcie ją w rękawiczkach bo potem możecie mieć problem z domyciem rąk;)
Włosy po zmyciu maski są niesamowicie mięciutkie, nawilżone, błyszczące ale co najważniejsze kolor jest odświeżony - i znowu mogę się cieszyć pięknym odcieniem chłodnego brązu.
Na plus również wydajność, wygodne i poręczne opakowanie w postaci tuby oraz naprawdę przystępna cena jak na tak dobry kosmetyk.

Polecam !!!